0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #420 -: Юли 12, 2008, 19:25:17 pm »
Миме :bighug: :balk_21:
Ей, хубавице - ами и аз съм с такава нагласа - на Поморие ще го правим бебче - нямам мърдане :D
Уж си изчислих- ще сме там от 14-ти до 20-тия ми ден от цикъла и се надявам тогава да имам ову.
И ако стане Роси ще ни е късметчето и ще я черпим и гушкаме много.
А теб много те гушкам и се надявам да се видим.
Че милото незнам как, ама ми каза, че е смятал паричките и смята за 5 нощувки, а ние мислихме 4 нощувки и 5 дни на плажа.
Та сег аще идваме от 19-ти сутринта- дано се видим - вие на 18-ти ли ще си тръгвате- много кратко :(
Дано все пак успеем да се засечем.
Много, ама много ви гушкам и целувкам всички! :grouphug:
Аз току що се върнах от едно прослушване за една телевизия - незнам дали я знаете - Тянков тв- фолклорна телевизия.
Продуцентът ме хареса и ми предложи 5 годишен договор - много обвързващ и се чудя :?
А иначе ако не искам договор да си платя 600 лв само за един клип на песен - и той ме увещаваше повече за това - ама така щели да ме направят - гримьорите на пайнер били-най-добрите- половин час ми говори как щели да ме направят - нямало да се позная- малко ми стана гадно - все едно съм пепеляшка някаква дрипава..... :(
И незнам сега - 600лв са ми много, а пък 5години договор.
Ама така малко се въодушевих за музиката - че бях я загърбила, че няма перспектива и сега пак малко си дадох надежди.
Липсва ми музиката...
И това е засега от мен.
Много, много гушки и целувки на всички мои сестрички!
Много ви обичкам!
:grouphug: :balk_21:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #421 -: Юли 12, 2008, 20:45:21 pm »
Много благодаря на всички за пожеланията! Аз още не мога да се оправя от хидротубацията. Самата процедура мина супер леко, прибрах се вкъщи без проблем, и после се почнаха болките. Дали от тези 2 таблетки сумамед, които изпих след процедурата, и аз не знам. Док каза 1 грам антибиотик еднократно, а той май е доста силен. Но от тогава съм като парцал. Почвам да си мисля, че просто ме е хванал някой летен грип случайно по същото време. Ще видим утре доки какво ще каже.


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #422 -: Юли 12, 2008, 21:34:51 pm »
Красчеее  :bighug: ще се чуем в понеделник - стискам палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Адашееее аз съм тук на 16-17-18 бе  :lol:

А аз къде трябва да отида ,за да пробваме за бебче? Вие в Поморие а аз??????? къдееееее? :lol:
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #423 -: Юли 12, 2008, 21:41:41 pm »
еееееее Деска сложила си снимка а? а от сватбата защо не качиш няккоя?
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #424 -: Юли 12, 2008, 22:00:39 pm »
  Нещо интересно за бъдещите мами   :P  ! http://health.actualno.com/news_160431.html
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #425 -: Юли 13, 2008, 07:14:05 am »
Добро утро момичета!!!Днес вече зарежете домакинската работа и се отдайте на почивка и релаксиране.А,и на усмихване! :D
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #426 -: Юли 13, 2008, 07:21:46 am »
Добро утро и от мен!Отдайте се на почивка и мързелуване,че не са много са много летните недели. :lol: Обичай те се и бъдете обичани!
Краситка  :crossfingers:
Аз да добавя,че нали съм отнесена от вихъра и не съм споменала чакам около 20.07.Щото сте ме добавили в списъка на чакащите ама като не съм споменала датата.....Абе толкова съм разсеяна  :oops:
Е,това е за сега от мен-отивам на работа.....
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #427 -: Юли 13, 2008, 07:41:35 am »
еееееее Деска сложила си снимка а? а от сватбата защо не качиш няккоя?
Стига бе Рос, няма да се излагам тука  :balk_71:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #428 -: Юли 13, 2008, 07:47:48 am »
Забравих да кажа Добро утро на всички ранобудници  :balk_64:
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #429 -: Юли 13, 2008, 08:53:38 am »
Добро утро, милички мои!
Наспахте ли се?
Аз тази сутрин се успах - станах в 8  :D :D :D
Ама така си е - като ставам в 6 по принцип днес си е направо успиване и сега ми е криво и поспаливо.
Айде, да пийна кафенце, ч еда живна малко.
Айде, да почерпя, та да се събуждате и вие, че напоследък сме много слабо активни всички и ми липсвате много.

Ставайте всички!
Усмихнете се на живота и той ще ви се усмихне! :dance2: :dance2: :dance2:
Прегъщам ви и ви целувам!
:grouphug: :balk_21:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #430 -: Юли 13, 2008, 09:31:03 am »
добро утро от мен на всички -пак е иамло ранобудни и в неделя
naskomimi-аз кафенце не пия-ама  това ,което си сервирала  с удоволствие бих опитала  :balk_111:


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #431 -: Юли 13, 2008, 09:47:30 am »
Цитат
аз кафенце не пия-
Ето ти друго тогава :wink:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #432 -: Юли 13, 2008, 11:05:15 am »
Добро ви утро! Аз днес съм наспана и отпочинала! Ще домакинствам следобед, щото ми е едно такова мързеливо и отпуснато! Сега ще идем с мъжо на кафенце, на разходчица, а пък като се прибереме ще му мисля за чистене и готвене.
И на двете Мимета - огромно благодаря за освежаващото събуждане! Ей, да можеше мъжо всяка сутрин да ми сервира кафе и фрешче в леглото... с кеф щях да се събуждам!
Пожелавам ви мнооооого усмихнат ден! Вили, айде бегай на работа, че да порещнеш Любето с прегръдка и целувки! Да й изпратиш от цялата банда поздрави лайф!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #433 -: Юли 13, 2008, 11:21:59 am »
Хайде здравейте и от мен.Аз докато стана ,докато си изпия кафето и то станало ракийно време :D.Приятен неделен ден на всички и да знаете че ме е обхванало една такова хубаво настроение...много си ви обичкам.Толкова се радвам че попаднах на този сайт... :)

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #434 -: Юли 13, 2008, 11:29:33 am »
Добро утро и от мен! Аз сега се прибрах от преглед при док, но нещата май не са розови. Естрадиолът ми беше по-висок на 9-ти ден, отколкото днес, на 11-ти. Вместо да се вдига, пада, въпреки че имам 3 големи фоликула, и овулацията уж трябваше да е след 2-3 дни. Док много се почуди, и каза утре пак да отида, и ако естрадиолът още е зле, да отменим инсеминацията. Някой да има идея на какво може да се дължи това?


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #435 -: Юли 13, 2008, 11:55:09 am »
Добро утро и от мен! Аз сега се прибрах от преглед при док, но нещата май не са розови. Естрадиолът ми беше по-висок на 9-ти ден, отколкото днес, на 11-ти. Вместо да се вдига, пада, въпреки че имам 3 големи фоликула, и овулацията уж трябваше да е след 2-3 дни. Док много се почуди, и каза утре пак да отида, и ако естрадиолът още е зле, да отменим инсеминацията. Някой да има идея на какво може да се дължи това?
Доколкото знам естрадиолът показва дали има качествена яйцеклетка във фоликула.Да цитирам fatalwoman:ако е 200-1 яйцеклетка,ако е 400-2 и т.н.Иначе нямам представа защо преди е бил добър пък сега не.

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #436 -: Юли 13, 2008, 13:31:38 pm »
здравейте момичета,
днес се прибрахме от Мармарис, суперско беше - много черни и влюбени сме
не съм следила нищо, но пък не пропускахме секса- на обяд и вечер  :wink:

после ще изчета какво се свършили днес
целувки и прегръдки



Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #437 -: Юли 13, 2008, 16:19:28 pm »
Доколкото знам естрадиолът показва дали има качествена яйцеклетка във фоликула.Да цитирам fatalwoman:ако е 200-1 яйцеклетка,ако е 400-2 и т.н.Иначе нямам представа защо преди е бил добър пък сега не.
Естрадиол се произвежда от гранулозните клетки на развиващия се фоликул. Това става при експресията на рецепторите за ЛХ от водещия фоликул. Нормалното ниво за зряла, годна яйцеклетка, е поне 200 (250) пикограма на милилитър за всеки фоликул, по - голям от 15 мм в диаметър. С други думи нивото на естрадиола (на 12 ден при един цикъл от 28 дни) е косвен показател за зрелостта на яйцеклетката. Тогава се наблюдава пик на естрадиола, който по пътя на положителната обратна връзка стимулира експоненциалното повишаване на ЛХ, а по механизма на отрицателна обратна връзка понижва нивото на ФСХ.  Пикът на ЛХ от своя страна предизвиква овулация до 36 час след това, а доминантният фоликул следва да е 18 - 22 мм в диаметър.
 Красита, успех утре! А може ли да става дума за лабораторна грешка? :ask:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #438 -: Юли 13, 2008, 16:59:00 pm »
Лабораторна грешка е единственото, на което ми остана да се надявам. Много ти благодаря за изчерпателната информация.
При теб как бяха нещата? Колко фоликула, каква стойност на естрадиола?


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #439 -: Юли 13, 2008, 17:01:36 pm »
Здравейте милички!Много пусто тук днес,като гледам повече сте се отдали на бебеправене  :wink:.
Целувки на всички!