0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #100 -: Юли 22, 2008, 08:16:56 am »
Добро утро душици. Как сте? Аз съм вече на работа, прогизнала от дъжда/ приличам на мокра кокошка/, но настроението ми е ПЕРФЕКТНОООО. :lol: :lol: :lol :bighug: :bighug:
Снощи моя ми се усукваше край спалнята, а аз съм си полегнала и се правя на "недостъпната", а ми се кексиииии ама 2 не виждам. И той обикаля, обикаля и на 2-рата обиколка го сграбчих и......срам ме е - този път спахме на земята с матрака. Нямаме спалня.Ама беше невероятно. Явно магданоза е подействал.
А и той си смени работата- от вчера е на много по-добра и спокойна работа.
Абе щастлива съм си и това е.

Анастасия,мила- как си днес?

Менче- наистина тая ову на 10 ден как я установи? Иначе ако питаш мен,както Соф писа по-долу, аз препикавах сумати тестове ,така че хайде- прави го и да ни зарадваш.

Софи, мила, :bighug: :bighug: :bighug: Аз тази вечер съм на ФИТНЕСССС- моя инструктор е на смяна. :oops: :oops:
Хубав ден мацки.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #101 -: Юли 22, 2008, 08:27:06 am »
добро утро и от мен- :balk_111:-вали  -трещи-чак не ми се излиза за работа!

На мен цикъла този път мн кратък беше-свършва ми ,а в петък вечерта  ми дойде :balk_80:,но както й да  е.

Хубав и усмихнат ден-някои да ни зарадва :bfp1:!


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #102 -: Юли 22, 2008, 08:44:09 am »
Момичета,добро ви утро!Аз след малко лягам,но трябва да изпълня едно обещание!
Снощи ми се обади Наскомими от морето!Каза,че всички много и липсвате и по цял ден мисли за нас!Аз я понахоках,че не си гледа почивката,ама ви изпраща много специални поздрави на всички до една и няма търпение да се върне и да чете ,чете ,чете и пише пак тука! :D
Айде - лека и мека днеска и дано да е по-прохладно,че аман-стопих се от тия жеги! :D
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #103 -: Юли 22, 2008, 09:02:57 am »
Добро утро момичета кокичета! Пожелавам ви лек и спокоен ден въпреки лошото време!
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #104 -: Юли 22, 2008, 09:39:55 am »
Добро утро и от мен!!!!
Хайде на ни върви по вода, че както е тръгнало да вали.....и ++++++ така да завалят!
Успешен ден!!!
*

    lawyer

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #105 -: Юли 22, 2008, 09:47:04 am »
Дравейте!!!!
Айде като дъжда и ++++
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #106 -: Юли 22, 2008, 09:51:26 am »
Добро утро мацки :)
Хубав,усмихнат и прохладен ден ви пожелавам :)
Аз от сутринта съм затрупана с работа,ама така-който ходи в отпуска,после му излиза през д...то.
Много цунки от мен и мисля че вече е крайно време някой да се похвали с туй онуй :wink:
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #107 -: Юли 22, 2008, 09:52:07 am »
 Добро утро , момичета! Аз тъкмо ставам и ще си правя кафенце. В тази връзка да попитам - до колко кафета може на ден да пием след като правим опити?
 Лек ден ви желая , много усмивки и + тестчета![/color]
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #108 -: Юли 22, 2008, 09:56:16 am »
Добро утро , момичета! Аз тъкмо ставам и ще си правя кафенце. В тази връзка да попитам - до колко кафета може на ден да пием след като правим опити?
 Лек ден ви желая , много усмивки и + тестчета![/color]
Аз почти съм отказала кафето.Пия чайчета и какао :)Кафето сравнително лесно го отказах(не като цигарите!!!)Не че е кой знае колко вредно,ама не е и много полезно...
Кво да ви кажа-остава и секса да спра и отивам да ставам монахиня :)
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #109 -: Юли 22, 2008, 10:02:18 am »
 Е да , ама без сутрешното си кафе съм просто друг човек.Аз имам и ниско кръвно. Аз започнах да спирам кафето като отначало пиех кафе с мляко и така увеличавах млякото за сметка на кафето , но не ме разсънва това , както трябва.
 Пък и като пия кафе , познай какво ми се прави?
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #110 -: Юли 22, 2008, 10:11:44 am »
Добро утро!
Нови много се радвам ,че си щастлива и нещата започват да се нареждат .Остана само един бебок -пожелавам ти го в скоро време!

Анастасия - на мен миналият месец ми закъсня доста (с дуфастона който пих ми дойде на 47-мия ден) . И аз правих тестове , накрая пуснах и кръвен....Знам как се чувстваш - много е кофти като видиш , че не се в графата "+"... Но ти имаш време , докато я няма лелката - надежда има!!!!

менче - нищо не губиш - направи си тестче , а дано пък  да е +++
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #111 -: Юли 22, 2008, 10:12:36 am »
Любекс- не се крий- виждам теее! :P

Фаталче, и аз съм така. Пия кафе защото само тогава сутрин отивам по другата нужда-по-дългата. Бях се пробвала един ден да го откажа и така се издух,че..... разхлабително пих после. 8O
*

    lawyer

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #112 -: Юли 22, 2008, 10:17:38 am »
Аз пък на пук не спирам кафето... предишните пъти толкова се пазих - без кафе, без биричка и вино, без много-много шоколад, без много-много секс по време на чакането, само полезни храни, а всичко било напразно - вече се отказвам от лишенията, само вида на положителния тест има силата да ме накара да наложа щастливо ограниченията ПЪК!

Специален поздрав за ВилиЛиЛи, а и за всички тук малко сутрешно настроение
http://vbox7.com/play:bb4ed5e9
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #113 -: Юли 22, 2008, 10:18:44 am »
Тук съм бреее :) Добро утро! Аз днес не съм на работа..Ще ходя да се снимам и после ще си пускам документите за новата лична карта,нали съм с друга фамилия вече ;) Пожелавам на всички лек ден ,а на Анастасие повече воля! Ивето,много се радвам че си в добро настроение.. Обичам ви мацки!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #114 -: Юли 22, 2008, 10:22:58 am »
Добро утро!
Нови много се радвам ,че си щастлива и нещата започват да се нареждат .Остана само един бебок -пожелавам ти го в скоро време!

Анастасия - на мен миналият месец ми закъсня доста (с дуфастона който пих ми дойде на 47-мия ден) . И аз правих тестове , накрая пуснах и кръвен....Знам как се чувстваш - много е кофти като видиш , че не се в графата "+"... Но ти имаш време , докато я няма лелката - надежда има!!!!

менче - нищо не губиш - направи си тестче , а дано пък  да е +++

знам си че на 25 лелката ще си дойде
и тестовете показват същото
както и да е
тия дни изживях пълен ад и наистина не искам нито да мисла нито да се надявам
нямам сила наистина
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #115 -: Юли 22, 2008, 10:24:33 am »
Абе момичета я да ви питам, че тук сте доста знаещи, на какво се дължат съсиреците по време на цикъл? Аз винаги съм си имала, ама тоя месец е ужас.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #116 -: Юли 22, 2008, 10:25:05 am »
Добро утро душици. Как сте? Аз съм вече на работа, прогизнала от дъжда/ приличам на мокра кокошка/, но настроението ми е ПЕРФЕКТНОООО. :lol: :lol: :lol :bighug: :bighug:
Снощи моя ми се усукваше край спалнята, а аз съм си полегнала и се правя на "недостъпната", а ми се кексиииии ама 2 не виждам. И той обикаля, обикаля и на 2-рата обиколка го сграбчих и......срам ме е - този път спахме на земята с матрака. Нямаме спалня.Ама беше невероятно. Явно магданоза е подействал.
А и той си смени работата- от вчера е на много по-добра и спокойна работа.
Абе щастлива съм си и това е.

Анастасия,мила- как си днес?

Менче- наистина тая ову на 10 ден как я установи? Иначе ако питаш мен,както Соф писа по-долу, аз препикавах сумати тестове ,така че хайде- прави го и да ни зарадваш.

Софи, мила, :bighug: :bighug: :bighug: Аз тази вечер съм на ФИТНЕСССС- моя инструктор е на смяна. :oops: :oops:
Хубав ден мацки.
като ударена с мокър парцал
отпаднала съм и ми е мъчно
много отрицателни емоции вчера бяха
направо съм като дроб
както и да е
тестовете са отрицателни и няма за кога да стават положителни
ще си чакам лелката и така
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #117 -: Юли 22, 2008, 10:30:50 am »
Абе момичета я да ви питам, че тук сте доста знаещи, на какво се дължат съсиреците по време на цикъл? Аз винаги съм си имала, ама тоя месец е ужас.

И аз забелязах ,че този месец не стига че ми подрани ами 2 пакета превръзки за един ден. Е такова чудо никога съм нямала. А и доста жени се оплакаха. Явно е от времето.
Добро утро!
Нови много се радвам ,че си щастлива и нещата започват да се нареждат .Остана само един бебок -пожелавам ти го в скоро време!

Анастасия - на мен миналият месец ми закъсня доста (с дуфастона който пих ми дойде на 47-мия ден) . И аз правих тестове , накрая пуснах и кръвен....Знам как се чувстваш - много е кофти като видиш , че не се в графата "+"... Но ти имаш време , докато я няма лелката - надежда има!!!!

менче - нищо не губиш - направи си тестче , а дано пък  да е +++

знам си че на 25 лелката ще си дойде
и тестовете показват същото
както и да е
тия дни изживях пълен ад и наистина не искам нито да мисла нито да се надявам
нямам сила наистина


Анастасия- от къде си?
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #118 -: Юли 22, 2008, 10:36:04 am »
Абе момичета я да ви питам, че тук сте доста знаещи, на какво се дължат съсиреците по време на цикъл? Аз винаги съм си имала, ама тоя месец е ужас.

И аз забелязах ,че този месец не стига че ми подрани ами 2 пакета превръзки за един ден. Е такова чудо никога съм нямала. А и доста жени се оплакаха. Явно е от времето.
Добро утро!
Нови много се радвам ,че си щастлива и нещата започват да се нареждат .Остана само един бебок -пожелавам ти го в скоро време!

Анастасия - на мен миналият месец ми закъсня доста (с дуфастона който пих ми дойде на 47-мия ден) . И аз правих тестове , накрая пуснах и кръвен....Знам как се чувстваш - много е кофти като видиш , че не се в графата "+"... Но ти имаш време , докато я няма лелката - надежда има!!!!

менче - нищо не губиш - направи си тестче , а дано пък  да е +++

знам си че на 25 лелката ще си дойде
и тестовете показват същото
както и да е
тия дни изживях пълен ад и наистина не искам нито да мисла нито да се надявам
нямам сила наистина


Анастасия- от къде си?
по принцип от софия, но живея в пловдив
моето момче живее в пловдив и аз дойдох да живея при него
а ти
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #119 -: Юли 22, 2008, 10:39:52 am »
Абе момичета я да ви питам, че тук сте доста знаещи, на какво се дължат съсиреците по време на цикъл? Аз винаги съм си имала, ама тоя месец е ужас.
и аз съм така
от както имам М съм така