0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Графиката на endworl
« -: Юни 19, 2008, 16:01:56 pm »
Т меря вагинално в едно и също време.Ще съм благодарна за всяко мнение.
Re: Графиката на endworl
« Отговор #1 -: Юни 19, 2008, 19:54:25 pm »
мила , този месец май ти е ановулаторен :? Горе главата !
Другият ! :)


Спрете Земята, искам за сляза
*

    lawyer

Re: Графиката на endworl
« Отговор #2 -: Юни 20, 2008, 12:54:12 pm »
Поне според БТ - виждала съм бременни графики при ановулаторни цикли в babyplan.ru и то доста - над 20.
Ако този месец нищо не е станало, пробвай да си помогнеш при определянето на ову-то с тестове, а може и УЗИ да направиш при гинеколога ти и да проследите ову-то.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на endworl
« Отговор #3 -: Юни 22, 2008, 08:37:03 am »
Поне според БТ - виждала съм бременни графики при ановулаторни цикли в babyplan.ru и то доста - над 20.
Ако този месец нищо не е станало, пробвай да си помогнеш при определянето на ову-то с тестове, а може и УЗИ да направиш при гинеколога ти и да проследите ову-то.

Само да вметка, че не може да има бременност, ако МЦ е ановулаторен /ановулация= липса на Овулация/
Графиката може да показва, че няма О. ако терм-ра е повреден, не е измервано според правилата и т.н.
Едва 2-3-4% /не помня колко точно беше/ от жените не реагират с покачване на БТ след О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графиката на endworl
« Отговор #4 -: Юни 22, 2008, 11:40:23 am »
Lawyer може би има предвид графиките в babyplan.ru  , които са бременни в ановулаторен цикъл по БТ.Явно става въпрос за този малък процент, които не реагират с покачване на БТ, но със сигурност е щяло да се установи ову чрез УЗИ.
*

    lawyer

Re: Графиката на endworl
« Отговор #5 -: Юни 24, 2008, 15:19:47 pm »
Lawyer може би има предвид графиките в babyplan.ru, които са бременни в ановулаторен цикъл по БТ.
Уточнението е правилно, мой пропуск - да, става въпрос за ановулаторни по БТ - БТ прави резки върхове и спадове или се задържа в една равнина... А за отговор на въпроса дали един МЦ е ановулаторен в действителност едва ли може да се разчита само на БТ
Re: Графиката на endworl
« Отговор #6 -: Юни 24, 2008, 15:45:26 pm »
Благодаря на всички  :bighug:.Моите графики по принцип са луда работа - трудно може да се определи кога е ову, но този месец направо  :balk_160: .Честно казано още не ми се започва с ову тестове стига ми че алармата на телефона ми е сигнал да си сложа термометъра.Ще опитам и този месец само с т пък ако не стане от другия ще пускам тежката артилерия с тестовете и док.Късмет на всички очакващи +++
Re: Графиката на endworl
« Отговор #7 -: Септември 08, 2008, 09:25:53 am »
Ето ме и мен отново.За първи път правя тестове за овулация и с моя късмет май ми се падна цикъл без такава.Приемам идеи всякакви защо не се вдига пустата температура.  8O
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на endworl
« Отговор #8 -: Септември 08, 2008, 14:16:17 pm »
Здравей миличка според мен ОВ е била на 19 ден ако гледаме БТ и тестовете вие тогава нямате сърце но дано от 18 ден сърцето да свърши работа. Успех.


Re: Графиката на endworl
« Отговор #9 -: Септември 08, 2008, 14:21:51 pm »
И според мен е на 19-ти ден. Пожелавам ти успех!!!  :wink:
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на endworl
« Отговор #10 -: Септември 17, 2008, 14:41:35 pm »
Миличка БТ е добре до няколко дни ще видим какво сте сътворили :blowingdust2: :bfp:


Re: Графиката на endworl
« Отговор #11 -: Септември 17, 2008, 15:01:09 pm »
За съжаление май не сме успели, поне според теста от сутринта. Знам че е рано, но от три дни ме болят ужасно и корем и гърди, та реших да се пробвам. Нищо, ако не е станало този ще е другия месец и без това вчера си поръчах тестове за ову.  :bighug:
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на endworl
« Отговор #12 -: Септември 17, 2008, 15:43:28 pm »
Докъто лелката я няма нищо не се знае, освен това мила още е толкова рано за тест че как можа и да помислиш че може да отчете на мен около20 ден след ОВ чак ми отчете напълно теста а ти 11 дни дано теста да греши и да си най щастливата жена този месец. ПУ-ПУ-ПУ


*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на endworl
« Отговор #13 -: Септември 19, 2008, 14:44:58 pm »
Като ти гледам БТ май май теста си е верен, дано да греша де.
Не се отчайвай а смело напред в следващия цикъл и да но да хванете по точно момента с мъжлето.Успех


Re: Графиката на endworl
« Отговор #14 -: Септември 19, 2008, 14:55:41 pm »
Колкото и да не ми се иска лелката идва, ако не днес утре.Нищо, вече съм се запасила с ову тестове и другия месец ще се постараеме повече. Вени, миличка мерси , че намираш време за всички.  :bighug:
Re: Графиката на endworl
« Отговор #15 -: Октомври 10, 2008, 08:42:26 am »
Айде мила, стискам мноооооооооооооооого палци!!!
 :youwoman: :youwoman:
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на endworl
« Отговор #16 -: Октомври 10, 2008, 09:45:43 am »
Мила каква лелка чакаш 2-3 дни след ОВ щом си я хванала значи МЦ ще е по дълъг от обикновено, а и сърцото тжзш път со ви на място, само ще почакаме БТ да се покачи до няколко дни и дано да неи зарадваш, я не се отчайвай моля те.


Re: Графиката на endworl
« Отговор #17 -: Октомври 10, 2008, 10:20:46 am »
Вени,мила този кометар за лелката е стар, но като гледам ще се отнася и за тоя месец. Fertility и babyplan ми покозват, че ову е било на 7.10 и съм склонна да повярвам, тък като тогава втората черта на теста за ову беше по-бледа.Можеби да е била еднакво наситена на 06.10, но аз тогава пропуснах  :( . И все пак с две бременни в коментиращите ми се иска да е на късмет.
P.S. Мирка честити балончета искам и аз такива  :bighug:
Re: Графиката на endworl
« Отговор #18 -: Октомври 10, 2008, 11:03:48 am »
Ще има балони и за тебе!!! Ще видиш!
И да не съм чула повече че си изпуснала.. нали знаеш че мойте балони са точно от
същото "изпускане" като твойто, така че стискай здраво кълки! 
:bighug: :bighug: :bighug:
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на endworl
« Отговор #19 -: Октомври 14, 2008, 11:42:17 am »
Ето това вече е супер БТ дано да се зъдържи такава, стискам палци за теб.Целувки.