0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #280 -: Юли 23, 2008, 10:26:23 am »
Добро утро на всички!Аз имам малък проблем с БТ - тази сутрин е 37,8 . 8O Нормално ли е това? Спах неспокойно , ставала съм до тоалетна и да пия вода, просто неиздържах.Да я броя ли за невалидна тази БТ , че ми разваля графиката?
 ТТ е 37,2.

За ходенето на плаж - просто избягвай да влизаш във водата, за да не хванеш сега някоя инфекция. За температурата - надявам се да се включи някой по-запознат, но ТТ 37.2 и БТ 37.8 може да е от промени в хормоналното ниво, може и да е просто да си стояла по-дълго на климатик. Поне аз при лека настинка го правя този номер. Не вдигам повече от 37.2-37.5. Можеш да пренебрегнеш отговора ми, ако не върши работа.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #281 -: Юли 23, 2008, 10:32:56 am »
Бубе , благодаря ти! И аз си мислех да не би да е нещо свързано с хормоните, но проверих из " бременните графики" и не открих сходна на моята, а нали към тях се стремя. :(
 Ох , направо се ядосах!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #282 -: Юли 23, 2008, 10:35:49 am »
Fatalwoman,позвъни на лекаря си да го питаш!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #283 -: Юли 23, 2008, 10:46:53 am »
Fatalwoman,позвъни на лекаря си да го питаш!
Звънях , ама не вдига! Пък и ми е неудобно , при условие , че говорихме за графиките и той каза , че няма смисъл и не са показателни след стимулация и инсе.
 И Денис каза , че когато фоликулите са повече ( инсето беше на 3) нито първата част, нито втората част на графиката са показателни.
 Аз отначало не мерех, но започнах да не изтървем овуто, и сега продължавам , за да видя ще има ли имплантационен спад , дай боже. Ама май наистина не трябваше да се захващам.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #284 -: Юли 23, 2008, 10:50:32 am »
спокойна съм
но ми е криво,че така стана тоя месец
такива емоции изпълнени с нерви,се надявах че ще стане
но увиииииииииииииииииииииииии
такъв е живота и заспалия ми мъж
да беше работил по време на овулация поне сега щях да се чувствам аз виновна
а честно не ми се иска да го виждам
на него му дреме
ама аз си късам нервите с мисли заради секс които не е правен по време на ову-само нерви
направо ми е противен
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #285 -: Юли 23, 2008, 10:52:57 am »
спокойна съм
но ми е криво,че така стана тоя месец
такива емоции изпълнени с нерви,се надявах че ще стане
но увиииииииииииииииииииииииии
такъв е живота и заспалия ми мъж
да беше работил по време на овулация поне сега щях да се чувствам аз виновна
а честно не ми се иска да го виждам
на него му дреме
ама аз си късам нервите с мисли заради секс които не е правен по време на ову-само нерви
направо ми е противен
И ние сме имали случаи , когато сме изтървали овуто , по една или друга причина.
Не го обвинявай, за да не стане секса ви по задължение!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #286 -: Юли 23, 2008, 10:56:06 am »
Спокойно бе,анастасия!То и аз чакам всяка минутка да ми дойде,ама...
Другия месец ще работим по-здраво :D На тоя твоичкия как така ще му позволяваш да спи докато си в овулация?Грабваш го,тръшваш го на леглото и го почваш-даже ако иска да си спи :P
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #287 -: Юли 23, 2008, 11:21:00 am »
спокойна съм
но ми е криво,че така стана тоя месец
такива емоции изпълнени с нерви,се надявах че ще стане
но увиииииииииииииииииииииииии
такъв е живота и заспалия ми мъж
да беше работил по време на овулация поне сега щях да се чувствам аз виновна
а честно не ми се иска да го виждам
на него му дреме
ама аз си късам нервите с мисли заради секс които не е правен по време на ову-само нерви
направо ми е противен

Не търси вина в никой- нито в теб,нито в него. Това е грешно. Ще си развалите отношенията така. Аз миналия месец ще ти кажа какво направих- като бях в ову моя тъкмо се прибра от мъжко пътешествие до Велико търново и ми се дърпаше. Чудесно,ама аз нямам време да му се умилквам и да го моля. Легна си той, аз след него- награбих го, а той ме бута че му се спяло. Така ли? Докопах му " кочанчето" :oops:/извинявам се ама няма как по-дискретно да го напиша/, една хубава с...ка и хоп-малкия на пост и аз отгоре, и то стана една и моя като се разсъни- 2 пъти кексихме, а уж му се спяло, а!! На мен такива в този момент не ми минават. :D
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #288 -: Юли 23, 2008, 11:27:26 am »
Анастасия, споко, бе жена! Нерви по тестовете, нерви, че сте пропуснали овулацията! Ми то с нерви тая работа няма да стане! Дай го малко по-лежерно! Нали това ти повтаряме от няколко дни! Ама пусто не слушаш! Преди време Мими беше така, ама при нея имаше кофти фактор - живееше със свекърва, брат на мъжо и т.н. Сега като се преместиха се кротна и няма нерви, няма шашкане. Слушай Ива кво ти говори - "няма не искам" в тая работа - като ти се кекси и имаш чувството, че сега е момента просто го сгъни твоя, пък то мерака идва с... яденето! Сега се успокой, че да не паля до Пловдив да ти дърпам ушите!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #289 -: Юли 23, 2008, 11:30:05 am »
анастасия  не винаги става от първия или втория път! Тези неща се случваат когато най-малко очакваш!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #290 -: Юли 23, 2008, 11:30:15 am »
Лелеееее, ама какво ви става на всички днес - лошо настроение, бивши приятелки, скандали, сърдене  8O  Я се взимайте в ръце!!! На който му е дошло - няколко дни почивка, и почва борбата наново! Хайде горе главата всички!

Fatalwoman, попитай Денис какво мисли по въпроса за температурата, но според стойността й утре сутринта, сигурно ще разбереш дали е било нещо инцидентно.
Аз пък вчера сутринта се събудих с 1 час по-рано от алармата, премерих Т - 36.8! Викам си, загубена работа. Щом от сега пада, на какво ли се надявам. Но съм заспала веднага, без да мърдам, без да ставам. После в 8:30 алармата звъни, меря пак - 37,1. И също не знаех какво да нанеса, та съм го оставила празно.


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #291 -: Юли 23, 2008, 11:32:56 am »
анастасия  не винаги става от първия или втория път! Тези неща се случваат когато най-малко очакваш!

Роска, както с теб си говорихме, как ще стане когато най-малко го очакваме, като ние не спираме да го очакваме!  :balk_153:  :bighug:


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #292 -: Юли 23, 2008, 11:34:01 am »
 Попитах в тамата на графиката ми. Моля се да е инцидентна тази стойност , но като цяло днес не се чувствам добре.В главата ми нахлуват стари спомени за тази БТ.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #293 -: Юли 23, 2008, 11:38:34 am »
Попитах в тамата на графиката ми. Моля се да е инцидентна тази стойност , но като цяло днес не се чувствам добре.В главата ми нахлуват стари спомени за тази БТ.

А какъв е този имплантационен спад? В деня на имплантацията трябва да има спад ли?
Ето, че и твоят доктор е казал, че няма смисъл да гледаш Т защото не е показателна при стимулация, но аз все пак си мисля, че ако има бременност, не може Т да е ниска след овулация, и особено след имплантация, нали така?


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #294 -: Юли 23, 2008, 11:44:02 am »
аз ей сегичка се чух с моя, откраднали му предния номер, та ще ходи до КАТ, дожаля ми за него.
аз нагъвам един голям сандвич че ми се зави свят от глад
лелка още няма, дано е сбъркала адреса :wink: ама и при вас да не ходи



Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #295 -: Юли 23, 2008, 11:48:11 am »
аз ей сегичка се чух с моя, откраднали му предния номер, та ще ходи до КАТ, дожаля ми за него.
аз нагъвам един голям сандвич че ми се зави свят от глад
лелка още няма, дано е сбъркала адреса :wink: ама и при вас да не ходи
и двете май сме в едно и също положение миличчка,и при мин я няма още лелката,но моя тест ми показа "-",а твоя?
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #296 -: Юли 23, 2008, 11:49:56 am »
Привет,
Не съм чела назад, ще опитам днес да наваксам..
Аз нещо го закъсах... От понеделник насам съм само по доктори, и резултата е че вероятно до няколко дни ще ми правят лапароскопия, заради 5 см киста в десния яйчник,  :( отврат. С две думи моята гинеколожка ми казва че е голям фуликул  5см 8O и няма страшно, а болките бяха много силни. Биха ми Но-шпа две инжекции, пих аулин, пих течен аналгин и нищо, болката вместо на мамалее не помръдна, и в 22ч вечерта в Пирогов. Добре че не ме оперираха по спешност, защото пък тази там която ме прегледа ми сервира че имам голяма реничка на шийката на матката(за която моята нищо не е казала) , и че десния ми яйчник не функционира, и трябва да се премахне.  8O 8O Така се изплаших... както и да е не ме приеха в болницата, само ми дадоха още обизболяващи. Вчера ходих при д-р Попов в Шейново, казват че бил най-добрия в България по отношение на кистите, и той видя раничката и подтвърди че трябва операция, но само за махане на кистата, а не на яйчника. Утре ще са ми готови туморния маркер и цитонамацката... тогава и ще ми каже кога ще ме оперира... Ами това е около мен...
Ще опитам да прочета назад какво се случва
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #297 -: Юли 23, 2008, 11:53:21 am »
Красита и Фаталуоман,според мен и на двете ви инсетата са успешни! Недейте си вкаврва излишни филми за Бт сега.. Изчакайте си там още 1 седмица и ще се смеете на себе си после :) ;) Ще видите!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #298 -: Юли 23, 2008, 11:57:14 am »

Терминът "имплантационен спад" се използва за обясняние на спада на температурата в лутеалната фаза около очакваната имплантация (7-10 ден след овулацията). Този спад не  винаги означава бременност,  но по-често се появява при  графики с бременност, отколкото при графики с липса на такава.


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #299 -: Юли 23, 2008, 11:59:04 am »
Красита и Фаталуоман,според мен и на двете ви инсетата са успешни! Недейте си вкаврва излишни филми за Бт сега.. Изчакайте си там още 1 седмица и ще се смеете на себе си после :) ;) Ще видите!
:balk_21: