0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Време е за сбъднати желания
« -: Юли 24, 2008, 08:57:11 am »
Вчера следобяд ми се случи нещо за първи път , бях в талетната и получих една капка зацапване , аз естествено реших , че цикълът ми идва , но до днес все още няма нищичко , защо се получава така ... опасно ли е ... не знам какво да мисля ?!?
Моля за коментари , ако някой е имал подобен проблем на какво се е оказало , че се дължи ?!?
Овулацията ми беше около 10-11.07.,и няма логика да е от това , чакам М тези дни .
*
Re: Зацапване
« Отговор #1 -: Юли 24, 2008, 09:36:53 am »
Има логика да е това.. Ще стискаме палци за положителен тест след няколко дни.. :) Днес е 14 ден от ову а плода се имлантира от 7-ми до 14-ден след оплождане.. Успех!
Re: Зацапване
« Отговор #2 -: Юли 24, 2008, 09:52:51 am »
Ако е случайно това , което предполагаш тест би ли отчел днес щом имплантирането е станало/хипотетично разбира се !/или трябва да чакам закъснението ...
*
Re: Зацапване
« Отговор #3 -: Юли 24, 2008, 09:57:56 am »
За по - сигурно изчакай закъснение.
Re: Зацапване
« Отговор #4 -: Юли 24, 2008, 10:24:59 am »
Вчера следобяд ми се случи нещо за първи път , бях в талетната и получих една капка зацапване , аз естествено реших , че цикълът ми идва , но до днес все още няма нищичко , защо се получава така ... опасно ли е ... не знам какво да мисля ?!?
Моля за коментари , ако някой е имал подобен проблем на какво се е оказало , че се дължи ?!?
Овулацията ми беше около 10-11.07.,и няма логика да е от това , чакам М тези дни .
ми аз също имах на 2 пъти зацапване и днес разбрах че съм бременна
стискам ти палци



Re: Зацапване
« Отговор #5 -: Юли 24, 2008, 10:35:46 am »
Дано да си права , но не знам , не мисля , че е това , защото едновременно с това зацапване си имам нормалните предменструални симптоми ...
*

    maeto

  • **
  • 62
  • Стреми се към целта, но не я преследвай. (А. Фюрст
Re: Зацапване
« Отговор #6 -: Юли 24, 2008, 10:57:38 am »
Симптомите на бременност са сходни с тези на менструацията.И на мен този месец ми се случинещо подобно миналият месец ми дойде на 23 по миналия също а сега имаше само леко зацапване.Някой можели да даде съвет?
:):):)(inlove):)
Потребностите на душата раждат приятелството, потребностите на ума - уважението, потребностите на тялото - желанието. А трите потребности заедно раждат истинската любов
Re: Зацапване
« Отговор #7 -: Юли 24, 2008, 13:46:50 pm »
преди 5месеца когато бях бременна,на датата на която трябваше д ми дойде ми зацапа така само сутриннта,след това в продължение на две седмици нямах кръв,направих си тест и се оказа че съм бременна,много интересно как точно на датата на коята трябваше да ми дойде само ми зацапа,така че изчакай според мен една седмицаи си направи тест,успех-дано да си бременна :balk_21:
Re: Зацапване
« Отговор #8 -: Юли 24, 2008, 14:18:07 pm »
Симптомите на бременност са сходни с тези на менструацията.И на мен този месец ми се случинещо подобно миналият месец ми дойде на 23 по миналия също а сега имаше само леко зацапване.Някой можели да даде съвет?
симптомите са също като ПМС
съвет- закъснение и теста ще е +
стискам ви палци



*

    maeto

  • **
  • 62
  • Стреми се към целта, но не я преследвай. (А. Фюрст
Re: Зацапване
« Отговор #9 -: Юли 24, 2008, 19:42:53 pm »
Мерси много  момичета данонайстина бъде++++++++++++
:):):)(inlove):)
Потребностите на душата раждат приятелството, потребностите на ума - уважението, потребностите на тялото - желанието. А трите потребности заедно раждат истинската любов
Дали ще стана мама
« Отговор #10 -: Юли 26, 2008, 10:08:18 am »
Здравейте!
Кажете ми, моля Ви: закъснява ми 2-ри ден (много малък период още ). По принцип ми идва винаги много точно, а сега... Но пък нямам абсолютно никакви симптоми, освен може би леко придърпване в корема ниско долу (не знам, може вече и да е от внушение ). Досега не съм си следяла БТ, но тази сутрин реших да я измеря- беше 37,1. Ако има бременнот трябва ли да е по-висока от нормалното.
Страх ме е да си направя тест. Да си призная онзи ден (все още не ми беше закъсняло) си направих един тест, който беше отрицателен . Но беше и с изтекъл срок на годност, което малко ме обнадежди.
Благодаря ви момичета и с пожелания за много бремелинки 
*
Re: Дали ще стана мама
« Отговор #11 -: Юли 26, 2008, 10:11:10 am »
Пусни си кръвен тест, успех...
*
Re: Дали ще стана мама
« Отговор #12 -: Юли 26, 2008, 10:14:55 am »
Температурата е доста добра за евентуална бременност.. Както ти е казала Рени,пусни кръвен или направи уринен,при два дни закъснение все ще покаже нещо,но кръвния е много по- достоверен.. Успех!
*
Re: Дали ще стана мама
« Отговор #13 -: Юли 26, 2008, 11:24:16 am »
Бих, искала и аз нещо да попитам. От цяла седмица вече си меря БТ (анално) и температурата ми е 37,2(живачен тернометър).
Това според Вас какво значи ? Не съм си мерила БТ от доста време, но от седмица вече редовно  я меря.
Моля споделете .... :ask: :blowingdust2:
*
Re: Дали ще стана мама
« Отговор #14 -: Юли 26, 2008, 12:49:54 pm »
Мая,за сега не мога да кажа точно,защото не си мерила през първата част на цикъла,но по принцип по-високата БТ във втората фаза ,означава че е имало овулация и ако се задържи висока по-дълго време ,може да бъде и симптом за бременност..
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Дали ще стана мама
« Отговор #15 -: Юли 26, 2008, 12:53:15 pm »
Бих, искала и аз нещо да попитам. От цяла седмица вече си меря БТ (анално) и температурата ми е 37,2(живачен тернометър).
Това според Вас какво значи ? Не съм си мерила БТ от доста време, но от седмица вече редовно  я меря.
Моля споделете .... :ask: :blowingdust2:
Според мен си бременна 99,9 процента :D Кога ти е датата за цикъла?Ako са минали 12 дни от овулацията, направи едно тестче и ще чакам да почерпиш :D Майче, не ти се отваря графиката, сигурно нещо не се е получило при качването
« Последна редакция: Юли 26, 2008, 12:56:53 pm от bobi 2 »
*
Re: Дали ще стана мама
« Отговор #16 -: Юли 27, 2008, 13:42:44 pm »
 :( Момичета, май нещата ще се объркат. От снощи имам зацапване и симпоми, да ми идват гости. Температерата отново и сутринта е 37,2. По принцип би трябвало да МЦ да ми дойде на 02,08,2008 г. Не знам защо не ми се отваря графиката, за да може да се прокомернира.
Ще чакам, да видим дали ще дойде. На всички останали мнаго успех и ВИ, стискам палци.
Поне Вие се похвалете. А иначе съм малко тъжна. :kiss:
*
Re: Дали ще стана мама
« Отговор #17 -: Юли 27, 2008, 13:46:41 pm »
Ето и моята графика, за коментари.http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
*
Re: Дали ще стана мама
« Отговор #18 -: Юли 27, 2008, 13:52:58 pm »
Ето и моята графика, за коментари.http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
И така не се вижда!
*
Re: Зацапване
« Отговор #19 -: Юли 27, 2008, 13:55:04 pm »
Момичета, неща и аз да попитам. От снощи имам кафяво зацапване.Болки ниско  в корема, предменст. сиптоми(вътрешно напрежение). По принцип трябва да ми дойде другата седмица на 02,08,2008 г.
Мери си от седмица БТ - и тя е 37,2. Според някой съм имала овулация, а според други от форума има вероятност да съм била бременна. Не съм моног сигурна за второ. Моля споделете Вашето мнение по въпроса, ще си сложа и графиката.
Благодаря Ви, предварително !

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1