0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

моля ви погледнете ми графиката
« -: Юли 29, 2008, 13:50:05 pm »
Здравейте,момичета!Отдавна не сам ви писала.Моля ви ,погледнете ми графиката -дали имам овулация?Миналия месец бях на доктор и ми казаха,че всичко е наред,даже видя,че сам имала овулация,ама този месец обарках лекарствата(започнах да ги пия 4 дни по-рано )и всичко се обарка.По принцип ову ми е на 13 ден от цикала.6те се радвам на всяко ва6е мнение.Много ме е срам,но 6те ви попитам по принцип кога е най-добре за зачеване кой ден ?на деня преди покачване на ТТ,или след него или кога?Благодаря ви!
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #1 -: Юли 29, 2008, 14:02:10 pm »
Здравей мила според мен и този месец ов ти е била на 13, каквото е зависело от вас сте го направили. По принцип знам че ОВ е в деня когато температурата започва да се повишава но тъй като не се знае точно кога е ОВ затова е хубаво да има сърце и в деня когато БТ падне и в следващите 2-3 дни за по голяма сигурност.


Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #2 -: Юли 29, 2008, 15:23:08 pm »
Здравей мила според мен и този месец ов ти е била на 13, каквото е зависело от вас сте го направили.

Подкрепям напълно и  :balk_103:
Колко дена ти е цикъла?
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #3 -: Юли 30, 2008, 18:37:57 pm »
Здравейте,моми4ета!Абе не6то се обарках,за6то на 13 ден,след като тт се дига на 16-ия ден?Ако е така надявам се да е станало ве4е не6то.Цикала ми е далаг 24 дена.Благодаря ви много за отзивите :D
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #4 -: Юли 30, 2008, 22:24:22 pm »
mila zna4i na 16 den BT ve4e se e vdignala no samoto poka4vane zapo4va ot 13 den


*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #5 -: Юли 30, 2008, 22:27:39 pm »
poka4vaneto na BT sled OV ne e zadaljitelno da stane vednaga moje da stane do 7 dni zatova smqtam 4e OV e bila na 13 den i dano da sam prava nali


Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #6 -: Юли 31, 2008, 18:29:02 pm »
Благодаря ти много!Сега ве4е разбрах!Дано да е било тогава!Благодаря ти много!И да не е станало отново-няма ни6то,но благодаря ти ,4е ми помага6.Прегра6там те сарде4но!
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #7 -: Август 05, 2008, 17:24:44 pm »
Здравейте,моми4ета!И този месец май нищо не стана.Утре трябва да ме посети лелката.Можете ли да ми помогнете,след като ов ми е на 13 ден от цикала,а цикала ми е далаг 24 дни,кои са най-подходящите дни за за4еване?А според вас дали да се надявам все още този месец?Благодаря ви много моми4ета,4е ни помагате
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #8 -: Август 05, 2008, 20:04:28 pm »
Здравей мила Гали,

При цикъл от 24дни и О. на 13ден от МЦ излиза 4е ЛФ ще бъде само 11 дни, а до колкото знам втората фаза най-често е 14 дни.
Искам да кажа че би могло О. да е била на 10/11ден от МЦ.

Правила ли си някакви изследвания?
Къде мериш и по колко време?


Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #9 -: Август 05, 2008, 20:45:22 pm »
Здравей,мила!Ами аз по принцип ми правиха лапаро м февруари,поради поликистоза на 2-та яй4ника и липса на ов.Аз сам в 4ужбина,но миналия месец си бяхме в BG И на прегледа вси4ко бе6е ок!,даже ми каза,4е сам имала ов пак на 13 ден.По принцип ТТ я меря в 5h сутринта с жива4ен термометар 10 мин.Не знам,но цял месец мн ме болят гардите .Знам,4е утре 6те ми дойде,но какво да се прави.Благодаря ти !Прегра6там те!
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #10 -: Август 05, 2008, 20:51:00 pm »
 При по - къса ЛФ е необходимо коригиране с прогестеронов препарат.
 Успех ти желая!
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #11 -: Август 06, 2008, 17:12:14 pm »
Здравей,fatalwoman!Незнам,този месец графиката ми е мн смахната.Аз пия duphaston,но миналия месец го обарках(вместо да го взема от 14 ден,аз го взех от 10 ден).Може ли на това да се далжи вси4ко!?.Страх ме е,да не би пак да се образужат кисти след лапарото.Уж миналия месец вси4ко бе наред при доки.Дано вси4ко това е кадето обарках дните за прием на лекарството.А да те попитам-duphastona не е ли прогестеронов препарат и какво зна4ение има лф,при условие 4е има все пак ов?Благодаря ти за вси4ко!Много сте мили вси4ки
*
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #12 -: Август 06, 2008, 18:52:12 pm »
Цитат
duphastona не е ли прогестеронов препарат
да-прогестеронов препарат е.
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #13 -: Август 08, 2008, 18:44:58 pm »
На мен в4ера ми доиде мензиса.Благодаря ви на вси4ки за мненията.Остана пак надеждата :wink:
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #14 -: Август 11, 2008, 14:46:31 pm »
Здравейте,моми4ета!Може ли да ми погледнете ТТ,не6то не ми харесва.ТТ много ми се колебае не6то.Страхувам се ,да не би да нямам ов и този месец,за6тото за миналия не можах да разбера имала ли сам или не.Вие как мислите?Благодаря ви !
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #15 -: Август 12, 2008, 19:11:36 pm »
Мила БТ може да варира както си иска преди ОВ, важно е след ОВ да стане по постоянна и висока около37-37,1-2. На тебе още ти е рано за ОВ такаче не се притеснявай, опитай със тестове и се ориентирай по БТ горедолу и когато тя падне слагаи сърчица а аз ще ти помагам. Успех.


Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #16 -: Август 12, 2008, 19:41:40 pm »
Благодаря ти, много!Успокои ме!6те се радвам много, да ми помага6 този месец.Благодаря ти ,мила!
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #17 -: Август 18, 2008, 19:49:25 pm »
Здравеите,моми4ета!Може ли да ми видите графиката.Този месец ми е мн ниска тт в 1-вата 4аст на цикала,но се надявам да се пока4и.Говорех с моята докторка и от др.цикал сам на клостилбегит да предизвикаме ов,само 4е се притеснявам,за6тото сам в 4ужбина и няма кои да ме наблюдава на ултра звук,а пак имах кисти преди.Това е от мен.6те се радвам на всяко ва6е мнение.Благодаря ви.Касмет на вси4ки в бебеправенето.Дано скоро вси4ки видим ме4таните 2 4ерти.
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #18 -: Август 19, 2008, 06:53:40 am »
Здравей, Гали!След като ще приемаш клостил е важно да имаш снимка за проходимост на тръбите.Ако нямаш направи първо нея и тогава предприемай подобна терапия още повече,че образуваш кисти.Казвам ти го от собствен опит без да съм много наясно,тъй като преди известно време един док и на мен ми ги предписа и ми предизвика твърде ранна О ,след което яйчниците ми се уголемиха (и образуваха твърде много кисти).Дано и другите момичета се включат с по-компетентно мнение!Пожелавам ти успех! :crossfingers:
Re: моля ви погледнете ми графиката
« Отговор #19 -: Август 19, 2008, 19:29:55 pm »
Благодаря ти,Shu6ence за бьрзия отговор!При лапарото се останови,4е трабите са проходими.Аз 6те го приемам заедно с duphaston  по схема.Вси4ко хубаво!