0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #260 -: Юли 11, 2008, 02:21:24 am »
Абе мацки!От девет часа никой не е писал.Какво правите-къде сте се скрили,а?Амаха.Аз ходих да пия една две бири, прибирам се и искам да чета да четаааааа, а то-няма какво- само страничка и половина откакто не съм писала.Толкова много ли ловуват.
Миме , моя човек направи някакви такива топчета около ушите и се стигна до операцийка, ама тя е супер лекичка, така че не се втелявай излишно, а кротко изчакай да каже нещо доки.
Мацки, обичам ви, мисля ви по цял ден, ако щете вярвайте.Айде до утре по някое време като се събудя.Неска мъж ми е за риба на един язовир.За първи път ходи без мен, ама то само мъжоря и аз кво да прая там.И като го няма предпочитам да пирпадна за сън и тогава да си легна, чеда ми мимине по бързо времето и да си доди
Айде целувки и до утре!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #261 -: Юли 11, 2008, 07:08:06 am »
Добро утро момичета..Вече е лято и всички сте се изпокрили.. Надявам се седмицата да завърши подобаващо с добра новина..Поне една ;) Аз днес ще си тръгвам по- рано от работа защото отиваме на рожден ден в Бургас.. Много обичам да ходим някъде а когато е на още повече.. Пожелавам ви лек ден и приятен уикенд.. Ако не успея от работа да вляза ще ви чета чак в неделя вечер.. Целувам ви и ви обичам ..
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #262 -: Юли 11, 2008, 07:57:36 am »
Добро утро и от мен. Едвам смогнах да ви изчета. Ние два дни ходим по рожденни дни и ни съм се спирала.
Миме, спокойно бе душа - всичко ще е наред.
Хайде - ще тръгвам за работа и като се върна някой да се е похвалил.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #263 -: Юли 11, 2008, 08:08:27 am »
       ДОБРО УТРО!
        Желая ви хубав и прохладен ден!




 

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #264 -: Юли 11, 2008, 08:12:59 am »
Добро утро мацкииииии.
Пожелавам ви хубав ден.

Между другото вече имам при мен снимка на мъжо ми, но само ако искате ще я пусна и то за малко в албума ни. А и на Ричко имам снимки от вчера.
Искам да я пусна, за да видите че наистина мъжът ми е по-хубав от мен. :D
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #265 -: Юли 11, 2008, 08:29:55 am »
Добро утро и от мен  :D

Момичета имам нужда от помощ. Някоя то вас знае ли как да си разпечатам графиката, така че да излязат и бележките които съм си водила.

Пожелажам ви лек и усмихнат ден  :D :D :D


*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #266 -: Юли 11, 2008, 08:33:37 am »
Добро утро, мацки!
Иве, стига вече си се втелясвала, че мъжо ти е по-хубав! Хубостта за всеки е различна! Ако щеш вярвай, първата ми любов е един такъв с конска физиономия, но аз винаги съм го намирала за адски красив и секси... Е, най-добрата ми приятелка от 15 г. се мъчи да ме убеди, че той не е красив, даже клони към грозен, ама аз - не, та не! В твоите очи мъжът ти може да е много красив, но в нашите очи, вярвай ми, ти си мнооого по-красива от него! Ти си жена! Само това ти стига, за да бъдеш едно ниво над него!
Миме, не се впрягай и не мисли винаги най-лошото! Моето момче е имало такова топче до ухото и е опериран. При него е било косъмче от брадата, което расте на вътре. Така че, просто спокойно изчакай доке да си каже тежката дума, става ли?
Всички ви прегръщам и ви пожелавам спокоен петък. Айде някой да хвърли поне е дна браменна бомба, а?!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #267 -: Юли 11, 2008, 08:35:52 am »
Добро утро и от мен :)
Не зная как ще избутам днес,щото снощи бяхме на гости и май мъничко попрекалихме :oops: ма кво да се прави,днес ще си нося кръста...
Иве,дай да го видим тоя твоичкия Ален Делон,че само дразниш лъвовете тука-първо инструктура,сега с мъжо.. :)Недей така мацка!Ние душа берем!
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #268 -: Юли 11, 2008, 08:47:00 am »
Добро утро, красавици!
Желая ви прохладен и спокоен петък!
Иве, дай мацко снимките и на мъжо и на Ричко - че вече ще се изям от люборитство!!!!!  :lol:
Миме, мила не се притеснявай така, остави на доктора да каже какво е това и какво следва от тук нататък. Ще чакаме да кажеш след доктора какво е станало!!!
Любееее, айде весело да си изкарате в Бургас и да кажеш на Бойко да кара внимателно, че нали знаеш - може да сте трима!  :wink:
Айде, душици, аз отивам да се трудя... днес ще замествам 2-ма + мойта работа... направо ще ми се отели вола май...
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #269 -: Юли 11, 2008, 08:48:55 am »
Добро утро!
Приемате ли нови попълнения (съвсем нови)
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #270 -: Юли 11, 2008, 08:50:51 am »
Добро утро!
Приемате ли нови попълнения (съвсем нови)
ами как! РАзбира се  :goodluck: :welcome_1: :bighug:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #271 -: Юли 11, 2008, 08:53:26 am »
desislava`, Добре дошла в бандата! Тука е весело, сама ще се убедиш! И, неизменното пожелание - бързо, бързо да се изместиш в темата на бременилките!
Мацки, пък на мен днес ми е тъпо! Даже ми прави впечатление, че съм леко заядлива, ама това май е поради факта, че още не съм събудена качествено! Уффф, да мине и тоя петък, че да се наспим като хората!
Любекс, да си изкарате страхотно в Бургас и да топнеш трътка и заради нас в морето!
Аз съм планувала басейн вече, че се не издържа! Стига вече изкуствен тен, искам слънце да ме лизне!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #272 -: Юли 11, 2008, 08:54:22 am »


Между другото вече имам при мен снимка на мъжо ми, но само ако искате ще я пусна и то за малко в албума ни. А и на Ричко имам снимки от вчера.
Искам да я пусна, за да видите че наистина мъжът ми е по-хубав от мен. :D
Миличка,видях снимката :)Как можеш да говориш такива глупости,че мъжът ти бил по-хубав от тебе?Ми че то е очеизбождащо че не е така!Я ти каква си мъничка и сладичка,той е късметлия че дори си го погледнала!Страхотна си Иве,само дай малко повече самочувствие :wink:
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #273 -: Юли 11, 2008, 08:56:58 am »


Между другото вече имам при мен снимка на мъжо ми, но само ако искате ще я пусна и то за малко в албума ни. А и на Ричко имам снимки от вчера.
Искам да я пусна, за да видите че наистина мъжът ми е по-хубав от мен. :D
Миличка,видях снимката :)Как можеш да говориш такива глупости,че мъжът ти бил по-хубав от тебе?Ми че то е очеизбождащо че не е така!Я ти каква си мъничка и сладичка,той е късметлия че дори си го погледнала!Страхотна си Иве,само дай малко повече самочувствие :wink:

Душа, не съм качвала снимка на мъжа ми! 8O Сега качих само на кучо от снощи са. Моя ангел. :D
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #274 -: Юли 11, 2008, 08:58:21 am »
Добро утро!!!!!
Аз и днес почивам и ще ви наглеждам през целия ден :D
Любе,ще те чакам в неделя,дано да успеем да се видим ,макар и за мъничко.
Иве,ей ся ще отида да видя за снимката на Красавеца,дано вече да си я сложила,ако не си още-действай,че сме мнооооооого любопитни!Айде слагай я де!!!!!!!!!!
Миме,чакаме да пишеш кво е казал доки за твоето момче,но съм сигурна,че не е нещо страшно! :wink:

Десислава,добре дошла сред нас!Ще видиш колко е весело и хубаво тука,но все пак дано съвсем скоро приключиш с опитите и да започнеш да дебелееш! :D

Айде момичета,дайте сега по една широка усмиввка и деня да започне прекрасно!!!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #275 -: Юли 11, 2008, 08:59:29 am »
desislava`, Добре дошла в бандата! Тука е весело, сама ще се убедиш! И, неизменното пожелание - бързо, бързо да се изместиш в темата на бременилките!
Мацки, пък на мен днес ми е тъпо! Даже ми прави впечатление, че съм леко заядлива, ама това май е поради факта, че още не съм събудена качествено! Уффф, да мине и тоя петък, че да се наспим като хората!
Любекс, да си изкарате страхотно в Бургас и да топнеш трътка и заради нас в морето!
Аз съм планувала басейн вече, че се не издържа! Стига вече изкуствен тен, искам слънце да ме лизне!


Соф,не си само ти с такова настроение. Аз пак от сутринта съм в екшъни. Изгоря главния бушон на входа и тъпата комшийка изпадна в писъци от 04.00 сутринта. Имала страх към тъмното. Че от сутринта сменях бушони. Вече съм и електротехник. :)
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #276 -: Юли 11, 2008, 09:01:40 am »
Мъжът ми е качен. :lol: :lol: Това е на рожденния му дн.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #277 -: Юли 11, 2008, 09:01:52 am »
Добро утро на всички!
Някой ще сложи ли десислава в списъкът на НЕчакащите?
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #278 -: Юли 11, 2008, 09:03:10 am »
Извинявайте че ви занимавам с глупостите си, Но на вас разчитам да ми кажете истината. Толкова ли не заслужавам да съм му на нивото? Вие сте моите сестрички и знам,че няма да ме излъжете. Извинявайте пак. :?
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #279 -: Юли 11, 2008, 09:04:41 am »
Добро утро!
Приемате ли нови попълнения (съвсем нови)

Добре дошла миличка. Правилото тук е едно- до 1 месец само аз трябва да съм в тази темичка, а всички вие да сте в бремелинките. Така че Спази го!!!! :D :D :D :D :D