0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Добро утро приятелки!
Нинче - честито мила, леки девет месеца и на финала да гушнеш своето здраво и ревливо бебче!!! Плюй и влачи крачета на воля :)
Мимееее, как си мацко, виждам че днес температурата ти е 37.15 - това е чудесно  :lol: а дано, дано, дано!!!!!!
Софи, както казах и вчера - с теб съм винаги  :bighug:
Любе - ще те чакаме в неделя!!!!
Краси и теб също - много ще се радвам да те видя там!

Мацки, аз много се изплаших сутринта с тия взривове, аз живея в Надежда и много силно се чу, все едно беше през няколко преки.... какво ли им е на тия хорица дето са близо.....  :( Аз съм на работа... какво ли ще излезе накрая... сега обясняват че няма опасност, но дали е така един Господ знае само май...
Айде лек ден
*
Добро утро мили момичета, не см ви забравила, но от суеверие спрях да пиша и вече искам да ви се похваля преди две седмици видях  :bfp:, вчера ходих на преглед видяхме точица, но още няма сърдечен ритъм - рано е в 6 г.с съм, много съм щастлива и тъй като освен нашият тати на никой друг не сме казали, просто нямам търпение да ви го споделя другата седмица ще ходя вече дано се види всичко нормално, дано...Но целта ми беше да ви заразя, нека ви и на вас, да ви се връща, колкото пъти искате и то по-скоро,Д-кито каза, че има бум на забременяване, така че желая ви го от все сърце.
София не се притеснявайте, ние тук в Стара Загора три години ни обгазяват вече и сме още живи, за здравето може да се спори, но нали живеем АБСУРДИСТАН!!!
Целувки на всички и извинявайте за дългия пост!
Честито и лека бременност!
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
нинче,честита радост! лека и пезпроблемна бременност!

аз утре ще ходя при друг док,защото почнах да си мисля,че тази докторка ми е казала,че тръбите са запушени,за да направя инвитро при ния.май почвам да се побърквам нещо  :balk_80:
07.10.2009
момичета,
опасност има, все пак са химикали и боеприпаси
на нас нищо конкретно не ни казват, а сме в тази сфера
аз в момента съм на работа в младост, за сега е ок
но казват, че вятъра се движи посока центъра на София
слагайте кърпи на устата и много мляко и минерална вода
и ако може си стойте вкъщи



Много благодаря, да ви заплюя всичките!

Моята енергия за живот!
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Ех писах и нещо стана!

Нинче честито мила, много леки 9 месеца и много много здраве и спокойствие!
Мимче стискам силно този месец ти да си нашата маминка, да ни отстрами, ха дано мила, с тази графика. Много много гуш.

За сутринта, просто нямам думи, само много ми е жал за хората, които с нищо не са виновни, а ужасът е за тях.

За неделя, чакам я с нетърпение.
Целувки на всички аз съм затрупана от работа.

*
Здравейте!
И ние усетихме взривовете!!!Леглото се разтресе!!!
Почнах де се притеснявам!
Дано всичко да е ОК!!!
Вики Ват, здравей мила благодарение на теб и твоето публикуване на плана за бременност успяхме да го направим, исках на лични да ти благодаря ама ти се появи тук и затова ти казвам голямо БЛАГОДАРЯ че ме светна, направихме всичко както го пишеши в този Бебе център - план за бебе и стана. ЦЕЛУВАМ те!

Моята енергия за живот!
Споко бе мацки!Преживели сме Чернобил,Жан Виденов и Иван Костов,та това ли ще ни събори :)Много ме е яд на тия дето казват,че не знаели какво било-да бе!
Ние че сме овце овце,че трева пасем-пасем,ма те почнаха с тръни да ни хранят :x
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Вики Ват, здравей мила благодарение на теб и твоето публикуване на плана за бременност успяхме да го направим, исках на лични да ти благодаря ама ти се появи тук и затова ти казвам голямо БЛАГОДАРЯ че ме светна, направихме всичко както го пишеши в този Бебе център - план за бебе и стана. ЦЕЛУВАМ те!
Много се радвам!!!!
Лека!!!
Дано всички да ни сполети този късмет!!!
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Честито на новото мамче, ще се криеш а :lol: Аз награда за първи положитен резултат щях да обявявам вече. Най-добричкото и най-сладкото бебенце ти пожелавам.
Миме, аз вече нямам търпение за твоя тест душа, все едно аз ще го правя :lol:
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Миме, аз вече нямам търпение за твоя тест душа, все едно аз ще го правя :lol:
Ох, миличка, много ме е страх.... :?
Хем нямам търпение да дойде, хем не искам, че да не видя омразната самотна чертичка :(
Ама още малко ще изтрая - ако не ми дойде ( дай Боже) до събота и неделя в понеделник ще препикам вече тестче....
Гушкам те и ти благодаря за стиснатите палци - наистина ще имам нужда от тях!
Целувки!
:balk_21:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Нина,честито.Лека бременност.И да провлачиш крачета.
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Честито Нинче!Лека бременност и много усмивки!Момичета кръвен не пускам,защото БТ ми е 36,6!Не искам да си давам празни надежди!Не искам вече да виждам отрицателни резултати на тестове!Онзи ден като направих теста и като ведях - си поплаках едно хубаво!За момента се изморих и не мога да понеса още един -!Затова се оставям по течението!
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Миме, аз казах ли ти за температурата, а? Няма страшно, всичко е екстра. Ако все още е висока, в събота можеш спокойно вече тестчето.  :P
« Последна редакция: Юли 03, 2008, 11:40:14 am от qwertyasd »
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Лятно слънце ни огрява с много ++++++++++ ни дарява (
« Отговор #275 -: Юли 03, 2008, 11:34:12 am »
Честито Нинче!Лека бременност и много усмивки!Момичета кръвен не пускам,защото БТ ми е 36,6!Не искам да си давам празни надежди!Не искам вече да виждам отрицателни резултати на тестове!Онзи ден като направих теста и като ведях - си поплаках едно хубаво!За момента се изморих и не мога да понеса още един -!Затова се оставям по течението!

 :bighug: :bighug: правилно мила,дай си почивка от мислите и тревогите,  успокой се и нещата ще се подредят, а пък вярата и надеждата не ги оставай на вятъра а ги стискай здраво, лелка няма прати я при мен аз вече ще я часам. :bighug:

*

    Assi

  • **
  • 119
  • Вярвам, че ще ни се случи най-хубавото
naskomimi, много ми харесват сърчицата ти и БТ.
Успех!

 :bighug:

 :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:

 :babbycarrage:

*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
naskomimi, много ми харесват сърчицата ти и БТ.
Успех!

 :bighug:

 :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:

 :babbycarrage:
:balk_21: :balk_21: :balk_21:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Ехо, къде сте всички?
Само четете, а никакви не пишете!
Тази седмица сме много слабо активни.
Липсвате ми така!
:grouphug: :bighug:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
Нинче честито и от мен. Много лека бременност ти пожелавам и здаво бебче на финла. :balk_16:


За сутринта не ми се иска да коментирам. Час и половина след първия взив имаше само догатки какво е това. Ние с мъжо довечера ще се иизнесем от София поне докато се разсее този дим и прахоляк. Ако при нас се е получило и съм бременна, не искам да дишам това.


Пригръщам ви. Пазете се.