0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Красавици Здравейте и от мен!! Много усмихнат ден ви пожелавам, пълен само с красиви емоции и вече да валят бомбите от  :bfp:
rossy * успех мила, ще стискаме много палците да се получи вече бебо, че му е време.
Миме на мен лично много ми харесва грификата и особено  :heartbeat: но за температурата незма и аз кое ще е вярното, сигурно първата  :ask:, но пък силно се вярно че този месец ще видиш  :bfp:, защото го заслужаваш  :bighug:
Меги съжалявам мила за майка ти, бързо възстановяване и за инсето  :crossfingers:
Соф за днес много  :crossfingers: :crossfingers: да не изпиташ никаква болка.
Vickson съжалявам за гадината, ма то при нас с тези хапчета, да ти кажа че и аз се поизринах, но пък и аз ще почакам лелката.
Пожелавам на всички и на тези което съм пропуснала, много много усмихнат ден. :garden:
Любе, къде се загубиии, хайде впиши сев списъка за София.

*
Добро утро,
Сутринта правих тест и е -----  :( .Преди малко отново се появи това кафеникаво зацапване, незнам какво да мисля вече ще откача.
Може би ,както една от вас предположе е заради това , че съм на диета - незнам вече, наистина незнам.Ще изчакам още малко и ще си пусна кръвен.

Хубав ден от мен
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Добро утро,
Сутринта правих тест и е -----  :( .Преди малко отново се появи това кафеникаво зацапване, незнам какво да мисля вече ще откача.
Може би ,както една от вас предположе е заради това , че съм на диета - незнам вече, наистина незнам.Ще изчакам още малко и ще си пусна кръвен.

Хубав ден от мен

 :bighug: съжалявам мила, но пък негуби  надежда изчакай още малко.

STL,все още има надежда въпреки всичко.Направи кръвен .Успех.
Соф,миличка,искам да ти пожелая успех днес и стискам палци да не те боли и после да споделиш тук че всичко е наред. :bighug: :crossfingers:
Адашке,следващият месец си ти на пангара :)Ще стискам палци нали знаеш.
Меги,съжалявам за майка ти .Дано се възстанови бързо .
Миме,айде нека ти си следващата ни маминка.
Vickson :bighug:
Привет на най-готините момичета! :balk_101:
   СТЛ, може би е най-добре консултация с доктор-още нищо не се знае, макар че една друга съфорумка писа така,че преди време и било, после след някой и друг ден и дошло с пълна сила :(, а пък друга обратното, че само това било, се оказала най-щастливата :), тка че на доктор , стискам ти палци! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Бибка, привет мила! :bighug: Ще ти пиша по-късно,че сега се изстрелвам за уни-то,   Успешен ден в работата! :balk_119: :balk_121:
   Момичета, търся координати на някое свестно хотелче за почивка на Китен или Приморско  :balk_177: :balk_69: Съжалавам, ако въпроса ми не е за тука :?
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
STL,  :grouphug:
Миме има значение, че я мериш по-рано. Констатирах го миналия месец при мен. И това си е добра температура за един час по-рано. Хайде стига се притеснява, че ще ни уплашиш и бебето :P
Добро утро,
Сутринта правих тест и е -----  :( .Преди малко отново се появи това кафеникаво зацапване, незнам какво да мисля вече ще откача.
Може би ,както една от вас предположе е заради това , че съм на диета - незнам вече, наистина незнам.Ще изчакам още малко и ще си пусна кръвен.

Хубав ден от мен

По Коледа ми се появи такова кафеникаво зацапване. И след 3-4 дни ми дойде. Не ходих на лекар. Сега във втори месец пак ми се появи, мислех че е нещо с бебо, но се оказа раничка на шийката на матката, която периодично напомня за себе си. Имам и приятелка, при която е така. Мисля, че е по-добре да отидеш на лекар. Успех....
]
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
STL,  :grouphug:
Миме има значение, че я мериш по-рано. Констатирах го миналия месец при мен. И това си е добра температура за един час по-рано. Хайде стига се притеснява, че ще ни уплашиш и бебето :P
Благодаря ти, миличка! :bighug:
Така имах нужда от това...
Ох, милото сега ми се кара, дето почнах да се надъхвам, но....
Уж си бях обещала, а пък....
Ама нищо - то ще се чуе...
Пък за бебето те чул Господ - ох, дано този месец е чул молитвите ми.....


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
здравейте,мацки!

ЦС мина- боля страшно много и резултат е лява тръба напълно запушена,а дясната почти непроходима.Единствения шанс за бебе е инвитро.

писала съм по-подробно в мойта темичка- графиката на power.Не ми се обяснява пак- моля ви влезте там и прочете.

 :bighug:
07.10.2009
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Лятно слънце ни огрява с много ++++++++++ ни дарява (
« Отговор #209 -: Юли 02, 2008, 11:53:44 am »
здравейте,мацки!

ЦС мина- боля страшно много и резултат е лява тръба напълно запушена,а дясната почти непроходима.Единствения шанс за бебе е инвитро.

писала съм по-подробно в мойта темичка- графиката на power.Не ми се обяснява пак- моля ви влезте там и прочете.

 :bighug:

 :bighug: :bighug: съжалявам за боките ти,  :balk_21: ще стискаме много за инвитрото  :crossfingers: всичко да ниме добре и накрая да гушнеш тъй очакваната мечта  :babyflips:
« Последна редакция: Юли 02, 2008, 12:45:45 pm от bibica »

*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Красииииииии, как си мила!
Как са резултатите - ако знаеш от кога те мисля!
:bighug:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
Ха добър ден и т мен1
Соф,дано да не боли....
НОвилка ,Любче, къде сте.
Вили, ти на работа ли скицо?
Виксън, :bighug:
Всички останали също ви гушкам, че трудна работа поименно да ви изброя.
Аз досега :ironing: :ironing: :ironing: :dishes: :dishes: иииии :fridge: :fridge: :fridge:
Сега отивам да закарам компа на една съседка на сервиз, че тя няма кола и и е далеко.
Ай до скоро.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Момичета, ЦС се отлага за неопределено време. Вчера със сигурност доки установи прекалено стеснен цервикален канал, вследствие на конизация, направено преди 2 години. Днес ходих на още един лекар, за да засека диагнозата на лекуващия ми. Каза ми абсолютно същото. Сега в момента съм в чуденка дали да се подложа още този месец на манипулацията по разширяване на канала, или да почина за малко, да си събера мислите, и едва тогава да направя и това. Няма начин да ми се проверят тръбите, без да се разшири канала. Аз към момента не съм склонна на лапаро, така че май ми остава варианта по разширяването, а?

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Момичета, ЦС се отлага за неопределено време. Вчера със сигурност доки установи прекалено стеснен цервикален канал, вследствие на конизация, направено преди 2 години. Днес ходих на още един лекар, за да засека диагнозата на лекуващия ми. Каза ми абсолютно същото. Сега в момента съм в чуденка дали да се подложа още този месец на манипулацията по разширяване на канала, или да почина за малко, да си събера мислите, и едва тогава да направя и това. Няма начин да ми се проверят тръбите, без да се разшири канала. Аз към момента не съм склонна на лапаро, така че май ми остава варианта по разширяването, а?
Незнам, миличка, относно лапарото мен не ме е страх от него - дори се замислям дали да не правя направо лапаро, да не минавам през ЦС, че съм чела, че при ЦС може да се получи спазъм на тръбите и да покаже, че са фалшиво запушени и после така или иначе да се прави лапароскопия.
Незнам, живи и здрави до наесен ако не стане нищо ще умувам, но имам приятелка, която е правила направо лапаро и е много доволна от самата процедура и се чудя...
Друг е въппроса за разширяването на канала, че ако е много тесен да не могат да се придвижват човеченцата...
Незнам...
Каквото и да решиш - аз съм с теб! :bighug:
Само не искам да те виждам тъжна и притеснена!
Много, много те прегръщам и целувам!
:bighug: :balk_21:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Миличка, нито съм тъжна, нито съм притеснена! Исках и второ мнение, за да засека диагнозата. Ако проблема е този стеснен канал, по-добре да го оправим докато е време. Мъжът ми е 10 г. по-голям от мен, така че наистина е време да имаме! Мацките от форума, които са минали тази манипулация, твърдят че е безболезнена, така че... нищо не ми коства да го направя. Все пак е за мое добро

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Миличка, нито съм тъжна, нито съм притеснена! Исках и второ мнение, за да засека диагнозата. Ако проблема е този стеснен канал, по-добре да го оправим докато е време. Мъжът ми е 10 г. по-голям от мен, така че наистина е време да имаме! Мацките от форума, които са минали тази манипулация, твърдят че е безболезнена, така че... нищо не ми коства да го направя. Все пак е за мое добро
Радвам се, че си добре! :bighug:
Прегръщам силно! :hug2:
Целувкииииииии
:balk_21: :balk_21: :balk_21:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Соф, не знам какво да ти кажа, не съм запозната с тези процедури и по-добре да не те обърквам с мои предположения. Ако чувстваш че имаш нужда от почивка - почини си, пък после ще решиш как да продължиш. С теб съм на 100%!!!
Много те гушкам и те целувам!
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Соф много те гушкам и аз, каквото и да решиш ние сме с теб 100%, така че пимисли добре, кое е най-добре за теб и вземи решението, що има и второ мнение това е добре.
Мила много прегръдки.

*

    Assi

  • **
  • 119
  • Вярвам, че ще ни се случи най-хубавото
Power, Sof, съжалявам милички.
Горе главата. Съвременната медицина е достатъчно добре развита, за да ни помогне, па макар и бавно, в битката за деденце.
И аз не съм и предполагала, че ще е трудно да забременея. Дори преди сватбата врънках бъдещата си половинка да потърпи малко /5-6 мес/ с желанието за дете, защото започнах работа на нова длъжност. И той ме послуша и такааа.....минаха почти 2 години от сватбата ни и 1 и половина година от бебеправенето и резултат няма.
НО аз съм упорита и ината оптимистка, и смятам да направя всичко възможно да постигнем мечтата да гушнем нашето бебче.
Прегръщам ви силно!

 :bighug:
« Последна редакция: Юли 02, 2008, 16:42:35 pm от Assi »

Соф,аз миличка не съм кометентна по проблема,но според мен не отлагай.Но каквото и да решиш ,с теб съм и те подкрепям. :bighug: