0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #340 -: Юли 23, 2008, 13:44:57 pm »
Анастасия,мила, "УТРОТО Е ПО-МЪДРО ОТ ВЕЧЕРТА". В момента си ефектирана,защото ти е дошло. Момичетата са много прави , че с тия нерви има да си чакате дете и до 10години ако щете,но няма да стане. Кой е прав ,кой е крив- СЯДАТЕ ДВАМАТА И СЕ РАЗБИРАТЕ. Проблемът няма да се разреши от само себе си. Не искам нито да те обиждам,нито да те упреквам. Всяка една от нас е минала по този трънлив и болезнен път, а аз го минавах скоро. Бях готова дори и на развод, но след като седнахме и поприказвахме- всичко е ОК. Много лесно се предаваш така като му се заканваш какво ще го правиш. Не му прави на инат, не сте 13 годишни. Големи хора сте и трябва да носите отговорности и всичко да решавате заедно щом искате семейство. При някои двойки бебето става и от раз, но при други е по-продължително.
Сега се успокой, като се прибере от където и там да е, седнете- поговорете. Кажи му какво ти тежи, какво искаш да се промени в него. Но като мълчиш и му правиш на пук- ситуацията ще стане ужасяваща.
Повярвай ми, разговорът му е майката.
С теб съм. Не се притеснявай.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #341 -: Юли 23, 2008, 13:47:46 pm »
просто ще трябва да го попитам той за каква ме има
подкрепа не усещам от него когато ми дойде,само докато чакам да дойде ми вика че ще има и следващ път,но като ми дойде ме съсипва
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #342 -: Юли 23, 2008, 13:48:16 pm »
Много добре е казала Новилка, че разговор е решението на впъроса.
мисля, че темета е доста разводнена от терзанията на анастасия - има Емоционална тема и там може би е мястото на нейните терзания.
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #343 -: Юли 23, 2008, 13:49:46 pm »
Не е ли малко унизително това да пренебрегваш достойнството си ?! Замисли се..
не знам как да постъпя
как да си покажа достойнството
като постъпя като него ли
и аз мога да унижавам
но има ли смисъл
не съм родена за такъв начин на живот
някои неща не стават веднага, а рядко стават от рас без усилия
казах му ,и му показах в интернет на едно място, че е хубаво да го правим през ден
че когато мъжа не се изхвърля често спермата не е подвижна или там както беше написано
също така му казах че за да мога да поема вината върху мен че все още не става дете, той трябва да е сигурен в себе си и поне и той да се е постарал
аз не мога да отида при гинеколога и да му кажа-правим рядко секс, не по време на ову, не забременявам-изследвай ме


Душата, аз на моя мъж вече не му показвам каквото и да било. Дори гледам да не ме засече с тестовете за овулация. Според мен,това си е за нас и толкова. Преди като му бях казала дори и какви пози са добри, неговото желание за любов изчезна. Той правеше секс с мен само за да свърши и евентуално за стане нещо. Това за мен беше ужасно.  От тогава нищо не му показвам и съм много щастлива.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #344 -: Юли 23, 2008, 13:51:12 pm »
Не е ли малко унизително това да пренебрегваш достойнството си ?! Замисли се..
не знам как да постъпя
как да си покажа достойнството
като постъпя като него ли
и аз мога да унижавам
но има ли смисъл
не съм родена за такъв начин на живот
някои неща не стават веднага, а рядко стават от рас без усилия
казах му ,и му показах в интернет на едно място, че е хубаво да го правим през ден
че когато мъжа не се изхвърля често спермата не е подвижна или там както беше написано
също така му казах че за да мога да поема вината върху мен че все още не става дете, той трябва да е сигурен в себе си и поне и той да се е постарал
аз не мога да отида при гинеколога и да му кажа-правим рядко секс, не по време на ову, не забременявам-изследвай ме


Душата, аз на моя мъж вече не му показвам каквото и да било. Дори гледам да не ме засече с тестовете за овулация. Според мен,това си е за нас и толкова. Преди като му бях казала дори и какви пози са добри, неговото желание за любов изчезна. Той правеше секс с мен само за да свърши и евентуално за стане нещо. Това за мен беше ужасно.  От тогава нищо не му показвам и съм много щастлива.
и при мен е така
всичко му казвам и показвам
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #345 -: Юли 23, 2008, 13:55:04 pm »
Вики, точно така! Много ти се радвам, че не се отчайваш заради преживяното, а го приемаш като стъпка напред и начин да стигнеш до най-желаното. Успех, стискам палци всичко да е наред!


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #346 -: Юли 23, 2008, 13:56:07 pm »
Не е ли малко унизително това да пренебрегваш достойнството си ?! Замисли се..
не знам как да постъпя
как да си покажа достойнството
като постъпя като него ли
и аз мога да унижавам
но има ли смисъл
не съм родена за такъв начин на живот
някои неща не стават веднага, а рядко стават от рас без усилия
казах му ,и му показах в интернет на едно място, че е хубаво да го правим през ден
че когато мъжа не се изхвърля често спермата не е подвижна или там както беше написано
също така му казах че за да мога да поема вината върху мен че все още не става дете, той трябва да е сигурен в себе си и поне и той да се е постарал
аз не мога да отида при гинеколога и да му кажа-правим рядко секс, не по време на ову, не забременявам-изследвай ме


Душата, аз на моя мъж вече не му показвам каквото и да било. Дори гледам да не ме засече с тестовете за овулация. Според мен,това си е за нас и толкова. Преди като му бях казала дори и какви пози са добри, неговото желание за любов изчезна. Той правеше секс с мен само за да свърши и евентуално за стане нещо. Това за мен беше ужасно.  От тогава нищо не му показвам и съм много щастлива.
и при мен е така
всичко му казвам и показвам

Мъжът трябва да знае само това, което е нужно. / Тук сигурно ще отнеса много критики/. На мъж не се казва ВСИЧКО. това в никакъв случай не означава, че криеш нещо,че го лъчеш или тем подобни. Просто мъжете са едни малки дечица и не обичат да се натоварват с много информация и проблеми. Аз дори вече не казвам на мъжо ,дали ми е лошо, имам ли температура. Мъжът не обича да му се оплаква жена му за щяло и нещяло. Поне МОЯ е такъв. Откакто спрях този си лош навик- ние сме щастливи.


Любче, как си бе миличка. ? Много те гушкам. :P
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #347 -: Юли 23, 2008, 13:57:29 pm »
Цитат
мисля, че темета е доста разводнена от терзанията на анастасия - има Емоционална тема и там може би е мястото на нейните терзания.

Аз затова написах ,че станаха много майсторите на късия разказ... От два дена чета едни и същи въпроси и когато отговора не допада,въпроса се задава по друг начин и така вече 10 страници..Дори се замислих да се махна от темата и да започна да пиша в някоя друга или въобще да спра..

По прицип нещата стоят така: Когато на един човек му е писнало да бъде обиждан и му прави лошо впечатление,не отвръща със същото ,защото иначе и той е такъв .. На мен ако ми говорят така ,че след година ако няма дете ще се разделим,то няма да чакам нито година,нито минута,а направо изчезвам и никога няма да разбере колко тежко ми е било..На никого няма да казвам какъв изрод е и как ми се повръща от него,а ще направя така че да спре да ми влияе зле..
Това се отнася за мен обаче..
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #348 -: Юли 23, 2008, 14:01:05 pm »
Цитат
мисля, че темета е доста разводнена от терзанията на анастасия - има Емоционална тема и там може би е мястото на нейните терзания.

Аз затова написах ,че станаха много майсторите на късия разказ... От два дена чета едни и същи въпроси и когато отговора не допада,въпроса се задава по друг начин и така вече 10 страници..Дори се замислих да се махна от темата и да започна да пиша в някоя друга или въобще да спра..

По прицип нещата стоят така: Когато на един човек му е писнало да бъде обиждан и му прави лошо впечатление,не отвръща със същото ,защото иначе и той е такъв .. На мен ако ми говорят така ,че след година ако няма дете ще се разделим,то няма да чакам нито година,нито минута,а направо изчезвам и никога няма да разбере колко тежко ми е било..На никого няма да казвам какъв изрод е и как ми се повръща от него,а ще направя така че да спре да ми влияе зле..
Това се отнася за мен обаче..
съжалявам че натоварих темата и че ви убих желанието да пишете в нея
сигурно не съм идеалната жена, която не греши но при мен надеждата че другия месец няма да е така ме е крепяла до сега
моля за извинение
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #349 -: Юли 23, 2008, 14:01:51 pm »
Викс, по всяко време ще имаш подкрепата ми и едно приятелско рамо, на което да изплачеш болката си. Знам, че си със силен характер и ще преживееш и това. Важно е, че стъпката е направена, че има начини за решаване на проблема, и че времето до положителния тест се скъсява. Прегръщам те! Горе главата, мацко! Ще дойде и нашия ред!

Цитат
мисля, че темета е доста разводнена от терзанията на анастасия - има Емоционална тема и там може би е мястото на нейните терзания.

Аз затова написах ,че станаха много майсторите на късия разказ... От два дена чета едни и същи въпроси и когато отговора не допада,въпроса се задава по друг начин и така вече 10 страници..Дори се замислих да се махна от темата и да започна да пиша в някоя друга или въобще да спра..

По прицип нещата стоят така: Когато на един човек му е писнало да бъде обиждан и му прави лошо впечатление,не отвръща със същото ,защото иначе и той е такъв .. На мен ако ми говорят така ,че след година ако няма дете ще се разделим,то няма да чакам нито година,нито минута,а направо изчезвам и никога няма да разбере колко тежко ми е било..На никого няма да казвам какъв изрод е и как ми се повръща от него,а ще направя така че да спре да ми влияе зле..
Това се отнася за мен обаче..

 :good_post: :good_post: :good_post:
И мен обхаващат същите мисли! Наистина има тема "емоционални", където да се споделят такива неща!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #350 -: Юли 23, 2008, 14:03:48 pm »
Привет мили мои.
Не съм писала тия дни, но не бях никаква компания и така реших.
Първо на Дилейн - Честита и спокойна бременност и здраво и усмихнато детенце
Второ, на Симони, добре дошла ,много дълго море бе душа, къде дават така?
Трето, на Виксънчето-Рожбе, много те прегръщам, дано наистина отстраните проблема и скоро усетиш най-върховното щастие нза една жена-детето в теб!Горе главата и смелост ти желая.
Соф, дан тази процедура твойта донесе успех.Скоро! :bighug:
Любче, ти защо така нещо не ми звучиш добре? Какво се случи на работа?Аз останах с впечатление , че се чувстваш много добре там,че се ползваш с доверието и на шефа. Какво стана изведнъж, мила?
Новилкаааааааа, кактоо винаги доста позитивно я караш и той май само ти. Ей затва те обичам душо да знайш.
Вили, ти си знайш
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #351 -: Юли 23, 2008, 14:06:28 pm »
Цитат
мисля, че темета е доста разводнена от терзанията на анастасия - има Емоционална тема и там може би е мястото на нейните терзания.

Аз затова написах ,че станаха много майсторите на късия разказ... От два дена чета едни и същи въпроси и когато отговора не допада,въпроса се задава по друг начин и така вече 10 страници..Дори се замислих да се махна от темата и да започна да пиша в някоя друга или въобще да спра..

По прицип нещата стоят така: Когато на един човек му е писнало да бъде обиждан и му прави лошо впечатление,не отвръща със същото ,защото иначе и той е такъв .. На мен ако ми говорят така ,че след година ако няма дете ще се разделим,то няма да чакам нито година,нито минута,а направо изчезвам и никога няма да разбере колко тежко ми е било..На никого няма да казвам какъв изрод е и как ми се повръща от него,а ще направя така че да спре да ми влияе зле..
Това се отнася за мен обаче..
съжалявам че натоварих темата и че ви убих желанието да пишете в нея
сигурно не съм идеалната жена, която не греши но при мен надеждата че другия месец няма да е така ме е крепяла до сега
моля за извинение


Анастасия, момиче, вече ако искаш ми се обиждай. Ама я вземи си поговори с мъжа ти най-накрая. За да се държи така с теб сигурно и ти може да си го предизвикала. Спри се най-накрая какъв е бил и що е бил. Като не ти понася с него- разкарай го от пътя си и продължавай напред към щастието. ИЗВИНЯВАЙ още веднъж. не искам да те обиждам.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #352 -: Юли 23, 2008, 14:07:32 pm »
....
Соф, дан тази процедура твойта донесе успех.Скоро! :bighug:
....

Мила, моята процедура или ще я повтарят на ново, или ще пристъпваме към нещо по-сложно. Не съм се виждала с доктора, но по тел. се чухме и обобщи, че не е постигнат резултата, който е искал. Аз продължавам с разширяването напред и съм твърдо решена да достигна до ОТЛИЧЕН КРАЕН РЕЗУЛТАТ!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #353 -: Юли 23, 2008, 14:08:14 pm »
Анастасия, наистина тема в Емоционални би била подходяща за твоите терзания с мъжа ти и уважението му.Макар че  според мен или търсиш съчувствие и преувеличаваш, или вие не сте  и няма да сте семейство.Това не са НОРМАЛНИ отношения.ДОри не са близо до тах.Но, наистина, вместо да казваш , че не си идеална , на което предполагам също трябва да тговорим нещо, по-добре избягвай да изричаш подобни обиди в темата. НЕ говори добре за теб, дори и да ги изсипеш в ЕМОЦИОНАЛНИ. НАпротив, говори доста зле за теб! Спирам, за да не напиша нещо излишно вече.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #354 -: Юли 23, 2008, 14:08:38 pm »
Привет мили мои.
Не съм писала тия дни, но не бях никаква компания и така реших.
Първо на Дилейн - Честита и спокойна бременност и здраво и усмихнато детенце
Второ, на Симони, добре дошла ,много дълго море бе душа, къде дават така?
Трето, на Виксънчето-Рожбе, много те прегръщам, дано наистина отстраните проблема и скоро усетиш най-върховното щастие нза една жена-детето в теб!Горе главата и смелост ти желая.
Соф, дан тази процедура твойта донесе успех.Скоро! :bighug:
Любче, ти защо така нещо не ми звучиш добре? Какво се случи на работа?Аз останах с впечатление , че се чувстваш много добре там,че се ползваш с доверието и на шефа. Какво стана изведнъж, мила?
Новилкаааааааа, кактоо винаги доста позитивно я караш и той май само ти. Ей затва те обичам душо да знайш.
Вили, ти си знайш

Ейййййййййййййййй, ти си имала клавиатура? :lol: :lol: гледах те няколко дни надничаш тук, ама си викам "Брей сигурно й се е развалила клавиатурата и няма как да пише". Миличка, липсваше ми.

Абе Симонка, сега видях и теб./ то тук малко драми стават/. Добре дошла и ти душа. Еййййййй не си ни забравила. :lol: :P
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #355 -: Юли 23, 2008, 14:10:02 pm »
....
Соф, дан тази процедура твойта донесе успех.Скоро! :bighug:
....

Мила, моята процедура или ще я повтарят на ново, или ще пристъпваме към нещо по-сложно. Не съм се виждала с доктора, но по тел. се чухме и обобщи, че не е постигнат резултата, който е искал. Аз продължавам с разширяването напред и съм твърдо решена да достигна до ОТЛИЧЕН КРАЕН РЕЗУЛТАТ!
Оооо, еизпуснала съм!НО съм сигурна, че ти ще достигнеш да краен резултат. При това ОТЛИЧЕН!!!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #356 -: Юли 23, 2008, 14:15:17 pm »
Красита, Фаталче, Лауер-много стиснати палци имате от мен.НЕ че това е най-важното за да стане, но се надявам с вас! :bighug:
Мацки извинявайте за сюрията постове, ама като не съм писала и докато се сетя на коого  какво беше.... :oops:
Новилче, имах клавиатура, ама не ми се пишеше , защото бях чеерна черна тия дни.
Добре, че сте вие със Соф и Вили да държите темата усмихната.БРАВО!!!
Ей, откакто Мини вчера парти оная тема със неделното училище, все гледам какво пиша,ама клавиатурата ми е супер разваленаааааааа.Пък и тези запетайки ме мързи да ги слагам.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #357 -: Юли 23, 2008, 14:19:22 pm »
Мани, мани! Като бързам да пиша, все някоя глупост излиза, а пък и рядко имам навика да си проверявам постовете за правописни и пунктоационни грешки! Да ни извиняват модераторите, ама човешко е да се греши!   :lol:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #358 -: Юли 23, 2008, 14:23:25 pm »
Ама тя клавиатурата откакто почнах да се позамислям какво пиша, все напук ми прави!
ИМа постове, които не са за четене. И да искаш не можеш.Мисля, че тях имат предвид.А като са създавали хфорума, едва ли са очаквали само филолози да пишат тук. При над 12000 потребители....
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #359 -: Юли 23, 2008, 14:27:34 pm »
Здравейте, момичета!
Не пиша в тази тема, но от вчера се зачетох и ви се възхищавам на нервите! :D Как издържате 15 страници да се обяснявате на една особа как не трябва да се панира и да не прави тестове, как е много рано, как всичко ще се нареди и прочие...! Всеки изпада в такива състояния и има нужда от съвет и подкрепа, но ми се струва, че това вече мина границата. Някоя от вас беше написала нагоре, че се задава все един и същи въпрос и в зависимост от последвалия отговор, се задава пак същия въпрос, но формулиран другояче. А за последните "епитети" по отношение на човека до нея е....., нямам думи! Без коментар!
Не искам никого да обидя, но не се стърпях и да напиша няколко реда!