0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #440 -: Юли 18, 2008, 13:02:43 pm »
Хелоууууу, мацки! Аз съм гадна отпускарка днес и се отдавам на мързел и разлагане! Щях на фризьор да ходя, ама на фризьорката и изскочила работа и днес нямало да работи! Гадост! Сега викнах една дружка в къщи да ме боядиса, че един черен булевард ми е изскочил на русата главица! Въпреки всичко ще се разкрася! Вие кви са тея настроения, дето потъвате в тях! Аааа, ще дърпам уши! Днес щи ви следя изкъсо!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #441 -: Юли 18, 2008, 13:10:29 pm »
ами да...така де...днес е петък и не бива да има никакви унили физиономии..напротив..очакваме петъчните бомбастични новини:)
На леля съкровището - 3 години и 8 месеца
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #442 -: Юли 18, 2008, 14:34:36 pm »
Миличкиииии,
нали ви говорих за гадното предчувствие - знаех си аз, че не може да е всичко толкова спокойно и да изкараме истинска почивка.
ПРЕДВАРИТЕЛНО СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА ДЪЛГИЯ ПОСТ..
Моля да ме извините, но имам нужда от вас.
Незнам дали съм ви казвала, че сега ходя на хомеопат. Имам е-коли, но по принцип вече ми писна от гинеколози. :x
Откакто получих преди 4 години гъбички така се влачех - лекува ме една, всяка седмица нова микробиология - едни бактерии се махат, други излизат и така три-четири месеца...
Накрая уж ми мина... После като получих пак гъбички, та 3 години ги влача - то не бяха антибиотици, то не бяха гинеколози един след друг, микробиологии, свещички.....
Накрая се ядосах и четох много за хомеопатията - отидох на хомеопат. Тази жена за два месеца с лекарство за 3 лв ми излекува тези тъпи гъби, като цяло организма ми се повлия много добре, да не говорим, че и разговорите ми с нея ми влияеха много добре психически - все едно бях на психолог.
Сега през февруари реших да ида при един гинеколог по каса да ми пусне хормоните. Той ми пусна и микро ( а аз нямах някакво течение или събреж) - оказа се бактериална вагиноза и е-коли. Почна той да ме лекува - по антибиограма - на другата микро - бактериална вагиноза, гъбички :x , друга бактерия, после пак антибиотик, - микро - бакт. вагиноза, е-коли..
И на мен вече ми писна - звъннах на тази хомеопатка и за мое най-голямо разочарование тя ми каза, че има други планове и вече не практикува. :( Тогава влязох и в болницата и ми пуснаха и там микро - и излезе е-коли. Лекуващият ми лекар е ендокринолог - в ендокринологична клиника бях- каза ми, с антибиограмата да ида на гинеколог - той да ми изпише лечение.
Но аз реших да ида при хомеопат, че ми писна от целуя този омагьосан кръг. :(
Намерих името, във форумите, препоръка и от приятел и отидох при друга лекарка. Говорихме с нея - бях доволна, изписа ми два вида лекарства - хомеопатични. Едните ги пия вече трета седмица ( а трябва месец), а другите само на 15-ти и 30-ти ще ги пия. Да, но вчера и днес ми се засили малко паренето и най-притеснителното за мен беше, че вчера и днес на два пъти като се избърсах на хартийката имаше течение с бледорозов оттенък. Няма нищо общо с червено и кръв, предстои ми ову - не е цикъл и аз се притесних и звъннах на хомеопатката. Обясних й и я питах дали е притеснително и дали е от лекарствата. Тя като ми се опули - нищо не можела да каже - да съм идела на гинеколог 8O като много добре знае, че не искам да ходя и той ще ми изпише антибиотик. И какво да кажа като ида при него - че се лекувам с хомеопатия - той да ми се изсмее и да ме наблъска пак с антибиотици. :( 8O :( Тъпанарка. :x Как така откъде да знае - нали тя ме лекува и би трябвало да знае това лекарство как действа. Да съм изчакала 2 дни и ако го има да ходя на гинеколог. :( А аз нали отивам утре на море.....
Незнам какво да правя, милички, имам нужда от съвет...
Нито да спирам лекарствата - все пак какъв ефект ще имат изобщо... Нито да ходя на гинеколог, а да се притеснявам по време на почивката - голяма почивка - няма що...
Отчаяна съм - моля ви дайте ми съвет какво да правя, защото ще се побъркам.........


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #443 -: Юли 18, 2008, 14:43:59 pm »
Лекувам малкият с хомеопатия и знам , че при някои лекарства се засилват симптомите , докато трае лечението . Синът ми имаше пъпки по бузките и докато пиеше хапчетата му пламна цялото тяло , аз естествено се панирах и док ми обясни , че така се прочиства и да не спирам лечението . Дано и при теб е така .
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #444 -: Юли 18, 2008, 14:50:00 pm »
Миме,изкарай целия курс и тогава прави изводи..След края на приема ще вземаш решение.. Сега се успокой и отиди на морето да си починеш..
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #445 -: Юли 18, 2008, 14:53:06 pm »
 Здравейте , момичета!Много ми е скапано днес. Тази сутрин ходих на кафе с една приятелка , която се върна от Испания. Още виждайки ме , че се насочвам към масата започна: О-хоо , що не си ми казала? Че и ти личи вече!
 Аз: Какво да ти кажа ?Няма нищо за казване!
 Тя:Неее , похвали се вече де!~ Тия неща не е хуаво да се крият!
 Аз: Няма за какво да се хваля!
 Тя:Е , добре де , щом не искаш. То ще ти проличи още в скоро време!
Много криво ми стана. Допреди малко ревах като магаре.
 
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #446 -: Юли 18, 2008, 14:58:52 pm »
Лекувам малкият с хомеопатия и знам , че при някои лекарства се засилват симптомите , докато трае лечението . Синът ми имаше пъпки по бузките и докато пиеше хапчетата му пламна цялото тяло , аз естествено се панирах и док ми обясни , че така се прочиства и да не спирам лечението . Дано и при теб е така .
Благодаря ти, миличка, ама и тя трябваше да ми го каже това. Тогава като лекувах гъбичките наистина ми се засилиха симптомите и тогавашната хомеопатка ми каза да не се притеснявам, че е нормално.
Та за паренето не се притеснявам много , но за това бледорозово. Защото никога не съм имала течение с някакъв цвят или мирис - а само леки сърбежи и прозрачно. А това ме притесни много. А тя ми вика- "Аз какво мога да направя?" - да ида на гинеколог - мног одобре знае, че не искам и какво да му кажа?
Много ми е притеснено и незнам какво да правя - как да тръгна така на море... :( :( :(
да се притеснявам там ...


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #447 -: Юли 18, 2008, 15:00:18 pm »
Сега се успокой и отиди на морето да си починеш..
Няма да мога, миличка, няма да мога да се успокоя и ще се обезсмисли цялата почивка.... :( :( :(


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #448 -: Юли 18, 2008, 15:00:52 pm »
naskomimi и аз съм чувала за хомеопатията че засилва симптомите!!!Аз пия хомеопатични за паренето /бъбреци/ и докато пия ми е зле, като минат 5 дни и ги спра и съм ОК!Така че не се притеснявай!
fatalwoman ама недей да плачеш за глупости!!!Горе главата!!!Ще и се похвалиш - и ще и натриеш носа!!! :bighug:
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #449 -: Юли 18, 2008, 15:03:15 pm »
Здравейте , момичета!Много ми е скапано днес. Тази сутрин ходих на кафе с една приятелка , която се върна от Испания. Още виждайки ме , че се насочвам към масата започна: О-хоо , що не си ми казала? Че и ти личи вече!
 Аз: Какво да ти кажа ?Няма нищо за казване!
 Тя:Неее , похвали се вече де!~ Тия неща не е хуаво да се крият!
 Аз: Няма за какво да се хваля!
 Тя:Е , добре де , щом не искаш. То ще ти проличи още в скоро време!
Много криво ми стана. Допреди малко ревах като магаре.
 

 :bighug: :bighug: мила едва ли е искала да те обиди, ти си много чувствителна в момента, както се казва болна тема на разговор. Без сълзи много те моля.:bighug: ще и натриеш носът и то скоро - само се успокой.
STL мила много ще стискам  :crossfingers:всичко да мине добре при теб  :bighug: :crossfingers:
Момичета аз нямам какво да ви кажа, то моето настроение е нещо като на Любето абе няма значение.
Миме и аз като Красико мисля че това е обратната реакция на твоят организъм, помъчи се да се успокоиш.
На лолуващите много успех и дано вече всички да се похвалят с две чертички, а аз като Ивето ще дойда по късно в другата темичка.
Нещо днес съм доста объркана.
Лек и успешен ден, дано на всички ви денят е по различен от моят.
« Последна редакция: Юли 18, 2008, 15:11:27 pm от bibica »

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #450 -: Юли 18, 2008, 16:14:35 pm »
никой не пише!!!
И аз тръгвам!!!
в понеделник съм на ендокринолог - стискайте палци!!!
весел уикенд!!! :party:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #451 -: Юли 18, 2008, 17:32:38 pm »
ОЧАКВАЩИ     
 
                         
 
    jesari                        10.07
    malkoto_dqvolche           18.07
    Meggy                      18-19.07.
    bebebe                        20.07
    shu6enceto                 20.07
    nomine                      21.07.
    еlenakg                       23.07
    parsi                         25.07
    viki_vat                     25.07-26.07
    bobi 2                        27.07
    nimika
    anastacia682                  25.07


ЛОВУВАЩИ        :00001754:
 
       
               
  rossy*
   rositka13   
   evita1717
   djina76
   eli_v
   krassita
   siska_rs
   Vickson
   naskomimi
   rouzi-anna
   biby21
   svetal4y
   ВиЛиЛи
Добро утро и от мен!!!
Много кофти настроението днес!!! :(
Усмихнете се!!!Успех на всички!!!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #452 -: Юли 18, 2008, 17:41:52 pm »
Ето ме и мен! Реинсеминацията мина на неспукан фоликул, който вече беше станал на 3,5 см киста. Според мен нямаше смисъл от тази реинсеминация, но щом док така прецени, така да е. Не знам дали шансът ми заради кистата е намален, но ще почакаме, и ще видим.
Късмет на всички чакащи и ловуващи!


*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #453 -: Юли 18, 2008, 17:59:05 pm »
fatalwoman, направо се учудвам на нахалството на някои хора, просто не се усещат, че могат да те поставят в неловка ситуация или да те наранят. Аз съм миролюбива, но тази и мен успя да подразни :fighting: Хайде дано се окаже права, може пък да има някакъв усет :P :crossfingers:
Миме, не си разваляй почивката и без това не ни се случва често, другите момичета да кажат, ама може би като влизаш във водата да слагаш тампон, чувала съм че предпазва.Гинеколожката на сестра ми и е казала да влиза в басейн само с тампон, но за твоя случай не съм много сигурна :ask:
Краси, дано всичко е наред, въпреки кистата - инат :)
« Последна редакция: Юли 18, 2008, 19:09:36 pm от bobi 2 »
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #454 -: Юли 18, 2008, 18:49:08 pm »
fatalwoman, направо се учудвам на нахалството на някои хора, просто не се усещат, че могат да те поставят в неловка ситуация или да те наранят. Аз съм миролюбива, но тази и мен успя да подразни :fighting: Хайде дано се окаже права, може пък да има някакъв усет :P :crossfingers:
Миме, не си разваляй почивката и без това не ни се случва често, другите момичета да кажат, ама може би като влизаш във водата да слагаш тампон, чувала съм че предпазва :ask:
Краси, дано всичко е наред, въпреки кистата :)

Това с тампона не е вярно, може само да навреди!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #455 -: Юли 18, 2008, 19:11:26 pm »
Здравейте пак от мен..Днес се потвърди диагнозата ми синдром на Хашомото в съвсем съвсем начален стадий обаче.. Персенска ми каза ,че за сега още се справя щитовидната ми жлеза ,но след време ще започна лечение и ще ме прати при ендокринолог,който работи с тях.. Каза че вървим към инвитро,но преди това иска септември да направим поне едно инсе.. На 06.08 съм на цветна снимка и тогава ще се реши какво точно ще се прави,а аз всеки месец трябва да пускам тат,мат,тсх и фт4,за да се види кога щитовидната ще сдаде багажа... :( Не можа да ми каже дали съм имала ову този месец..Каза ми обаче че имам добра лигавица..

Това са новините от мен.. Ще си живеем с хашимото под един покрив и ще се дебнем да се е...м
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #456 -: Юли 18, 2008, 19:31:59 pm »
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=жижи][/url]
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #457 -: Юли 18, 2008, 20:01:41 pm »
ей луднах
днес към обяд имах на 2 пъти леко зацапване, сега яко ме боли главата и ПМС, гърдите почват и те, а уж Не чакам лелката на 23.07
Ама то с това пътуване нищо не се знае.
Преди малко си поревах мъничко. Сега съм свежа, направих вечеря и чакам мъжлето да ядем и да излизаме.
Ако ми дойде ще си умра от яд, що секс видяхме на почивката и така ми се иска да е станало.

Айде стискам ви палци при вас да е всичко ОК
Лека и мека :wink:



*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #458 -: Юли 18, 2008, 20:11:14 pm »
здравейте,мацки!
аз съм в много готино настроение,защото имам 2 страхотни номини.
Първата- от вчера почнах работа и Втората- тази сезмица направихме първата вноска за апартамент.Не е ли супер-ще си имаме собствено жилище!!!!!!!
Просто не мога да си намеря място от радост и двете неща станаха в една седмица,а толкооова дълго време ги чаках....
07.10.2009
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #459 -: Юли 18, 2008, 20:15:01 pm »
Здравейте , момичета!Много ми е скапано днес. Тази сутрин ходих на кафе с една приятелка , която се върна от Испания. Още виждайки ме , че се насочвам към масата започна: О-хоо , що не си ми казала? Че и ти личи вече!
 Аз: Какво да ти кажа ?Няма нищо за казване!
 Тя:Неее , похвали се вече де!~ Тия неща не е хуаво да се крият!
 Аз: Няма за какво да се хваля!
 Тя:Е , добре де , щом не искаш. То ще ти проличи още в скоро време!
Много криво ми стана. Допреди малко ревах като магаре.
 

о -при мен  е такова положението-много  хора  са  готови да рекат по нещо -напоследък понапълнях-а  при мен гадното е ,че  килограмите  се трупат  все в корема-структурата ми е такава  ,че слаба ,дебела-коремче все имам.
Старая се да не обръщам внимание на приказките-а приятелката  ти  едва ли е  искала да те обиди -ами пък дано в скоро време  да се окаже , че ще има какво да ти личи-може да се окаже добър пророк :crossfingers: