0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #400 -: Юли 23, 2008, 20:15:29 pm »
Така ми се ще да забременея до септември и да им кажа на всички АДИОС, ама то до сега нищо не става, пък камоли за един оставащ месец.
  Assi,fatalwoman  - аз така -последните месеци все  с надежда чакам да  имам такава хубава причина да зарежа работа-но уви-май няма да е скоро :balk_80:


*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #401 -: Юли 23, 2008, 20:17:34 pm »
здравейте,момичета!
Веждам,че темата днес е била доста емоционална  :) ,като чета как Анастасия говори за мъжа си и как той се отнася с нея се сещам за една позната,която направи всичко възможно да забременее ,за да се омъжи.Това ми беше много странно,защото той не се държи особено добре с нея,а и тя е една....много крива бе-едвам се издържа,мрънка за всичко.Но както и да е сега си имат бебе на почти годинка и тя отново е бременна,а нещата между тях продължават по старому.Никой не разбира защо са заедно,а според вас как ще свърши този брак.....
07.10.2009
*

    Assi

  • **
  • 119
  • Вярвам, че ще ни се случи най-хубавото
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #402 -: Юли 23, 2008, 20:33:59 pm »
nimika, стискам ти силно палци!

:bighug:

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #403 -: Юли 23, 2008, 20:37:50 pm »
                 Нещо в тон с днешните вълнения :D

                  

Съжалявам, само на Английски го имам. Превод: Никога не си лягай ядосана...стани и планирай отмъщението си

Ако имаш нещо да кажеш, вдигни ръка и...я постави върху устата си
« Последна редакция: Юли 23, 2008, 20:45:54 pm от Бубе »
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #404 -: Юли 23, 2008, 21:19:10 pm »
Пак съм на линия
Имам едно питане!!!!!!!!
Сега установих, че ми е правена хидротубация, а не цветна снимка (голям съм главоч)
При хидротубацията разбира ли се дали са проходими тръбите или не?! 8O
Доктора каза че са проходими...
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #405 -: Юли 23, 2008, 21:24:24 pm »
Анастасия, ако не спреш да изливаш жлъч към съпруга си в тази тема ще предприема мерки, честно ти казвам.
Отиди и си пусни тема в емоционални, достатъчно момичетата тук си имат свои преживявания, че цяла тема да ти се обръща на теб внимание.
И престани да постваш през минута- две, това му се вика спам, ако не знаеш. Като си забравила нещо си го допълни в последното мнение.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #406 -: Юли 23, 2008, 21:28:00 pm »
Цитат
При хидротубацията разбира ли се дали са проходими тръбите или не?!
Доктора каза че са проходими...
Разбира се-лекарят ти няма да те лъже :wink:
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #407 -: Юли 23, 2008, 23:28:20 pm »
Момичета , чета и не вярвам на очите си , какви неща са се изписали днес  8O 8O 8O


Vickson , вярвам , че всичко ще бъде ОК  :crossfingers:

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #408 -: Юли 23, 2008, 23:32:22 pm »
Ейййййййййй,момичета,то голям смях е имало днес.Много ми беше забавно докато четях.
Иве,Миглена Ангелова като напусне "Искрено и лично" да се кандидатираш.От де ги извади тия нерви,цял ден да обясняваш едно и също.Чудя ти се и ти се възхищавам.Друго няма да напиша по темата,щото рискувам да стана гадна,аз като съм гадна не се ограничавам и става страшно! :D
Соф,чакам да кажеш какво точно е мнението на доктора,като се видите!
Виксънче,миличката ми,много съжалявам за гадюгата.Но мисля си,добре е,че ще действате бързо,та няма да имаш време за шашкане и излишно мислене.
Симони,много се радвам че се завърна сред нас,липсаваше ни.Ако не знаеш да ти кажа! :wink:
Светулчице и ти си знаеш!
Момичета,почти всичките ви обичам много,много!Аре аз изчезвам,че мъж ми от 10 минути ме зове от спалнята!(снощи усетихте ли земетресението-имаше първичен и вторичен трус :lol:)
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #409 -: Юли 24, 2008, 00:09:17 am »
Ей мацки,здравейте!Късничко се включвам,но за съжаление не ми остава никакво време за форумчето!Много ми липсвате и ви мисля всеки ден!
Сега ще се постарая да прочета всичко,за да разбера как сте.
 :bighug:
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #410 -: Юли 24, 2008, 00:31:18 am »
да напълно ви разбирам и дори и да ме увикате няма да се сърдя
замислих се върху много неща които ми казахте както и върху това дали искам да съм с тоя човек
наистина нащо така ако продължава ще е пародия на семейство
край с моя семеен живот в тая тема, а и в която и да е
много негативизъм в дъждовния ден внесох на всички ви и нерви
истина е че съм на 25 а приемма нещага като на 15



Дано си разбрала правилно.РЕагираш дори не като на 15.Реагираш безумно.Мразя мъжа си и искам бебе едновременно с това не е за този форум.Отвратена съм от постингите ти. Тук има хора които страдат с години.Такива които ги е страх от много неща свързани с мечтата за дете.Това че си купила сто теста преди датата на М и ревеш на всеки един пред нас  не е за тук. Ние не сме тук за да отговаряме на хора , които изискват определен отговор, а да споделяме опитите си.ТОва че си говорим и за други неща и разпускаме , е неминуемо, но ти натоварваш темата свръх излишно. Има пропуски в себеусещането ти. Светът  не се върти около мен само...или около теб...
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #411 -: Юли 24, 2008, 00:43:36 am »
 Лека нощ, момичета! Утре заминавам на море, но ще си взема лаптопа , за да ви следя изкъсо. Пожелавам ви романтични нощи с вашите юнаци и естествено много  :bfp:!
 На 29.07 все още ще сме там , така че оттам ще ви пиша какъв е резултата от инсето! :bighug:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #412 -: Юли 24, 2008, 07:10:04 am »
Добро утро,леееееелеее как ми се спи :(!Как ще изкарам днес,просто не знам?!?Ей сега ще си облека усмихнатия костюм и те така!ЛЕк ден и на вас,момичета!

Фаталче,приятно моренце ти пожелавам и там да научиш най-прекрасната новина!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #413 -: Юли 24, 2008, 07:17:04 am »
Добро утро,леееееелеее как ми се спи :(!Как ще изкарам днес,просто не знам?!?Ей сега ще си облека усмихнатия костюм и те така!ЛЕк ден и на вас,момичета!

Фаталче,приятно моренце ти пожелавам и там да научиш най-прекрасната новина!

Все едно аз съм го писала :) Приятен ден на всички! :)
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #414 -: Юли 24, 2008, 08:12:39 am »
Ооооооооо,добро утро и от мен. И на мен ми се спи,ама трябва и да се работи. :?В такива моменти съжалявам ,че не съм богата - поне щях да се наспивам. :D
Днес очаквам ЕЛЕНА да ни забие един ++ в очите. :P
Успешен ден.

ВиЛи незнам дали ставам за Миглена Ангелова,ама определено вчера не ме питай как издържах на напъна-наречен Анастасия. Просто се притеснявах,че ако я "наква" едно хубаво модератора ще ме изтрие от форума, а аз без вас не мога. :P
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #415 -: Юли 24, 2008, 08:25:24 am »
Днес очаквам ЕЛЕНА да ни забие един ++ в очите. :P

добро утро

Ми правилно очакваш :lol: :lol: :lol:
Теста е  :bfp:
Бяхме на гости на кандидат свекъра (свеки нали е в Англия), та от там минах през аптека и си взех Престо (обесниха ми че е за най-ранна бременност)
Снощи до последно бягах до тоалетната, а и корема вече не ме боли.
Цяла нощ сънувам как ще ми дойде и на сутринтта отидох да правя теста, ама нали съм шматка капнах там където не трябва  :) и веднага взимам втория. Чертичката ми се появи още на първите 10 секунди. Бледа е сравнение с контролната, но пък е там.
Илия още го асимилира, а аз незнам какво ми е  :)
Обадих се да питам мама дали иска да става баба :)
пращам ви много целувки, вчера много ми помогнахте, благодаря ви



Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #416 -: Юли 24, 2008, 08:28:13 am »
Днес очаквам ЕЛЕНА да ни забие един ++ в очите. :P

добро утро

Ми правилно очакваш :lol: :lol: :lol:
Теста е  :bfp:
Бяхме на гости на кандидат свекъра (свеки нали е в Англия), та от там минах през аптека и си взех Престо (обесниха ми че е за най-ранна бременност)
Снощи до последно бягах до тоалетната, а и корема вече не ме боли.
Цяла нощ сънувам как ще ми дойде и на сутринтта отидох да правя теста, ама нали съм шматка капнах там където не трябва  :) и веднага взимам втория. Чертичката ми се появи още на първите 10 секунди. Бледа е сравнение с контролната, но пък е там.
Илия още го асимилира, а аз незнам какво ми е  :)
Обадих се да питам мама дали иска да става баба :)
пращам ви много целувки, вчера много ми помогнахте, благодаря ви
Честито! Лека бременност и здраво бебче на финала!
Страхотно започва деня.Кой още ще се похвали  :D
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #417 -: Юли 24, 2008, 08:39:02 am »
elenakg честито и леки 9 месеца!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #418 -: Юли 24, 2008, 08:41:53 am »
Леле Еленка- радвам се страшно много за теб. Честито миличка. Пожелавам ти най-леката бременност на света. И налей на Илия една ракия че да го асимилира по-бързо. :P
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #419 -: Юли 24, 2008, 08:43:47 am »
Леле Еленка- радвам се страшно много за теб. Честито миличка. Пожелавам ти най-леката бременност на света. И налей на Илия една ракия че да го асимилира по-бързо. :P
благодаря и на теб и на другите :)
той предния месец каза, че като се появят двете чертички цял да си сложи теста в рамка и му го оставих и да, щял да пиине една ракия (ама довечера), сега само се хили.