0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #400 -: Юли 18, 2008, 07:34:52 am »
Добро утро и от мен.. Аз днес съм на преглед при Персенска и тя днес ще си каже тежката дума за моя проблем.Дано не ме прати при ендокринолог,защото много ги мразя.. Много ми е гадно и от няколко дни настроението ми е отвратително. Имам чусвтвото ,че никога няма да имам свои деца и  в такава дупка съм паднала.. Съжалявам че от сутринта ви пълня главите с моите глупости,но не издържах..

Пожелавам ви много приятен уикенд..
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #401 -: Юли 18, 2008, 07:43:09 am »
Добро утро на всички,
luba_boikoгоре главата и не падай духом другият месец ще е нашият.
Приятен ден  :D  :D  :D
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #402 -: Юли 18, 2008, 07:56:46 am »
Добро утро, красавици мои!
Как сте?
Аз нещо напоследък хич не мога да се наспя и сутрин съм като пребита. И кафе като не пия ( аз не че много пия - само по едно сутрин), защото пия хомеопатични лекарства, и още по-сънливо се чувствам.

Ей, Виленце хубаво - може ли така от сутринта с тази царевичка. Лигите ми потекоха и оляха цялата клавиатура  :D :D :D Да не те намеря и ти цъфна нагости при тенджерката :D :D :D
А сега сериозно - снощи щях да ти казвам за онзи :x и за лекарствата - пазиш ли си касовата бележка от аптеката - ако да, иди и ги помоли да ги върнеш. Все пак това не са малко пари. На мен скоро ми се случи - един гинеколог ми изписа антибиотик - ама беше 30 лв. - в сравнение с твоето нищо не е. Ама все пак са си пари и то за нещо дето няма да пиеш. Тойне ме пита въобще нищо и ми го изписа и аз прочетох, че не е за хора, алергични към пеницилин, а мама ми каза, че от малка съм такава. И се помолих на момичетата в аптеката - казах им, че съм алергична и т.н. и те ми върнаха парите. Вярно, ще им отвориш малко работа, но все пак е човещина. Не е невъзможно- нали и аз така работя - ще си направят сторно и ще си анулират и така. Опитай- не ги хвърляй теци парички на вятъра.

Ей, Любенце, миличко, какво е това настроение, миличка? Не може така - това не е моето Любе.:bighug:
Не се отчайвай, миличка, недей, ако се отчаяме за какво се борим - и на мен ми е идвала мисълта, че няма да имам деця и мрачните мисли, но ги отхвърлям и вдигам глава. Трябва да вярваме, че ще стане, миличка, нали знаеш - искаш ли нещо толкова силно няма как да стане.. Много, много те обичкам и не искам да те гледам такава.:hug2:А относно графиката ( да не пиша там, че после Денис няма да ти отговори) не се притеснявай от този спад днес - ще видим утре и вдругиден - ще видиш, че пак ще се повиши - един ден понижение нищо не значи. Целувам те и искам да се усмихнеш! :balk_21:

Сушииии, ей я не се натъжавай - какво е това спадане на температурата и ще ми дойде и т.н. Като гледам си я мерила 1 час по-рано и е напълно нормално да ти е толкова пи-ниска. Ако беше в нормалния ти час щеше да е друга, вярвай ми. Ще видиш, че няма да ти дойде и утре като измериш в нормалния ти час всичко ще е наред. А сега се усмихни и се наслаждавай на планинската ти почивка - няма по-приятно нещо - в тези жеги на планинска прохлада, спокойствие и чист въздух. Много, много те прегръщам и цункам! :bighug: :balk_21:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #403 -: Юли 18, 2008, 07:59:21 am »
Любче, :bighug: :bighug:
 Тя и Kylie  миналия месец беше в много, ама много лошо настроение, пък виж сега какво стана :P И при мен температурата е ниска и вече ще спря да я меря, че само се ядосвам
« Последна редакция: Юли 18, 2008, 08:01:37 am от bobi 2 »
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #404 -: Юли 18, 2008, 08:07:07 am »
ОЧАКВАЩИ      
 
                         
 
    jesari                        10.07
    malkoto_dqvolche           18.07
    Meggy                      18-19.07.
    bebebe                        20.07
    shu6enceto                 20.07
    nomine                      21.07.
    еlenakg                       23.07
    parsi                         25.07
    viki_vat                     25.07-26.07
    bobi 2                        27.07
    nimika



ЛОВУВАЩИ        :00001754:
 
       
               
  rossy*
   rositka13   
   evita1717
   Viki_vat
   djina76
   eli_v
   krassita
   siska_rs
   Vickson
   naskomimi
   rouzi-anna
   biby21
   svetal4y
   ВиЛиЛи

Добро утро. Днес ми дойде- на 28-ми ден. Какво става с организма ми не знам. 8O 8O
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #405 -: Юли 18, 2008, 08:12:04 am »
Е,добро утро.
Както ви писах,днес сутринта ми дойде. Няма да я пускам гадината при вас.  :P :lol:
Знаете ли , че за първи път не плача и не съм обсебена от лоши мисли от факта че лелището ме навести. Някак съм спокойна и се надъхвам за следващия месец. Започвам сериозно да се заемам с мерене и тестове. Ако трябва всеки божи ден ще правя тестове за ову и ще ходя по цял ден с термометъра в дупето. :oops: :oops: :oops:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #406 -: Юли 18, 2008, 08:20:20 am »
Мила моя Любе, не си мисли че няма да имаш деца. Всички тук ще имаме,но по ред. :P Последна съм аз,така че мойто момиче- я се засилвай към темата с бремелинките най-късно до другия месец , че ако ми паднеш в ръчичките :D. А какво стана с уговорката вие всички да ме посрещнете в другата тема,а? Забрави ли? Всички вие с пупите напред, а аз ще тичам след вас с малка пупа. :wink:Много те прегръщам.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #407 -: Юли 18, 2008, 08:22:56 am »
Добро утро.
Не ми се иска да ви развалям настроението , но ще ви помоля да ме махнете ат списъка с успелите мами , защото за нещастие аз няма да съм от тях.
При мен тази най-желана чертичка се превърна в ходене по мъките и меко казано един кошмар.
Не съм се отчаяла напълно и след като всичко отмине и спра да приемам лекарства ще започнем с мойто слънце отново да се борим за създаванито на нов живот.
Кайли ,честито и лека бременност,пази се много и здраво бебче на финала.

Готин ден на всички от мен.
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #408 -: Юли 18, 2008, 08:45:12 am »
Добро утро.
Не ми се иска да ви развалям настроението , но ще ви помоля да ме махнете ат списъка с успелите мами , защото за нещастие аз няма да съм от тях.
При мен тази най-желана чертичка се превърна в ходене по мъките и меко казано един кошмар.
Не съм се отчаяла напълно и след като всичко отмине и спра да приемам лекарства ще започнем с мойто слънце отново да се борим за създаванито на нов живот.
Кайли ,честито и лека бременност,пази се много и здраво бебче на финала.

Готин ден на всички от мен.

Миличка, много съжалявам! :bighug:
Какво стана, мила - сподели с нас.
Не мога да направя нищо освен да те прегърна силно. :bighug: :bighug: :bighug:
Всички сме с теб!
:grouphug: :grouphug: :grouphug:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #409 -: Юли 18, 2008, 08:52:10 am »
ОЧАКВАЩИ      
 
                         
 
    jesari                        10.07
    Meggy                      18-19.07.
    bebebe                        20.07
    shu6enceto                 20.07
    nomine                      21.07.
    еlenakg                       23.07
    parsi                         25.07
    viki_vat                     25.07-26.07
    bobi 2                        27.07
    nimika



ЛОВУВАЩИ        :00001754:
 
       
               
  rossy*
   rositka13   
   evita1717
   Viki_vat
   djina76
   eli_v
   krassita
   siska_rs
   Vickson
   naskomimi
   rouzi-anna
   biby21
   svetal4y
   ВиЛиЛи

Добро утро и от мен. И аз отпадам, вчера следобяд се мъчи да ми дойде и до вечерта гадината успя с пълна сила...
 Момичета, да ви кажа нещо почвам да се отчайвам, омръзна ми само да следя ову, БТ и какво ли още не и накрая пак без резултат...  :( Всеки месец си казвам, че това ще е вече моя месец, ама все не е...
Пожелаавам на всички чакащи гадината да не я дочакат и да видят така мечтаните 2 чертички  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Сори за дългия пост...
« Последна редакция: Юли 18, 2008, 09:08:13 am от malkoto_dqvolche »
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #410 -: Юли 18, 2008, 08:54:38 am »
Нищо хубаво ,това става  :(. Тай като имам положителен тест , а не се вижда плоден сак и на два пъти ми си появи кафеникаво зацапване има съмнение за извънматочна.Има и друг вариант - хормонален дисбаланс.В поноделник отивам в болницата за наблюдение и пълни изследвания.

Само едно ще ви кажа скъпи мой не се предавайте и когато видите така желаната чертичка,наблюдавайте много внимателно тялото си за всякакви нетипични проявления отидете на лекар.

Успех ви пожелавам от все сърце.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #411 -: Юли 18, 2008, 08:56:32 am »
STL  :bighug: :bighug: :bighug:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #412 -: Юли 18, 2008, 09:10:43 am »
добро утро
Любе, успех

аз днес съм в кофти настроение, скарахме се с мъжлето за ремонта и мебелите
ама ще стане на мойто  :lol:
вече нямам търпение да не дочакам лелката на 23
Вчера си проверих магистратурата в Техническия и ми се иска да си я карам бременна (дано)
успех момичета



*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #413 -: Юли 18, 2008, 09:13:52 am »
Днес май повечето сме с кофти настроение...
Много много много  :bighug: :bighug: :bighug: на всички
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #414 -: Юли 18, 2008, 09:14:06 am »
Добро утро !
STL миличка , много съжалявам ! :balk_144: :balk_144: :balk_144: Знам ,че няма да се предадеш - ти си силно момиче! Прегръщам те ! Дано скоро кошмарът приключи и да ти се случват само хубави неща! Съжалявам!  :bighug:

Мимка , ако знаеш каква хубава царевица продават тук - навсякъде...а каква е млечна...  :blob10: :lol:

Краси наиситна от процедурите май нещо ми се пообърка цикълът (дано да е за добро) Ама нали си е затопляне няма как да не ми подрани. Странното е че в такъв случай кога ми е била О.? (на 13-тия ден имах фоликули до 6мм) много ми е странно ( е най-вероятно съм нямала , ама все пак). Предния Мц със закъснението и с дуфастона за разкош ми беше 49 дена  :? , а този 29   8O направоооооо съм  страшна работа - само ми се случват някакви аномалии  :(
 Миличка стискам за днес палци , дано да са се пукнали гадините :D и резултатат от цялата работа да е ++++  :babyflips: :babyflips:. Аз днес ще звънна на А. да питам сега какво следва..
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #415 -: Юли 18, 2008, 09:21:45 am »
Добро утро и от мен! Вчера се скъсак от гимнастики, затопляне, изпотяване... Днес изненадващо Т ми се вдигна - дали съм спукала гадината, не знам. Ще разбера само след няколко часа на реинсеминацията.

Роска, сподели това с разликата в дължините на цикъла с д-р Андреева, защото според мен никак не е нормално.


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #416 -: Юли 18, 2008, 09:27:09 am »
Добро утро и от мен! Вчера се скъсак от гимнастики, затопляне, изпотяване... Днес изненадващо Т ми се вдигна - дали съм спукала гадината, не знам. Ще разбера само след няколко часа на реинсеминацията.

Роска, сподели това с разликата в дължините на цикъла с д-р Андреева, защото според мен никак не е нормално.
ами МЦ по принцип ми е 32-33 дена .Предния месец ми закъсня най-вероятно защото нямах О. - фоликулът се беше пукнал много късно  на 20 и някой си ден , а и дето пих дуфастона...стана още повече. Сега от затоплянето ( и д-ра тук каза) че може да ми дойде по-рано . Ще и спомена пак де !
Това че ти се качва Т. е многооооо добре! Стискам палци!
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #417 -: Юли 18, 2008, 09:45:58 am »
STL, много съжалявам за лошите новини. Дано поне не е извънматочна бременност :crossfingers: да е възможно най-малкото зло :bighug: :bighug: :bighug:
malkoto_dqavolqe и аз съм в такова отчаяно настроение днес :bighug: :bighug: :bighug: Ще се подкрепяме силно и най-накрая ще стане при всяка една от нас, колкото и да ни се струва невъзможно в момента.Казах ли ви - от нашия информационен отдел ни следяли кой в кои сайтове в интернет стои. Направо се шашнах като разбрах, обаче не мога без вас и въобще не ме интересува, да ме проверяват, ако искат :x
« Последна редакция: Юли 18, 2008, 09:49:59 am от bobi 2 »
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #418 -: Юли 18, 2008, 09:47:02 am »
Здравейте милички. Аз имам ужасно много работа и не мога нито да ви чета нито да ви проверявам :( Не съм ви чела вчера и не знам какво ви се случва но ще гледам да си наваксам тия дни!
Липсвате ми много целувки и успех на всички
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #419 -: Юли 18, 2008, 09:49:18 am »
Добро утро и от мен момичета  :bighug:
STL ще стискам палци всичко да е наред  :crossfingers:
Любе не си мисли такива лоши неща и аз бах изпаднала в дупка но знай, че винаги има шанс и когато най-малко го окачваш той ще те изненада с две хубави чертички.
Момичета пожелавам ви един хубав петъчен ден пълен с много усмивки, защото ...... идва weekenda  :balk_170: :balk_175: :balk_177: