0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #500 -: Декември 14, 2009, 16:37:07 pm »
В Плевен има и други специалисти.Аз правих там ин-витро и имам момченце на 1г. вече.Благодарение на д-р Емин.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #501 -: Декември 16, 2009, 09:02:44 am »
Здравейте, моето мнение е, че не е голяма загуба за КИРМ това че доц. Стойков не работи вече там. Юни месец писах, че съм доволна от него, но вече мнението ми е коренно различно. Изгубих половин година заради него и сега правя това което трябваше да правя тогава. Не обърна внимание на изследванията ми за хламидии за които сега започнахме лечение след като смених доктора, даже ми се накара че съм си давала парите за тях-изследванията, а той самия не ми е назаначавал никакви изследвания, нито хормони, нито микробиология, а ми прави инсеминация.
Основните елементи на щастието са: нещо да правиш, нещо да обичаш и нещо, за което да се надяваш
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #502 -: Декември 16, 2009, 09:54:47 am »
Момичета,има ли пациентки на др.Бързашки?Аз съм при него,за сега съм доволна,но бих искала да чуя други мнения.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #503 -: Декември 16, 2009, 12:17:37 pm »
Аз също съм пациентка на д-р Бързашки.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #504 -: Декември 16, 2009, 16:39:05 pm »
3004,би ли споделила какви са ти впечатленията от него?Аз имам една стимулация при него без отговор на яйчниците.Смятам отново да пробвам при него,но ме притеснява това,че не търси причината за неуспешната стимулация.Може би такава е практиката ,незнам.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #505 -: Декември 16, 2009, 16:42:18 pm »
А защо не смениш лекаря в клиниката работят и други?
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #506 -: Декември 16, 2009, 17:03:09 pm »
Точно това обмислям-дали трябва да го сменя.По принцип не искам да го сменям,защото ми харесва отношението му към мен и винаги като му звъня по тел. отговаря и обяснява всичко.Доволна съм като цяло.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #507 -: Декември 16, 2009, 17:08:13 pm »
Аз също не мога да се оплача от отношението му към мен.
Аз имам при него едно инсе и две ИКСИ-та.
Нямам положителен резултат от трите процедури.
За сега не съм се замисляла да го сменям, обаче знае ли човек.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #508 -: Декември 16, 2009, 20:14:56 pm »
А защо не смениш лекаря в клиниката работят и други?
:good_post:
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #509 -: Декември 17, 2009, 08:20:01 am »
Другите доктори не ми вдъхват доверие.Все си мисля,че той е моят доктор.Той смята др.стимулация да е с др.лекарства.Мислите ли,че причината за неуспеха  може  да е в неподходящите  медикаменти?
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #510 -: Януари 22, 2010, 11:24:04 am »
Макар,че опита ми при Емин е неуспешен съм изключително доволна от него и от целия екип.Вярно,че не е от наи-приказливите,но си върши работата.
:balk_602:
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #511 -: Януари 24, 2010, 19:27:30 pm »
Първият ми опит икси при д-р Емин не беше успешен,но за нищо не бих го сменила.Много кадърен млад специалист,който умело преценява всяка ситуация.Вярно е ,не е от приказливите,но е премерен и съсредоточен.Отделя голямо внимание и не си претупва работата,точно за това го ценя.Сега ми предстои втори опит,този път с подкрепата на Фонда,и смятам отново да се доверя на д-р Емин.Целият екип е страхотен и се чувствам спокойна и уверена,благодаря им от сърце :D
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #512 -: Февруари 10, 2010, 23:20:45 pm »
Успех на всички момичета които се борят за най голямото щастие , благодарение на док.Емин и с Божията помощ гушнах моето малко слънчице,все още не мога да повярвам че всичко мина успешно дори когато я родих се страхувах да се радвам имах чувството че все нещо ще се случи , толкова години борба ,болка и разочарование. От цялото си сърце БЛАГОДАРЯ на док.Емин , доц.Конова и всички от клиниката за всички усилия ,внимание и спокойствието което ми вдъхнаха за да успея да стана майка.Пожелавам ви го от все сърце на всички ! Бог да е със вас.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #513 -: Февруари 12, 2010, 13:40:47 pm »
Здравейте на всички :balk_64:!
Отдавна четем този форум, но ето че дойде време да се включим в него.
Имаме нужда от съвет и ще се радваме на всеки който ни помогне.
На 35 и 30 год сме, опитваме се да си имаме бебче от 4-5 год но все безуспешно.
Миналата година, декември месец, чрез извършена оперативна лапароскопия в МБАЛ - Г.Оряховица установихме причината за незачеването - тубарен проблем, т.е. запушени и двете маточни тръби в областта на маточния рог.
Решили сме да правим инвитро или ИКСИ в КИРМ-Плевен. За съжаление нямаме необходимите парични средства и ще трябва да кандидатстваме към Фонда за асистирана репродукция. Имаме налична спермограма от ноември миналата година, епикризата от лапароскопията,  в понеделник (15.02.2010 - това е четвъртия ден от цикъла ) ще пуснем в местната лаборатория изследване за FSH , като ни казаха че резултата ще е готов на следващия ден.
Тъй като се очертава в скоро време за пръв път да отидем до клиниката, бихме искали да ви попитаме някои неща и ако може да ни помогнете със съвети.
Ето и въпросчетата:
1) При кого е най-добре да си запишем час като за първо ходене, като имате в предвид проблема ни и че ще ходим най-вече за оформяне на документи за кандидатстване към ФАР? От прочетеното в темата останахме с впечатление че е хубаво да се срещнем първо с Доц. д-р Конова, която пък да ни насочи към съответния специалист.
2) Освен наличната спермограма, FSH ,епикризата от лапароскопията, лични карти и разни други предишни изследвания , какво друго е необходимо да носим?
3) Ще ни карат ли да правим наново или други изследвания , като например нова спермограма, хидротубация?
4) Ориентировъчно колко парички ще ни трябват при това първо ходене?

Предварително Ви Благодарим за вниманието, за отделеното време и за съветите!
Желаем ви успех и стискаме палци на всички да гушнете съкровената ви мечта в обятията си!
« Последна редакция: Февруари 12, 2010, 13:45:08 pm от dvoika mi6leta »
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #514 -: Февруари 12, 2010, 13:53:04 pm »
Привет, Мишлета,

Всички тези въпроси можете спокойно да зададете на сайта на клиниката. Аз направих така и още на следващия ден ми изпратиха подробна информация, в т.ч. и кой е най-удачния за мен специалист и за кога има свободни часове. Хубавото е, че кореспонденцията може да се продължи на мейл и да се доуточняват детайлите.

Скорошни успехи  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17

 :bighug:

Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #515 -: Февруари 12, 2010, 15:18:05 pm »
Днес преди обяд им писахме, но на имейла на Доц. Конова. Май е трябвало да използваме формата "Запитване" в сайта им ?
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #516 -: Февруари 18, 2010, 19:23:11 pm »
Благодаря на всички за подкрепата.  :bighug:
Иначе тази нощ съм обмисляла какви ли не варианти и накрая реших - взимам си заповедта, та нали имам 6м. за размисъл и все пак да отида на Поморие за 10 дни, после да си направя цветна снимка отново и ако поне има малък шанс да опитам, ако не колкото и да не ми се иска трябва да приживеясташа от поставянето на инжрекциите  и всички  процедури по инвитрото - казвам си ами ако наистина това е единствения ми шанс и аз го пропилея в размисли........
А иначе, май че вече наистина се разколебах за Бързашки, може би като се реша на инвитро бих се обърнала към Емин. Първия ми преглед в КИРМ беше при доц. Стойков - тогава все още не знаех какъв ми е проблема - той ми каза след 2-рото ходене - започваш клостил(без назнач. цветна снимка - добре че са форумите, за да не го започна) и  полип на матката - тогава го чаках 3м.апаратът се бил развалил, като накрая ми каза мога и без него с кюретаж.... Тогава ме оперираха в Токуда. Последва лапароскопията при Бързашки и т.н.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #517 -: Февруари 19, 2010, 08:45:00 am »
Sisoni1 пожелавам ти успех каквото и да решиш. :D
Все пак не забравяй, че ин витро се прави пролет и есен, лятото като са големите жеги не е препоръчително /не че няма да направят, но..../
Аз също бях с двустранно запушени тръби, но ги махнах и след това правих първо ин витро про д-р Стефанов. Резултатът се вижда :D
Който и да избереш, важното е да му имаш доверие и да подходи индивидуално към проблема ти, както и да разбереш дали само тръбите са проблем или има и нещо друго.


*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #518 -: Февруари 19, 2010, 16:28:39 pm »
Момичета, някой знае ли каква е цената на серклажа в Плевен, колко време се стои там след зашиването.

[/url]
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #519 -: Февруари 19, 2010, 19:57:22 pm »
Цената на серклажа е 450 лв,така поне пише в сайта им.