0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Опитвам се!!!
Много ми е трудно!
Наистина вярвах, че чудото е станало......
И аз така. И графиката ми го показа :(
Освен да си даваме сили.....друго не можем!
Вече много се изморих - станала съм много нервна, избухлива и се чувствам нещастна...
Опитвам се!!!
Много ми е трудно!
Наистина вярвах, че чудото е станало......
И аз така. И графиката ми го показа :(
Освен да си даваме сили.....друго не можем!
Вече много се изморих - станала съм много нервна, избухлива и се чувствам нещастна...
,
Мила, аз имам чувството че целия свят ме е загърбил. От мен се излъчва само мъка. А мъжо ми..... той най-много го отнася. От три дни вместо да правим любов- ние война водим словестна. Така съм го увикала, че накрая като се изморих от викане и той ме попита да не би пак да ми идва по-рано,че съм толкова креслива и нервна?!
Карай спокойно. Без нерви. Трудно е ,но се постарай. :wink:
Ох, мила недей така, всички сме се изморили да чакаме и всеки месец да се надяваме да е станало чудото и като ни дойде дръпваме един голям рев...
Ама нали затова го има форума - да се подкрепяме и помагаме и да вярваме, че някой ден и на нас ще ни се подкосят краката като видим двете чертички на теста за бременост.

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
Ох, мила недей така, всички сме се изморили да чакаме и всеки месец да се надяваме да е станало чудото и като ни дойде дръпваме един голям рев...
Ама нали затова го има форума - да се подкрепяме и помагаме и да вярваме, че някой ден и на нас ще ни се подкосят краката като видим двете чертички на теста за бременост.

Леле- 2 черти на теста!!!!! 8O Аз незнам как ще реагирам- сигурно ще тичам като луда по улиците и ще държа теста високо вдигнат и ще се хваля на всички. :lol:
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Опитвам се!!!
Много ми е трудно!
Наистина вярвах, че чудото е станало......
И аз така. И графиката ми го показа :(
Освен да си даваме сили.....друго не можем!
Вече много се изморих - станала съм много нервна, избухлива и се чувствам нещастна...
А, не!
Никакви такива! :balk_163:
Знам, че е трудно, но се опитай да се усмихнеш на живота и ще видиш как ще ти се усмихне и той!
Все пак е лято, слънчице, море - страхотен отпускарски и релаксиращ период! :sunshine: :swing: :sunshine: :dance2:
Никакво отчайване - нали сме тук всички заедно и да се подкрепяме в трудни моменти. :grouphug:
Да се подкрепяме, но и разведряваме, така че горе главата и смело напред - нашите бъдещи бебчета са там и ни очакват!
:blowingdust: :babyflips:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
Опитвам се!!!
Много ми е трудно!
Наистина вярвах, че чудото е станало......
И аз така. И графиката ми го показа :(
Освен да си даваме сили.....друго не можем!
Вече много се изморих - станала съм много нервна, избухлива и се чувствам нещастна...
,
Мила, аз имам чувството че целия свят ме е загърбил. От мен се излъчва само мъка. А мъжо ми..... той най-много го отнася. От три дни вместо да правим любов- ние война водим словестна. Така съм го увикала, че накрая като се изморих от викане и той ме попита да не би пак да ми идва по-рано,че съм толкова креслива и нервна?!
Карай спокойно. Без нерви. Трудно е ,но се постарай. :wink:
И ние сме така - всичко на него си изкарвам! От 4 дни не съм спряла да му викам...Не ми е виновен, но....той го отнася! :oops:
Ох, мила недей така, всички сме се изморили да чакаме и всеки месец да се надяваме да е станало чудото и като ни дойде дръпваме един голям рев...
Ама нали затова го има форума - да се подкрепяме и помагаме и да вярваме, че някой ден и на нас ще ни се подкосят краката като видим двете чертички на теста за бременост.

Леле- 2 черти на теста!!!!! 8O Аз незнам как ще реагирам- сигурно ще тичам като луда по улиците и ще държа теста високо вдигнат и ще се хваля на всички. :lol:
Оле дали ще го направиш, :lol: ама то не се знае нищо след толкова чакане, как ще се реагира. Ще те гледат като луда, ако тръгнеш из улиците, размахвайки теста :lol: :lol:
Ама то не се знае и аз как ще реагирам де.

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
Ох, мила недей така, всички сме се изморили да чакаме и всеки месец да се надяваме да е станало чудото и като ни дойде дръпваме един голям рев...
Ама нали затова го има форума - да се подкрепяме и помагаме и да вярваме, че някой ден и на нас ще ни се подкосят краката като видим двете чертички на теста за бременост.

Леле- 2 черти на теста!!!!! 8O Аз незнам как ще реагирам- сигурно ще тичам като луда по улиците и ще държа теста високо вдигнат и ще се хваля на всички. :lol:
Оле дали ще го направиш, :lol: ама то не се знае нищо след толкова чакане, как ще се реагира. Ще те гледат като луда, ако тръгнеш из улиците, размахвайки теста :lol: :lol:
Ама то не се знае и аз как ще реагирам де.

Сигурно ще тичаш до мен!!!! :D :D
Сигурно да ще тичаме заедно. И тогава хората ще си казват: "я виж две ненормалници тичат из улиците и показват нещо на минаващите хора"  :balk_70::lol: :balk_48:

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
Алоооооооооо, къде сте всички? На мен ми омръзна да работя. Всичко ме боли. А и съм изгоряла- вчера ходихме на басейн и заспах и..... :oops: изгорях. Снощи се намазах с кисело мляко, но кучето ме.......облиза! Колко бой яде е друг въпрос.
И НЕ МИ СЕ СМЕЙТЕ!!!!! :oops:
*
Аз съм тук!
Но нямам желание за нищо!
Дори от утре нямяда идвам на работа!!! - просто нищо не ми се прави!
Ох,миличка,не си само ти дето те гони мързела :)
То лятото хубаво с тия почивни дни и с тия дивашки сбирки,ма на работа малко нагорнище идва!Аз цял ден се чудя къде да се дяна,пък те на всичкото отгоре ме засипаха с работа :(
Трябваше да си хвана някоя мутряга и сама щях да си седя вкъщи,да се изрусявам пред ден и да си лакирвам ноктите :P
Ех...
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Аз съм тук!
Но нямам желание за нищо!
Дори от утре нямяда идвам на работа!!! - просто нищо не ми се прави!

И аз съм тук. И на мен днес въобще не ми се работи. Иве, развесели ме, благодаря :lol:
 Viki vat нормално е да се чувстваш така, но утре вече ще си по-добре:bighug:
Аз съм тук!
Но нямам желание за нищо!
Дори от утре нямяда идвам на работа!!! - просто нищо не ми се прави!
Е недей така де. Аз ти казах не се предавай толкова лесно, приемай по-спокойно нещата и ще видиш, че когато най-малко очакваш тогава ще се появи бебчето! Успех и бъди по-опримистично настроена към всичко, радвай се дори и на най-малките неща в живота!!!

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Алоооооооооо, къде сте всички? На мен ми омръзна да работя. Всичко ме боли. А и съм изгоряла- вчера ходихме на басейн и заспах и..... :oops: изгорях. Снощи се намазах с кисело мляко, но кучето ме.......облиза! Колко бой яде е друг въпрос.
И НЕ МИ СЕ СМЕЙТЕ!!!!! :oops:
Сладурка си ми ти! :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Как да не ти се смея - толкова ме развеселяваш и толкова много те обичкам! :bighug: :hug2: :bighug:
Ей, това е моето жизнерадостно момиче!
Само така!
:jump12: :jump12: :jump12:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Миме, честит ти рожденник! Да те радва, слуша и много да се обичате. И много скоро (дай, Боже, още този месец), да получите благата вест, че ще ставате щастливи родители  :bighug:!!!
Новилка, много се радвам на доброто ти настроение и чувството ти за хумор. Аз бих тичала редом с теб, гордо показвайки двете чертички - дано изпитаме това неземно щастие скоро!
Успех на всички момичета с процедури и лечение!
Don't worry, be hippy
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Мацки, мацки... а мен как ме мързииии.... по тоя повод ей сега с колежката си купихме по 1 сладолед и сега лежерно си ги хапваме пред компютрите ... :lol: :lol: :lol:
Иве, Душо моя - Сърце мое!!!! ти си уникална!!!! пусни ми 1 снимка на това твойто куче, моляяяяяя те!!!!
Мацки, мацки... а мен как ме мързииии.... по тоя повод ей сега с колежката си купихме по 1 сладолед и сега лежерно си ги хапваме пред компютрите ... :lol: :lol: :lol:
Иве, Душо моя - Сърце мое!!!! ти си уникална!!!! пусни ми 1 снимка на това твойто куче, моляяяяяя те!!!!


оБЕЩАВАМ. дОВЕЧЕРА ЩЕ СИ ПРЕХВЪРЛЯ КЪМ СЛУЖЕБНАТА ПОЩА снимки на тоя звяр и ще ги пусна утре.
Не съм уникалнааааа. :oops: :oops: :oops: :oops: Виж ми снимката и ще се убедиш. Днес съм на букли-едри къдрици. А ми се спииииииии.  :(
*
Здравейте мацки!Да ни е честита новата темичка и да се напълни с много +++ резултати!!!
Naskomimi да ти е жив и здрав рожденика!Много щастие,късмет,любов и много скоро да го зарадваш с новината,че ще става татко!!
NOWILKA виждам,че при теб настроението отново е супер!!


  ОЧАКВАЩИ    :bfp: preggo         

  simoni                       05.06
  Biserche                     09.06
  anjela80                     26.06
  Lqlyo                        28-29.06
  rouzi-anna                   28-29.06
  fatalwoman                   28-29.06
  ВиЛиЛИ                       01.07
  naskomimi                    05-06.07
  biby21                       05.07
  Valyoka                      07.07
  jesari                       10.07


   ЛОВУВАЩИ    :bed: :00001754:               

                 
   tina_72
   aleks
   ivkaa80
   svetal4y
   malkoto_dqvolche
   tancheto
   NOWILKA
   rossy*
   еlenakg
   parsi
   Vickson
   rositka13
   evita1717
   nimika
   bebebe

Аз пак да се добавя към списъчето,че този гаден хакер е изтрил вчерашното!
*

    Assi

  • **
  • 119
  • Вярвам, че ще ни се случи най-хубавото
ОООООФФФФФФФ и мен ужасно много ме мързи и ми се спи, и ми е горещо. Тук на работа е адска жега. Уж има климатик /с централно охлаждане/, ама той само хладен въздух върти и сме принудени да стоим на отворени прозорец и врата, барем поне малко да се раздвижи въздуха покрай нас. Едва устискваме, а къде е още-30 юни. Чудя се дали ще ми стане малко по-поносимо, ако сваля някой и друг кг. Не че съм извън нормите, ама едно време бях 50-52кг, а сега от застоялата работа пред компа съм към 60кг при ръст 162см. Дали на слабите им е толкова горещо???

Мила viki_vat на мен ми дойде в събота М  :x . По този повод реших да отбележа поредното й идване с една европейска салатка и с цели 2 различни пасти. Е, не успях да излапам до край пастите, ама ми стана едно хубаво.  :lol: 
Така че горе главата. Някой ден и на нашата улица ще изгрее слънцето.