0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Ей ВиЛиЛи добре,че ни напомни.знаех си,че е тези дни,но не знаех кога точно!Задължително съм пред телевизора!

И аз , и аз  :lol:
*
Добро утро сладуркииии: леле колко рано съм станала. Днес чакам мойто мъжле да се върне от Англия и съм толкова нетърпелива че не можах да се наспя  :dance2:
  Лек ден ви желая  :wink:
DSC00102
Добро утро!
Мими от това,което съм гледала във форума по графиките на момичетата мисля,че и да е по-ниската температура пак има надежда.Тя не абсолютна стойност,а и още повече,когато е мерена в друг час.Така че  :crossfingers: :bfp: :bighug:
Соф  :bighug: :goodluck: каквото и да решиш ние сме с теб!
Пауър съжалявам за резултата! :( :balk_21: Нямаше ли някаква процедура за отпушване на тръбите,пък тогава да мислите за ин.витро?!
Нимика  :crossfingers: :bfp: Пусне кръвен,ако имаш възможност.
На всички останали,които не изброявам по именно  :crossfingers:  :bighug:
*
Здравейте! Надявам се всички ,които живеят в София да са добре,защото  не се диша тук.Аз още се чудя дали да ходя на работа... Слагайте мокри кърпи на лицата си и не излизайте ,ако нямате спешна работа... Обичам ви и се пазете!
*
Здравейте! Надявам се всички ,които живеят в София да са добре,защото  не се диша тук.Аз още се чудя дали да ходя на работа... Слагайте мокри кърпи на лицата си и не излизайте ,ако нямате спешна работа... Обичам ви и се пазете!

 Тия наще военни дори не знаят какво е имало в складовете !!! Ужяс........
DSC00102
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Добро утро! Момичета, благодаря ви на всимки за подкрепата! Утре пак ще съм при доки и ще си задам всички въпроси. Разбира си, че ще направя тази дилатация (Вили, това е термина, който ти убягва), но ме интересува дали ефекта от нея е траен, или е за известен период от време. Решена съм, че ще победя проблема! Вили, ти ме надъха допълнително, за което много благодаря! Вчера ми обясниха точно как се прави и най-вече, че се прави под пълна упойка. Цялото нещо траело 10-15 мин. Усещам, че това е моят проблем, който трябва да преодолея, за да имам бебче! Ще им дам зелена светлина на човечетата и право да стигнат до яйцеклетката!
На всички пожелавам усмихнат ден! Прегръщам ви!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
абе махни бе,то се оказва че това е давано и предавано на частни фирми ,а те кой знае още какво са складирали там..
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
привет мацки-  как е в София -дано нищо сериозно не е от тези гърмежи в  складове в Челопек - :(
Хубав ден от мен на всички


*
Соф,няма да се даваме,до края на годината трябва да сме бременни-и ще бъдем !
Добро утро мили момичета, не см ви забравила, но от суеверие спрях да пиша и вече искам да ви се похваля преди две седмици видях  :bfp:, вчера ходих на преглед видяхме точица, но още няма сърдечен ритъм - рано е в 6 г.с съм, много съм щастлива и тъй като освен нашият тати на никой друг не сме казали, просто нямам търпение да ви го споделя другата седмица ще ходя вече дано се види всичко нормално, дано...Но целта ми беше да ви заразя, нека ви и на вас, да ви се връща, колкото пъти искате и то по-скоро,Д-кито каза, че има бум на забременяване, така че желая ви го от все сърце.
София не се притеснявайте, ние тук в Стара Загора три години ни обгазяват вече и сме още живи, за здравето може да се спори, но нали живеем АБСУРДИСТАН!!!
Целувки на всички и извинявайте за дългия пост!

Моята енергия за живот!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Е, крайно време беше! Тая суша от миналата седмица беше взела да омръзва!
Нинчето76, ЧЕСТИТО, миличка! Разбира се, че всичко ще е наред, не го мисли! Сега трябва само да си спокойна и мнооого щастлива! Започвай да плюеш и да влачиш крачета! Лека бременност ти пожелавам!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Честито миличка!Лека бременност,да си гушнеш най-сладкото бебенце :)
Дано всички скоро да можем да се похвалим :)
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Честито милича! Лека  preggo и на финала да гушнеш най-сладкото бебче!
Хайде сега влачи крачета и ни заплюй яко :)
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Честити Нинче!!! Пожелавам ти леки  :cloud9: и на финала едно здраво  :babyflips:

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
Знаех си, че ще бъдете много мили с мен,благодаря Ви, направо ме просълзявате, дано, провлачвам си краката и ви стискам искренно палци. А пък като ми остане време ще ви кажа и за плана, защото вие ми помогнахте, да стане, по рецепта от форума, точно я изпълних и ето на... стана.

Моята енергия за живот!
*
Е най-послеее честито :ywoohoo: тази суша която беше настъпила вече ме задушаваше.
  И чакаме планчето  :lol:
DSC00102
здравейте момичета
Нинче, честито и лека бременост
Аз се надявам не до края на годината, а до края на лятото да сме бременни  :)

за военните, нямам коментар, работя в тази сфера и все повече ме отчайват
а иначе вие незнам къде из София живеете, но аз в Люлин бая силно го усетих

Успешен и усмихнат ден



Нинче,честито миличка,лека и щастлива бременност ти желая и здраво хубаво бебче на финала.

Любе,ти отиде ли на работа?Аз много много не разбрах какво точно е станало,но те после по новините по-подробно ще обяснят.

Соф,радвам се че съм ти помогнала.Мен знаеш ли колко ме е яд ,че нямам открит конкретен проблем срещу когото да се боря.И когото да преборя.Ако искаш пусни темичка,доста от по-опитните момичета са правили дилетацията и ще ти обяснят всичко с подробности,за да знаеш какво точно те очаква!Аз ще съм винаги до теб.

Момичета,дано в края на седмицата се взривят много бомби от ++++++!
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Нинче, честита най-голяма радост, миличка! :bighug:
Ако знаеш само аз колко се просълзявам при такава новина! :hug2:
Да си ни много, много здравичка и спокойничка, за да дадеш най-доброто на най-чаканото ти щастие.
Много, много те прегръщам! :bighug:
Най-спокойните, прекрасни и безпроблемни девет месеца и накрая най-сладкото, мъничко и ревливо бебче! :wink:
Целувам те и влачи краченца яко, яко, че всички сме се наредили на опашката и ще те последваме....

Ей, момичета, вижте я нашата Красико - вчера се появи и веднага донесе +++++++ новина!
Краси - всеки ден да си при нас, миличка, ти си ни най-голямото късметче!
:balk_21:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Нинче, честито и от мен.Лека бременност и едно прекрасно бебче след 9 месеца  :hug2: :balk_21:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]