0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #380 -: Юли 23, 2008, 15:23:26 pm »
Цитат
А ми писна да даваме по 10лв. общо всеки ден за цигари.Като сметна колко всъщност стават и колко неща мога да си купя или на колко екскурзии мога да отида и направо се вбесявам.
Ето ти мотив да спрете цигарите.
Да бе, това е моят мотив, ама нещо не мога да му го набия в главата  :D
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #381 -: Юли 23, 2008, 15:24:20 pm »
Ма това на леглото или.. ?! ;)

Ааааа,неговото дръвце в гащите си е качествено- като ме види и рипа за поздрав. :lol: :lol: :lol:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #382 -: Юли 23, 2008, 15:33:03 pm »
Абе, кой за какво говори,ние въртим,сучим и все около кексенето се въртим :P
Да вземат мъжките да ни чуят,направо ще се зачудят ние ли сме женките или те :lol:
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #383 -: Юли 23, 2008, 15:38:33 pm »
Абе, кой за какво говори,ние въртим,сучим и все около кексенето се въртим :P
Да вземат мъжките да ни чуят,направо ще се зачудят ние ли сме женките или те :lol:

моя един път се опита да чете какво си пишем по форумите и се изчерви  :lol:



Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #384 -: Юли 23, 2008, 15:39:30 pm »
ей тук станало искренно и лично :wink: (да не ми се обижда никой)
олще няма лелка и нищо не ме боли, дано не дойде и утре теста да е положителен

Номи добре дошла отново, как беше почивката
Някой пита за цигарите - аз не пуша и винаги с който съм се гаджосвала ги е отказвал, ама как ги карам и аз незнам :wink:

Стискам палци много силно! Нямаш температура в графиката, но са минали 15 дни от овулацията, ако е правилно определена, и още не ти е дошло - ами това е супер! Утре прави тест, и ще видиш че ще е положителен!!! Успех!


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #385 -: Юли 23, 2008, 15:47:15 pm »
Краси ,на мен твоята графика много ми харесва.. Пу да не съм ти уроки..
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #386 -: Юли 23, 2008, 15:50:33 pm »
ей тук станало искренно и лично :wink: (да не ми се обижда никой)
олще няма лелка и нищо не ме боли, дано не дойде и утре теста да е положителен

Номи добре дошла отново, как беше почивката
Някой пита за цигарите - аз не пуша и винаги с който съм се гаджосвала ги е отказвал, ама как ги карам и аз незнам :wink:

Стискам палци много силно! Нямаш температура в графиката, но са минали 15 дни от овулацията, ако е правилно определена, и още не ти е дошло - ами това е супер! Утре прави тест, и ще видиш че ще е положителен!!! Успех!

нямам защото не съм мерила, а нещо сърчицата не ми се появяват, но докато бяхме на почивка секса беше за закуска, обяд и вечеря
уж правилно съм я сметнала овулацията
още не ми е дошло, леко само ме наболява корема и гърдите
дано не дойде и довечера и през ноща и утре и следващите 9 месеца
утре ще правя тест
то от толкова стиснати палци дано да има файда  :wink:



Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #387 -: Юли 23, 2008, 16:09:48 pm »
Любе, благодаря ти, мила, но температурата след овулация се повишава при прием на дуфастон и утрогестан, а аз взимам и двете, така че повишаването е по-скоро изкуствено. Но аз не го мисля много - само след седмица ще разбера :)

elenakg, не си си разрешила личните данни да са видими от потребителите. Затова не ти се виждат сърцата, нито записките. Някои момичета го правят умишлено, защото искат тези данни да си останат лично за тях :) На други, като мен, не им пука особено.  :ywoohoo:


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #388 -: Юли 23, 2008, 16:11:53 pm »
Мацки,аз ще тръгвам :)
Приятна вечер на всички и да слушате!
Аз отивам да готвя,ще имам гости :),утри сигурно ще съм дроб на работа :drunk:
ама вие нали ще сте тук и ще ме подкрепяте :)
Айде,чао!
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #389 -: Юли 23, 2008, 16:14:28 pm »
Елена,  :crossfingers:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #390 -: Юли 23, 2008, 16:17:51 pm »
всичко се вижда сега на графиката, мерси Красита
Номи мерси за палците  :wink:



*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #391 -: Юли 23, 2008, 16:36:22 pm »
Еленка,мисля че този месец ще е твоя :) С това зацапване на 10 ден след ову... твърде добре.. Дано ,дано :)
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #392 -: Юли 23, 2008, 16:46:11 pm »
Еййййййййййй..........
Нямах време да чета, много работа.........
много сте изписали
ама са романи..........
относно цигарите - ние ги спряхме и двамата в началото на май - а моичкия пушеше като комин!!!
Сега понякога го дразни някой като пуши - и честно казано от време на време пали, но ....позволено му е :P
от толкова неща го лиших, че 1 цигара месечно не е проблем
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #393 -: Юли 23, 2008, 16:53:58 pm »
Еленка,мисля че този месец ще е твоя :) С това зацапване на 10 ден след ову... твърде добре.. Дано ,дано :)

то беше савсем лекичко, но ми направи впечатление, защото аз никога не съм имала течение (освен около овулацията), а това беше леко кафеничкаво
не смея да се надявам много, но лелката още я няма, дано не дойде и утре теста да е +

аз приключих работа за днес
мерси че ме слушахте и ме подкрепяхте и дано утре ви зарадвам и вас
целувки и прегръдки



Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #394 -: Юли 23, 2008, 16:55:38 pm »
Мацки, аз се размазах буквално от работа. Вече очите ме болят и спрях за днес. Направо ще ми се разгони фамилията до края на месеца. Луда ще стана, но пък нищо. От работа не ме е страх.

Еленка- сигурна съм че утре теста ще покаже +. Хайде, ще те следя с нетърпение утре.

Момичета аз отивам малко да се поровя в нета и си тръгвам че вкъщи ме чака лудница- готвене,чистене,пране,разходка и хранене на кучето. А на фитнес пак няма да мога да ида и да видя МОЯ инстрекор. :(
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #395 -: Юли 23, 2008, 17:25:05 pm »
Еленка,мисля че този месец ще е твоя :) С това зацапване на 10 ден след ову... твърде добре.. Дано ,дано :)

то беше савсем лекичко, но ми направи впечатление, защото аз никога не съм имала течение (освен около овулацията), а това беше леко кафеничкаво

Ооооо, ама то и зацапване е имало! Точно около датата за имплантация. Какво да ти кажа, ти просто си си бременна, тестът ще го докаже. Хайде, ще ти честитим скоро!  :goodluck:


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #396 -: Юли 23, 2008, 18:15:28 pm »
Липсва ми everything_possible.. :( Какво ли се случва с нея ...?!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #397 -: Юли 23, 2008, 19:09:43 pm »
малееееееее.....вие много сте писали бе хора...цели 3 сраници доката аз бях на работа.........браво :balk_47:
*

    Assi

  • **
  • 119
  • Вярвам, че ще ни се случи най-хубавото
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #398 -: Юли 23, 2008, 19:29:30 pm »
Здравейте!
Всеки ден влизам по малко да ви чета и все не мога да ви насмогна. Много сте написали. На нечакащите  :crossfingers:
Аз не се стърпях и реших да споделя с вас колко много съм изкофтена. Направо отвсякъде. Днес колежката ми, която е в отпуск, дойде на работа и заяви, че напуска. Ще работи евентуално до 24 август. Аз все още не съм ползвала летен отпуск, поради липса на свободни дни. Планирахме с половинката почивка в Гърция през септември, а пък то какво стана - сега ще видя почивка през крив макарон.
Шефа ми уж обмисля наемането на нов човек, ама аз като съм сама нямам никакво време да обучавам. И без това имам много работа и се натоварвам ужасно. И да наемат нов човек, той ще е абсолютно незапознат и това отново означава, че ще си работя и нося отговорността месец-месец и половина. А отговорността ми е голяма-пускаме чрез програмата за международни преводи валутните преводи на клиенти. Чак в началото на октомври ще се върне на работа една колежка от майчинство. Ама тя ще трябва да си припомня доста поне 2 седмици. Направо кошмар. И това пусто незабременяване. Сега направо незнам какво да мисля. Така ми се ще да забременея до септември и да им кажа на всички АДИОС, ама то до сега нищо не става, пък камоли за един оставащ месец. Скоро ще стане година и половина от безуспешно бебеправене. И тази новина за напускане. Ужасно съм подтисната и объркана.  :(

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #399 -: Юли 23, 2008, 20:04:48 pm »
 Assi,  какъв е проблема при вас? Ако знаеш как искам да кажа "Адиос" на всички , ама и ние още опитваме...