0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #520 -: Юли 25, 2008, 09:52:25 am »


Мацки искам да ви питам нещо - след лапарото - има ли проблем ако отида на море? Че имаме от 18,08, резервации в Гърция, а пък от 15,09, в поморие с майка ми? Ако някоя от вас знае, ще съм много благодарна да сподели [/color]
такааааа няма проблем след лапарото! Кога ти е дата за лапаро? Аз на 8-мия ден бях вече на рабпта! важно е само да си мажеш белезите ( т.е. където са били шевовете) с лосион с мнооооооооооого висок фактор , за да не станат много тъмни! А ако раните са ти пресни - препоръчвам да си вземеш от онези лепенки дето трябва да се слагат след лапарото ( м/у другото си купи от аптеката на Шейново и преди лапарото , защото като те изписват трябва да си сложиш и после се сменят -ако те интересува какво да носиш и т.н. ми пиши на Л.) , защото водата в Гърция (морката де) е многооооо солена и да не се замърси раната 9ако още е рана)
ааааа а щом ще идваш в Поморие непременно да се обадиш да се видим! това лято май ще се срещна с доста съфорумнички
  :D
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #521 -: Юли 25, 2008, 10:04:04 am »
Привет приятели!
Ето, че най после след 46 дневно отсъствие отново се завръщам при вас.
Много се вълнувам. Липсвахте ми ужасно много.
Ние бяхме в болница....така се налагаше...и вероятно по нататъка, живот и здраве, отново ще поседим там.
Важното за сега е, че отново съм си в къщи. Ще трябва да полежим доста, но....от време на време ще ви чета и ще ви пиша.
Благодаря на всички които са се сетили за мен и са ми писали на лични. Няма да ви отговарям засега лично, че да не седя много пред компа.
Надявам се по време на моето отсъствие много мечти да са се сбъднали!
Обичам ВИ! Любе- тебе ,знаеш, най-много!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #522 -: Юли 25, 2008, 10:14:49 am »
Добро утро на всички!!!
Пак хубаво започваме деня!!!
С много смях!!! Голям майтап си Иве!!!
Хайде бързо да минава петъка....
Мен в събота трябва да ми дойде, ама.... :?
*

    maeto

  • **
  • 62
  • Стреми се към целта, но не я преследвай. (А. Фюрст
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #523 -: Юли 25, 2008, 10:23:35 am »
Добро утро на всички.Ж :blowingdust2:елая ви един весел и усмихнат ден!
:):):)(inlove):)
Потребностите на душата раждат приятелството, потребностите на ума - уважението, потребностите на тялото - желанието. А трите потребности заедно раждат истинската любов
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #524 -: Юли 25, 2008, 10:41:29 am »
Ле-ле! Дани, аз съм пропуснала! Видях ти лентичката! ЧЕСТИТО! Цялата се разтреперих! Ужасно много се радвам за тебе! Полежавай си, почивай си! Ох, място не мога да си намеря от вълнение! Ама разкажи по-подробно деее! Ама не се преуморявай много!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #525 -: Юли 25, 2008, 10:42:19 am »
Привет приятели!
Ето, че най после след 46 дневно отсъствие отново се завръщам при вас.
Много се вълнувам. Липсвахте ми ужасно много.
Ние бяхме в болница....така се налагаше...и вероятно по нататъка, живот и здраве, отново ще поседим там.
Важното за сега е, че отново съм си в къщи. Ще трябва да полежим доста, но....от време на време ще ви чета и ще ви пиша.
Благодаря на всички които са се сетили за мен и са ми писали на лични. Няма да ви отговарям засега лично, че да не седя много пред компа.
Надявам се по време на моето отсъствие много мечти да са се сбъднали!
Обичам ВИ! Любе- тебе ,знаеш, най-много!
Честита бременност миличка!Много се радвам че отново си при нас :DСега се пази много и нека всичко се развива нормално :crossfingers:
Поздрави и целувки :bighug:
*

    lawyer

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #526 -: Юли 25, 2008, 10:56:23 am »
dgina, благодаря ти миличка за стиснатите палци - много са ми необходими тия дни, че нещо БТ пада, ама има време пак да се извиси, та дано...
NOWILKA, ти си имаш фейчо, а аз вкъщи си имам фей, толкова забавно ми стана, като видях съвпадението  :lol: Ама сега на моя фей не му давам да се вихри много, щото доки каза след инсето и особено между 7 и 10 ден да сме на кексова диета за всеки случай. Днес е десети ден и от снощи феьо ми излиза с уговорки дали 10-тия ден се брои за приключил в 00.00 часа  :D
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #527 -: Юли 25, 2008, 11:03:19 am »
Данииииииииииииииииииииииии ,Честиииииииииииииииииииииииииииииииитооооооооооооооооо .. Толкова се радвам че си тук и то с такава новина :) Да се пазите и да родиш най-здравото и жизнено бебе на света.. :) Целувки ,целувки целувки.. :)
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #528 -: Юли 25, 2008, 11:08:31 am »
dgina, благодаря ти миличка за стиснатите палци - много са ми необходими тия дни, че нещо БТ пада, ама има време пак да се извиси, та дано...
NOWILKA, ти си имаш фейчо, а аз вкъщи си имам фей, толкова забавно ми стана, като видях съвпадението  :lol: Ама сега на моя фей не му давам да се вихри много, щото доки каза след инсето и особено между 7 и 10 ден да сме на кексова диета за всеки случай. Днес е десети ден и от снощи феьо ми излиза с уговорки дали 10-тия ден се брои за приключил в 00.00 часа  :D

Мацка, ако твоя фей е като моя- не ти завиждам. Пиши повечето мебели счупени. То тия наши фейчета много палави беее. :lol: :lol:

Аз днес няма да мръдна от офиса. Уж за понеделник си пуснах един ден да ходя на лекар. Ама ще си ида при една моя позната в София.

Абе Дани аз съм сляпа.Честито мила, много да се пазиш и от легнало положение да ни се смееш тук какви ги пишем , особено аз. :oops:

Виксън- няма да се хилиш,еййййй.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #529 -: Юли 25, 2008, 11:10:17 am »
everything_possible  честито и тук и безпроблемна бременност!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #530 -: Юли 25, 2008, 11:10:44 am »
Добро утро/добър ден и от мен! Сутрин по 30 минути не мога да ви изчета, толкова много сте изписали пак. Хайде да го избутаме този петък, и да си пожелаем приятен уикенд. Чакаме още +++ преди края на седмицата обаче!


*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #531 -: Юли 25, 2008, 11:16:03 am »
Дани, мила, честито! Страхотна новина. Желая ти всичко да е наред. Да изживееш незабравими 9 месеца и да си имаш страхотно живо и здраво мъниче.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*

    lawyer

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #532 -: Юли 25, 2008, 11:19:56 am »
everything_possible, ЧЕСТИТО!!! Пожелавам ти много спокойствие и да си гушнеш най-сладкото бебе накрая!

krassita, ние с теб горе-долу по едно и също време чакаме резултата от инсето. И при теб, както и при мен БТ не е много убедително висока, ама дано тава не ни попречи да си отбележим по един  :bfp: в графиките.  :hug2: :crossfingers:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #533 -: Юли 25, 2008, 11:36:30 am »
Дани,честито миличка.Толкова се радвам за теб.Липсваше ни много.Сега се пази много .
Краси,lawyer,и всички в очакване ,стискам ви палци момичета.Дано това е вашият месец.
Любче,ей така те харесвам слънце :bighug:
Соф,да си прекараш добре уикенда по женски.
Vickson,кога е операцията?За да сме с теб да стискаме палци.


*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #534 -: Юли 25, 2008, 11:53:28 am »
ДАНИ!!!!!!!!!! ЧЕСТИТО!!!! Толкова се радвам за теб! Да се пазиш много и да си почиваш!!!! Ще гушнеш най-сладкото и ревливо бебче след 5 месеца :lol:
Иве, е как да се смея бе мацко, ти ми пълниш душата!!!!!

Росси, благодаря ти за инфото, скоро ще те притеснявам с повече въпроси но на ЛС :)

Роузи, мила още не знам кога ще е операцията, днес ми казаха във вторник да отида на преглед и да ми направят пълни изследвания, поготовка за операцията. Аз се надявах да може да ме оперират още другата седмица, но явно няма да стане. След изследванията в четвъртък съм на комисия, която ще реши на коя дата да е операцията.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #535 -: Юли 25, 2008, 11:56:24 am »
Виксънче,ние сме с теб миличка и ще те подкрепяме.Успех и ще стискаме здраво палци .
Ей мацки защо вечер няма никой в чата :DМоля ви се влизайте по често :lol:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #536 -: Юли 25, 2008, 11:58:45 am »
Виксънче,ние сме с теб миличка и ще те подкрепяме.Успех и ще стискаме здраво палци .
Ей мацки защо вечер няма никой в чата :DМоля ви се влизайте по често :lol:


Благодаря ти, знам че сте с мен за което много ви благодаря и много ви обичам!!!! Без вас едва ли щях да се справя с тая каша :)
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #537 -: Юли 25, 2008, 12:05:06 pm »
Извинете ме, но забравих да ви питам нещо, което ми се върти в главата от няколко дни,
а то е: според вас възможно ли е въпреки всичките ми преживявания да съм забременяла? Преди да се появят гадните болки и да тръгна по доктори, имах 3 дни положителни ову тестве, с мъжа ми си правихме кекс, аз си лежах по 30 мин. на възглавничка и въобще всичко сочеше ще едва ли не сме успяли този месец да уцелим момента. Имах си симптоми на овулация и я усетих.
След това обаче,бяха минали 2,5 дни - се появиха силните болки, минах на 3 гинекологични прегледа за по-малко от 24 часа, които обаче не бяха само с УЗИ а си имаше и бъркане с ръце, натискане и т.н. :? Оказа се киста, но никой нищо не ми каза относно бременност... а аз на всеки доктор обяснявах за тестовете и за това че сме парвили секс... При последното ми ходене в кабинета ме досрамя да попитам какви са шансовете нещо да се е получило, но сега малко ме е яд че не го направих...
Знам че това е въпрос който трябва да задам на доктора си, но все пак искам да чуя и вашето мнение и опит. Според вас?
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #538 -: Юли 25, 2008, 12:11:51 pm »
Привет мацки ;)
Дани честито и леки 9 месеца  :cloud9: и накрая един сладък бебок  :babyflips:
Виксън, кога трябва да ти дойде? Спред мен може да си направиш един кръвен тест преди операцията за твое успокоение. Ще ти стискам палци много  :bighug:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #539 -: Юли 25, 2008, 12:21:44 pm »
здравейте и от мен момичета,искам да ви попитам ако този месец съм нямала О.на какво би могло да се дължи?Възможно ли е да нямаш всеки месец?