0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #620 -: Май 21, 2010, 14:34:22 pm »
Аз също направих първи неуспешен в Плевен и сега започвам втори.Успех на всички.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #621 -: Май 21, 2010, 14:45:17 pm »
Уса, новорегистрираните нямат право на мнение. Не гласувай в анкетата "Коя клиника избрахте?"- Ще те линчуват. :lol:

[/url]
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #622 -: Май 21, 2010, 14:58:41 pm »
Евия, най-любезно те моля да се придържаш към темата и да не правиш такива необмислени коментари.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #623 -: Май 21, 2010, 15:01:41 pm »
Очаквах, забележка за моя коментар.
За да не е спам, подготвям се за втора процедура при д-р Емин.

[/url]
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #624 -: Май 21, 2010, 15:09:21 pm »
щом я очакваш, защо я правиш- ей така да си в играта ли
не го разбирам това къде е логиката, наистина ли имаш толкова свободно време  :D
аз с толкова малко дете ходех на работа и едва ми стигаше време да прелиствам форума, не да се заяждам с хората
виж- ако си на хонорар за дразнител при плевенската клиника, напълно те оправдавам
успех в процедурата
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #625 -: Май 21, 2010, 15:13:53 pm »
Евия, радвам се че сме толкова предвидими, това от своя страна показва, че се следи за спазването на правилата.
Щом ти доставя радост да се държиш по този начин аз нямам против, но само моля да не си мислите, че ние сме толкова глупави и не разбираме как стоят нещата. Повярвай, за да работи този сайт, който е нещо уникално в цяла Европа, за да работи сдружението повече от 6г., хората които правим това сме малко над средно интелигентни :wink:
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #626 -: Май 21, 2010, 15:22:26 pm »
Радвам се, че сайта го има. Много ми е помогнал, не отричам.
Но имам право на мнение, или нещо бъркам?
Лек ден, момичета.
Успех на Картиче.

[/url]
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #627 -: Май 22, 2010, 21:05:08 pm »
Момичета има ли някоя от вас да е правила инвитро с донорски яйцеклетки в Плевен.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #628 -: Май 22, 2010, 23:57:13 pm »
Да.  :)
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #629 -: Юни 08, 2010, 08:14:40 am »
Някой правил ли е инвитро при доктор Стефанов, аз ще правя при него - доволни ли сте?успех на всички :wink:
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #630 -: Юни 09, 2010, 08:44:35 am »
Аз чакам обаждане за трансфер-вчера имах 3 оплодени, които се развиват нормално. Дано да запазим тази бройка. Труден път извървях, дано да се получи нещо. Успех на всички момичета! Толкова много се страхувах от пункцията, но ето, че и тя мина. Аз лично съм много доволна от отношението на целия екип.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #631 -: Юни 09, 2010, 12:06:01 pm »
Всичко ще е наред.Вярвай на целият екип и най вече в себе си че можеш.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #632 -: Юни 09, 2010, 12:36:29 pm »
Да, доверила съм се на екипа, вярвам им ...! Обадиха ми се, утре е трансфера. Стискайте палци, момичета. Днес - втори ден и тричките са били добре. Дано всичко да е наред!
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #633 -: Юни 09, 2010, 12:57:24 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и след две седмици да се похвалиш
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #634 -: Юни 09, 2010, 16:18:32 pm »
Здравейте след 2 неуспешен в Олимед Варна решихме с мъжо да правим 3 в Плевен,ходили сме там за генетичните,и сме много доволи искам да ви питам за квартири,там ако някой е наемал и знае моля да ми пиши.Предварително ви благодаря
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #635 -: Юни 09, 2010, 16:26:55 pm »
Тенеза, клиниката предлага стаи в хотел и цените са приемливи. Като отидете попитайте и ще ви обяснят.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #636 -: Юни 09, 2010, 16:55:38 pm »
Аз също съм спала в хотела. Резервират ти стая от клиниката, стаята беше 30 лв. 2008 г.Сега може да са скочили малко.

[/url]
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #637 -: Юни 09, 2010, 16:56:04 pm »
Благодаря за бързия отговор
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #638 -: Юни 09, 2010, 17:20:37 pm »
Тенеза, за пациенти на клиниката цената на хотелска стая е 30 лв. /двойна стая, разбира се/. Важно е от клиниката да вземеш някаква бележка, че сте пациенти на КИРМ. А квартира за няколко нощувки не зная ... може би да се свържете с агенция за недвижими имоти.
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #639 -: Юни 09, 2010, 17:33:00 pm »
Сега има повишение на цените и вече двойна стая е 60 лв., а единична е 30лв. :(
По-добре си намерете квартира. Една двойка от Варна, каза че условията в хотела не отговарят на цената от 60лв. и си бяха намерили квартира от плевенския вестник "Посредник" за по 30лв. на вечер и за двамата общо.