0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #220 -: Юли 09, 2008, 18:10:10 pm »
Еве,не се коси мила моя.. Кистата ще мине.. Купи си и ти парафинова възглавничка.. Аз ще си купя ,защото кръста ми е все гол.. Ще видиш че и ти и Ивето и Вики и Биби и всички други с кисти съвсем скоро ще забравите всичко лошо..
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #221 -: Юли 09, 2008, 18:14:33 pm »
Момичета, ако някоя от вас е правила хидротубация, дали ще мога да пътувам 3 часа след манипулацията? Някои се оплакват, че е много болезнена, други не, и не знам какво да мисля.


Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #222 -: Юли 09, 2008, 21:42:28 pm »
Здравейте дами!!!!
Поздравления за Хисарската идея!
Еве,съжалявам миличка!
Красита,не знам за хидротубацията,но за ЦС съм чела същото,но аз 1 час след нея пътувах с автобус от София до Пловдив,така че....абе попитай доки най-добре.
Аз утре сутрин отивам да си пусна някой хормони,дано да ги бива,че все ме е страх да не е някой хаос при тях.
Та това за сега.
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #223 -: Юли 09, 2008, 22:18:59 pm »
ехото.Къде сте се изпокрили пак?
Аз денс нямах време да вляза изобщо във форума.
Мацки, ври ми главата отвсякъде и не мога да си събера ума.Четох четох, на всяка от вас и казах нещо ама наум докато чета и сега-нъц...ко беше.Не мога , заклевам се да се сетя нищо.Утре пак ще прочета темата, сега просто не мога да си събера ума.АРе бай засега.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #224 -: Юли 10, 2008, 07:21:18 am »
Добро утро!Желая ви един прекрасен ден и много усмивки,че нашите бебчета гледат отгоре и чакат да се появят когато сме най-щастливи!Обичам ви и ви прегръщам!
ValyokaЧЕСТИТО!Сега само спокойствие и глезене,че да имаш сили за бебчето,когато се роди! :bighug:
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #225 -: Юли 10, 2008, 07:26:19 am »
Здравейте и добро утро :) Днес е четвъртък несвъртък и трябва много да се шета ;) Аз както винаги напоследък,днес ще имам много работа,но се надявам че ще мога да ви наглеждам.. Пожелавам ви един страхотен ден и който има възможност нека иде на плажче нещо... :)
*

    Assi

  • **
  • 119
  • Вярвам, че ще ни се случи най-хубавото
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #226 -: Юли 10, 2008, 07:37:26 am »
Добро утро!
Лек и успешен ден на всички!

Късмет на нечакащите :jesari-10.07, j_j_ana-13.07, tancheto-15-16.07

 :blowingdust:        :bfp1:       :goodluck:

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #227 -: Юли 10, 2008, 07:43:58 am »
Добро утро момичета.

Valyoka честито мила. Пожелавам ти леко бременеене  preggoи здраво бебче на финала :babyflips:

Боже много сте изписали, не мога да смогна :balk_172:. последнике дни е лудница при нас много работа  :balk_121:

Пожелавам ви лек и успешен ден. А аз ако успея ще пиша пак днес.
 :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #228 -: Юли 10, 2008, 08:37:42 am »
Оф, добро утро. Днес не ми е ден.
Снощи си легнах и чаках мъжо само да ми се зададе от към коридора и...... :bed: :bed: :bed: :cul2:,ама НЕ. Нашия заспал пред телевизора, а аз си чаах,чаках и..... заспах. На сутринта като го видях че е заспал на дивана ми идеше да го обезкостя. Питам го защо снощи не си е легнал/ а знаеше за "пъкления4 ми план/,а той ми вика:" Абе нали си с киста,този месец няма за какво да се напъваме"! Ах,ако ми бяхте видели погледа в този момент??!!!! :fighting: :fighting: Той се усети какво е казал и...... направо се препоти.

Хубав ден ви желая и хайде някоя да се похвали.
Момичета махнете ме от списъка.
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #229 -: Юли 10, 2008, 08:54:00 am »
Добро утро приятелки,
Красита, моя съвет е - преди да влезнеш в кабинета за ХТ - пийни един аулин, тъкмо докато премине изследването, ще е започнал да действа аулина и после спокойно ще можеш да пътуваш. Хем да не те боли. И друго да не забравя - ако искаш вземи си една превръзка и си я сложи след като приключи ХТ, че после почва да изтича част от разтвора... и е малко неприятно. Успех, ще ти стискам палци!!!
Любеееееее, душо, не се кахъри, ще намерим начин и теб да измъкнем за няколко дена да си починеш малко :) Ти сега ловувай с Бойко яко, че да може скоро да взимаш дълга отпуска.....  :wink: :lol:
Иве, мацко, сори че твоя пак ти е вдигнал кръвното рано-рано! Гушкам те много!!! Ще го  :fighting: ние него!
Светалче, мацко ти с кво се занимаваш, та не ти остава време за нас????
Вилили, мнооооо работиш бе мацко!   :wink:
Миме, а ти как си? Изпрати ли лелката? Няма ли да почваш лова?
Оф, айде да ви оставям да не досаждам, приятен ден ви желаея!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #230 -: Юли 10, 2008, 08:54:41 am »
Добро утро красавици :D
Днес е предпоследния ден от гадната работна седмица и вече нямам търпение да свърши днес,че да почне утре,та и утре да свърши :D
В събота се засилваме към любимото черноморие и чааак до 20-ти :balk_177:
Само да посмее някой да ми обърка отпуската,ще плати с живота си!Тука една мома ми се прави на интересна и...
Пък то за ловуването и ние тази седмица нещо го поизоставихме,щото покрай нас пък само проблеми(от чисто битов характер),ама от събота зарязваме всичко и се мятаме :D Тоз път нито той ще ми бяга,нито аз на него!
Айде мацки,лек и усмихнат ден :D
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #231 -: Юли 10, 2008, 09:27:12 am »
Здравейте момичета.
Любче, това с плажа за мен ли се отнасяше.Днес няма да стигна до него.
Виксънче,хвана ме натясно сега...Ами аз не работяя , вече търся работа де, ама...все имам какво да правя.И както съм по цял ден фри, половината ми приятели ми се сърдят че не мога да им намеря време.Е много кракта седмицата какво съм виновна.Днес наример изхвърчам след пет минути да се подстрижа, после взимам една дружка с бебока и отиваме н апикник. Обикновено се прибираме към осем.Така че-до довечерааааа
На всички работещи желая много спокоен ден от сърце.
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #232 -: Юли 10, 2008, 09:58:08 am »
Здравейте мили мои Красавици - Сестрици! Цунки на всичките! :balk_21:
Ах морето, искам и аз ама още малко на 18 август, никога немога по рано да стигна до морето, но пък няма да се оплаквам.
Аз вече си купих тази възглавничка, но ще изчакам да мине лелката.
Иве верно на твоето мъжле му трябва малко стояване  :fighting:, милата а ти го чакаш за  :bed:, ама нали све пак нетрябва да изпускаш ову-то.  :bighug:
svetal4y  завиждам ти, естествено благородно, дано скоро да си намериш работ, ама влизай по често, как така ще ни оставяш.
Любе за Хисаря все ще измислим нещо да те измъкнем. :lol:
хайде успешен ден и от мен.

*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #233 -: Юли 10, 2008, 10:26:09 am »
Здравейте сладурки! ТА който идва в Поморие да ми пише на лични !  :D Групата май няма да се събере ,защото така като гледам всеки по различно време ще е тук  :D
*
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #234 -: Юли 10, 2008, 10:31:24 am »
Добро утро и от мен.Като гледам времето днес май пак ще се потиме.
Гледам всички ще почиват а аз чак септември и то няма да ходя никъде :xПечете си дупетата и за мен :DА.Айде до после.

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #235 -: Юли 10, 2008, 10:42:37 am »
Здравейте на всички! Т`ва такава лятна умора ме е налегнала, че нямам думи! Мързи ме да правя каквото и да било, а пък в офиса работата си се трупа. Сега една енергийна ефективност ми е виснала на главата ... за кексене... ми то жега... пък гледаме да не спим на климатик, че да не настинем... ама ни и мързи и двамата!
Чета нещо, че за почивки се готвите, а?! Ахххх, морето! Искам и аз, ама ние сме все към август месец по почивки, а до тогава има много време! Уффф, как ще издържа днес направо не знам!
Спорен ден ви желая на всички!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #236 -: Юли 10, 2008, 11:09:30 am »
Адашке аз в сряда съм в Поморие за 3-4 дни,така ,че няма оттърване да знаеш..Ще ти пиша на лични другата седмица.Ако има и други да свиркат,Наскомими,ти ще бъдеш ли там,така и не разбрах?
Успешен ден момичета.
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #237 -: Юли 10, 2008, 11:20:52 am »
Добро утро и от мен, и успех на НЕчакащите!  :crossfingers:


*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #238 -: Юли 10, 2008, 11:25:08 am »
Здравейте, сладурки!
Нали знаете колко си ви обичкам! :grouphug:
При нас днес е малко лудница и не мога да пиша.
Прочитам набързо и работя.
Желая ви прекрасен и изпълнен с много положителни емоции и усмивки ден!
Цунки!
:balk_21:
Адашке аз в сряда съм в Поморие за 3-4 дни,така ,че няма оттърване да знаеш..Ще ти пиша на лични другата седмица.Ако има и други да свиркат,Наскомими,ти ще бъдеш ли там,така и не разбрах?
Успешен ден момичета.

Роузи, ще бъда, миличка, но от 20-ти до 25-ти - дано ти останеш още малко, та да се видим на 20-ти поне.


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време е за сбъднати желания ! ( 07.07 - 13.07 )
« Отговор #239 -: Юли 10, 2008, 11:31:39 am »
Миме,на 16,17 ,18 ще съм там със сигурност,ще се рзминем,но поне Адашката ще ни види и двете.