0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #320 -: Юли 23, 2008, 12:57:42 pm »
Моя съвет е да се успокоиш малко и тогава да  продължите с опитите. Щом веднъж е станало , ще стане и втори път. Може би е въпрос на време...
 Аз също имам миссед в 9 г.с. и те разбирам , че си обезверена. Повярвай ми - и аз се чувствам така. Но държа на човека до мен и не позволявам да ме обзема ярост като му съобщя за поредния отрицателен тест, просто защото зная , че и на него му тежи , каквато и физиономия да направи!
защо трябва да се правят физиономии не разбирам
това е нещото което ме съсипва и ме озлобява
защо
аз не разбирам защо
че и на всичкото отгоре след поредния фасон сутринта ,стана ,облече се и отида на фирмен банкет, като ми каза,че аз там не мога да ида и че ще се прибере към 12 довечера
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #321 -: Юли 23, 2008, 12:59:39 pm »
Анастасиа,първо да тепопитам той ходил ли е на сперматограма?И второ да ти дам един пример с нас-аз имам два аборта,единия на 5месеца и половина-преди 3г.и половина и другия преди 4 месеца в 6г.с.,няма как да дойдеш да видиш отношението на съпруга ми-всеедно че тъкмо сега сме се оженили и се борим те първа за деца
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #322 -: Юли 23, 2008, 13:01:34 pm »
може би аз трябва да се променя
да стана по студена, да не му повтарям че го обичам,като легнем аз да се правя на уморена и като ми дойде да не си показвам страданието , а да се правя че ми е все едно
така може би той ще седне да си поговори с мен
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #323 -: Юли 23, 2008, 13:03:56 pm »
Анастасиа,първо да тепопитам той ходил ли е на сперматограма?И второ да ти дам един пример с нас-аз имам два аборта,единия на 5месеца и половина-преди 3г.и половина и другия преди 4 месеца в 6г.с.,няма как да дойдеш да видиш отношението на съпруга ми-всеедно че тъкмо сега сме се оженили и се борим те първа за деца
не е ходил,но лично аз не бих го накарала да отиде, при положение ,че това са 3 месеца ,от както се борим за дете
а той след първия месец ме прати на лекар
не, нещо аз ще променя в себе си
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #324 -: Юли 23, 2008, 13:04:33 pm »
Анастасия, сега разбирам твоето огромно желание да е станело точно този месец - душичка. Що не отиде да се изследва той, преди да хвърля вината на тебе. Мисля си, че в близките няколко дни ще си поизгладите отношенията, обаче наистина и аз се чудя какъв ще е този мъж просто ей така да те зареже, ако не станело до една година. Поне в деня на овулацията трябва да го хванеш, че иначе и 5 г. да правите какво от това :bighug: :bighug: :bighug:За това, че все едно не му пука - не го възприемай така - имам чувството, че те или не го възприемат толкова навътре или не го показват, знам ли, но и при моя е така, въпреки че и той много иска бебенце. Неговата логика е, че трябва да се държи, за да окуражава мен, обаче и аз го тълкувам като теб понякога
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #325 -: Юли 23, 2008, 13:05:09 pm »
Анастасиа,първо да тепопитам той ходил ли е на сперматограма?И второ да ти дам един пример с нас-аз имам два аборта,единия на 5месеца и половина-преди 3г.и половина и другия преди 4 месеца в 6г.с.,няма как да дойдеш да видиш отношението на съпруга ми-всеедно че тъкмо сега сме се оженили и се борим те първа за деца
не е ходил,но лично аз не бих го накарала да отиде, при положение ,че това са 3 месеца ,от както се борим за дете
а той след първия месец ме прати на лекар
не, нещо аз ще променя в себе си

просто трябва да не си показвам чувствата
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #326 -: Юли 23, 2008, 13:14:37 pm »
Любе, благодаря ти!  :bighug:

Vickson, историята ти толкова ми напомня на моята преди една година, че тръпки ме побиха. Пожелавам ти от все сърце кистата да се окаже безобидна, и да не е ендометриоза. Туморният маркер утре ще покаже как стоят нещата - само искам да ти кажа, ако е повишен, моля те не се шашкай. Като се сетя какъв ужас изживях миналата година, мислейки си че имам рак, защото никой не ми каза че маркерът се повишава и при други състояния, но с това зловещо име.... туморен маркер. Иначе и аз точно преди операцията имах такива ужасни болки, голяма киста, която за съжаление се оказа ендометриозна, обилен цикъл... Стискам палци, и чакам новини от теб утре, надявам се да са добри!
Благодаря, дано да са добри, вече приех мисълта за лапароскопията, страх ме е, но ще ми мине, моля се само най-после да съм попаднала на правилния доктор.... че вече сили не ми останаха(за пари да не говорим) да ходя по доктори и накрая .... да стигам до това положение... Ако това е бил проблема толкова време да не става - значи най-после ще го отстраня и ще мога да имам бебче  :?
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #327 -: Юли 23, 2008, 13:18:34 pm »
Анастасия,а ти с тези думи ,които казваш против него ,не си ли същия " изрод"?! Не те ли обижда и той така както ти него или ти можеш пък той не?! Нещо много станаха майсторите на късия разказ тия дни ми се струва..
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #328 -: Юли 23, 2008, 13:19:09 pm »
Вики,липсваш ми миличка,дано не е толкова черен дявола..
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #329 -: Юли 23, 2008, 13:28:01 pm »
Виксон стискам палци всичко да е ОК
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #330 -: Юли 23, 2008, 13:29:42 pm »
Анастасия,а ти с тези думи ,които казваш против него ,не си ли същия " изрод"?! Не те ли обижда и той така както ти него или ти можеш пък той не?! Нещо много станаха майсторите на късия разказ тия дни ми се струва..
разликата е че аз не му го казвам в очите
пред вас споделям
пред него плача и мълча
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #331 -: Юли 23, 2008, 13:33:30 pm »
Не е ли малко унизително това да пренебрегваш достойнството си ?! Замисли се..
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #332 -: Юли 23, 2008, 13:34:22 pm »
Анастасия,а ти с тези думи ,които казваш против него ,не си ли същия " изрод"?! Не те ли обижда и той така както ти него или ти можеш пък той не?! Нещо много станаха майсторите на късия разказ тия дни ми се струва..
не се имам за изрод
аз не съм му показала че той е виновен че не забременявам, нито съм му казала че ако до 1 год не стане ще го оставя
обяснила съм му че трябва и той малко повече да се старее

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #333 -: Юли 23, 2008, 13:37:01 pm »
може би аз трябва да се променя
да стана по студена, да не му повтарям че го обичам,като легнем аз да се правя на уморена и като ми дойде да не си показвам страданието , а да се правя че ми е все едно
така може би той ще седне да си поговори с мен


Евала!Ей на това му викам тактика!Да не ти я даде брачен консултант?
Момиче,не зная той какъв е и ти каква си,ама с тоя подход до никъде няма да я докарате.
И още веднъж ще те попитам дали според теб е нормално да наричаш така човека с който живееш?
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #334 -: Юли 23, 2008, 13:37:55 pm »
Анастасиа,какво имах впредвид с това че трябвало повече да се стараее,всмисъл в секса ли?
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #335 -: Юли 23, 2008, 13:40:16 pm »
и дори получавам и намеци, че ако до 1 година не стане бебе- кой от къде  е
здравейте на всички, не пиша редовно в темата, но я следя частично.
този израз ме изуми  8O 8O 8O
а като прочетох и другите постове на съфорумката - изгубих ума и дума.
надявам се, че това е моментно състояние при нея от нуспеха и през този месец иначе не намирам обяснение защо е с този човек и какво иска тя, той....добре, но тя дава ли си сметка за в бъдеще отношението му към семейството и много други ???????????????
извинявам се за спама, но наистина, когато двама души искат да са заедно не поставят точно време на нещата как да се случат, има и обстоятелства, който ги възпрепятстват понякога.
дано няма такива постове повече  :?
пожелавам успех и късмет на всички. :)
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #336 -: Юли 23, 2008, 13:40:29 pm »
Не е ли малко унизително това да пренебрегваш достойнството си ?! Замисли се..
не знам как да постъпя
как да си покажа достойнството
като постъпя като него ли
и аз мога да унижавам
но има ли смисъл
не съм родена за такъв начин на живот
някои неща не стават веднага, а рядко стават от рас без усилия
казах му ,и му показах в интернет на едно място, че е хубаво да го правим през ден
че когато мъжа не се изхвърля често спермата не е подвижна или там както беше написано
също така му казах че за да мога да поема вината върху мен че все още не става дете, той трябва да е сигурен в себе си и поне и той да се е постарал
аз не мога да отида при гинеколога и да му кажа-правим рядко секс, не по време на ову, не забременявам-изследвай ме
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #337 -: Юли 23, 2008, 13:42:35 pm »
момичета аз изчезвам на работа,после ще се върна да прочета какви сте ги върши ли
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #338 -: Юли 23, 2008, 13:43:14 pm »
Анастасиа,какво имах впредвид с това че трябвало повече да се стараее,всмисъл в секса ли?
освен в секса и в реакциите си пряко към мен
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #339 -: Юли 23, 2008, 13:44:41 pm »
може би аз трябва да се променя
да стана по студена, да не му повтарям че го обичам,като легнем аз да се правя на уморена и като ми дойде да не си показвам страданието , а да се правя че ми е все едно
така може би той ще седне да си поговори с мен


Евала!Ей на това му викам тактика!Да не ти я даде брачен консултант?
Момиче,не зная той какъв е и ти каква си,ама с тоя подход до никъде няма да я докарате.
И още веднъж ще те попитам дали според теб е нормално да наричаш така човека с който живееш?
не познавам брачни консултанти
нямам брак дори