0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #600 -: Юли 26, 2008, 15:16:03 pm »
Да, май ще вземем едно душче :P Мерси за идейката. Няма да си изпускам овулацията.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #601 -: Юли 26, 2008, 16:37:07 pm »
Ми Праси ,оказа се май,че сме попаднали в онези 40% при които операцията от варикоцеле ,не е помогнала за естествено зачеване.. Но аз си го очаквах вътрешно.. Инвитро,инвитро,поне да е успешно,пък ако имам късмет още не инсето да стане работата още по-добре..Лошото е че клиниката излизат в отпуск от 07.08 и този цикъл го пропускаме пак,,ще караме по стария начин..

Люба, от колко време е операцията и пие ли нещо съпруга ти?
Красита, чудесна графика, когато забременях със Стефания имах много силни ПМС /както винаги са били/, които продължиха до около 20 ден след закъснението. Дай Боже и при теб да е така.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #602 -: Юли 26, 2008, 17:02:58 pm »
Любче,ще стискаме палци пък току-що станало и по-стария начин :wink:-от време на реме стават чудеса. :)

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #603 -: Юли 26, 2008, 17:08:26 pm »
Мини,операцията беше преди 5 месеца.д-р Кацаров ни посъветва да не пие нищо до контролната спермограма..Знам че е рано за нея,но един месец толкова ли ще повлияе на резултатите които още са отчайващи.. Спермограмата трябваше да я направим септември началото.. Но лошото е че по Крюгер той има по-малко от 1% с нормална морфология,а д-р Персенска пък ми каза че това няма да се оправи от операцията и не каза въобще оправя лисе.. Общо взето той разполага с 1 максимум 2 млн. читави бойци.. Те не стигат и за инсе,но все пак..
« Последна редакция: Юли 26, 2008, 17:12:30 pm от luba_boiko »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #604 -: Юли 26, 2008, 17:22:13 pm »
лююююбеееее, я влез и ми прочети дневника душа
най-добрата морфология, която сме оттчели е 2%, започнахме от 0
и ако искаш да знаеш 5 месеца е прекалено кратък период за възстановяване, най-добри резултати се отчитат след 9 месец, а настъпване на спонтанно забременяване между 12 и 24 месеца
предната ми бременност беше 11 месеца след операцията, ама пиеше яко лекарства /витамини и антиоксиданти/
чак пък без тях да може да се подобри- да, но не се знае след колко време, те подпомагат по-бързо да се състои процеса на възстановяване на сперматогенезата, ако са правилно подбрани и в правилното съотношение
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #605 -: Юли 26, 2008, 17:23:38 pm »
Любе,знаеш ли някъде четох,май беше за Сигнус,че и те са имали такъв проблем.И с лекарства и билки след време значително са подобрили резултатите на спермограмата.Не мога да си спомня,в коя теме беше описала историята си(почти съм сигурна,че беше тя),но се поразрови и ще видиш.Или и пиши на лични,мисля няма да ти откаже да ти разкаже как са подобрили резултатите.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #606 -: Юли 26, 2008, 17:31:08 pm »
Отивам да ровя :)Но все пак се чувствам излъгана от доктора..Той каза от 6 до 12 месеца ще стане..Ма като не са помръднали показателите за 5 с грам,какво да очаквам незнам.. Мерси мадами :)
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #607 -: Юли 26, 2008, 19:28:13 pm »
Момичета,време е желанията ни да започнат да се сбъдват!!!

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #608 -: Юли 26, 2008, 19:29:10 pm »
само недей пуска още нова тема, раничко е
и съм наблизо  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #609 -: Юли 26, 2008, 19:30:51 pm »
Ааааа,няма,няма. :lol:Пък и вече ни е страх от теб! :lol:

само ги подсещам!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #610 -: Юли 26, 2008, 19:58:41 pm »
:witch: :witch: :witch:
лоша съм аз, знам си  :P
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #611 -: Юли 26, 2008, 20:12:35 pm »
Момичета да ви се похваля/колкото и странно да звучи/-лелката дойде :)Утре звънкам на доки и почваме да действаме за лапарото :D 

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #612 -: Юли 26, 2008, 20:29:49 pm »
 :DА ние започваме да стискаме палци!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #613 -: Юли 26, 2008, 20:36:27 pm »
:DА ние започваме да стискаме палци!
:bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #614 -: Юли 26, 2008, 20:40:32 pm »
Аз се нас.. х да рева.. Изчетох всички дневници.. Направо не трябваше да чета... От къде тия жени имат сила незнам..Аз се мислех за силна.. Задавих се от рев.. Ма сега съм по- добре .ще взема да се стегна ,че тва на нищо не прилича вече мойто.. Благодаря на всички за подкрепата и ако има някога клуб на анонимните пристрастени към "Зачатие" ,аз ще съм първата записала се :)

Но защо чувствам тежест в сърдечната област ?! Незнам!!!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #615 -: Юли 26, 2008, 20:51:11 pm »
Момичета да ви питам че забравих как беше.При положение че ми дойде към 21.00 часа днес ли ми се брои за първи ден,че е важно за хормоналните изследвания-нали се правят някои до третия ден?

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #616 -: Юли 26, 2008, 20:53:59 pm »
утре ти се брои за първи ден
ако е след 14 часа в клиниките не го броят
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #617 -: Юли 26, 2008, 20:54:14 pm »
Като първи ден се счита първата капка чиста кръв,но май  бях чела че ако е след обяд се брои от следващия ден..
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #618 -: Юли 26, 2008, 21:20:55 pm »
Благодаря ви! :)

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #619 -: Юли 26, 2008, 21:42:38 pm »
Момичета да ви се похваля/колкото и странно да звучи/-лелката дойде :)Утре звънкам на доки и почваме да действаме за лапарото :D 
Успех мила! Ще ти стискаме палци!!

Любе 37 дена ли ти е цикълът? И моят е дългичък! Кога ти е О. долу-горе?
И мен много ме разчувстват дневниците и гледам да не ги чета...че после ми е .... обаче много се радвам че наистина чудесата се случват и тези денвници са диказателство за това!  ПОжелавам на всяка една от нас скоро да се радва на своето малко чудо!