0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #580 -: Април 16, 2010, 13:45:19 pm »
Аз пък чух и друга клюка. :wink:
Ще се открива втори инвитро център в Плевен, нещо като филиал на клиниката на д-р Стаменов.
Под ръководството на д-р Стойков и д-р Пенков, които за сега практикуват в "Света Марина" в Плевен.
Чакало се някакво одобрение... Ще видим...
Тази информация е от лекар, но не гинеколог и незнам дали е вярна.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #581 -: Април 16, 2010, 17:30:59 pm »
Не е реклама, а самата истина. Вижте че го пише в сайта на КИРМ Плевен. Успех момичета. А това за клиника в Плвен но на д-р Стаменов сега го чувам. Дано да имаме повече възможности. Нищо не е излишно. Успех!
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #582 -: Април 16, 2010, 19:04:26 pm »
До колкото ми е известно нещо като филиал на клиниката на Д-р Стаменов ще се открие съвсем скоро в Тутракан!
Имената на гинеколозите Стойков и Пенков от Плевен мисля че едва ли могат да се спрягат със един невероятен човек какъвто е Д-р Стаменов.Аз считам че това по-скоро е клюка.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #583 -: Април 19, 2010, 06:40:05 am »
В Тутракан и сега си има клиника, просто д-р Бойчев ще започне да прави инвитро. Работи заедно с д-р Стаменов, но не е филиал на Малинов.

[/url]
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #584 -: Април 21, 2010, 20:14:53 pm »
Здравейте, момичета!
Да ви питам нещо - понеже акушерката ми каза да дойда на 3-я ден за изследванията, та се питах - понеже ми дойде днес следобяд дали е късно да отида в събота до обяд, че ми е толкова трудно да си вземам дни, а и нали трябва да си ги пазя за по-късно...
Прегръщам ви!
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #585 -: Април 21, 2010, 20:35:15 pm »

Sisoni,може би няма да е късно,но отиди сутринта в събота,ако имаш възможност.Успех!!!
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #586 -: Април 21, 2010, 23:24:23 pm »
Ако ти е дошло днес следобед- смяташ, от утре. И аз имах такава дилема и доста изчетох.

[/url]
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #587 -: Април 22, 2010, 00:20:32 am »
Правилото, което ми казаха да следвам в клиника по репродуктивна медицина, е, че за първи ден се брои денят, в който има нормално кървене преди полунощ.

Колкото и да съм уточнявала, отговорът винаги е, че зацапване не се брои, но ярко червена кръв значи първи менструален ден, дори да е само няколко часа.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #588 -: Април 22, 2010, 08:02:31 am »
Момичета, благодаря ви за бързия отговор!
Преди малко звъннах до клиниката да попитам дали не е късно в събота до обяд - жената ми каза, че ако броим по 24 часа си е ОК и ме записа за 8.30 в събота.
Ох да ви кажа каква паника ме е обзела, а това са само изследвания - не мога да спра да ги мисля тези инжекции след това!
Добре, че сте вие - мъжът ми определено е по сдържан и все ме упреква, че много се самонавивам, но знам, че вие ме разбирате! :grouphug:
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #589 -: Април 22, 2010, 08:32:10 am »
Sisoni1, тъкмо на време щв отидеш. Ако ти дойде цикъла след 14.00 часа за първи се смята следващия ден. Дано всичко с изследванията ти да е ок.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #590 -: Април 22, 2010, 19:50:11 pm »
Sisoni,успокой се, инжекцийте не са страшни и не ги мисли.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #591 -: Април 22, 2010, 22:37:39 pm »
Sisoni1,няма да разбереш кога са минали тези 11-12 дни с инжекциите,толкова бързо идва пункцията и трансфера,после чакането за чакането на теста.....
Не се притеснявай ,дано само всичко да е наред,като видиш положителния тест,дори няма да се сещаш кога са ти ги били........Пожелавам ти много късмет
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #592 -: Април 25, 2010, 22:08:41 pm »
А защо не смениш лекаря в клиниката работят и други?
Здравей-би ли споделила отговора на лекрите защо няма отговор след стимулация-защото и аз съм с такъв проблем със слаб отговор на яйчниците след стимулация какво ти казаха къде е причината-благодаря и успех :babbycarrage:
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #593 -: Май 04, 2010, 21:58:52 pm »
Здравейте, момичета!
Как сте, до къде стигнахте! Аз да се отчета - нещо изследванията ми не са такива каквито очаквах - TSH хормона ми е завишен 4.06 при граница 2.5мл, т-лимфоцитеи значително понижени, НК клетки - значително повишени и като капак Лимфопения с гранулоцитоза, което не знам какво точ1но означава... Сега очаквам резултати от микробиологията, за които се моля да са ОК! Моля ви ако някоя от вас е имала подобни резултати да ми драсне - дано не са проблем за процедурата. Сега пия еутирокс 25микр.грама 1х. дневно, метфогама и витамините, които ми изписа лекаря! :grouphug2:
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #594 -: Май 07, 2010, 15:17:39 pm »
Аз чакам резултатите от изследванията!!! Момичета, как протича самата процедура-пункцията с упойка ли е? След трансфер колко време се остава в клиниката? Как се чувствахте след пункциата и след трансфера?
« Последна редакция: Май 07, 2010, 15:20:50 pm от Mikrob4e »
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #595 -: Май 07, 2010, 15:50:26 pm »
Аз чакам резултатите от изследванията!!! Момичета, как протича самата процедура-пункцията с упойка ли е? След трансфер колко време се остава в клиниката? Как се чувствахте след пункциата и след трансфера?
Здравей :DНе се тревожи правят упойка и спиш и нищо не чувстваш.След това се лежи няколко часа и те пускат.След трансфера лежиш 2ч на магарето и после 2-3 на легло и те пускат.Чувството след пункция е като преди цикъл,а след трансфер нищо особено.Не се притеснявай,важното е да направиш хубави фоликули.Успех!
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #596 -: Май 08, 2010, 16:25:53 pm »
чаках 7 години да стане чудо и накрая отидох в Плевен .Стана от първия път.Беше доста ккъпичко около 7-8 хил.Аз бях при д-р Емин - прекрасен човек,внимателен,постоянно ме укоражаваше че ще стане и то взе че наистина стана за което ще съм му благодарна щял живот.Сега имам много-много сладка дъщеричка,и когато си играем,смее се или ми казва мамо съм наи щастливата жена.Пожелавам го от все сърще на всички и момичета не чакаите като мене.УСПЕХ
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #597 -: Май 09, 2010, 00:09:28 am »
ivka-08, какъв беше проблема при вас?
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #598 -: Май 09, 2010, 15:28:53 pm »
Фаталче,какво става при вас.Ще удължавате ли срока на заповедта или започвате.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #599 -: Май 09, 2010, 23:27:16 pm »
 Започваме тази седмица. Стискай палци , миличка!