0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #440 -: Юли 24, 2008, 10:14:20 am »
Аз уж съм си вкъщи, пък не смогвам да ви изчета. Не знам какво става. Ама то и от три дни се моткам само по лекари. Ходих до личната да ми даде направление за някои изследвания. Нали ви разправях, че Даскалов ми написа цял лист с изследвания, които тр. да направим. Обаче личната ми вика аз така не мога да ти дам направление. Трябва да те пратя на гинеколог. И ме прати. Тя ми даде само за хормоналните. З-то само за тях можела. И ми даде направление и за ендокринолог. Та днес ще отивам.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #441 -: Юли 24, 2008, 10:15:59 am »
да напълно ви разбирам и дори и да ме увикате няма да се сърдя
замислих се върху много неща които ми казахте както и върху това дали искам да съм с тоя човек
наистина нащо така ако продължава ще е пародия на семейство
край с моя семеен живот в тая тема, а и в която и да е
много негативизъм в дъждовния ден внесох на всички ви и нерви
истина е че съм на 25 а приемма нещага като на 15



Дано си разбрала правилно.РЕагираш дори не като на 15.Реагираш безумно.Мразя мъжа си и искам бебе едновременно с това не е за този форум.Отвратена съм от постингите ти. Тук има хора които страдат с години.Такива които ги е страх от много неща свързани с мечтата за дете.Това че си купила сто теста преди датата на М и ревеш на всеки един пред нас  не е за тук. Ние не сме тук за да отговаряме на хора , които изискват определен отговор, а да споделяме опитите си.ТОва че си говорим и за други неща и разпускаме , е неминуемо, но ти натоварваш темата свръх излишно. Има пропуски в себеусещането ти. Светът  не се върти около мен само...или около теб...
:good_post: :good_post: :good_post: точно това исках да напиша! Има хора които се борят с години ...

Вискънче само искам да ти кажа че си попаднала в добри ръце! Аз сеъм оперирана т д-р Попов и съм сигурна че си върши перфектно работата! Бъди спокойна защото има добри резултати !!! Както ти каза Краси - не му се шашкай много на туморният маркер - аз сега съм с 44 (1 година след операцията) Успех мила!

Красче , Фаталче  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :babyflips:

Елена честито и леки 9 месеца и на финала едно (а може и две) здрав бебок!

« Последна редакция: Юли 24, 2008, 10:23:58 am от rossy * »
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #442 -: Юли 24, 2008, 10:26:51 am »
мерси
то найстина може да са 2 бебета, защото и  при Илия има доста близнаци и при мен
ей сега мама ми се обади да ми каже, че братовчетка ми е родила второто си дете преди малко, момченце, Преслав. Тя е на 40г.
Така че момичета да не съм ви видяла да се отчайвате



*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #443 -: Юли 24, 2008, 10:28:36 am »
мерси
то найстина може да са 2 бебета, защото и  при Илия има доста близнаци и при мен
ей сега мама ми се обади да ми каже, че братовчетка ми е родила второто си дете преди малко, момченце, Преслав. Тя е на 40г.
Така че момичета да не съм ви видяла да се отчайвате
Да и е жив и здрав бебока и много да ги радва!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #444 -: Юли 24, 2008, 10:34:56 am »
Ето как всеки ден се случват малки чудеса-днес това е чудото на Елена!Днес това е чудото на нейната братовчедка!Дано днес да има още чудеса...
Благодаря ви момичета!От 3 години се борим за бебче и никога не ми е било толкова лесно да преодолявам болката както сега. :bighug:
Вярвайте в своите чудеса!Аз съм убедена в своето!
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #445 -: Юли 24, 2008, 10:37:53 am »
ЧЕСТИТО ЕЛЕНА за прекрасната новина!!!
Пожелавам ти спокойна и безпроблемна бременност със здраво хубаво бебче накрая и да се радвате на много съвместна любов и щастие!
Наслаждавай се на прекрасното радостно вълнение, че носиш в себе си вашето малко  съкровище  preggo, това е нещо неповторимо!!!

На всички които, очакват своите 2 чертички пожелавам много много късмет и успех, да се чуват по-често радостни новини!

Приятен и усмихнат ден!!!
~ ~ ~
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #446 -: Юли 24, 2008, 10:40:25 am »
Добро утро момичета,
Прекрасна утрин е тази  :bighug:
elenakg честото и леки 9 месеца с един или два много сладки бебока  :babyflips:
Vickson много ще ти стискам палци всичко да мине добре  :bighug:
Момичета пожелавам ви един прекрасен ден въпреки облаците които са скрили слънцето. Такива хубави новини като тази от Еленка згряват душата  :wink:
« Последна редакция: Юли 24, 2008, 10:41:56 am от Kylie »
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #447 -: Юли 24, 2008, 11:06:04 am »
Добро утро на всички!
Не знам от къде да започна! Елена, толкова се радвам за теб! Сутринта вървях към работа и си мислих, че след малко ще видя поста ти с положителния резултат. Радвам се, че съм била права. Честито, и леко бременеене!

Вики, съжалявам че излязох лош пророк - казах ти за този туморен маркер, че трябва да ти го изследват отдавна, с тази киста дето не се махаше 3 месеца... Звучи ми като ендометриоза, но за диагнози си има доктори :) Кураж на операцията, всичко ще е наред!

Благодаря ви за пожеланията, момичета. На моменти си казвам каквото е, такова. Ако не стане този месец, ще стане другия. В други моменти голямо отчаяние ме наляга. Сигурна съм, че всички сте минали през това.

Fatalwoman, приятна почивка, и ще чакам новини от теб с нетърпение!


*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #448 -: Юли 24, 2008, 11:21:36 am »
Красита, Росси!!!  :bighug: :bighug:
Обичам ви мацки, всичкииииите!!! (не искам да изброявам, защото ще изпусна някоя а не искам!!!) Вие страшно много ми помагате! Сега дори не ме е толкова страх, ами напротив, искам по-скоро да минава.
Ели, честито и на братовчедка ти :)
*

    maeto

  • **
  • 62
  • Стреми се към целта, но не я преследвай. (А. Фюрст
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #449 -: Юли 24, 2008, 11:23:08 am »
Чистито и от мен на Елена Желая успех на всички чакащи и ловуващи!
:):):)(inlove):)
Потребностите на душата раждат приятелството, потребностите на ума - уважението, потребностите на тялото - желанието. А трите потребности заедно раждат истинската любов
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #450 -: Юли 24, 2008, 11:38:44 am »
И главобола ми мина, и се разсъних качествено! Сега и усмивка си залепих на физиономията! На това му се казва перфектно начало на деня!
Елена, да са ти честити двете чертички! Пожелавам ти лека бременност, леко раждане и след 9 месеца послушно бебче!
Вики, мацка, ще мине всичко, важно е, че ти си спокойна! Нали знаеш, че винаги ще те подкрепяме и тука можеш да ни споделиш всичките си притеснения!  :bighug:
Иве, и ние вървим по вашите стъпки! Снощи като се прибрах от женското парти налегнах мъжо и ... нещо дивана в хола се разскърца...  8O
Фаталче, приятно изкарване на морето, да си починете и като видиш двете чертички веднага да се повалиш!
А бе, Роузи ми се губи нещо! Да не тръгнаха вече към Поморие?
Хайде да зарежем вече темата "Анастасия", че наистина последните дни, особено вчера, ни изкараха всички извън нерви!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #451 -: Юли 24, 2008, 11:42:11 am »
ей момичета, страшно ме радвате
моля си и при вас чудото да сте бързичко
разплакали сме и един приятел от щатите - той ни запозна с Илия
и сега си чатя с него и казва, че седят с жена му и пииват заради нас двамката, толкова ни се радвали :lol:
вярвам, че и при вас много скоро ще се появят двете чертички



Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #452 -: Юли 24, 2008, 11:51:24 am »
Красита, Росси!!!  :bighug: :bighug:
Обичам ви мацки, всичкииииите!!! (не искам да изброявам, защото ще изпусна някоя а не искам!!!) Вие страшно много ми помагате! Сега дори не ме е толкова страх, ами напротив, искам по-скоро да минава.
Ели, честито и на братовчедка ти :)

 :bighug:  :balk_21:  И ние те обичаме!


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #453 -: Юли 24, 2008, 11:53:36 am »
ей момичета, страшно ме радвате
моля си и при вас чудото да сте бързичко
разплакали сме и един приятел от щатите - той ни запозна с Илия
и сега си чатя с него и казва, че седят с жена му и пииват заради нас двамката, толкова ни се радвали :lol:
вярвам, че и при вас много скоро ще се появят двете чертички

Разчувства ни всичките, да знаеш!  :bighug:
*

    lawyer

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #454 -: Юли 24, 2008, 11:56:03 am »
Ех,че е приятно днеска тук!!!
Елена много, много се радвам за теб, голяяяямо ЧЕСТИТО, леки  :cloud9: и най-сладкото :bori_020: накрая!!!
 

Fatalwoman, много релаксираща почивка ти пожелавам и се пази, че .... и да попълваш графиката, че чакам новини...

... и скромно покрай Еленка да ни пожелая да я последваме  :)
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #455 -: Юли 24, 2008, 12:05:24 pm »
честито и от мен на Елена,леки 9месеца и много щастие.

Незнам ,но при мен още я няма лелката,дано е объркала адреса и този тест данее бил верен.Впрочем да ви попитам момичета дали би моглодае згрешил,защото си го направих на обяд и ми е закъснявало само с 6дни
*

    lawyer

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #456 -: Юли 24, 2008, 12:19:14 pm »
"САМО 6 ДНИ" !!!!  8O Ей, мадам, ще те напердаша - 6 дни за редовен МЦ са си цяла вечност и какъв е този обеден тест (сигурно ще кажеш, че и след 2-3 литра изпита вода си го направила)  :balk_77: Айде утре сутринта, ходом марш пред мене с първа сутрешна да е тестът и да кажеш резултата!!!
« Последна редакция: Юли 24, 2008, 12:20:49 pm от lawyer »
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #457 -: Юли 24, 2008, 12:28:05 pm »
направиха ми го в болницата около 11часа и бях пила само кафе,казаха ми да изчакам поне още една седмица да направим друг(ако до тогава не дойде)
*

    lawyer

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #458 -: Юли 24, 2008, 12:45:46 pm »
Ами щом имаш такова търпение... Аз на принципа "парен и таратор духа" също няма да бързам с теста. До сега колко пари от прибързани тестове съм спестилааа  :(
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #459 -: Юли 24, 2008, 12:56:24 pm »
останах с убеждението че не съм бременна защото все пак имам една седмица закъснение,но тайничко се надявам теста да нее верен