0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

В кой месец.........
« -: Юни 19, 2008, 22:52:09 pm »
В кой месец от бременността може да се види пола на бебето на 3Д
*
Re: В кой месец.........
« Отговор #1 -: Юни 19, 2008, 23:02:04 pm »
В 13-14 седмица получих частично отлепване на плацентата, постъпих по спешност в болницата, когато д-р Дяволов ме прегледа на ехографа, по между другото ми каза и пола, до сега има още едно потвърждение.
Re: В кой месец.........
« Отговор #2 -: Юни 19, 2008, 23:12:21 pm »
Мари благодаря за отговора!
Радвам се ,че всичко сега е наред с теб и бебо!
Поздрави! :)
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: В кой месец.........
« Отговор #3 -: Юни 19, 2008, 23:21:03 pm »
миналата ми бременност беше с еднояйчни близнаци и ми казаха пола в 14-та седмица с един скапан апарат 2Д.
 А сега с Жори в 13-та ми казаха пак с обикновен.
<br />
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: В кой месец.........
« Отговор #4 -: Юни 20, 2008, 07:19:18 am »
Последният ми преглед беше в 16г.с. на Доплер ехограф. Не ми казаха пола, но аз не съм и питала - може и вече да се е виждало какво ще мъничето. Мислех, че е рано, затова изобщо не повдигнах въпроса. А май е трябвало да питам :D
Re: В кой месец.........
« Отговор #5 -: Юни 20, 2008, 08:20:12 am »
Ами май зависи и кой го гледа :wink: Аз от самото начало знаех, че ще е момиче, а д-р Даскалов потвърди новината в 16-17 г.с. на 2Д. :D
Re: В кой месец.........
« Отговор #6 -: Юни 20, 2008, 11:45:44 am »
При нас Стаменов видя в 12.3 г.с.  :lol: (никога не бях предполагала, че може да се види толкова рано)
Благодаря ти, Бени!







*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: В кой месец.........
« Отговор #7 -: Юни 20, 2008, 13:09:04 pm »
Мда, вече много рано могат да кажат, стига бебо да позволява, мойто още не го знам какво е :( все се врътка и се крие. Предишния път ни обърна гръб, а последния се беше скрило-ръчички, крачета всичко събрало там около гениталите и още тъна в неизвестност.
Е, в крайна сметка, ако се позовем на стария виц, каквото и да се роди, само ще си избере, какво да бъде, когато порасне  :wink:
Re: В кой месец.........
« Отговор #8 -: Юли 01, 2008, 12:04:39 pm »
При мен, доктора ми каза,че ще си имаме момиченце в 18 седмица. Сега на 7-юли съм на консултация и очаквам да ми потвърди пола :) защото и баткото иска сестричка :)
*
Re: В кой месец.........
« Отговор #9 -: Юли 01, 2008, 12:31:16 pm »
Ами май зависи и кой го гледа :wink:
В 13г.с Д-р Александров видя момъка  :D

*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: В кой месец.........
« Отговор #10 -: Юли 01, 2008, 15:04:10 pm »
При мен в 12 г.с. казаха, че вероятно е момче. В 16 обаче вероятността се опроверга и оттогава до края Док беше категоричен, че е момиче и позна  :wink:

*
Re: В кой месец.........
« Отговор #11 -: Юли 01, 2008, 15:11:51 pm »
В 18 седмица д-р Даскалов видя пола и на двете бебета. То момъка така се беше разкрачил, че му направи снимка на триизмерния на пишлето. Каза че с тази снимка мъжо може да се хваща на бас. За момиченцето също беше категоричен от раз и преди месец и д-р Пелев потвърди половете.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: В кой месец.........
« Отговор #12 -: Юли 01, 2008, 15:20:24 pm »
В кой месец от бременността може да се види пола на бебето на 3Д
А защо точно на 3Д те интересува? И толкова ли е важно точно в кой месец ще се види?
Това че при някои се е видяло по-рано не значи, че при всички е така. Това че някой доктор не го е видял, не значи че е некадърник...
Зучиш така, все едно ако е момиче мъжът ти ще те изхвърли от къщи.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: В кой месец.........
« Отговор #13 -: Юли 01, 2008, 16:02:37 pm »
Зучиш така, все едно ако е момиче мъжът ти ще те изхвърли от къщи.

остави, има и такива  :wink:
свекърва ми има двама сина - породени, мъжът ми е второто момче. ражда заедно с жена, която ражда второ момиче. жената в краката й се хвърлила да плаче, толкова била отчаяна, че мъжът й ще я изгони, че пак е момиче. молила се, пари предлагала - да сменят децата. мъжът й като разбрал, наистина й казал да не я вижда повече. е, сигурно я е прибрал де, но явн има и такава порода идиоти.
сори, за спама.
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: В кой месец.........
« Отговор #14 -: Юли 01, 2008, 16:05:36 pm »
Никога не бих и предположила, че може да има такива хора 8O 8O 8O
Re: В кой месец.........
« Отговор #15 -: Юли 01, 2008, 16:33:02 pm »
На нас май 12 седмица ни казаха, че (бебето, което остана живо) ще е момче. После на няколко пъти все го заничаме, но все не му е много голямо мъжеството, та вече док има съмнение, че може да е момиче. И ние се шегуваме, че като порасне то само ще реши, но каквото и да е, здраво да е. Готови сме и за двата варианта.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: В кой месец.........
« Отговор #16 -: Юли 01, 2008, 16:54:51 pm »
За мен е ценно това да ти кажат какъв ще е пола на бебето. И основното е в това родителите да са подготвени. А не когато са роди да са разочаровани, че е такова и да има един период от няколко дни преди да го приемат. Да не говорим ако майката силно е искала да е някакво, а и самата тя е склонна към тези следродилни депресии... ще се мине много дълго време преди тя да си го приеме.

Преди време една моя роднина беше открила някакъв начин да гледа какво ще е детето - момче или момиче. Беше се пробвала на много хора и все познавала. Ама те с вече родени деца. Беше решила да гледа и на мъжа на някаква нейна братовчедка. Те са имали едно момиче. Обаче гадаенето показало момче и момиче. Оказало се че той имал и предишен брак, ама не са казвали, за да си нямат проблеми с роднините на жената.
После тази "гледачка" беше започнала да гледа и да казва и на такива, дето не са раждали. Аз не знаех, че тя се взима толкова насериозно. Ама баша ми й каза да ми гледала на мен какви ще са децата. И тя била казала момче и момиче. Странното е, че наистина много от нераждалите родиха и тя е познала. Аз като забременях с първото си знаех, че е момче. Щях да се радвам ако е момиченце, но... нали тя така беше казала.
Второто обаче трябваше да е момиче. Аз даже не го подлагах на съмнение. Радвах се, че ще е момиче, защото ми беше писнало да слушам докторите да ми казват "А момченце, слабичко, светличко... ами то е предразположено". Надявах се второто да е момиче, за да е по-здраво. В един момент обаче докторката като ми изтърси, че ще е момче не можех и дума да обеля. Не знам как съм изглеждала, но тя сякаш започна да ме успокоява. Обясних й, че не искам да е болнаво и затова предпочитам момиче. Истината е, че не ми пука толкоз какво е. Но ако си бях навивала 9 месеца, че ще е момиче, ако бях купила роклички и розови дрешки... някрая сигурно щях да съм разочарована.
Така че възможността да знам пола само ме върна на земята и ми напомни, че нищо не зависи от мен и най-добре да не си създавам излишни емоции.
А баща ми се оказа, че искал тя да види какъв ще е пола на бебето, за да е сигурен, че и аз и сестра ми ще се оженим, нямало да останем стари моми...
А бе всеки луд с номера си ще кажете, ама... и аз докато не го изпитах това чувство не вярвах, че е възможно.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: В кой месец.........
« Отговор #17 -: Юли 01, 2008, 18:41:32 pm »
Какво зна4ение има какъв ще е пола на бебето,бе хора?!
Ако ще и пет от един и същи пол да са,не е ли по-важно да ги имаш и да са здрави!!!
Хора всякакви,Божеееее!!!!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Re: В кой месец.........
« Отговор #18 -: Юли 02, 2008, 11:32:22 am »
Какво зна4ение има какъв ще е пола на бебето,бе хора?!
Ако ще и пет от един и същи пол да са,не е ли по-важно да ги имаш и да са здрави!!!
Хора всякакви,Божеееее!!!!



Права си! Оправдано е само, ако има някакви медицински причини.
И ние сме три сестри. Никой не е искал да каже на баща ми, че и третото дете е момиче. Майка ми се е молила да излезе някой да го уведоми. Уверявала ги е, че той ще се радва. Накрая така са му поднесли новината, че като е разбрал, че са живи и здрави майката и бебето е полудял от радост. Сестра ми е изписана с подарък от целия екип на АГ отделението заради реакцията на баща ми.

*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: В кой месец.........
« Отговор #19 -: Юли 02, 2008, 11:42:48 am »
Никой не е искал да каже на баща ми, че и третото дете е момиче.
Защо бе, нали пола няма значение?
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.