0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
 
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #501 -: Юли 25, 2008, 08:13:01 am »
добро утро девойки  :wink: :bighug:
и днес теста (Щуар чек) беше положителен, като втората чертичка си е супер червена.
Мама ми е взела направление и на 1 съм на доки, само да си избера при кой - имам 3-4 имена и все от Тина Киркова. Говорих с една приятелка и тя е на мнение, че най-добре си е да си избера доктор от болницата в която ще раждам и той да си ме следи от началото. Аз малко перфекционист си падам и искам всичко да е както си трябва.
Сега нямам търпение да си видята точицата (а може и да са две).
Още не сме казали на родителите на Илия, но ще го направим на 30, баща му има РД и ще звъннем на майка му в Англия и ще им кажем. Свекъра ще се разплаче със сигурност.
Вчера ми се обади една приятелка от Англия и тя плачеше (всички плачат само аз не).
За сега не ми става лошо и се надявам да ми е лека бременноста. Илия почна да ме гледа като писано яйце. :wink:
Пращам ви много  :bighug: и стискам палци на всички да са  preggo
 :blowingdust2: :blowingdust2: :blowingdust2: :blowingdust2: :blowingdust2:



Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #502 -: Юли 25, 2008, 08:20:17 am »
Добро утро, дами! Аз също съм събудена от доста време, ама пусто - ходя като зомбирана докато не глътна първото кафе!
Любекс, браво, мацка - ей така позитивно настроена най-си те обичам!
Розичка, той мъжо ми е добричък, винаги ми помага в домакинската работа, ама аз нещо се улях с излизането последно време!
Сега двата почивни дни ще съм сама, щото половинката отива в мъжка компания на палатки... Бррр, а пък аз имам фобия от буболечки и ще си стоя в Хасково... и ще скитам на воля!
Деска, завиждам (благородно) за Пловдив! И на мен ми е любимо място!
Ивеее, стига си спала!
Пожелавам ви хубав ден! Сега като няма жеги се живее,а!?


Exxxxxxxxx,добро утро и от мен. Кой спи бе Соф?Аз от 07.50 съм на работа. :D
Как сте днес мацки?
ЛЮБЕ- я да се усмихваш,че........сега ще разкажа нещо смешничко. :lol: :lol:
Абе моя мъж е нещо чалнат. Даже снощи го питах това той ли е или има брат близнак за който не зная! 8O Вижте сърчицата ми,не мога да ги направя по 2. Чудо е- сутрин и вечер. Снощи бях много изморена и бързам да се изкъпя и да си лягам, а той си ядеше. Докато се къпах и се радвах , че този път няма да дойде- познайте 8O Отваря се вратата на банята,моя гол и "на пост" :oops: :oops: и ми вика:" На русалка ще мисе правиш, а?! Иде акулата да те изпапа!" Не стига това, ами си лягам и стискам очите да заспя . Идва нашия към 23.30 и:" Ауууууууу,кумчо вълчо идееее". То лошо няма като кексим,ама като го знам че миналия месец го мързеше.
Ей, аз се опаквам от кексене. :)Да не повярмате.
И да не ми се хилите еййййййййй. Чувач ви. 8)
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #503 -: Юли 25, 2008, 08:35:54 am »
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Чувай ни, но аз добре се посмях. Ти сега к'во оплакваш - от много кекс ли? Я, моля те, правете си кефа и да не ти пука. Струва ми се обаче, че не мъжа ти е чалнат, а, как мислиш?  :wink:
 
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #504 -: Юли 25, 2008, 08:39:20 am »
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Чувай ни, но аз добре се посмях. Ти сега к'во оплакваш - от много кекс ли? Я, моля те, правете си кефа и да не ти пука. Струва ми се обаче, че не мъжа ти е чалнат, а, как мислиш?  :wink:

Е аз ли да съм се чалнала? Той лази нощем и ми увива като вълк. :lol: :lol: А снощи се стрехнах, ама той бързо ме успокои :oops: :oops:. Както казва той:" Иде фейчо/ от фея/ с вълшебната пръчка" :oops: :oops:. Оф от сутринта съм вулгарна.
Извинявайте.

Мегги- не се смей.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #505 -: Юли 25, 2008, 08:41:20 am »
Иве, как да не се смея, то просто си е за смях, фейчо :-). Нали знаеш, че винаги ни развеселяваш и ни зареждаш с добро настроение от сутринта.
 
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #506 -: Юли 25, 2008, 08:47:40 am »
Оф,най-после петък!След отпуската много нанагорно ми дойде тази седмица :(
Така го чаках този петък,така се молих да дойде,ама на -днеска петък и пак работа от сутринта :( Ма да знаете днес да не си давате много зор,щото който много работел в петък и особено петък следобед,нещо много лошо се случвало на шефа му!!!
Аз кафе от месец не съм пила,ама сега смятам да ударя едно,щото още със ставането така се наплюсках,че едва се сгъвам на стола :oops:
Иве,стига си ни разсмивала така от сутринта,че хората тука ще си помислят че нещо не съм в час :)На твоя нещо му е дошла музата,че и театър ти е играл.Скъса ли ти билетчето :wink:?
Ние миналата седмица като бяхме на почивка и ние така по няколко пъти-под душа,пред душа,на леглото,под леглото,на масата в морето и т.н. :P
Ама сега ела да видиш-от три дни нищо не сме правили.Аз съм нещо много уморена и заспивам още към девет и нещо,като преди това предупреждавам,че ако ме събуди жестоко ще си плати!
Приятен ден,милички,аз отивам за кафенце и я захващам гадната работа :(
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #507 -: Юли 25, 2008, 08:52:23 am »
Добро утро на всички !
Иве как ме разсмя пак! Страшна си!  :lol: :lol: :lol:
Деска искаааааам и аз в Пловдив , ама не по доктори!

Виксънче само искам да подкрепя мнението ти за д-р Попов (не му правя реклама вече не съм му пациентка , защото той не се занимава с инсеминаици и т.н. май :oops: )
Само да кажа че той ми премахна лапароскопски киста 15 см в диаметър (ендометриозна) след като ми бяха казали на други места - изключено ! Само коремна операция! Единственото което не харесвам в него е че думите трябва да му се вадят с "клизма"   :D , ама поне си върши работата!

Мимката си тръгнаха вчера от Поморие  :( :( :( Адашке какво стана с вас???? Аз ви чакам  :D
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #508 -: Юли 25, 2008, 09:01:55 am »
Ах бе, Ивеее! С глас се хилих! Тука лелите ме мислят за изперкала, ама това не е от днес само! Наистина много театрален твоя "фейчо"! И стига си се оплаквала от кекс! Аз за него си мечтая, ама милото е в почивния месец и яко го мързи! Даже оная вечер се прибрах към 12 и му викам "слушай кво, пиле, влизам в банята, излизам и те искама готов! Ша тъ скъсам!" Пък той жален "Мммм, ако врътнеш една с-ка да го настроиш, може и да стане!" Пълен ужас! Е, врътнах го де! Дивана в хола още страда!
Любе, там, където отиват е адски студ. Това е точно на границата с Гърция, където има едни перки. Последния път като ходи на такова мероприятие ми се върна с 40 градуса температура и умираше. Сега не ми е на идея в какво състояние ще се завърне... Снощи свекървата звънна и каза да му приготвя зимното яке! 8O

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #509 -: Юли 25, 2008, 09:04:25 am »
Иве,ти днес не трябваше ли да си на лекра цял ден бе душа ?!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #510 -: Юли 25, 2008, 09:05:49 am »
Нищо бе Соф,зимно,зимно,важното е да е в природата човек.. ;)
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #511 -: Юли 25, 2008, 09:12:57 am »
rositka13  няма ли да правиш тестче?
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #512 -: Юли 25, 2008, 09:14:39 am »
Иве,ти днес не трябваше ли да си на лекра цял ден бе душа ?!

Да ама трябва да свърша една работа първо в офиса.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #513 -: Юли 25, 2008, 09:14:58 am »
Здравейте мацки! :D
Отдавна не съм писала,но редовно ви чета :wink:Честито на новите бременелки!Лека и безпроблемна бременност им желая!
Много се радвам,че от сутрината сте в добро настроение :D
Любче,не влизаш в скайп душата,какво става с тебе?
Стиснала съм здраво палците за Меги,Фаталчето,Лауерче и Красита :crossfingers: :crossfingers:
Пожелавам на всички много слънчев и усмихнат ден! :bighug:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #514 -: Юли 25, 2008, 09:15:58 am »
Честито Ели леки 9 месеца  :cloud9: и накрая едно сладко бебоче.
Хайде  другите време е вече да се похвалите с :bfp:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #515 -: Юли 25, 2008, 09:20:54 am »
rositka13  няма ли да правиш тестче?
Мисля да изчакам до понеделник :)Гледам да се занимавам с други неща и да не се самонавивам много.Снощи след полунощ се събудих,започнах да се въртя,да мисля и накрая станах и си лакирвах ноктите близо два часа :)
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #516 -: Юли 25, 2008, 09:22:24 am »
Късмет за понеделник и ще чакаме да се похвалиш!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #517 -: Юли 25, 2008, 09:28:03 am »
rositka13  няма ли да правиш тестче?
Мисля да изчакам до понеделник :)Гледам да се занимавам с други неща и да не се самонавивам много.Снощи след полунощ се събудих,започнах да се въртя,да мисля и накрая станах и си лакирвах ноктите близо два часа :)
:lol: :lol: :lol: :lol: страшна система! успех в понедлник!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #518 -: Юли 25, 2008, 09:34:14 am »
Джина :) Толкова ми липсваш.. Имам много работа и затова не влизам често.. Когато влизам е по- късно вечер,и няма никой онлайн..
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #519 -: Юли 25, 2008, 09:43:14 am »
Добро утро мацки!!!
Иве, мацко така ме разсмя, вие с твоя "фейчо"  :lol: страхотна си и много си те обичкам  :wink:
Мегги, ами ти мила, добре ли си, много за кратко се появяваш? Гедам 36 ден вече, не трябва ли да направиш тест? Много силно ще стискам палци и ще се моля за теб, както винаги нали знаеш?  :wink: Гушкам те!
Любеееее, мацкоооо, кви ПМС кви 5 лева!??? Лелката не искам да я пускаш! И никви депресии, че да не ти казвам аз къде бях изпаднала в понеделник.... ама излязох де, като видях майка ми как се изплаши и какъв рев му удари... реших че трябва да съм силна и смела, защото тя ми е по-скъпа от мен самата!
Джина, привет, и ти рядко ни посещаваш... ма липсваш ни така  :lol:
Софи, как ти завиждам ако знаеш за женския уикенд  :wink: мацка много ми се иска да се запознаем лично!
Росси  :bighug:
Мале сигурно изпускам много хора - за вас гооооооляма  :bighug:

Мацки искам да ви питам нещо - след лапарото - има ли проблем ако отида на море? Че имаме от 18,08, резервации в Гърция, а пък от 15,09, в поморие с майка ми? Ако някоя от вас знае, ще съм много благодарна да сподели