0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #460 -: Юли 18, 2008, 20:16:41 pm »
здравейте,мацки!
аз съм в много готино настроение,защото имам 2 страхотни номини.
Първата- от вчера почнах работа и Втората- тази сезмица направихме първата вноска за апартамент.Не е ли супер-ще си имаме собствено жилище!!!!!!!
Просто не мога да си намеря място от радост и двете неща станаха в една седмица,а толкооова дълго време ги чаках....
честито-да почерпиш  :balk_105:


*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #461 -: Юли 18, 2008, 20:21:07 pm »
Здравейте , момичета!Много ми е скапано днес. Тази сутрин ходих на кафе с една приятелка , която се върна от Испания. Още виждайки ме , че се насочвам към масата започна: О-хоо , що не си ми казала? Че и ти личи вече!
 Аз: Какво да ти кажа ?Няма нищо за казване!
 Тя:Неее , похвали се вече де!~ Тия неща не е хуаво да се крият!
 Аз: Няма за какво да се хваля!
 Тя:Е , добре де , щом не искаш. То ще ти проличи още в скоро време!
Много криво ми стана. Допреди малко ревах като магаре.
 

о -при мен  е такова положението-много  хора  са  готови да рекат по нещо -напоследък понапълнях-а  при мен гадното е ,че  килограмите  се трупат  все в корема-структурата ми е такава  ,че слаба ,дебела-коремче все имам.
Старая се да не обръщам внимание на приказките-а приятелката  ти  едва ли е  искала да те обиди -ами пък дано в скоро време  да се окаже , че ще има какво да ти личи-може да се окаже добър пророк :crossfingers:

при мен също е така,от както трупнах някое и друго килограмче и все ме бъркат за бременна-в началото ми беше кофти,ама вече хич не им обръщам внимание.
07.10.2009
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #462 -: Юли 18, 2008, 20:23:38 pm »
здравейте,мацки!
аз съм в много готино настроение,защото имам 2 страхотни номини.
Първата- от вчера почнах работа и Втората- тази сезмица направихме първата вноска за апартамент.Не е ли супер-ще си имаме собствено жилище!!!!!!!
Просто не мога да си намеря място от радост и двете неща станаха в една седмица,а толкооова дълго време ги чаках....
честито-да почерпиш  :balk_105:

готово!


да ви е вкусно!
07.10.2009
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #463 -: Юли 18, 2008, 20:38:10 pm »
power -благодарим много- за освещаване на дома -е такава  маса да спретнеш :balk_48: и успехи на работата

аз  иначе да поплача-лелката идва -след  известно закъснение  -напада ме коварно и жестоко-то са едни болки ,едно  чудо -дали клостила  влияе или утрогестана?...
А   милкото само се  чуди какво да  ми каже  :balk_21: и аз на него  :cuddle:-казва  -споко-пак ще действаме  :bed: -как да  не  го обичам!
махам се от очакващи
ОЧАКВАЩИ     
 
                         
 
    jesari                        10.07
    malkoto_dqvolche           18.07
    Meggy                      18-19.07.
    bebebe                        20.07
    shu6enceto                 20.07
    nomine                      21.07.
    еlenakg                       23.07
    parsi                         25.07
    viki_vat                     25.07-26.07
    bobi 2                        27.07
    anastacia682                  25.07


ЛОВУВАЩИ       
 
       
               
  rossy*
   rositka13   
   evita1717
   djina76
   eli_v
   krassita
   siska_rs
   Vickson
   naskomimi
   rouzi-anna
   biby21
   svetal4y
   ВиЛиЛи
« Последна редакция: Юли 18, 2008, 20:40:00 pm от nimika »


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #464 -: Юли 18, 2008, 20:39:27 pm »
момичета почнах да усещтам тъпи болки в яйчниците и ниско в корема
явно ще цъфна по рано от 25
бебе май няма да има :(
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #465 -: Юли 18, 2008, 21:23:35 pm »
Здравейте оклюмали приятелки мои!!!!!
Моя мъж е в командировка точно сега,когато ми е овуто (уж) и малко ми е гадно заради това,ама съм сигурна,че онзи който ни гледа от горе си има строго определени планове,просто ние не ги знаем.
Любе и за теб миличка се отнася това.Мамка му,ми нормално е от време на време да се отчайвваме,то даже ако питате мен -много се държим.Тя тая душа да не е бездънна,все пак.Потъгувай си мъничко,постой отчаяна месец-два,и после с нови сили и надежди ще пребориш проблема и съдбата и ще сбъднем мечтите си!!!!!!!!!!!!!

Пък аз днес да ви се похваля! :DПрез бензиностанцията сутринта мина баш шефа на ОМВ за България и всички колеги яко наляха гипса,ама аз в такива ситуации съм пълен непокист и той пък право на мойта каса.И говорим си,аз учтива(не мазна) а учтива и дъра-бъра и чао.И после се обадил на нашия си шеф и ми пуснал бонус 200 лв,защото бил много доволен от мен!!! :DЯко се кефя,хем като ги взема ще има малко шопинг,хем така малко да понатрия носовете на "старите"колежки!!!!!
И те така при мен!Аз тая вечер съм на линия,аре да полафим ,ако има някой друг!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #466 -: Юли 18, 2008, 21:25:43 pm »
Момичета , направо вече ще изперкам.... Сега поради ранното идване на МЦ ще си продължа лечението с кал след това...т.е. отлага се и хидротубацията , естествено!  :( И така пак ми се провалиха плановете ...евентуалната инсеминация ще е чааааак септември - октомври (ако не стане още някоя щуротия) абе нямам думи..да не говоря че и бях се настроила в неделя да се препичам на плажа..а то какво стана... :(
Красче , дано наистина бебчо се е получил и тази гадина се пукне , че ти милата толкова усилено се опита да я премахнеш...ей лоша работа
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #467 -: Юли 18, 2008, 21:27:13 pm »
Вили, мацко, аз съм тука! Цял ден се моря да ме боядисват, после на дружката прическа правихме, че нещо с ново гадже. Мъжо е на прибиране от София и на мене ми е скучно! Таман се чудя дали да не си сипя една бира и да си поседя на компа!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #468 -: Юли 18, 2008, 21:35:13 pm »
Вили, мацко, аз съм тука! Цял ден се моря да ме боядисват, после на дружката прическа правихме, че нещо с ново гадже. Мъжо е на прибиране от София и на мене ми е скучно! Таман се чудя дали да не си сипя една бира и да си поседя на компа!
Аре де!Даже може да се понадвикваме малко в чата?А?
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #469 -: Юли 18, 2008, 21:38:05 pm »
Отивам в чата! Хайде там!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #470 -: Юли 18, 2008, 22:01:54 pm »
Здравейте пак, милички!
Много ви обичкам и ви благодаря като винаги за подкрепата. :grouphug:
Ех, че ме е яд на мене си  :x :x :x
Толкова съм импулсивна и така бързо се паля и притеснявам...
Вече малко се успокоих - ще си идем на моренце, ще си доизпия лекарствата, ще дам шанс на лекарката-хомеопат, пък каквото ще да става.
Яд ме е, че така ви развалих пак настроението с тези мои притеснения и дълги постове. :x
Че уж от сутринта се бях заела да ви стягам, а то какво стана...
Милички, трябва да лягам, че в 3 ч. ще ставаме, а всичко е толкова разбъркано сега - да станем, да оправим багажа и да ходим.
И на всичкото отроге котката ми се сети сега да ражда, че сега да се притеснямвам и за нея. Предната година й бях акушерка :), ама сега нямам време и се притеснявам за нея.
Ох, голяма бъркотия..
Много, много ви обичкам, милички!
И толкова много ще ми липсвате - живи и здрави ще се върна чак към 30-ти, че от морето ще ходя при мама в Силистра.
Така ще ми липсвате!
Успокоява ме само факта, че като се върна всички вие ще ме чакате н другата темичка. :)
Целувам ви, милички!
Сутринта преди тръгвяме ако милото ми даде ще се опитам да ви пиша.
Стискайте палци да пътуваме добре и без произшествия.
Лека нощ, милички!

И все пак ще се опитам от интернет залата ( дето работи един ден в месеца :D) на село да се опитам да вляза и да ви видя.


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #471 -: Юли 19, 2008, 00:57:06 am »
Момичета, пак съм тук като сте си легнали.
НЕ знам какво тчн да напиша.Не искам да бъгвам темата със сълзи и сополи.Затова ще ви кажа чао за известно време не знам колко.Чета ви, но нямам сили да напиша нищо свястно на никоя от вас конкретно.Общо взето всичко минава покрай ума ми.Имам проблеми със семейството и в момента не знам къде съм.Дори не се сещам за ову.Щях да меря температура-не меря.Не мисля.Надявам се като се оправя всички да ви няма - да сте в другата тема.Може и да се оправя по-бързо де-времето ще покаже.Но от сърце пожелавам на всички да изчезвате в беременните.Много ми е яко тук но сега не съм приятна компания,дори обратното.Обичам ви всички мног много, защото тук намерих много странна топлина, която признавам си не очаквах.Но когато тя е допълнение на домашната е яко.Когат я няма домашната- е странно, не се усеща така.Поне аз не мога.Плача непрекъснато а това не е за тук
Обичам този сайт и тази атмосфера и ще се върна като се усмихна.Може да е утре но се съмнявам.
Не знам казах ли честито на Кайли-ако не, честито мила - да гушнеш и се грижиш за най-спокойното и щастливо дете.
ПРегръщам ви засега.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #472 -: Юли 19, 2008, 08:08:32 am »
svetal4y,миличка :bighug:дано по скоро се решат проблемите .Не ни изоставяй ,ние сме с теб и те подкрепяме.
Черпя ви кафенце ,лек и усмихнат ден .

           
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #473 -: Юли 19, 2008, 08:24:30 am »
добро утро
снощи сексихме  :D
много се надявам да е станало бебето, за сега още не ме боли коремчето, но вчера се бях притеснила
пращам ви много прегръдки и целувки



*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #474 -: Юли 19, 2008, 09:08:59 am »
svetal4y, всички сме с теб :grouphug: Всичко ще се оправи :blowingdust:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #475 -: Юли 19, 2008, 09:23:28 am »
Добро утро от мен :balk_125:-ние сме много ранобудни днес-напазарувахме с мъжлето -знаете ли какво си купихме -цикория 2в 1 /Инка  :wink:-пакетирана  на дозички/-сега ще я опитаме  -аз много я обичам ,понеже кафенце не пия  ,че  ми става  лошо от него.

Хубав уикенд на всички -лелката  епри мен и не давам да  отива  при чакащите :nono:

 svetal4y - след дъжда  изгрява слънце ,понякога има дъга -и те са мн красиви-дано много  бързо  грейне слънчице над главицата ти  :balk_21:

elenakg-стискам палци   "кекса" да е резултатен

Иначе  сега  ми е много лошо-боли ме кръст ,корем ,гади ми се -много гаден цикъл ми е-уж след лапароскопиите ,обещаха вееч да не  е болезнен -ама вятър -все така  много ме  боли.


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #476 -: Юли 19, 2008, 10:02:23 am »
Момичета , направо вече ще изперкам.... Сега поради ранното идване на МЦ ще си продължа лечението с кал след това...т.е. отлага се и хидротубацията , естествено!  :( И така пак ми се провалиха плановете ...евентуалната инсеминация ще е чааааак септември - октомври (ако не стане още някоя щуротия) абе нямам думи..да не говоря че и бях се настроила в неделя да се препичам на плажа..а то какво стана... :(
Красче , дано наистина бебчо се е получил и тази гадина се пукне , че ти милата толкова усилено се опита да я премахнеш...ей лоша работа


Съжалявам за отлагането, Роска! Предполагам си говорила с док и тя ти е казала, че ще отложите нещата. Не ни върви и това е. Ти снощи си ми звънила, но аз видях чак в 10 часа. Напоследък много си захвърлям телефона на всевъзможни места.

Ами аз приключих с ловуването и очаквам цикъл на 31 юли, така че може да ме преместите в чакащи :)


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #477 -: Юли 19, 2008, 10:06:47 am »
Добро утро,
хайде ставайте  :D и се пригответе за един слънчев и усмихнат ден.
 :balk_170: :balk_177:  :beach1:
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #478 -: Юли 19, 2008, 10:09:30 am »
ОЧАКВАЩИ                   :bfp:
 
                         
 
    jesari                        10.07
    malkoto_dqvolche           18.07
    Meggy                      18-19.07.
    bebebe                        20.07
    shu6enceto                 20.07
    nomine                      21.07.
    еlenakg                       23.07
    parsi                         25.07
    viki_vat                     25.07-26.07
    bobi 2                        27.07
    anastacia682                  25.07
    krassita                      31.07


ЛОВУВАЩИ                   :00001754:
 
       
               
   rossy*
   rositka13   
   evita1717
   djina76
   eli_v
   siska_rs
   Vickson
   naskomimi
   rouzi-anna
   biby21
   svetal4y
   ВиЛиЛи
07.10.2009
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #479 -: Юли 19, 2008, 10:11:59 am »
sesi_di ,  :welcome_1: и дано скори ни се похвалиш с  :bfp:
07.10.2009