0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
STL ,тихичко честито и :crossfingers: за вторник.
 моя преглед мина днес доста по-добре- лявата тръба наистина има някаккъв проблем,но в дясната има надежда ,въпреки че е много нагъната.Този и другия месец ще се пазим заради ЦС и от септември почваме стимулации и ще разчитаме на десния яйчник и дясната тръба.Поне вече имам някаква надежда,а не като преди.
07.10.2009
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
абе Миме страхотна графика имаш :) айде вдругиден да се похвалиш с :bfp:
07.10.2009
*
Момичета,извинете ме че съм толкова вглъбена в себе си тези дни.. Честито на Двете ни нови бременилки..Много ще стискам палци всичко да е наред! Леки бременности и много здрави дечица!

Вили,трябваше ти да играеш днес миличка..100 бона добре щяха да ти се отразят.Заслужаваш ги..
Пауърче,радвам се на духа ти,всичко ще бъде наред..
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Здравейте.. Аз днес си взех изследванията и имам много завишени стойности на МАТ.Ако някой има някаква информация за това какво е МАТ,това ли ми е бил проблема за забременяване и какво е лечението бих била много благодарна.. В графиката си на днешния ден в бележки съм описала всичко за изследването и бих се радвала,ако ми споделите инфо на лични.. Благодаря ви..
Миличка, аз също бях с много висок МАТ и тогава ТЗ.
Другите щитовидни хормони как са ти?
ТСХ, ТЗ, Т4.
Мен ме "лекува" тогава нали знаеш лекаря 6 месеца и пазене и глупости, но моят съвет е да идеш при добър ендокринолог и ще решите какво лечение да ти предложи.
По принцип на мен МАТ през ноември ми беше 128, при норма до 30, след 6-те омразни месеца ендо ми каза да си пусна само ТСХ и ТЗ да видим дали е паднал ТЗ. Аз го попитах дали да си пускам МАТ, че нали и той ми е проблемен, но той ми каза, ч енямало смисъл, защото антителата много трудно се повлиявали и още дълго време щял да ми е висок. Да, ама аз си го пуснах и ми беше 5 - от норма 0-30 като преди ми беше 128...
Така че не винаги са прави лекарите - особено тоя и виж при мен колко бързо се е полвиял - дори към долна граница.
Незнам, дано други момичета ти дадат отговор, но доколкото знам антителата са не толкова за забременяване, колкото да износването и ако се наблюдават и се лекуват и по време на бременността няма страшно.
Дано ме поправят момичетата ако греша.
Цункам те и не се плаши!
:balk_21:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
абе Миме страхотна графика имаш :) айде вдругиден да се похвалиш с :bfp:
От твоите златни устица в Божиите уши, миличка! :bighug:
Ох, ако знаеш как мисля само за това и колко ме е страх от омразната самотна чертичка - не искам да правя тест....ако ще идва, ще ми идва....
толкова ме е страх....
Ох, незнам, ще опитам да устоя до понеделник, ако мръсницата не ме навести :x
Цункам те и се радвам, че си по-спокойна!
:balk_21:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Първо да честитя на новата ни сладурана! СТЛ, да ти е честита втората чертичка! Стисакм палци за вторник! Всимко ще е наред, ще видиш!
Розичка, дано, миличка, ти да си следващия "+" резултат! Много, ама много ще се радвам за теб! Хайде, тичай за още един тест и утре сутринта да пишеш!
Любекс, наистина питай Денис в графиките - тя е много наясно с тези нещо и ще ти даде компетентен отговор, който ще разбереш, а не като при лекарите - обяснения, теримини и пак нищо не ти е ясно. Дано да не е проблем за забременяването.
Пауър, браво за новите резултати! И аз си мислех, че може да е спазъм и за това да бяха такива резултатите. Кефи ме оптимизма ти, мацка!
Вили, душицо, днес те пропуснах! Милото изяви желание след работа да ми купи нова рокля и я отпразнувахме с едно кафе... до преди малко! Ама в понеделник съм на линия!
Мими, миличко, при тая прекрасна графика как ще ти минават мисли за "самотна черта"? Я да вдигаш главата! Трябва да вярваме, че ще станем мами! Стискам ти палци в понеделник ти да дадеш старт на новата седмица с хубаи новини!
Мацки, на мен пък днес ми дойде. Забелязах, че при ановулаторен цикъл ми идва по-рано. Е, сега не е болка за умиране, само 4 дни по-рано дойде пущината, а се бях наточила за басейн почивните дни! Здраве да е! Хайде, от мен - спорна вечер! Ще ви намеря май в чата всичките,а!


Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Здравейте,аз за днес се наработих.Не можах да се гледам,ама нали съм го преживяла вече не е голяма загуба.
СТЛ,тихичко честито и от мен,миличка!Успех и хувбави новини във вторник!
Роузи,дано да е това,което трябва да бъде!
Любе,идея си нямам какво означават тези резултати,но ти като разбереш да пишеш,че да не те мисля!
Пауър,миличка,дано да излезе възможно най-малкото зло!!!
Меги,пак ми се изгуби някъде!!!!
Момичета,всички,прегръщам ви силно!!!
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Честито на новите бременелки !
Дано има още +++++++ тестчета и още , и още , и още .....
*
оле ква суша тука!
няма никой днес май...или има хакерчета?
Мацки добро утро ви казвам щото явн тази вечер други няма да има.
Бъдете много усмихнати, защото днес е еедин неповторим ден!
Не забравяйте да кажете на билзките си колко ги обичате!
Добро утро!
На всички ви изпращам хиляди усмивки,целувки и преградки!Обичкам ви много!
Пауър аз не съм на ясно с тези резултати,но съм чела ,че след ЦС вероятността за забременяване е по-голяма,та затова не разбрах защо ще се пазите?!То наистина като има проблем трудна работа ама няма смисъл от пазене,още повече ,че никога не се знае кога ще ти е късмета.Пожелавам ти успех и много те прегръщам! :crossfingers: :bighug: :biglove:
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Добро утро и от мен. Нещо се събудих много рано. Не знам защо.
На Роузи и Мими продължавам да стискам палци и вярвам, че ще са следващите мами.
Любекс, аз нищо не разбирам от тези неща, но се надявам да не е нещо сериозно. Както казва Мими отивай на добър ендокринолог.
Всички други ви прегръщам.

Аз днес имам рожден ден. Искам да ви почерпя, но така и не разбрах как се слагат тези вкусотийки. Дали ще може някой да нареди масата вместо мен. Все пак съм рожденничка. :P :P :P.

Хайде - сега е ред на :coffee:.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*
Цитат
Аз днес имам рожден ден. Искам да ви почерпя, но така и не разбрах как се слагат тези вкусотийки. Дали ще може някой да нареди масата вместо мен. Все пак съм рожденничка.
От името на mishan  почерпка :)
*
А това е за рожденничката!
Честит рожден ден!
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
mishan   :hbirth:
Пожелавам ти другата година , на този празник да сте трима ! :balk_14:
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Mpia, много ти благодаря, че почерпи вместо мен.
И ви благодаря за пожеланията.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Mishan и аз не знам как се слагат картинките, ха ха. Честит рожден ден, :balk_19: Пожелавам ти много любов, много щастие и  :bori_015: :bori_004:
Добро утро,момичета!!!
Мишанче,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!Да си жива,здрава и много,много щастлива.И в най-скоро време да станеш мама!!!


*
Добро утро :) Мишанче честит празник! Желая ти много здраве щастие и спокоен живот! Нека се сбъднат всичките ти мечти и усмивката никога не слиза от лицето ти !

Вили , нямам търпение да се видим на 13-ти,а колкото до МАТ-с лекарства се оправя всичко..Само дето ще се дупча редовно за кръв ,за да следя стойностите му..
Любе и аз нямам търпение за 13ти,ама ако имам много работа ще е само за минутка-две! :?
*
Няма значение това.. :) То и ние винаги бързаме когато сме на път ,така че и аз нямам всичкото време на света.. :) Важното е че ще се видим и ще си стиснем ръцете ;) Само искам да те предупредя ,че може би ще ти звънна да ми кажеш точно коя бензиностанция е това,защото незнам точно колко омв-та са там.. Ако нямаш против де..