0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #260 -: Юли 16, 2008, 18:07:02 pm »
просто вие не можете да си представите на какъв тест съм попаднала
той е просто уникален
той просто ще ме изкара извън нерви
сега навсякъде остана размазано червен,контролната линия си седи,втората линия се очерта в бяло като от едната страна е червена
Снимай го и го качи да го видим.
 Имате ли инфо какво става с календара и кога ще го оправят?
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #261 -: Юли 16, 2008, 18:23:37 pm »
просто вие не можете да си представите на какъв тест съм попаднала
той е просто уникален
той просто ще ме изкара извън нерви
сега навсякъде остана размазано червен,контролната линия си седи,втората линия се очерта в бяло като от едната страна е червена
Снимай го и го качи да го видим.
 Имате ли инфо какво става с календара и кога ще го оправят?
дава ми грешка като се опитам да ги кача
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #262 -: Юли 16, 2008, 18:47:21 pm »
еееех ВиЛиЛи вкусна ли е рибката??? :fishing:
Много си ми сладка...
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #263 -: Юли 16, 2008, 19:49:49 pm »
 Много ми е криво като не работи календара...
 Къде сте , мацки?! Хайде в чата.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #264 -: Юли 16, 2008, 19:53:27 pm »
Ето ме и мен! Всичко мина добре, инсеминацията мина. Имах един спукан фоликул, един 21 мм още меспукан, и един 16 мм. Маточната лигавица беше цели 17 мм, док каза че това е супер. Вкараха ми 25 милиона добре подвижни сперматозоиди. Утре в 14 часа отивам да видим дали е спукан и другия. Също така до тогава ще знаем каква е преживяемостта. Ако е добра, и другият фоликул е спукан, няма да има реинсеминация. Ако обаче още не е спукан, ще се слага пак прегнил, и реинсеминация в петък.

Благодаря ви много за подкрепата!!!

Fatalwoman, на сестра ми още след първия спонтанен аборт и правиха някакви имунологични изследвания, не знам точно какви, но всичко беше наред. Сега ще видим какво друго ще й тестват.


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #265 -: Юли 16, 2008, 19:56:58 pm »
 Красита , дано тогава да е лоша случайност при нея , а не някаква тенденция. Това е много жестоко. :(
 Радвам се , че при теб всичко е ОК. :D
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #266 -: Юли 16, 2008, 20:09:19 pm »
Красита, стискам палци за теб и сестричката, дано вече ви се случват само хубави неща!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #267 -: Юли 16, 2008, 20:11:30 pm »
Вили и аз да се присъдиня към гледащите те, супер сладур си. За утре много ще  :crossfingers: :crossfingers:  за да мине добре, а ти само бъди спокойна.
Anastasia682,Faith_hope   :crossfingers: :crossfingers: и за двете ви.
БеБеНцЕ  :bighug: ще мине и ще я забравиш за 9 месеца напред.

Целувки на всички обичам ви много и лека вечер.
Красии още стискам дано си добре и всичко да е минало успешно  :bighug: :crossfingers:

Мили момичета, нямам нищо против да ми пожелавате успех, но мисля, че някой друг остана пренебрегнат :D. Аз съм вече напред с материала и ви пожелавам от сърце и вие да напреднете :D
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #268 -: Юли 16, 2008, 20:16:03 pm »
колко време след овулация БТ спада
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #269 -: Юли 16, 2008, 20:18:03 pm »
колко време след овулация БТ спада

След овулация БТ се вдига, не пада. Едва когато е време да започне следващия цикъл, примерно в деня преди цикъла, или на първи ден от цикъла, БТ пада.


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #270 -: Юли 16, 2008, 20:22:10 pm »
колко време след овулация БТ спада

След овулация БТ се вдига, не пада. Едва когато е време да започне следващия цикъл, примерно в деня преди цикъла, или на първи ден от цикъла, БТ пада.
и какви стойности стига -колко е нормално да е БТ след ову
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #271 -: Юли 16, 2008, 21:11:43 pm »
теста вече придоби вид на отрицателен
бяло екранче с една черта :(
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #272 -: Юли 16, 2008, 21:34:05 pm »
Ето ме и мен! Всичко мина добре, инсеминацията мина. Имах един спукан фоликул, един 21 мм още меспукан, и един 16 мм. Маточната лигавица беше цели 17 мм, док каза че това е супер. Вкараха ми 25 милиона добре подвижни сперматозоиди. Утре в 14 часа отивам да видим дали е спукан и другия. Също така до тогава ще знаем каква е преживяемостта. Ако е добра, и другият фоликул е спукан, няма да има реинсеминация. Ако обаче още не е спукан, ще се слага пак прегнил, и реинсеминация в петък.

Благодаря ви много за подкрепата!!!

Fatalwoman, на сестра ми още след първия спонтанен аборт и правиха някакви имунологични изследвания, не знам точно какви, но всичко беше наред. Сега ще видим какво друго ще й тестват.
Най-накрая мина! Днес цял ден съм под напрежение (а ако стане време за моята сигурно ще вляза в психото!) ! Сега ти пожелавам само всичко да е ок и след 14 дена +++++! Прегръщам те! Днес ти звъннах май в неподходящо време...ама незнаех кога е удобно! РАдвам се че си писала !
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #273 -: Юли 16, 2008, 22:15:41 pm »
Роска, звънна ми точно когато ме извикаха да се качвам към манипулационната. Извинявай, че не можах да отговоря. Днес цял ден ходих напред назад като хамава. Сутринта ми беше интервюто за зелена карта, и уж трябваше да е в 9, а аз в 13 часа още бях в посолството, ходеща от гише на гише. Вече бях готова да им кажа да си заврат зелената карта отзад, и да си тръгна  :lol: После при джи пи-то за болничен, после с милото да даде материал отидох, и го изчаках, след това и аз бях наред... изобщо, много натоварен ден. Милата, недей психясва заради мен!  :lol:

anastacia682 - зависи къде мериш температура. Анално и вагинално е нормално да е към 37,2. Орално или под мишница - 36,7 или повече. Общо взето трябва да се повиши с около 4 десети след овулацията.


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #274 -: Юли 16, 2008, 23:51:35 pm »
 Лека нощ , момичета! Искрено се надявам календара да работи утре като се събудя , че имам важна инфо в него. Аз съм отпуск , гала- мързелуване заради инсето, така че утре цял ден съм на линия. :bighug:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #275 -: Юли 17, 2008, 07:04:11 am »
Добро утро!
Миме много се радвам на позитивизма ти напоследък.Дано все така да си настроена и скоро да бъдеш още по-весела заради най-добрата новина,която ще те сполети ще видиш! :balk_21:
krassita това е ужасно,което се е случило на сестра ти,но ти трябва да си силна,защото трябва да й даваш сили и на нея!Следващия път дано да изкара една прекрасна бременност! :bighug:
Мисля,че е време някой да се похвали....
Пожелавам ви един невероятно хубав ден!!! :grouphug:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #276 -: Юли 17, 2008, 08:18:37 am »
Добро утро, дами!
На мен днес ми е сънено... все още, но се надявам да се оправя в най-скоро време! Или поне след второто кафе! Вече е чевтъртък, а имаме само две бременилки до сега! Хайде, време е поне още една да се похвали! И къде сте всички? В отпуска ли сте? Шефовете ми отиват на море от утре за 10 дни и се очертава следващата седмица да прекарам с крака върху бюрото! Започва да ме обзева едно такова щастие...
Пожелавам ви хубав ден! Аз ще положа морна главица върху бюрото...

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #277 -: Юли 17, 2008, 08:18:47 am »
Добро утро на всички. Как сте днес? Календара още не работи и полудявам. Трябва да видя старата графика,имам да въвеждам БТ,симптоми. :xАбе ужас.
Днес моята приятелка е на ин витро. Ще й стискам палци ,защото милата е минала през деветте кръга на ада за 5 години.

На всички нечакащи стискам палци, а на ловуващите- мятайте мъжовете в леглото и... кексете. :P :D
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #278 -: Юли 17, 2008, 08:36:54 am »
Добро утро  :wink:
Имам още 2 дни до М., обаче някак си съм сигурна,че ще дойде и никак не се надявам да е станало нещо....Вие така ли сте бе момичета?Това ми е първи месец с опит и противно на очакванията, съм сигурна 100%, че бебока не е станал.
Вчера дори имах едно такова розово, а вечерта изчезна....
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #279 -: Юли 17, 2008, 08:39:05 am »
Добро утро  :wink:
Имам още 2 дни до М., обаче някак си съм сигурна,че ще дойде и никак не се надявам да е станало нещо....Вие така ли сте бе момичета?Това ми е първи месец с опит и противно на очакванията, съм сигурна 100%, че бебока не е станал.
Вчера дори имах едно такова розово, а вечерта изчезна....

Докато не видиш истинско лелище в гащичките - има надежда.