0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #380 -: Юли 17, 2008, 20:04:46 pm »
 Момичета , понеже се опитвам да мисля два - три хода напред искам да питам нещо , но за да не пускам нова тема , ще питам тук:
Мога ли да си пусна хорманални изследвания другия цикъл , при условие , че този съм имала стимулация и задържаща терапия, т.е. съм пренаситена с хормони, или ще трябва да изчакам един месец без прием на каквото и да било, за да се очисти организма ми?  :ask:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #381 -: Юли 17, 2008, 20:06:21 pm »
Момичета , понеже се опитвам да мисля два - три хода напред искам да питам нещо , но за да не пускам нова тема , ще питам тук:
Мога ли да си пусна хорманални изследвания другия цикъл , при условие , че този съм имала стимулация и задържаща терапия, т.е. съм пренаситена с хормони, или ще трябва да изчакам един месец без прием на каквото и да било, за да се очисти организма ми?  :ask:


Абе какви хормони другия цикъл, ти няма да имаш такъв! Само ЧХГ  :wink:


*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #382 -: Юли 17, 2008, 20:19:43 pm »
Момичета , понеже се опитвам да мисля два - три хода напред искам да питам нещо , но за да не пускам нова тема , ще питам тук:
Мога ли да си пусна хорманални изследвания другия цикъл , при условие , че този съм имала стимулация и задържаща терапия, т.е. съм пренаситена с хормони, или ще трябва да изчакам един месец без прием на каквото и да било, за да се очисти организма ми?  :ask:


Абе какви хормони другия цикъл, ти няма да имаш такъв! Само ЧХГ  :wink:
:good_post: :good_post: :good_post: :good_post: :good_post: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #383 -: Юли 17, 2008, 20:24:32 pm »
 krassita, naskomimi дай боже да се окажете прави,ама като ми е трудно да повярвам , че е възможно , какво да направя?!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #384 -: Юли 17, 2008, 20:58:23 pm »
кайли честито и от мен пази се много. и лека бременност. отдавна не съм влизала , защото имах изпит скъсаха ме но за сега е по-важно бебето да се роди здраво Успех и късмет на всички аз съм с вас.  :bighug:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #385 -: Юли 17, 2008, 21:14:40 pm »
Здравейте и от мен!
 :DДнес уж сте скучали и половината сте изпозаспали ,ама сте изписали 5 страници,то не може да ги изчете човек!!! 8O
Кайли,миличка-ЧЕСТИТА ТИ ТОЧИЦА!!!!

Да ви разправям аз днеска какви преживелици имах! Отивам на преглед при сегашния моментен доктор,който исках да е заместител на д-р Даскалов,докато събера пари за него.И така излезли ми резултатите от микробиологиата-няма гъби-мъби УРААААААА  и от изсл. за хламидия.И в него пише 1,0 реф ст-ти <0.9-отрицателнен 1,0-сива зона >1,1-положителен .И аз като видях листа викам си егати спокойна съм няма призраци в тъмното.Влизам обаче при оня,който вече отказвам да наричам доктор и той ми вика положителен категорично !!Отиваш купуваш за теб и мъжа ти антибиотици и пиете 14 дни,междувременно ЯМР и след цикъла веднага лапаросскопия.И аз хън-мън викам ми хубаво,ама ебаси и гадните новини.
От там в една аптека и си купих аз половината от нужния антибиотик за скромната сума от 120 лв!!!!Ама с хапчетата в джоба доволна,че ще сборя гадната хламидия :xи от тук започва интересната част.Защото трябваше да отива(и отидох де) при д-р Ставрев във Селена за благотворителната ин витро инициатива да мина контролен преглед и да се запиша.
И гледа ми доктора хламидията и ми вика,ми тва си е жив отрицателен резултат тва е че някога си карала нещо,минало е вече и ми обясни там и в самото заглавие на изследването,че има разлика.Викам ,ами антибиотика да не го ли пия,а той ми няма нужда,а антибиотик профилактично не се пие! :D И сега си имам ненужни хубави антибиотици за 120 лв.Както и да е .Гледа ми човека пролактина и казва -той не е чак толкова висок,че да налага веднага ЯМР.Първо лечение ,АКО не се повлияеш чак тогава,но щом веднъж си го свалила,значи пак ще стане.
И накрая гледа ми ЦС и аз директо го питам как са ми тръбите според него.Без да казвам друго.А той-Ми добре са ти с добра проходимост,едната малко по-нагъната но това не е проблем! 8OАз вече се опулих тотално и му обяснявам ,че са ми ги изкарали запушени и ме гласят за лапаро.А той-изобщо не се налага,а с диагностична цел -абсурд!!!! 8O
Само дето не му се хвърлих на вратът да го цуна тоя доктор.А другия мазен гаден шарлатанин дето не знам какво можеше да ми направи,още обмислям дали да не ида да го удуша в някоя тъмна пресецка! :x :lol:

Щастлива съм от крайния резултат.И вече никакъв компромис с докторите-събирам си парички и право при д-р Дскалов да ми е мирна главата и аман от Здравна Каса!!!!

 :oops:Много извинявайте за дългия пост,щото сигурно ви досадих,ама  :wink:така наваксвам и за вчера и за днес! :D
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #386 -: Юли 17, 2008, 21:22:37 pm »
ВиЛиЛи , Браво! Днес си имала само хубави новини! Дано и занапред е така ! Само дето с този антибиотик си се прецакала .... :balk_154:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #387 -: Юли 17, 2008, 21:28:39 pm »
Прецаках се,набутах се ,направо си го нах...х :DАма тва да е ,дет  се вика! :D

Абе момичета,тя че Дани зачезна е ясно,дано да се върне скоро щот и двете със Симони мнооооооо ми липсват,ма нещо ми се губи и Любето!!
Любееееееееееее,дека си ма баце???????????
И Светулчицата и тя с нейните градини и мотики и лопати ,и тя все рядко пише!

Фаталче,пък ти миличка,не резултати от хормони ще гледаш ми ще се пулиш срещу някоя точица ли,бобче ли ,кво ли и всички ще викаме тука от радост!Така да знаш-тва са ти следващите 2-3 хода напред!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #388 -: Юли 17, 2008, 21:32:35 pm »
Вили,радвам се ,че въпреки всичко преживяно днес в крайна сметка крайният резултат е хубав.Много жалко ,че се налага да минем през доста доктори(шарлатани)докато попаднем  на истинският специалист.
Наскомими,ние не заминахме,мъжо се разболя ненадейно и отлагаме за няколко дни.
Кайли,честито миличка.Време беше за добри новини.
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #389 -: Юли 17, 2008, 21:41:47 pm »
А другия мазен гаден шарлатанин дето не знам какво можеше да ми направи,още обмислям дали да не ида да го удуша в някоя тъмна пресецка! :x :lol:

Миличка моя - не харесвам израза "Казах ли ти?" - особено когато ми го каже неприятен човек и с груб и самодоволен тон, но аз сега ще ти го кажа.
Със съвсем приятелски и добронамерен тон.
Ако знаеш от колко време те мисля, чета ти постовете и все викаш "доки" каза това и онова, пък ЯМР, пък лапаро и куп простотии дето от началото си мислех, че няма нужда след като разказваше, че ти е казал, че по снимката личало, че тръбите не са проходими....
Говорих ти толкова много за този мазняр и тъпанар :x :x :x дето толкова го мразя и от личния ми опит и ми иде да го удуша  :fighting: :fighting: :fighting: ама ти не ме послуша.
Както и да е - важното е, че си се записала в тази инициатива и по-важното е, че те е прегледал и ти е обяснил истински специалист - то всеки друг е по-голям специалист от тоя :x :x :x
Важното е да си спокойна и да не се шашкаш вече.
И да не мислиш да никакви ЯМР-та и лапароскопии.
Много, много те прегръщам и целувам! :balk_21:

p.s. Това ме подсети да ви предложа или ще пусна и друга тема да си направим бял и черен списък на лекарите и гинеколозите. Хубаво е да се предпазваме или насърчаваме една друга.
А този Велевски с най-голямо удоволствие ще го сложа на първо място в черния списък.
« Последна редакция: Юли 17, 2008, 21:44:11 pm от naskomimi »


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #390 -: Юли 17, 2008, 21:46:27 pm »
Роузи,тва докторите ми идва да взема един калашников и да стрелям да стрелям,а преди това само на няколко избрани да сме дали жилетки! :DДа ги изтепам всичките обирджии и измамници,и използвачи гадни твари нагли!!!! :oops:Малко се поувлякох,ама така съм им набрала,че.......То по добре аз да ги мачкам ,да не реши мъж ми,че 130 кила живо тегло ще им вземат здравето :lol:
А твойто момче какво се разболя?

Миме,като влязох днес във форума си мислех да ти пиша да не ми казваш Аз нали ти казах,ама не го написах,щото си го заслужавам!!!Права беше,ама аз съм малко темерут и трябва сама да стигна до извода!Но беше на време все пак,нали!И още веднъж ти благодаря,да знаеш!!!!!!!!!!!!
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #391 -: Юли 17, 2008, 21:46:36 pm »
Наскомими,ние не заминахме,мъжо се разболя ненадейно и отлагаме за няколко дни.
Съжалявам за мъжлето ти, миличка.
Дано се оправи бързо.
За кога отлагате - може пък така да се засечем. :crossfingers:
Аз ще съм там от 19-ти до 24-ти.
Дано се видим.
:bighug:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #392 -: Юли 17, 2008, 22:01:09 pm »
ВиЛиЛи  я кажи кой е тоз доктор, който те е уплашил днес :)

За хламидията ти е изследвано IgG-това е за минала инфекция,трябвало е да ти изследват IgM-за да се разбере дали в момента има хламидия.
Е сега му намерихме още един пропуск на този доктор :)
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #393 -: Юли 17, 2008, 22:06:16 pm »
Вили,вземи антибиотика и право при докторчето да ти върне парите и да го продаде после на някой друг шаран..  Направо до гуша ми е дошло от такива..
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #394 -: Юли 17, 2008, 23:13:28 pm »
Момичета , понеже се опитвам да мисля два - три хода напред искам да питам нещо , но за да не пускам нова тема , ще питам тук:
Мога ли да си пусна хорманални изследвания другия цикъл , при условие , че този съм имала стимулация и задържаща терапия, т.е. съм пренаситена с хормони, или ще трябва да изчакам един месец без прием на каквото и да било, за да се очисти организма ми?  :ask:


Абе какви хормони другия цикъл, ти няма да имаш такъв! Само ЧХГ  :wink:
:good_post: :good_post: :good_post: :good_post: :good_post: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

и на мен ми хаесва постът!!!!  :wink: Ще имаме още една успяла мама!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #395 -: Юли 17, 2008, 23:16:18 pm »
Кайлииии честито! Леки 9 месеца и на финала едно здраво бебоче!

Мимка, хайде не остана , още 1 ден ще поработиш и идваш на моренце  :wink:

дес , казах ли ти аз ,чче ще психясаш като наближи време за МЦ? Ще слушаш кака ти!!!  Сега следва да се опиташ (знам че не е хич лесно) , ама да не се отчайваш и да не си вкарваш черни мисли!

Красче и аз  съм карък (явно не ни върви много , много) - дойде ми! Направила съм само 10 процедури , а трябваше поне 12-13!! На всичкото отгоре съм си платила 11-тата! Сега направо ми се бъркаха всички планове  :?
« Последна редакция: Юли 17, 2008, 23:17:57 pm от rossy * »
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #396 -: Юли 17, 2008, 23:29:14 pm »
Ама нали след 10 дни трябваше да ти дойде??? Как така? Може би самите процедури да са предизвикали ранен цикъл?


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #397 -: Юли 17, 2008, 23:50:54 pm »
Привет на всички.
КАйли, честито мила и много спокойствие и радост и на финала супер кротко и усмихнато бебче.
Не можах да запомня всички.Четох отгоре отгоре признавам но не мога да мисля в момента.Нямам с какаво да се похваля, а нямам намерение да се оплаквам и да ви пълня главите с мойте гнилости и зарази.
Вили, радвам се много слънце за теб.Аре яхай мъжо и да фащаш вече тва яйце.На всички с процедури-много успех момичета
Краси-живота е много гнусен понякога.Но най-гнусното е че трябва да се продължава напред.Имаш ли сили, нямаш ли-не пита.Бъди до сестричката си и се моли с нея.Дано това е поседното препятствие.
Аз отивам да се напия, имам около 4 дни до ову, но днес искам да ме няма.Утре ще му мисля
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #398 -: Юли 18, 2008, 07:17:27 am »
Добро утро!
Кайли честито!Радвай се на щастието и не му мисли много.След 9 месеца ще видиш най-прекрасното нещо в живота си.
Мими :bighug: :balk_21: :love:
Аз днес отивам за уикенда малко на гости в планината.Така че ще съм тук чак в понеделник.Надявам се да видя още много  :bfp: :bfp: :bfp:
При мен днес БТ падна рязко така че чакам да ми дойде  :( Моля се на Господ поне да е за последно и другия месец да видя  :bfp: както повечето от нас.Време е да се махаме от тази тема вече,писна ми.Най-много се надявам за тези от вас ,които са от по-отдавна тук-МОМИЧЕТА  :crossfingers: да поведете хорото!!!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #399 -: Юли 18, 2008, 07:18:03 am »
Добро утро,момичета!!
Ето идва края на тази седмица,сега започва веселата част!Ставайте и започвайте да се усмихвате.
Аз тази сутрин като станах не си сипах кафе,ами си извадих от тенджарката една варена царевичка и си я хапнах вместо кафенце,него по-после!Ама така я обичам пустата му царевица,че не мога да и устоя!!!
Айде прегръщам ви всичките и до довечера!!! :wink: