0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Рожденния ден мина супер. СЪбрахме се с приятели, забавлявахме се, и се видяхме най-важно, з-то животът е така забързан, че с някои приятели се виждаме само по такива поводи.
Цял ден тел. не ми спря, което направо ми сгря сърчицето. З-то толкова много хора искаха да ми се обадят и да ме поздравят. Много ме зарадваха и пожеланията на всички вас. Абе изобщо чувствах се невероятно.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*
Здравейте момичета :) Мишанче,това е най-важното мила.Няма нищо по- хубаво от приятелите :)

Миме,не се натъжавай мила.Знаеш че при всички ни ще стане нали ?!

Роузи ,викам че ти е ред миличка..Дори и да не е сега точно,съм сигурна че скоро ще дойде твоя ред..

Момичета нали няма промяна в плановете за срещата в 18.00 ? Аз вече нямам търпение..
*
Цитат
Момичета нали няма промяна в плановете за срещата в 18.00 ? Аз вече нямам търпение..
Приятно изкарване на срещата!
Не забравяйте фотоапаратите :)
Чакаме снимки!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Привет и от мен!
До колкото знам промяна в плановете няма за днес, аз само може да закъснея 15-ина минути, защото дядо ми е в болница и свиждането е до 18ч, веднага след това идвам при вас. Надявам се да се познаеме.....  8) че то това ще е най-смешната част май :)

Миме, много съжалявам миличка, че е дошла гадината, надявам се че не си се отчаяла и ще продължиш борбата, гушкам те толкова силно че да ти изпукат ребрата!!!!!!  :lol:
Айде аз отивам че мъжо нещо е кисел днес....  и иска да му помагам да чисти балкона и да яде ще иска след малко...  :) до после
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
момичета, аз попитах и в моята темичка,но и тук да питам- какво представлява сактосалпингс ?

Приятно изкарване на срещата и да направите многооо снимки :bighug:
07.10.2009
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Хайде след малко тръгвам за срещата :P
*
Еееееееееее, ама като всички сте на среща, що не мислите за нас от другите градове  :(. Искам и аз с вас, амааааааааааааа не може. И повечко да се снимате и после да ви видим всички.

Миме, нали си знаеш, че всички много те обичаме и не се разстройвай, има и следващ месец.  :balk_21:

Вилиииииии, и аз те видях по ТВ-то, че скоро пак няма да имам възможност да те видя, но се радвам, че поне веднъж успях  :lol:.
 
Спите ли!???? :D
Аз поне си проспах целия ден.Естествено,след нощната!
Така ви завиждам,ама така ви завиждам ,софиянки недни!!!!!След малко ви е срещичката,пъъъъъъъъъък :(!Довечера още чакам да разказвате как е минала,че ще се пръсна от любопитство!!!
Миме,съжалявам миличка!
Пауър,тва нещо идея си нямам какво е! 8OЗвучи ми някак познато,но не ми изплува нищо конкретно!
Меги,душице,как е мама?А ти как си?Липсваш ми напоследък,като те няма,да знаеш!
Светълче,пък ти пък,значи ,на плаж отиде,значи!Ииииии.
Хайде,момичета,събудете се вече и да си побъбрим! :wink:
« Последна редакция: Юли 06, 2008, 17:37:09 pm от ВиЛиЛи »
*
Що няма никой бе-аз сега се прибирам от бач,гадна работа.Аааа ,вие сте на срещичка,вярно.А Вили къде бега??? 8O

*
И аз си проспах половината ден. Стабах на обяд, после ходих при майка и гледах формулата. И сега малко почивка на компа и пак в леглото :-). Вили, другото Вили (адашки сте с майка ми :-)) е горе-долу добре.
 
Тука съм,бе момичета!
Гледам новините и надзъртам и в компа!
Меги,специални поздрави да и пратиш.И на Веско :wink:от жената на Веско! :D

Абе ,момичета,дайте ся да ви питам,че нещо сама не мога да го измисля! :?Тва чудо дето не го знам и аз ,цикъл ли е или зацапване,защо е такова тъмно кафяво и продължава да си е такова.Свястна червена кръв не съм видяла.Чели ли сте някъде за нещо такова?
*

:ask: :ask: :ask: :BangHead:
Да бе и аз така,вече колко дни! 8O
*
Re: Лятно слънце ни огрява с много ++++++++++ ни дарява (
« Отговор #413 -: Юли 06, 2008, 19:37:45 pm »
Аз си мисля, че не е цикъл, докато не видиш хубава аленочервена кръв. Ама ти с тези твои зацапвания не ми харесваш. Цял месец все пак. Що не направиш едно тестче? То трудно е да си определиш дата, но все пак.
 
*
Цитат
Тва чудо дето не го знам и аз ,цикъл ли е или зацапване,защо е такова тъмно кафяво и продължава да си е такова.
Най-вероятно от хормоналния препарат , които си вземала.
Ми да де ,Мпиа,ама то беше такова и преди,и по време,и след като спрях Оргаметрила?!?
Хич не ми се прави тестче Меги.При къде по-безпроблемни месеци е бил отрицателен,че сега ли точно да изскочи зайчето.Никак нямам надежда,ама ако до сряда-четвъртък не цъфне като хората,сигурно ще се изкуша.
*
ОЧАКВАЩИ               

  rouzi-anna                   28-29.06
  ВиЛиЛИ                       01.07
  biby21                       05.07
  Valyoka                      07.07
  jesari                       10.07


   ЛОВУВАЩИ                   

                 
   malkoto_dqvolche
   tancheto
   NOWILKA
   rossy*
   еlenakg
   parsi
   rositka13
   nimika
   evita1717
   shu6enceto
   Meggy
   bobi 2
   Lqlyo

Здравеите мацки аз тази седмица не можах да жлвзна и да се махна от очакващи но лелището ме посети точно като заминахме на почивка и ме хвана яд но нищо нож месец нож късмет

Да чеастетя на новите ни бременилки леки  :cloud9:
успех на жсички останали


*
Момичета нещо става с мен: късно снощи уж ми дойде а сутринта първо - че БТ беше висока - 37.10 второ - като отивам до тоалетна няма никой  :oops: притесних се леко, но нищо. След това с моето мъжле бяхме на Бачково, направихме страхотна голяма разходка и тогава всички симптоми че лелката дойде ги усетих, но - прибирам се в къщи и пак само ръждиво зацапване,  избърсвам се и няма нищо :oops: А по - принцип ми е редовен цикъла и като ми дойде първите два дни е като изведро. Моля ви кажете какво трябва да правя освен да чакам. :oops:
DSC00102
*
Може да си направиш и един тест.
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Да ви се оплача този месец и при мен беше само зацапване!Правих тест,но е отрицателен!Незнам какво да правя! :BangHead:Спря зацапването и ето след два дни пак го получих и то само вечерта!Ходих при док и обяснявам какво става,прегледа ме,но не се видя бременност!По цял ден съм с гадене,отпадналост и всичко друго! 8O