0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #120 -: Юли 22, 2008, 10:43:30 am »
Хелоуууууу, лейдита!
Аз днес съм в страхотно разлигавено настроение, въпреки че съм на работа! Нямам шефове - всички са на море и при мене е пълен рахат! Обмислям вариант за филмче и краката върху бюрото... Имам един симпатичен колега, може да го придърпам и него... Малиии, развратни мисли от рано сутринта! УжасТ! Това на нищо не прилича! Айде, пишете нещо, че да имам да се забавлявам докато избирам и тегля филм! Цунки на всички! Ммммммммуц!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #121 -: Юли 22, 2008, 10:44:32 am »
Абе момичета я да ви питам, че тук сте доста знаещи, на какво се дължат съсиреците по време на цикъл? Аз винаги съм си имала, ама тоя месец е ужас.
ЕЕЕЕЕ дойде ти гадната гадина....
с тези съсиреци и аз бях така предния месец - ужас е много меко казано! Незнам на какво се дължи  :?
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #122 -: Юли 22, 2008, 10:46:24 am »
дес , гледам че ти е дошло даже по-рано! на мен ми дойде на 17-ти вечерта (ама го писах  от 18) и на мен ми дойде по-рано - този месец може да се състезаваме   :lol: :lol: :lol: :lol:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #123 -: Юли 22, 2008, 10:49:35 am »
На мен днес трябва да ми дойде,стискайте палци да ме прескочи :)
Не че има много голяма вероятност ама...
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #124 -: Юли 22, 2008, 10:51:56 am »
Добро утро и от мен! Горе главата на всички отчаяли се - казвайте си, че е за добро, и че щастието ще ви сполети когато е най-добрият момент за вас.

Sof, много ми харесва настроението ти, направо е заразно!

Fatalwoman, а ти какви витамини взимаш?


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #125 -: Юли 22, 2008, 10:55:24 am »
здравейте,О.мие предполагаема,предния месец имах два дена след МЦ(видяно от тест)затова сам си го отбелязала,а МЦ ми е 32дни,предния месец ми закъсня с 3-4дена,сега с 6дни,мисля да изчакам още 3-4денавалнувам се само при мисалта че сам бременна,но и отдруга страна ако съм ме е страх,при два аборта...незнам какво да мисля вече
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #126 -: Юли 22, 2008, 10:59:59 am »
Десислава, не е съсирена кръв. Не мога да намеря темата, но тук веднъж обсъждахме този въпрос. Това е лигавица от матката. Забелязала съм, че е по-болезнен цикъла при отделянето на тези 'съсиреци', но може да е индивидуално.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #127 -: Юли 22, 2008, 11:11:09 am »
На мен почти всеки цикъл ми е с такива "съсиреци" и като съм питала док, отговорът е, че това е лигавицата и било нормално. Аз се кахъря когато цикъла не е обилен и е без такива неща, защото тогава влизам във филма "запушени тръби" или пък "киста" И двата варианта са филми на ужасите, така че...

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #128 -: Юли 22, 2008, 11:12:15 am »
Хелоуууууу, лейдита!
Аз днес съм в страхотно разлигавено настроение, въпреки че съм на работа! Нямам шефове - всички са на море и при мене е пълен рахат! Обмислям вариант за филмче и краката върху бюрото... Имам един симпатичен колега, може да го придърпам и него... Малиии, развратни мисли от рано сутринта! УжасТ! Това на нищо не прилича! Айде, пишете нещо, че да имам да се забавлявам докато избирам и тегля филм! Цунки на всички! Ммммммммуц!


Соф,не те ли е срам- филм да гледаш на работното си място?! :D

Абе момичета я да ви питам, че тук сте доста знаещи, на какво се дължат съсиреците по време на цикъл? Аз винаги съм си имала, ама тоя месец е ужас.

И аз забелязах ,че този месец не стига че ми подрани ами 2 пакета превръзки за един ден. Е такова чудо никога съм нямала. А и доста жени се оплакаха. Явно е от времето.
Добро утро!
Нови много се радвам ,че си щастлива и нещата започват да се нареждат .Остана само един бебок -пожелавам ти го в скоро време!

Анастасия - на мен миналият месец ми закъсня доста (с дуфастона който пих ми дойде на 47-мия ден) . И аз правих тестове , накрая пуснах и кръвен....Знам как се чувстваш - много е кофти като видиш , че не се в графата "+"... Но ти имаш време , докато я няма лелката - надежда има!!!!

менче - нищо не губиш - направи си тестче , а дано пък  да е +++

знам си че на 25 лелката ще си дойде
и тестовете показват същото
както и да е
тия дни изживях пълен ад и наистина не искам нито да мисла нито да се надявам
нямам сила наистина


Анастасия- от къде си?
по принцип от софия, но живея в пловдив
моето момче живее в пловдив и аз дойдох да живея при него
а ти

Питам от къде си за да дойда и да ти издърпам ушенцата. Аз казах ли ти,че ако си бременна ще те нашамаря за сегашните ти нерви?! :lol: Я горе главата. Мотото ни тук е:" Докато не дойде лелището, има надежда". А и ти още  нямаш закъснение. Просто не знам за какво си се притеснила.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #129 -: Юли 22, 2008, 11:14:18 am »
здравейте,О.мие предполагаема,предния месец имах два дена след МЦ(видяно от тест)затова сам си го отбелязала,а МЦ ми е 32дни,предния месец ми закъсня с 3-4дена,сега с 6дни,мисля да изчакам още 3-4денавалнувам се само при мисалта че сам бременна,но и отдруга страна ако съм ме е страх,при два аборта...незнам какво да мисля вече
(menche) , лутеалната фаза по принцип е 14 дена. Затова , за да определиш ову, от датата , на която чакаш М изваждаш 14 дена(ако не си засякла точно колко е) и получаваш датата , на която евентуално е била овуто.
 При теб , този месец , ако овуто е било на 10 ден , както си отбелязала , то вече имаш солидно закъснение и спокойно межеш тест да направиш! С тази ранна ову и цикъла трябва да е по - къс.
« Последна редакция: Юли 22, 2008, 11:15:54 am от fatalwoman »
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #130 -: Юли 22, 2008, 11:18:42 am »
Менче- моля те душа, направи един тест най-накрая че и ние с нетърпение очакваме да се похвалиш с 2 черти. хайде- ЧАКАМЕЕ :P
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #131 -: Юли 22, 2008, 11:23:41 am »
Офффф, скапах се от работа а е едва 11.20. Ако знаете още колко ме чака!!!!! Сега пък моя го викат на интервю, за да е регионален директор за Благоевград,Перник и незнам си къде. Вярно -много пари, а ма и ще се живее там. Тази вечер ме чака сериозен разговор и дилема с него-какво да правим. И пак на финала ми вика- "Жена, тази вечер ти си отгоре". Абе тоя умора няма ли? Аз го видях да пие некви хапове онзи ден,ама не питм. Обаче днес ще претърся и ще видя- да не са виагра?  8) 8) 8)
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #132 -: Юли 22, 2008, 11:24:28 am »

Fatalwoman, а ти какви витамини взимаш?
Вземам Антиоксидант на Валмарк по 1 таблетка сутрин. Ти какви вземаш?
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #133 -: Юли 22, 2008, 11:26:02 am »
Хелоуууууу, лейдита!
Аз днес съм в страхотно разлигавено настроение, въпреки че съм на работа! Нямам шефове - всички са на море и при мене е пълен рахат! Обмислям вариант за филмче и краката върху бюрото... Имам един симпатичен колега, може да го придърпам и него... Малиии, развратни мисли от рано сутринта! УжасТ! Това на нищо не прилича! Айде, пишете нещо, че да имам да се забавлявам докато избирам и тегля филм! Цунки на всички! Ммммммммуц!


Соф,не те ли е срам- филм да гледаш на работното си място?! :D

Абе момичета я да ви питам, че тук сте доста знаещи, на какво се дължат съсиреците по време на цикъл? Аз винаги съм си имала, ама тоя месец е ужас.

И аз забелязах ,че този месец не стига че ми подрани ами 2 пакета превръзки за един ден. Е такова чудо никога съм нямала. А и доста жени се оплакаха. Явно е от времето.
Добро утро!
Нови много се радвам ,че си щастлива и нещата започват да се нареждат .Остана само един бебок -пожелавам ти го в скоро време!

Анастасия - на мен миналият месец ми закъсня доста (с дуфастона който пих ми дойде на 47-мия ден) . И аз правих тестове , накрая пуснах и кръвен....Знам как се чувстваш - много е кофти като видиш , че не се в графата "+"... Но ти имаш време , докато я няма лелката - надежда има!!!!

менче - нищо не губиш - направи си тестче , а дано пък  да е +++

знам си че на 25 лелката ще си дойде
и тестовете показват същото
както и да е
тия дни изживях пълен ад и наистина не искам нито да мисла нито да се надявам
нямам сила наистина


Анастасия- от къде си?
по принцип от софия, но живея в пловдив
моето момче живее в пловдив и аз дойдох да живея при него
а ти

Питам от къде си за да дойда и да ти издърпам ушенцата. Аз казах ли ти,че ако си бременна ще те нашамаря за сегашните ти нерви?! :lol: Я горе главата. Мотото ни тук е:" Докато не дойде лелището, има надежда". А и ти още  нямаш закъснение. Просто не знам за какво си се притеснила.
по принцип си права
но нека говорим реално
кръвен тест -отрицателен-това е достатъчно
уринен отрицателен
до 25 тези стойности на кръвния тест няма как да нарастнат поне до 5.30 от 0.100
просто не съм бременна
иначе главата трябва да я вдигна наистина
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #134 -: Юли 22, 2008, 11:41:14 am »
Анастасия, вчера ти писах,че не вярвам на резултати поне на 100 % докато не настъпи датата на мензиса. Ако след тази дата са ти такива стойностите- да тогава не си бременна. Ама да си правиш по-рано- казвам пак -НЕ ВЯРВАМ НА 100% НА РЕЗУЛТАТ.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #135 -: Юли 22, 2008, 11:42:36 am »

Fatalwoman, а ти какви витамини взимаш?
Вземам Антиоксидант на Валмарк по 1 таблетка сутрин. Ти какви вземаш?

Аз взимам Неоксид, също по една таблетка на ден. Естествено и фолиева к-на, а много често и витамин Е, но с него не съм така редовна. Май го взимам когато бебеправим, а като почне чакането, го спирам.


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #136 -: Юли 22, 2008, 11:44:31 am »
 Какво съдържа Неоксид? Вит. Е аз съм си го предписала. Сега пия по 1т. от 100 мг.
 
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #137 -: Юли 22, 2008, 12:02:09 pm »
дес , гледам че ти е дошло даже по-рано! на мен ми дойде на 17-ти вечерта (ама го писах  от 18) и на мен ми дойде по-рано - този месец може да се състезаваме   :lol: :lol: :lol: :lol:
Роске, готово, правим състезанието :)
На мен на 17-ти и 18-ти само се опитваше, после стана страхотията :)
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #138 -: Юли 22, 2008, 12:04:07 pm »
Десислава, не е съсирена кръв. Не мога да намеря темата, но тук веднъж обсъждахме този въпрос. Това е лигавица от матката. Забелязала съм, че е по-болезнен цикъла при отделянето на тези 'съсиреци', но може да е индивидуално.
Да,точно така.Обилен ми е този месец, аз го отдавах на това, че за първи месец съм без противозачатъчни, но явно не е от това.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 21.07 - 27.07 )
« Отговор #139 -: Юли 22, 2008, 12:13:03 pm »
Какво съдържа Неоксид? Вит. Е аз съм си го предписала. Сега пия по 1т. от 100 мг.
 

Неоксидът е антиоксидант, и съдържа витамин А, витамин С, витамин Е, селен, и екстракт от пшеничен зародиш. Док ми го предписа преди около 2 месеца - каза, че влияе много добре на функцията на яйчниците, и да го пия 5-6 месеца, по една таблетка на ден.
Иначе витамин Е и аз допълнително съм си го предписала. Съпругът ми пие също и от двете.