0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Малеее Виленце,как те изпуснах кукле.Ще гледам да го дръпна от нета ако става. :BangHead: :BangHead: :sorry:

Не става Парси няма го!Ама мен цял месец ще ме има ,че и на есен.
Много сте ми милички!
Айде в чата!!!!!!!!!!!!!
*
Здравейте,

Ние с мьжо се изнасяме от софия до 30 мин. незнам дали ще мога да ви чета, но стскам силно палци на всички НЕ ЧАКАЩИ. :bighug: :bighug: :bighug:

п.п.
стискайте и за мен :oops:

*
Здравейте,

Ние с мьжо се изнасяме от софия до 30 мин. незнам дали ще мога да ви чета, но стскам силно палци на всички НЕ ЧАКАЩИ. :bighug: :bighug: :bighug:

п.п.
стискайте и за мен :oops:
Да не бягате от взривовете?
*
Ми и аз бих избягала,ако нямах толкова работа..
*
мале мале
какво ставало в бг.
Аз съм в блажено неведение цял ден в градината.Миличките ми софиянки-сигурно е отвратително.
Вили, беше много сладка.Този гипс дето го беше глъгнала мног ти оотива.
Мацки, къде сте?
Ми бяхме в чата :DМинавайте вечер и вие ,та да станем повечко.
svetal4y,имаш ли си вече зеленчуци от градинката? :wink:
*
Абе имаме си зеленчуци, ама доматите ме притесняватмай съм ги преполяла....тъпо...ама като ми е сефте.
Ама ще видим.
Аз влязох в чата ама само сигнус беше там.Закъснявам за вас явно :(
Миличка,закъсняваш ами ,по по -малко поливай доматките  :Dи така хем време за чат ще имаш ,хем богата реколта :D
Лека нощ.
Добро утро,приятелки!!!
Вчера имахме добра новина,дай Боже днеска две!!!!
Седмицата свършва,така че спокойно можете да правите
планове за почивка!
И да се усмихвате!!!
До довечера,от мен!
Добро утро!
Пожелавам един прекрасен ден на всички!
Нинче ЧЕСТИТО!!!Леки 9 месеца!Плюй яко,че това лято всички да се махнем от тази тема!
Аз тези дни съм с някакви странни болки в корема,а днес вече са доста силни.Не знам на какво се дължи,но се моля да не е нещо сериозно.Хайде чао от мен отивам на работаааа....
Надявам се всички,които са от София да са добре! :balk_21:
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Добро утро, мили мои слънчеви сестрички!
Много, много ви обичкам всички! :grouphug:
Желая ви прекрасно събуждане и невероятен слънчев и усмихнат ден! :sunshine: :swing: :sunshine: :dance2:
Целувкииииииииии
:balk_21: :balk_21: :balk_21:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Добро утро приятелки мои.
Желая ви един прекрасен, изпълнен с положителни емоции ден!
Аз имам гост днес, сина на един колега ще прекара деня с нас  :wink: много е сладък на 5 годинки е и днес ще си отдам повечето внимание на него  :lol: не се сърдете че по-рядко ще ви навестявам
Добро утро..най-сетне смогвам да се разпиша във формуа тази седмица...то не бяха пътувания, лекари, срещи...Пожелавам ви прекрасен петък - насладете се на хубавите емоции и се отпуснете преди почивката...и нали си знаете...петъчните "бомби" тук избухват след 9 месеца, а последиците са невероятно хубави:)
На леля съкровището - 3 години и 8 месеца
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Добро утро сестрици и от мен! Как сте днес - петък е и мисля днес да си ходим по ранко.
Вили съжалявам ама снощи неможах да те гледкам, :oops: с една приятелка на кафенце се поулях малко и после вечеря и внимие на милото, но днес съм пред тв-то а после в чата.
Адриянче какви са душко тези лекари където говориш за тях. 8O
svetal4y внимателно с поливането мила, прави са момичета, ще имаш време е за чата, ако е по помалко, не че аз имам времето, аз снощи преброих 6 зачервили се доматчета, но са в оранжерия, до неделя са готови,а краставички вече има доста и си похапвам.
Гушкам ви всичките :bighug:
Пожелавам ви един много усмихнат ден.
Мимче силно се надявам ти да хвърлиш бобмата от  :bfp:-я резултат. Хайде  :bighug:

*
Две приятелки са бременни, като ми съобщаваха новината, очакваха и от мен да се похваля, но...
Момичетааа, всички са бременни! Хайде да идва и нашия ред  yahoo_17

Уф, че съм разсеяна! Нинче, честито!
« Последна редакция: Юли 04, 2008, 11:28:51 am от nomine »
*
Здравейте мацки
Нинчето76, извини ме за разсеяността,честито мила , леки девет и най-сладкото бебоче на финала.
Как е в София, какво става с момичетата.Любче?Виксън ясна-забавлявай се много днес докато работиш мила!
Вили, усмихвам се аз ама нещо се чудя в ред ли съм-днес два пъти преговарям какво щях да правя.Нещо съм почнала да забравям и да затъпявам явно.
Както и да е- аре до после аз отивам да си изпълнявам задачките докато не съм ги забравиела пак
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Здравейте, милички.
Много се радвам - петък е, а аз бях на работа до 12.
Сега ще си почина и после на козметик.
Нинче, честито мила и ти желая най-красивите 9 месеца и едно страхотно и здраво бебче.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*
Здравейте,
Преди няколко дена споделих с Вас какво става с моето телце и днес мога да ви кажа , чеееее  имам бледа втора чертичка  :)
Във вторник ще ме гледа доктора на видеозон, защото сега нищо неможа да види -каза, че е още рано и дано да се потвърди резултата, че ще имам бебче. :)
В момента съм толкова объркана и изпълнена със смесени чувства, но предполагам , че с всички е така в такъв момент.

Хайде готин ден от мен.
*
STL тихичко честито миличка...щом има чертияка,макар и бледа,значи си  preggo
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:всичко да е наред и ти желая най-прекрасните и спокойни :cloud9: и накрая най сладкия бебок!!! ylinfant