0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #300 -: Юли 23, 2008, 12:00:12 pm »
Привет,
Не съм чела назад, ще опитам днес да наваксам..
Аз нещо го закъсах... От понеделник насам съм само по доктори, и резултата е че вероятно до няколко дни ще ми правят лапароскопия, заради 5 см киста в десния яйчник,  :( отврат. С две думи моята гинеколожка ми казва че е голям фуликул  5см 8O и няма страшно, а болките бяха много силни. Биха ми Но-шпа две инжекции, пих аулин, пих течен аналгин и нищо, болката вместо на мамалее не помръдна, и в 22ч вечерта в Пирогов. Добре че не ме оперираха по спешност, защото пък тази там която ме прегледа ми сервира че имам голяма реничка на шийката на матката(за която моята нищо не е казала) , и че десния ми яйчник не функционира, и трябва да се премахне.  8O 8O Така се изплаших... както и да е не ме приеха в болницата, само ми дадоха още обизболяващи. Вчера ходих при д-р Попов в Шейново, казват че бил най-добрия в България по отношение на кистите, и той видя раничката и подтвърди че трябва операция, но само за махане на кистата, а не на яйчника. Утре ще са ми готови туморния маркер и цитонамацката... тогава и ще ми каже кога ще ме оперира... Ами това е около мен...
Ще опитам да прочета назад какво се случва

Миличка моя. Защо на нас - хубавите хора тук в този форум ни се случват такива неща. ?Спокойно, няма страшно. Всичко ще премине и ще си имате с твоя мъж най-сладкото,ама и ревливо бебонче.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #301 -: Юли 23, 2008, 12:01:43 pm »
аз ей сегичка се чух с моя, откраднали му предния номер, та ще ходи до КАТ, дожаля ми за него.
аз нагъвам един голям сандвич че ми се зави свят от глад
лелка още няма, дано е сбъркала адреса :wink: ама и при вас да не ходи
и двете май сме в едно и също положение миличчка,и при мин я няма още лелката,но моя тест ми показа "-",а твоя?
аз утре ще правя, че реално още нямам закъснение



*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #302 -: Юли 23, 2008, 12:07:19 pm »
Привет,
Не съм чела назад, ще опитам днес да наваксам..
Аз нещо го закъсах... От понеделник насам съм само по доктори, и резултата е че вероятно до няколко дни ще ми правят лапароскопия, заради 5 см киста в десния яйчник,  :( отврат. С две думи моята гинеколожка ми казва че е голям фуликул  5см 8O и няма страшно, а болките бяха много силни. Биха ми Но-шпа две инжекции, пих аулин, пих течен аналгин и нищо, болката вместо на мамалее не помръдна, и в 22ч вечерта в Пирогов. Добре че не ме оперираха по спешност, защото пък тази там която ме прегледа ми сервира че имам голяма реничка на шийката на матката(за която моята нищо не е казала) , и че десния ми яйчник не функционира, и трябва да се премахне.  8O 8O Така се изплаших... както и да е не ме приеха в болницата, само ми дадоха още обизболяващи. Вчера ходих при д-р Попов в Шейново, казват че бил най-добрия в България по отношение на кистите, и той видя раничката и подтвърди че трябва операция, но само за махане на кистата, а не на яйчника. Утре ще са ми готови туморния маркер и цитонамацката... тогава и ще ми каже кога ще ме оперира... Ами това е около мен...
Ще опитам да прочета назад какво се случва
Леле Вики, имаш огромна :bighug: от мен.  :crossfingers: всичко да мине възможно най-леко и всичко да е наред.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #303 -: Юли 23, 2008, 12:16:57 pm »
Анастасия, споко, бе жена! Нерви по тестовете, нерви, че сте пропуснали овулацията! Ми то с нерви тая работа няма да стане! Дай го малко по-лежерно! Нали това ти повтаряме от няколко дни! Ама пусто не слушаш! Преди време Мими беше така, ама при нея имаше кофти фактор - живееше със свекърва, брат на мъжо и т.н. Сега като се преместиха се кротна и няма нерви, няма шашкане. Слушай Ива кво ти говори - "няма не искам" в тая работа - като ти се кекси и имаш чувството, че сега е момента просто го сгъни твоя, пък то мерака идва с... яденето! Сега се успокой, че да не паля до Пловдив да ти дърпам ушите!
при нас не е по различно
и ние не живеем сами
мразя го
писна ми
всеки месец става така
но накрая така се отнася все едно в мен е вината че не забременявам
чак по лекари ме пращаше да се види мога ли да имам деца или не понеже имам един спонтанен аборт
а това че си хвърля застоята сперма в мен не е според него пречка да имаме деца
свиня гадна
черен ми е
всеки месец се тормозя
изрод
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #304 -: Юли 23, 2008, 12:20:43 pm »
Спокойно бе,анастасия!То и аз чакам всяка минутка да ми дойде,ама...
Другия месец ще работим по-здраво :D На тоя твоичкия как така ще му позволяваш да спи докато си в овулация?Грабваш го,тръшваш го на леглото и го почваш-даже ако иска да си спи :P

толкова ми е противен в момента че мисълта че довечера ще спим на едно легло ме кара да повърна
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #305 -: Юли 23, 2008, 12:21:00 pm »
Анастасия, споко, бе жена! Нерви по тестовете, нерви, че сте пропуснали овулацията! Ми то с нерви тая работа няма да стане! Дай го малко по-лежерно! Нали това ти повтаряме от няколко дни! Ама пусто не слушаш! Преди време Мими беше така, ама при нея имаше кофти фактор - живееше със свекърва, брат на мъжо и т.н. Сега като се преместиха се кротна и няма нерви, няма шашкане. Слушай Ива кво ти говори - "няма не искам" в тая работа - като ти се кекси и имаш чувството, че сега е момента просто го сгъни твоя, пък то мерака идва с... яденето! Сега се успокой, че да не паля до Пловдив да ти дърпам ушите!
при нас не е по различно
и ние не живеем сами
мразя го
писна ми
всеки месец става така
но накрая така се отнася все едно в мен е вината че не забременявам
чак по лекари ме пращаше да се види мога ли да имам деца или не понеже имам един спонтанен аборт
а това че си хвърля застоята сперма в мен не е според него пречка да имаме деца
свиня гадна
черен ми е
всеки месец се тормозя
изрод
Направо ме изумяваш....как правиш бебе с него тогава?
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #306 -: Юли 23, 2008, 12:21:36 pm »
Анастасия,по-спокойно!
Не зная за другите момичета,но лично аз никога не бих употребила подобни думи за мъжа,който искам да е баща на детето ми.
Анастасия,ти сигурна ли си че искаш деца от този човек,и ако да,защо го обиждаш така?Ако е свиня и изрод какви ли ще са децата ви?
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #307 -: Юли 23, 2008, 12:25:34 pm »
Vickson ще стискам палци всичко при теб да е наред  :bighug:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #308 -: Юли 23, 2008, 12:28:22 pm »
Анастасия,по-спокойно!
Не зная за другите момичета,но лично аз никога не бих употребила подобни думи за мъжа,който искам да е баща на детето ми.
Анастасия,ти сигурна ли си че искаш деца от този човек,и ако да,защо го обиждаш така?Ако е свиня и изрод какви ли ще са децата ви?
и аз не знам какви ще са
но вече имам чувството че се подиграва с мен
днес му викам че ми дойде и получих отговор-ааааааааааааааааааааааааааа
и общо взето -пак аз виновна
иначе той е перфектния без грежка
колкото и да се опитвам да му обясня че не е прав така да се отнася-той е в перфектното състояние
каза ми дори че неговата семка е перфектна
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #309 -: Юли 23, 2008, 12:31:39 pm »
всеки месец си казвам-този месец ще е по друг начин-дори и да ми дойде
но уви-всеки месец едно и също
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #310 -: Юли 23, 2008, 12:33:30 pm »
и дори получавам и намеци, че ако до 1 година не стане бебе- кой от къде  е
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #311 -: Юли 23, 2008, 12:34:16 pm »
anastacia682 , ти изобщо сигурна ли си , че искаш да продължиш живота си с този човек? Имаш ли чувства към него? Аз за човека , когото обичам и ценя не мога да изрека такива думи. Защо не спрете с бебеправенето за известно време? От колко време правите опити?
 Направо ме изуми с думите си. По - спокойно я карай!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #312 -: Юли 23, 2008, 12:34:58 pm »
Благодаря ви милички мои приятлки, много съм се сдухала и не ми е до писане, ще гледам да ви държа в течение какво ще се случва. и аз ви  :bighug:
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #313 -: Юли 23, 2008, 12:37:03 pm »
Цитат
при нас не е по различно
и ние не живеем сами
мразя го
писна ми
всеки месец става така
но накрая така се отнася все едно в мен е вината че не забременявам
чак по лекари ме пращаше да се види мога ли да имам деца или не понеже имам един спонтанен аборт
а това че си хвърля застоята сперма в мен не е според него пречка да имаме деца
свиня гадна
черен ми е
всеки месец се тормозя
изрод
8O 8O 8O
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #314 -: Юли 23, 2008, 12:38:40 pm »
anastacia682 , ти изобщо сигурна ли си , че искаш да продължиш живота си с този човек? Имаш ли чувства към него? Аз за човека , когото обичам и ценя не мога да изрека такива думи. Защо не спрете с бебеправенето за известно време? От колко време правите опити?
 Направо ме изуми с думите си. По - спокойно я карай!
вече не знам наистина
замислям се от сутринта и от поредната му реакция
ние правим опит от 3 месеца,като преди това едно загубихме
трябваше май месец да се роди но аз във 9 седмица го изгубих
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #315 -: Юли 23, 2008, 12:42:47 pm »
това което е най гадно е че той иска дете
не работи както трябва по въпроса а накрая мен упреква и ме кара да се чувствам зле
аз също искам да му даря дете но как -сама не мога да го направя
защо аз да съм виновната
на тоя етап от време му обясних че всичко според лекаря е добре, само действия трябват
но пак-отношението е все едно аз съм некадърната
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #316 -: Юли 23, 2008, 12:44:59 pm »
това което е най гадно е че той иска дете
не работи както трябва по въпроса а накрая мен упреква и ме кара да се чувствам зле
аз също искам да му даря дете но как -сама не мога да го направя
защо аз да съм виновната
на тоя етап от време му обясних че всичко според лекаря е добре, само действия трябват
но пак-отношението е все едно аз съм некадърната
Ами вие докато се деркате и ти откачаш няма да направите бебе, гарантирам ти.
Или се успокой или ще трябва да се простиш с бебето.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #317 -: Юли 23, 2008, 12:45:43 pm »
Любе, благодаря ти!  :bighug:

Vickson, историята ти толкова ми напомня на моята преди една година, че тръпки ме побиха. Пожелавам ти от все сърце кистата да се окаже безобидна, и да не е ендометриоза. Туморният маркер утре ще покаже как стоят нещата - само искам да ти кажа, ако е повишен, моля те не се шашкай. Като се сетя какъв ужас изживях миналата година, мислейки си че имам рак, защото никой не ми каза че маркерът се повишава и при други състояния, но с това зловещо име.... туморен маркер. Иначе и аз точно преди операцията имах такива ужасни болки, голяма киста, която за съжаление се оказа ендометриозна, обилен цикъл... Стискам палци, и чакам новини от теб утре, надявам се да са добри!


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #318 -: Юли 23, 2008, 12:47:01 pm »
това което е най гадно е че той иска дете
не работи както трябва по въпроса а накрая мен упреква и ме кара да се чувствам зле
аз също искам да му даря дете но как -сама не мога да го направя
защо аз да съм виновната
на тоя етап от време му обясних че всичко според лекаря е добре, само действия трябват
но пак-отношението е все едно аз съм некадърната

Не мога да си представя съпругът ми да ме нарича некадърна, и да ме обвинява за такива неща. За мен това не са нормални отношения, извинявай.


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #319 -: Юли 23, 2008, 12:47:38 pm »
 Моя съвет е да се успокоиш малко и тогава да  продължите с опитите. Щом веднъж е станало , ще стане и втори път. Може би е въпрос на време...
 Аз също имам миссед в 9 г.с. и те разбирам , че си обезверена. Повярвай ми - и аз се чувствам така. Но държа на човека до мен и не позволявам да ме обзема ярост като му съобщя за поредния отрицателен тест, просто защото зная , че и на него му тежи , каквато и физиономия да направи!