0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #260 -: Юли 23, 2008, 07:25:44 am »
Добто утро момичета :) Ставайте вече и се наслаждавайте на още един ден,който може да бъде най-щастливия за нас !:) Аз днес ще ходя на работа и се чудя какви ли ла...а ще открия там.. ;) Става ми все по- трудно да ходя и да общувам с колегите си..,незнам защо се случи това..

Вили,лек ден душата и много целувки от мен! :)

Днес БТ започна да пада и до няколко дни ще съм с гостенка,а след това съм на цветна снимка.. Дай боже скоро да се върна в очакващи!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #261 -: Юли 23, 2008, 07:26:19 am »
Добро утро!
Снощи и при нас поваля доста и днес се очертава доста прохладен ден!Успех и много енергия днес ви пожелавам!А и много усмивки! :D
Любе,душата ти се подготви за л..а на работата,пък може да се натъкнеш на рози! :lol:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #262 -: Юли 23, 2008, 08:16:34 am »
Добро утро и от мен.
Как сте днес?
Някой да се похвали с ++++ от сутринта? :D
Някой да ме включи в ловеващи.Започвам сезона на гоненето.
Снощи мъжо заспа на масата в 20.30 и... не кексихме. Аз тази вечер ще му направя кафенце,че да "ме огрее4 :lol: :lol:. Снощи не ходих на фитнес. То такъв дъжд се изсипа,че неможах и до магазинчено да ида,а е на 5 крачки от нас.
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #263 -: Юли 23, 2008, 08:33:01 am »
Здравейте момичета, не съм се включвала от много време. С малката бяхме на море, после я кръщавахме....все хубави емоции. Сещах се постоянно за вас, но имах нужда малко от почивка, без нет и клавиатура. Един месец не съм ходила на работа и сега се чувствам...като след шарка- ужасно. Разбирам те Любе много добре и при мен обуването с бандата, наречена колеги ми става ужасно трудна и досадна. Това ужасно на сила усмихване и опитване да се съсредоча в работа която хич в момента не ме интересува....Мисля, че е крайно време за промяна!Пропуснах много хубава овул. миналия месец, но милото не беше при мен на морето, ние бяхме сами с Ема....Боже колко беше хубаво! Септември мислим да отидем тримата с кумовете и с тяхното бебе до Гърция, дано до тогава ние да сме 4 и да се чудя дали е здравословно да пътувам, от моята уста в Божиите уши.Вие как сте, мацки, някоя бременна от моите познати?! :wink: :lol: :PХубав ден на всички!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #264 -: Юли 23, 2008, 08:34:51 am »
Добро утро, мили дами! След снощните дъждове, днес се очертава приятен, прохладен ден! Аз даже дойдох пеш на работа... Отрази ми се мнооого добре на разсънването!
Иве, релаксирай цял ден и го давай по-спокойно, щом довечера ще покривате нормативи с мъжо! А пък на него му поднеси магданозена салатка с кафенце и да видим дали ще заспива пак! Ааааа, утре май ще мирише на изгоряла гума!
Любекс, не се надъхвай още от рано сутринта, може приятно да се изненадаш! А за ЦС като зойде време ще имаш от бандата много стиснати палци, ама ти това си го знаеш, нали!?
Меги и Маги, ами Честит ви имен ден на патерици! Наистина не знаех, че вчера ви е бил празник! И на двете ви пожелавам скоро да галите кореми с туптящи точици!
Усмихнат и приятен ден ви пожелавам!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #265 -: Юли 23, 2008, 08:48:59 am »
Добро утро,сладуранки!Каке настроението днес,а?Мен нещо ми е криво от сутринта,щото с моя се карахме цяла вечер за глупости(че и сутринта така я подкарахме).Той играе една глупава игра и просто понякога е невъзможно човек да го откъсне от компютъра :x Аз само го дърпам и го навиквам,пък той едно че не поема от дума,ми на всичко отгоре ме обвинява че не съм го оставяла да диша!
За капак,снощи когато започнаха трескавиците и гръмотевиците,той отиде уж да си изключи там разните устройства и се върна след около час.Това се случи в 4:30,докато аз самичка умирах от страх :x
И така,цял ден ще ми е криво :( Планирам когато се прибера довечера да дам на неговата любовница-компютъра,да си пийне малко биричка че да разпусне :witch:
Само като си го помислих и ми стана хубаво :P
Усмихнат ден на всички,напук на лошото време!
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #266 -: Юли 23, 2008, 08:55:45 am »
добро утро и от мен
и аз съм в кофти настроение и ние се карахме снощи. Уж бяхме излезли с едни приятели и мойчкия спомена бившата си как и готвил (били са 5 години заедно и тя е забременяла, но го е махнала). Полудях. Един ден преди да ми дойде и се притеснявам и се моля да съм бременна, а той ще ми обеснява за тая. На всичкото отгоре пии 2 ракии и заспа. Аз естествено щото съм драка го сръгах и уж се оправихме, но на сутринтта пак ме ядоса. Сега ще се цупя цял ден.

Лелката още я няма (дано не дойде). Гърдите все по-малко ме болят и коремчето ме боли странно и аз незнам как  :wink:
Не смея да се надявам много.
Целувки и прегръдки на всички



Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #267 -: Юли 23, 2008, 09:01:06 am »
Добро утро,сладуранки!Каке настроението днес,а?Мен нещо ми е криво от сутринта,щото с моя се карахме цяла вечер за глупости(че и сутринта така я подкарахме).Той играе една глупава игра и просто понякога е невъзможно човек да го откъсне от компютъра :x Аз само го дърпам и го навиквам,пък той едно че не поема от дума,ми на всичко отгоре ме обвинява че не съм го оставяла да диша!
За капак,снощи когато започнаха трескавиците и гръмотевиците,той отиде уж да си изключи там разните устройства и се върна след около час.Това се случи в 4:30,докато аз самичка умирах от страх :x
И така,цял ден ще ми е криво :( Планирам когато се прибера довечера да дам на неговата любовница-компютъра,да си пийне малко биричка че да разпусне :witch:
Само като си го помислих и ми стана хубаво :P
Усмихнат ден на всички,напук на лошото време!


Душа, спокойно. Моя играе на 2 игри успоредно- как го прави незнам. 8O Ядосвах се много, дори и кабели съм рязала, но нищо не стана. Накрая спрях да му обръщам внимание- колко вечери си седях сама на масата,вечерях си,гледах си телевизия и си лягах. А той- играе. :x Но като видя,че и секса му отказах , се спря. Вече играе когато има време- тоест когато мен ме няма.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #268 -: Юли 23, 2008, 09:02:50 am »
Добро утро!
Днес съм в ужасно настроение, отегчена съм направо от живота, абсолютно скапано ми е и скучно.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #269 -: Юли 23, 2008, 09:09:57 am »
добро утро и от мен
и аз съм в кофти настроение и ние се карахме снощи. Уж бяхме излезли с едни приятели и мойчкия спомена бившата си как и готвил (били са 5 години заедно и тя е забременяла, но го е махнала). Полудях. Един ден преди да ми дойде и се притеснявам и се моля да съм бременна, а той ще ми обеснява за тая. На всичкото отгоре пии 2 ракии и заспа. Аз естествено щото съм драка го сръгах и уж се оправихме, но на сутринтта пак ме ядоса. Сега ще се цупя цял ден.

Лелката още я няма (дано не дойде). Гърдите все по-малко ме болят и коремчето ме боли странно и аз незнам как  :wink:
Не смея да се надявам много.
Целувки и прегръдки на всички

Моя е същия. Я, и той е имал приятелка с която е живял- забременяла е ,но тя го е махнала. И това е била една от причините да се разделят. И той постоянно ми говори тя какво му правила,как муправила. Наистина много е изнервящо и неприятно. Все пак живее с мен и щом аз не съм споменала за никоя от бившите си връзки,би трябвало и той да не споменава. Много сме говорили по този въпрос и скандали сме имали, уж обещава че повече нищо няма да говори, но ...след 2 ракии се започва не само за нея да се сеща, ами и за други. А най- неприятно ми е като започне да обяснява къде са кексили,пък тя как го...таковала,пък той. Има един приятел негов,който си пазел доста пикантни снимки и като отидем на гости в тях и тези снимки се изкарват. Това за мен е неприемливо отношение.
И аз се ядосах сега. :x
*

    zifri

  • *
  • 18
  • няма да се откажа да те чакам...
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #270 -: Юли 23, 2008, 09:16:39 am »
Добро утро,дами!
Времето е направо :balk_146:Толкова ми е поспаливо тази сутрин,че едва се концентрирам на работа.Хвала на Бога-поне колегите се скатаха нанякъде и сега ще си клатя краката :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Хубав и успешен ден ви желая,напук на времето и хората :P

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #271 -: Юли 23, 2008, 09:32:25 am »
и аз се питам това,в главата ми е страхотна каша от този тест-отрицателен и няма с кого да си говоря
По някога се случва това - на мене предния месец ми закъсня 1 седмица - тстовете бяха "-" , кръвният също! Най -вероятно е ановулационен цикъл , който е по-дълъг!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #272 -: Юли 23, 2008, 09:47:48 am »
Добро утро на всички!!!
Нещо  в скапано настроение ви намирам :(
Я се усмихнете! :D
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #273 -: Юли 23, 2008, 09:50:01 am »
Добро утро и от мен!
Дилейн честито и леки 9 месеца!
Дессс като ти е скучно , грабвай Митко и идвайте насам ..тук е по-добре!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #274 -: Юли 23, 2008, 09:58:30 am »
добро утро и от мен
и аз съм в кофти настроение и ние се карахме снощи. Уж бяхме излезли с едни приятели и мойчкия спомена бившата си как и готвил (били са 5 години заедно и тя е забременяла, но го е махнала). Полудях. Един ден преди да ми дойде и се притеснявам и се моля да съм бременна, а той ще ми обеснява за тая. На всичкото отгоре пии 2 ракии и заспа. Аз естествено щото съм драка го сръгах и уж се оправихме, но на сутринтта пак ме ядоса. Сега ще се цупя цял ден.

Лелката още я няма (дано не дойде). Гърдите все по-малко ме болят и коремчето ме боли странно и аз незнам как  :wink:
Не смея да се надявам много.
Целувки и прегръдки на всички

Моя е същия. Я, и той е имал приятелка с която е живял- забременяла е ,но тя го е махнала. И това е била една от причините да се разделят. И той постоянно ми говори тя какво му правила,как муправила. Наистина много е изнервящо и неприятно. Все пак живее с мен и щом аз не съм споменала за никоя от бившите си връзки,би трябвало и той да не споменава. Много сме говорили по този въпрос и скандали сме имали, уж обещава че повече нищо няма да говори, но ...след 2 ракии се започва не само за нея да се сеща, ами и за други. А най- неприятно ми е като започне да обяснява къде са кексили,пък тя как го...таковала,пък той. Има един приятел негов,който си пазел доста пикантни снимки и като отидем на гости в тях и тези снимки се изкарват. Това за мен е неприемливо отношение.
И аз се ядосах сега. :x

а аз това твойто няма да го издържа и ще го шамаросам
той само по 1-2 димички казва и то ей така без да го мисли. Ама боли, щото не се усеща какво е казал.
А си трая за този преди него ( а и аз съм имала хубави моменти).
Да не ви обеснявам баба му как на именния ми ден ми разказваше за нея и как последните думи бяхя - не трябваше да се разделят. И ще рева аз за глупости. Много се ядосах.
Сега ми мина. Само се моля да не дойде лелката.



Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #275 -: Юли 23, 2008, 09:58:34 am »
 Добро утро на всички!Аз имам малък проблем с БТ - тази сутрин е 37,8 . 8O Нормално ли е това? Спах неспокойно , ставала съм до тоалетна и да пия вода, просто неиздържах.Да я броя ли за невалидна тази БТ , че ми разваля графиката?
 ТТ е 37,2.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #276 -: Юли 23, 2008, 10:01:57 am »
аз цъфнах и вързах
дойде ми момичета
няма бебе :(
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #277 -: Юли 23, 2008, 10:04:07 am »
аз цъфнах и вързах
дойде ми момичета
няма бебе :(
:bighug: следващият месец ще си



Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #278 -: Юли 23, 2008, 10:07:19 am »
аз цъфнах и вързах
дойде ми момичета
няма бебе :(

Само не се ядосвай и отчайвай. Това ти е последната лелка за 9 месеца напред. :P
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #279 -: Юли 23, 2008, 10:11:18 am »
Спокойно Анастасия  :bighug: и аз ще съм с теб и ще си правим компания
« Последна редакция: Юли 23, 2008, 10:40:30 am от bobi 2 »