0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #120 -: Юли 15, 2008, 07:33:19 am »
Добро утро и от мне. Шушенце,много ми харесва графиката ти :) Пу да не ти е уроки..

Приятен ден момичета..
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #121 -: Юли 15, 2008, 08:16:02 am »
Добро утро, красавици!
Вчера следобяд не можах да ви следя изкъсо :wink: и много ми липсвахте.
Любе, много сладко аватаче- пожелавам ти поне двечки такива, защо не и наведнъж :wink:
И никакви такива лоши мисли, - Любе, Меги, Вили - ще ви се карам.
 :balk_77:
 Ще обърнем нещата- дето все аз съм притеснената и шашкавелката и вие все ми давате кураж, а сега...
Вили, спокойно, миличка! :hug2: Ще видиш, че всичко ще се нареди - честно казано аз се радвам когато се намери някакъв проблем- поне знам срещу какво се боря и се успокоявам с мисълта, че заради този проблем не е ставало. При теб не е станало заради гадния пролактин, но нещата ще се оправят, ще видиш. Имам приятелка, която имаше проблеми с пролактина, има аденом и в момента е бременна в 4-ти месец :D
Ифи, радвам се, че вече си сред нас - липсваше ми, липсваше и на всички ни :grouphug:
Суши :bighug: :balk_21: още стискам палци, мила, и няма да ги пускам до  :bfp:
Имах още неща да казвам, ама..
Като се сетя ще кажа :D :D :D
Целувам ви и ви прегръщам силно! :bighug: :grouphug: :bighug:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #122 -: Юли 15, 2008, 08:28:27 am »
Добро утро и от мен момичета.

Лючбе много ти отива това бебченце. Ама и как майсторски го държиш.

Ифиииииии- здрасти мацко. Много се радвам че пак си сред нас.

Светалчу- и аз се присъединявам към твоето насрано настроение. Моето е направоооо- двойно насрано. Нещо от сутринта съм яхнала метлата и ми иде....да обеся някой. :fighting: :fighting: :bonk: :BangHead:
Реве ми се, ама яко, лошо ми е, гадно ми е , днес съм без сутиен :oops: щото щях да откача като се закопчавах- тия малки и проклети цици така ме болят! Снощи купих пакетите с превръзки и кротко и набожно ще ви открадна лелището да не идва при вас.

Оф, спирам да пиша, че пак нещо ме хваща лудата.
Хубав ден мацки мили.
Извинявам се ако съм ви развалила настроението. :(
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #123 -: Юли 15, 2008, 08:29:36 am »
Добро утро, банда!
Любе, бебока адски ти върви! Убедена съм, че до година и ти ще гушкаш един такъв дундьо!
Ифи, добре дошла отново! Липсваше на тайфата, да знаеш!
Мими, браво за доброто ти настроение! Ей тва е - нова къща, нов човек! Да знаеш, че скоро ще крещим от радост и за тебе!
Лойър, честито на патерици за рожденничката! Да е жива и здрава, че да изгледа всички внуци, които ще й народите!
На всички в процедури - пожелавам успех и стискам палци!
На момичетата, които тръпнат в очакване - мацки, хайде, отсрамете положението!
На ловуващите - е, това е най-сладкото от цялата работа! Сгърчете ги от кекс тези ваши мъже!
Усмихнат ден ви пожелавам!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #124 -: Юли 15, 2008, 08:40:20 am »
здравейте девойки,
да ви се похваля, че вчера най-сетне взехме булченска рокля за мойта приятелка и даже се харесах и мойта (нищо че все още нямам официално запитване и пръстен)
от днес съм пак на работа и две седмици ще се скъсам от бачкане.
Лек и усмихнат ден



*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #125 -: Юли 15, 2008, 08:49:49 am »
Добро утро, мацки!
Днес е малко по-хладно и се живее :)
Любе, бебето си ти тича направо, все едно е твое  :lol: А дано, дано, дано скоро и ние да гушкаме по-едно такова  :crossfingers:
Ифи - добре дошла отново, липсваше ни, и не ни изоставяй така друг път!!  8)
Иве, Светалче, искам да си оправите настроението и стига вече с тоя негативизъм, опитайте се да мислите позитивно и да вярвате в резултата, иначе е толкова тягостно и трудно човек да избута всеки следващ ден. Моля ви, сами ще се убедите, че ако сте по-позитивни нещата ще ви се случват с лекота :) Гушкам ви силно!
Миме и Любче за вас мога само това да направя  :bighug: щот много ви обичам  :lol:

Пък аз да ви кажа тези дни ми върви на бременни  :lol: приемам го като знак от съдбата че трябва да се заразя в най-скоро време и аз от тоя вирус :) Моята колежка тази седмица трябва да ражда, виждахме се тези дни, тя е много наедряла вече, поотърках се в нея хубаво, дори и пипах корема докато бебето хълцаше 8O което направо ме изуми :lol: в същия ден се видях в моя много добра приятелка която се оказа бременна в 7-я месец  8O 8O  виждах я през април... но въобще не и личеше и тя не ми е казала - от притеснение как ще реагирам, всичките и близки са я упрекнали защото първото и детенце сега е на годинка и половина а тя в 7-я месец със второ... но не са го планирали, просто се е случило, а аз така и се зарадвах!!! мале като я награбих!  :lol: нейната снаха път трябваше в събота да роди, а на приятелка на моята майка дъщеря и е бременна с второ, след като роди преди 4-5 месеца и то след 2-3 инвитро!!!! БОЖЕ!!! Дай боже всеки му такива добри новини!!!!!! Е кажете сега това не е ли знак от съдбата???
Айде хубав ден!
И извинявайте за дългия пост!
« Последна редакция: Юли 15, 2008, 08:52:12 am от Vickson »
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #126 -: Юли 15, 2008, 09:02:25 am »
Добро утро мацки.
Любче,много сладък аватар,дано ти е на късмет.
Вили,а ти милчика,оздравя ли ?
Виксънче,след толкова много коремчета които си видяла няма начин да не прихванеш :crossfingers:
NOWILKA,абе жена какви са тези превръзки ,нали не я чакаме лелката :wink:Не се давай така лесно :balk_198:
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #127 -: Юли 15, 2008, 09:04:09 am »
Добро утро на всикчи!
Бени честито миличка ! Дано след някой друг ден можем да кажем едно шумноооооооооо честито!
Красче , ама ти съмняваш ли се бе? как няма да стискам? аз сериозно говоря! Нали знаеш схемата -чакам те и после аз  :wink: УСпех! Особено утре - пак ще стискам палци! Ако имам време ще мина през манастира да запаля една свещичка за теб !
Пете - успех мила ! Пожелавам ти скоро да видиш положителния тест и най-вече едно здраво и силно бебече !
Ифи добре завърнала се - дано да не е за дълго !!! :wink:
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #128 -: Юли 15, 2008, 09:08:40 am »
Виксънчееее ето това ако не са знаци   :D Хайде следващата ще си ти , няма начин да не си!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #129 -: Юли 15, 2008, 09:09:31 am »
Добро утро мацки.
Любче,много сладък аватар,дано ти е на късмет.
Вили,а ти милчика,оздравя ли ?
Виксънче,след толкова много коремчета които си видяла няма начин да не прихванеш :crossfingers:
NOWILKA,абе жена какви са тези превръзки ,нали не я чакаме лелката :wink:Не се давай така лесно :balk_198:


Мила, лекаря ми каза че този месец сигурно няма да стане и да не се отчайвам. След като ми дойде отивам на преглед да видим как се развива това чудо-гадно и да се измисли лечение. Затова ви казах да пращате лелището при мен. :?
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #130 -: Юли 15, 2008, 09:16:20 am »
Добро утро момичета!
Аз може да се каже,че съм почти оздравяла,само дето още ми е доста отпаднало и рязко панталоните ми станаха широчки,ама то тва не е толкова лошо нали. :wink:Страх ме е още да пия кафенце и да ям каквото и да е,та да не ме свие пак стомаха,но сега много сериозно съм се замислила за кафенцето,щото иначе ми е парцаливо цял ден.
Фаталче,радвам се ,че вчера всичко е минало добре и ти стискам пелци и за днеска и за ++++++след 14 дни!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #131 -: Юли 15, 2008, 09:34:34 am »
добро утро момичета!!!
днес съм в отлично настроение
надявам се да го предам и на вас
весел и усмихнат ден на всички. :coffee: :balk_50:


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #132 -: Юли 15, 2008, 10:10:16 am »
Здравейте момичета! :D
Тая седмица съм от ловуващите  :wink:
Свърших с тестовете за ову - едва вчера - 7-мия тест беше положителен.
Бях се притеснила, защото съм с цикъл 25 дни и очаквах двете чертички по-рано.
Вчера беше 14-ти ден и бяха двечки /де да бяха други две чертички :(/
Стискайте палци да стане! :D
Успех на всички!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #133 -: Юли 15, 2008, 10:12:47 am »
Здравейте мили мои дружки и от мен!
Толкова много неща исках да напиша, ама пусто настроение, една такава деприя си лепнах, за което се мразя.
Любе много ти отива това сладуранче, хайде  :crossfingers: да са две или дай боже три накуп.
Вили радвам се много че вече си по добре, чудесно, а и че имаш вече яснота накъде да се ориентираш.
Миме, харесва ми твоето настроение, ха дано малко прихвана днес, че ми е толкова тъмно.
rouzi-anna, кога мила ти е профилактичният преглед, мина ли вече  :crossfingers:
Ифи здравей отново, липсваше на всички тук.
Виксън ха дано всички тези бременилки да са те заразили с едно вирусче  :babyflips:, наистина хубав знак от съдбата.
Иве, не се ядосвай мила, нека да мине лелката, то по време на нея трябва да ходиш нали, защото на мен така ми казаха.
Ох исках още да напиша, ама нещо забравих.
Важното е че ви обичам всичките и ви прегръщам  :bighug:
Махамсе че нямам настроение  :balk_144:
« Последна редакция: Юли 15, 2008, 10:17:48 am от bibica »

*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #134 -: Юли 15, 2008, 10:12:59 am »
добро утро,милички!

Бени,честито и дано скоро се похвалиш съвсем официално :crossfingers: всичко да е наред.
Аз искам да ви кажа,че сватбата мина много хубаво.Мен така ме бяха направили,че не можах да се позная направо,абе много се харесах.Даже като се прибрахме не ми се искаше да се събличам и да развалям прическата :)

fatalwoman, :crossfingers: до стане чудото и този път всичко да е наред!


07.10.2009
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #135 -: Юли 15, 2008, 10:15:52 am »
добро утро,милички!

Бени,честито и дано скоро се похвалиш съвсем официално :crossfingers: всичко да е наред.
Аз искам да ви кажа,че сватбата мина много хубаво.Мен така ме бяха направили,че не можах да се позная направо,абе много се харесах.Даже като се прибрахме не ми се искаше да се събличам и да развалям прическата :)

fatalwoman, :crossfingers: до стане чудото и този път всичко да е наред!




ами хайде качи някоя снимчица да те видим :wink:
 :D
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #136 -: Юли 15, 2008, 10:16:38 am »
ама какво е това настоение днес? я бързо всички се усмихнете  :balk_48:
07.10.2009
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #137 -: Юли 15, 2008, 10:19:16 am »
добро утро,милички!

Бени,честито и дано скоро се похвалиш съвсем официално :crossfingers: всичко да е наред.
Аз искам да ви кажа,че сватбата мина много хубаво.Мен така ме бяха направили,че не можах да се позная направо,абе много се харесах.Даже като се прибрахме не ми се искаше да се събличам и да развалям прическата :)

fatalwoman, :crossfingers: до стане чудото и този път всичко да е наред!




ами хайде качи някоя снимчица да те видим :wink:
 :D


ами още нямам снимки,защото съм голяма шматка-чак като се прибрах и се сетих ,че не съм изкарвала апарата.Ами то от толкова еуфория така се получава.Ама като взема снимките задължително ще кача :)
07.10.2009
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #138 -: Юли 15, 2008, 10:24:11 am »
ама какво е това настоение днес? я бързо всички се усмихнете  :balk_48:
:balk_48: :balk_62: :balk_48:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 14.07 - 20.07 )
« Отговор #139 -: Юли 15, 2008, 11:00:25 am »
Докато кажа "Добро утро", то станало "Добър ден"
Днес съм в ужасно настроение и като всяка жена реших да си оправя настроението с шопинг.Похарчих баснословна сума за модерна синя шапка + чанта към нея.
Много лош навик е това да си оправяте настроението, да знаете.Не го правете!
Лек ден на всички.