0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Аха,ми тва е на около 25 км преди Пловдив.Май около Стара Загора има едно,но не съм сигурна,но магистрално в тая посока май е първото! :wink:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Мишанка честит празник-много  :balk_7: и аз се присъединявам към пожеланията за  :balk_127:  на следващия  рожден ден


*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Мишанче, миличка - честит рожден ден!
Бъди ни много, много здравичка, изживей един незабравим празник, изпълнен с хиляди положителни емоции и усмивки и заобиколена от любимите ти хора!
И следващата година на този празник да сте поне трима, защо не и четирима :wink:
Много, много те прегръщам и целувам! :hug2: :balk_21:
Весел празник!
:happy_birthday_1:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
Здравейте!
Първо на новите бременилки честито! Леки 9 месеца и на финала - здраво бебче!
Мишан Честит рожден ден!  :happy_birthday_1: ПОжелавам ти много здраве , щастие и сбъдната мечта - :bori_016: :bori_002:

Миме , не се отчайвай - с тази графика , докато не дойде лелката .... НАли? :bfp: :crossfingers:

Адашке
  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
Мишанче, Честит Рожден Ден! :happy_birthday_1:
Да си жива, здрава и много обичана!
Пожелавам ти в най-скоро време да видиш заветните  :bfp: и на другия рожден ден да сте минимум 3-ма!
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Момичета, толкова ме развълнумахте с тези пожелания. Благодаря ви много.
 :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!

mishan, честит рожден ден!!!
Много здраве, късмет и съвсем скоро да се похвалиш с 2-те чертички!!!




*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Здравейте, мацета!!!
Аз малко се изгубих тези дни, направо ме е срам. :oops:
Видях, че има чудесни новини - честито на Нинчето  и леки 9 месеца с пожелания за здраво едно или две бебчета на финала. 
Тихичко честито на СТЛ и стискам палци за вторник. :crossfingers:
Роузи и Мимче, никакво увесване на носове, докато няма лелка има надежда.Моля се за вас и стискам палци. :crossfingers: yahoo_17
Вили, не съм те забравила, ама я по-спокойно, направо не беше това Вили, което познавам от тук. :balk_91:
Като отвори тая кутия със 100-те хиляди беше като някакво мишленце, по високо главата! :balk_602:
« Последна редакция: Юли 05, 2008, 11:08:51 am от _Elfita_ »
Абе,ей!!!! :DЯ идете вие там,да ви се облещят 6-7 камери насреща,пък да ви видя,аааааааа! :DМи много ми беше странно в началото,кво да направя,но после се осифервам,честно. :DЩе видите!
*
Вили според мен се справяш страхотно! :)
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Абе,ей!!!! :DЯ идете вие там,да ви се облещят 6-7 камери насреща,пък да ви видя,аааааааа! :DМи много ми беше странно в началото,кво да направя,но после се осифервам,честно. :DЩе видите!

 :balk_103:  :balk_104:  :balk_70:

Така те искам, такава те познавам!!!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Здравейте мацки!!!
Мишанче, честит рожден ден мила, бъди здрава и щастлива, много късмет и най-прекрасния подарък  :lol:

Миме, много ми харесва графиката ти, как ще издържим до понеделник - направо незнам. Гушкам те силно и ще стискам палци
Любе, не разбирам много от изследванията, но мога да ти препоръчам специалисти в ендокринологията на Позитано.
Соф, и аз съм с лелка - доста по-рано от предвиденото, но здраве да е  :bighug:
Вилили, видях те!!!! Ама мацко отпусни му малко края, все едно не си ти това  :lol:
Айде аз отивам да си търся уреди за вграждане, целувам ви всичките и ви прегръщам силно!!!!!!!!!!!!!!!!
Само да питам пак, че малко забравям напоследък - кой щеше да идва на срещата в София утре?
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Среща в неделя 06.07.2008г от 18ч в сладкарница Неделя на бул. Стамболийски срещу Мола.
Вики
Боби
Боби 2
Luba_boiko
Красико


Айде мацки очакваме още ентусиастки :lol:
*
Любе , аз имам проблеми с щит.жл. и ходя при д-р Начев в ендокринологията - ако искаш дати дам координати?
             Мишанче,честит рожден ден!
       Пожелавам ти много здраве ,щастие и две чертички!

               
*
Здравейте мацки!
Мишанче,
Айде срещи ще има ли днес в Пловдив.
Аз няма да съм там, ама ми е супер интересно и няко да се сети да земе фотоапарат!Чухте лиииииииииииииииии
Важи и за утре.
Аре аз отивам на кафе, до после
*

               
              Мишанче,честит рожден ден!
      Желая ти много здраве,щастие,късмет и няколко бебета в добавка! :D


STL-тихичко честито и от мен и във Вторник най-хубавите новинки!

Момичета какво става с вас-много е пусто тука.Стига с тая почивка. :D

*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Среща в неделя 06.07.2008г от 18ч в сладкарница Неделя на бул. Стамболийски срещу Мола.
Вики
Боби
Боби 2
Luba_boiko
Красико


Айде мацки очакваме още ентусиастки :lol:

Моето присъствие не е сигурно .
Ако намеря кой да гледа малкия , съм на линия , иначе ....
:?
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Привет момичета!Честит празник на Мишан и много успехи!Пожелавам ти за следващият празник да почерпиш и за нещо друго,ти си знаеш за какво!
*
rouzi-anna   какво става с теб миличка,направи ли си още едно тестче?хайде с нетърпение чакам да се похвалиш.... :crossfingers: :bfp:
mishan   Честито и от мен миличка,желая ти този ден да е изпълнен с приятни мигове и много скоро и Бог да ти поднесе своя подарък  ylinfant
 new_birthday new_birthday new_birthday
« Последна редакция: Юли 05, 2008, 15:45:28 pm от БеБеНцЕ »