0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #60 -: Юли 07, 2008, 15:35:48 pm »
Искам да се оплача,че днес цял ден съм като надрусана :(
Вчера бяхме на открито,набараха ме комарите и направо ми видяха сметката!
Сега съм цялата подута,изпих няколко алергозана и два клемастина,полях ги с една бирица и сега не стига че още ме сърби,ами и направо гледам като някое зомби :(
Пустите им комари-ако ги хвана тия дето ме изпонахапаха,направо ще им видя сметката!
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #61 -: Юли 07, 2008, 15:36:42 pm »
Ехо, как сте, милички? :grouphug:
Само четете, а нищо не казвате!
Липсвате ми!
:grouphug2:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #62 -: Юли 07, 2008, 15:55:19 pm »
Ехо, как сте, милички? :grouphug:
Само четете, а нищо не казвате!
Липсвате ми!
:grouphug2:

Мимче тук сме ама всички май работим, аз сега пийвам кафенце и хапвам сладолед, малко да се освежим доста работа ме чака, даже и по-докъсно.
Целувки на всички.

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #63 -: Юли 07, 2008, 16:02:20 pm »
ПФффф,какво е ставало тука днес бре моми ?! Направо ме втресе.. Иве ,дерзай мила,оправи си здравето,всичко друго се подрежда рано или късно.. А колкото до мъжа ти и аз имах едно гадже дето искаше да съм по-висока и винаги като се намирахме на стълби заставаше едно стъпало под мен и и ми викаше.. Ей така искам да сме ,да си по-висока... И на всяка среща ме гледаше първо в краката да види с маратонки или с токчета съм..... Фетиши всякакви.. Ти ще се справиш с това,сигурна съм.Само здравето си оправи първо..

Обичам ви мнооогооооооо... :)
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #64 -: Юли 07, 2008, 16:11:39 pm »
Искам да се оплача,че днес цял ден съм като надрусана :(
Вчера бяхме на открито,набараха ме комарите и направо ми видяха сметката!
Сега съм цялата подута,изпих няколко алергозана и два клемастина,полях ги с една бирица и сега не стига че още ме сърби,ами и направо гледам като някое зомби :(
Пустите им комари-ако ги хвана тия дето ме изпонахапаха,направо ще им видя сметката!

Ако сега ги хванеш и ги ги нахапеш ще им го върнеш- и те ще гледат/летят като зомбита.хи хи хи  :lol:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #65 -: Юли 07, 2008, 16:14:11 pm »
ПФффф,какво е ставало тука днес бре моми ?! Направо ме втресе.. Иве ,дерзай мила,оправи си здравето,всичко друго се подрежда рано или късно.. А колкото до мъжа ти и аз имах едно гадже дето искаше да съм по-висока и винаги като се намирахме на стълби заставаше едно стъпало под мен и и ми викаше.. Ей така искам да сме ,да си по-висока... И на всяка среща ме гледаше първо в краката да види с маратонки или с токчета съм..... Фетиши всякакви.. Ти ще се справиш с това,сигурна съм.Само здравето си оправи първо..

Обичам ви мнооогооооооо... :)

Любекс както писах по-долу давам последен шанс на отношенията ни и каквото стане. Никак нямам време да го чакам и да променям. Писна ми от всичко. Заради отдаването ми към него и към всичко негово съм на това дередже. Ще се оправя, ще си родя бебче и ще ви догоня,защото искам всички вас да ви няма друтия месец и да ми споделяте коя какво я боли и кога й се повръща. :P
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #66 -: Юли 07, 2008, 16:16:41 pm »
Искам да се оплача,че днес цял ден съм като надрусана :(
Вчера бяхме на открито,набараха ме комарите и направо ми видяха сметката!
Сега съм цялата подута,изпих няколко алергозана и два клемастина,полях ги с една бирица и сега не стига че още ме сърби,ами и направо гледам като някое зомби :(
Пустите им комари-ако ги хвана тия дето ме изпонахапаха,направо ще им видя сметката!

Ако сега ги хванеш и ги ги нахапеш ще им го върнеш- и те ще гледат/летят като зомбита.хи хи хи  :lol:
На мен пък ми стана смешно за биричката. :D Как изхабява животворната течност :D.
Ох, комарите да ме хапят само по джуките, че да се заливам :D :D :D, че как обичкам биричка за "шмуля"
:D :drunk: beer:: :drunk:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #67 -: Юли 07, 2008, 16:19:25 pm »
ПФффф,какво е ставало тука днес бре моми ?! Направо ме втресе.. Иве ,дерзай мила,оправи си здравето,всичко друго се подрежда рано или късно.. А колкото до мъжа ти и аз имах едно гадже дето искаше да съм по-висока и винаги като се намирахме на стълби заставаше едно стъпало под мен и и ми викаше.. Ей така искам да сме ,да си по-висока... И на всяка среща ме гледаше първо в краката да види с маратонки или с токчета съм..... Фетиши всякакви.. Ти ще се справиш с това,сигурна съм.Само здравето си оправи първо..

Обичам ви мнооогооооооо... :)

Любекс както писах по-долу давам последен шанс на отношенията ни и каквото стане. Никак нямам време да го чакам и да променям. Писна ми от всичко. Заради отдаването ми към него и към всичко негово съм на това дередже. Ще се оправя, ще си родя бебче и ще ви догоня,защото искам всички вас да ви няма друтия месец и да ми споделяте коя какво я боли и кога й се повръща. :P

Правилно мила Иве, само така, твърдо борбена и с гладата напред, неможеш да се променяш като цирков артист, трябва да си самата себи си.
Само така и ти със нас и с нашите коремчета. :P

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #68 -: Юли 07, 2008, 16:21:56 pm »
Моя момък ми казва,че комарите дето ме хапели били алкохолици :drunk: :P
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #69 -: Юли 07, 2008, 16:28:16 pm »
Роситка, ми хапи ги и ти бе моме,  :lol: :lol: :lol: хихиххи
и аз като теб, много лошо преживявам всяко ухапване, а те гадините толкова ме обичат.... ужас!
АААААА Любе, и ние те обичаме мацко!!!  :pipy_longstocking: :jump12:

Иве, мацко добре си решила, но сега здравето ти е на първо място, а това кой кого ще гони.... тука може и да се спори  :lol:
*

    Assi

  • **
  • 119
  • Вярвам, че ще ни се случи най-хубавото
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #70 -: Юли 07, 2008, 16:40:42 pm »
Иве, съжалявам мила. Както са ти казали момичетата, първо здравето, а после кардиналните решения. Сега не му е времето да решаваш за връзката ви каквото и да било, защото си засегната от предполагаемата диагноза /киста/ и сигурно си много бясна. Първо направете с доки всичко необходимо да се изследва и излекува пустата киста. Гледай си здравето, защото само ти си знаеш какво ти е и ако сама не си обърнеш внимание, няма кой. Докато решаваш проблемите със здравето ще имаш време хубаво да прецениш отношенията ви и предполагам ще вземеш мъдро и правилно решение. Както се казва "Денят е по-мъдър от нощта". Ние сме с теб. Късмет.
« Последна редакция: Юли 07, 2008, 16:44:31 pm от Assi »

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #71 -: Юли 07, 2008, 16:59:23 pm »
Мацки от мен ЧАО! Тръгвам си от работа  :jump12:
Вероятно чак утре ще ви пиша пак, така че приятна вечер и много целувки!!!!!!!!!
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #72 -: Юли 07, 2008, 16:59:37 pm »
ОЧАКВАЩИ    :bfp:
               

  rouzi-anna                   28-29.06
  ВиЛиЛИ                       01.07
  Valyoka                      07.07
  jesari                       10.07
  tancheto                     15-16.07


  ЛОВУВАЩИ    :00001754:
                     

                 
   malkoto_dqvolche
   NOWILKA
   rossy*
   еlenakg
   parsi
   rositka13
   nimika
   evita1717
   shu6enceto
   Meggy
   bobi 2
   Lqlyo
   Viki_vat
   djina76
   eli_v


Да се отпиша от ловуващи - то не ми пречи да продължа да си ловувам с милото - нищо че файда никаква, ама айде..

НОВИЛКА гушкам те и само ти казвам едно:Слушай сърцето си..Знаеш много добре,че това което не ни убива, ни прави по-силни, нали така..Хайде усмивки и ти желая успешен изход от ситуацията.На първо място е здравето - стискам силно палци да е нещо безобидно!

*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #73 -: Юли 07, 2008, 17:28:56 pm »
Иве, да се оправяш бързо :crossfingers:
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #74 -: Юли 07, 2008, 17:33:23 pm »
Момичета (бледа втора черта) но имам  зацапване и болки ниско долу.  :oops: Какво става притеснена съм  :oops:
DSC00102
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #75 -: Юли 07, 2008, 18:08:02 pm »
Valyoka , отивай на лекар !

За болките пий две таблетки нош-па и отивай право при док !
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #76 -: Юли 07, 2008, 18:35:13 pm »
Вече говорих с Д-р Даскалов, утре съм при него а преди това ще правя кръвен, трябва ли да знам нещо което трябва или не трябва да правя преди да ми вземат кръв.   Леле момичета не знам къде се намирам  :ywoohoo: хем съм щастлива хем се притеснявам за това зацапване вече трети ден. А според вас втора бледа чертичка може ли да излезе грешка :oops:
DSC00102
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #77 -: Юли 07, 2008, 18:58:10 pm »
И бледата чертичка си е +++ резултат !
Дано всичко е ОК , не се шашкай и  почивай  повечко
  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #78 -: Юли 07, 2008, 19:08:22 pm »
Valyoka,не се натоварвай,почивай сега .И стискаме палци много силно утре да ни зарадваш .
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #79 -: Юли 07, 2008, 19:15:03 pm »
Вече говорих с Д-р Даскалов, утре съм при него а преди това ще правя кръвен, трябва ли да знам нещо което трябва или не трябва да правя преди да ми вземат кръв.   Леле момичета не знам къде се намирам  :ywoohoo: хем съм щастлива хем се притеснявам за това зацапване вече трети ден. А според вас втора бледа чертичка може ли да излезе грешка :oops:
Няма специални изисквания преди вземането на кръв за кръвния тест.
Може да си яла и няма значение по кое време на деня ще го направиш.
За 40мин. ще имаш резултат.
Успех и да пишеш утре!