0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #460 -: Август 27, 2009, 08:16:20 am »
Здравейте и от мен мили момичета.Вчера бях в клиниката за среща с доц.Конова.Очарована съм от отношението й към проблемите ни.За първи път откакто обикаляме от клиника в клиника/стигнахме до запитване до Гърция/и след неуспешен опит ин витро ни приеха страшно добре,беше ни обянсено всичко свързано и самата процедура.За първи път бях попитана за проблеми с щитовидната жлеза/имам операция преди 3 месеца/.много съм щастлива че най-сетне открих своя лекар :D
Късмет,но както ти е казала и Гаха,бъди внимателна и с отворени очи  :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #461 -: Август 27, 2009, 20:08:40 pm »
Здравейте и от мен мили момичета.Вчера бях в клиниката за среща с доц.Конова.Очарована съм от отношението й към проблемите ни.За първи път откакто обикаляме от клиника в клиника/стигнахме до запитване до Гърция/и след неуспешен опит ин витро ни приеха страшно добре,беше ни обянсено всичко свързано и самата процедура.За първи път бях попитана за проблеми с щитовидната жлеза/имам операция преди 3 месеца/.много съм щастлива че най-сетне открих своя лекар :D

Дано си с такива впечатления и за в бъдеще... Съвет от пореживял в тази клиника- не се предоверявай и внимавай.... Пожелания за успех
VAS пожелавам ти в най-скоро време да имаш положителни резултати.Щом смяташ че си открила своя лекар значи е така.
Съвет от друг преживял в тази клиника - вярвай им и ако нещо те притеснява винаги можеш да питаш и ще ти бъде отговорено с внимание в тази клиника.Доц.Конова е един страхотен човек и професионалист в работата си.Нито един лекар не ми е обръщал такова внимание и загриженост както тя го направи.Благодарение на нея и д-р Емин аз съм една щастлива майка.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #462 -: Август 28, 2009, 12:19:17 pm »
Успех  и от мен VAS!!! И да не забравиш, скоро да ни се похвалиш тук  :bfp:


Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #463 -: Септември 01, 2009, 17:18:27 pm »
Успех и от мен VAS!!! Стискам палци скоро да се похвалиш  :wink:
И аз да си кажа днес изпратих документите до Фонда и започва голямото чакане! Както казват, че се чака около 3 месеца  :D може и да експлоадирам до тогава! Пък и милото ще види зор с мен.....
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #464 -: Септември 02, 2009, 15:19:21 pm »
Здравейте момичета!Тези дни не съм влизала в темата защото се успокоих че си намерих МОЯ лекар,но Ви благодаря за топлите думи и пожелания.Желая на всички чакащи като мен Успех и да се въоражим с търпение до обаждането на фонда.Благодаря Ви
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #465 -: Септември 02, 2009, 17:19:45 pm »
Здравейте момичета днес си подадох документите за фонда №396* съм  8O!
Започва голямото чакане ей  :lol:! Май по коледа ще стават чудеса...
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #466 -: Септември 02, 2009, 23:59:57 pm »
VAS ти до къде си?Кога и какво ще чакаш?
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #467 -: Септември 03, 2009, 13:24:24 pm »
VAS ти до къде си?Кога и какво ще чакаш?
Аз съм в изчакване на резултатите за щитовид.жлеза и от заключение на ендокринолог от софия при който ме изпрати доц.Конова след това изследвания за яйчников резерв защото съм на 38 г.и най-накрая и обаждане от фонда за одобрение.Смятам че нещата няма да са в тази последователност защото разглеждането на молбите потръгна с бясна скорост.дано всичко да е наред защото очаквам обаждане може би до края на месеца.Хелая успех на всички момичета
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #468 -: Септември 12, 2009, 16:36:55 pm »
Здравей  :D те бих искала да попитам какво ви е мнението за КИРМ Плевен и роточно за д-р Алкан Емин
предварително Благодаря !
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #469 -: Септември 12, 2009, 21:51:46 pm »
Здравей  :D те бих искала да попитам какво ви е мнението за КИРМ Плевен и роточно за д-р Алкан Емин
предварително Благодаря !
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=16982.0
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #470 -: Септември 13, 2009, 10:13:45 am »
Доволна съм от КИРМ Плевен и от д-р Емин.Благодарение на Господ и на тях съм бременна и очаквам да гушна моите съкровища.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #471 -: Септември 13, 2009, 10:38:31 am »
Здравейте! Аз също съм от плевенската група. :D
 Ако има момичета, които са правили процедурите при д-р Бързашки, моля да споделят впечатленията си. На нас ни предстои първи опит(надявам се и последен) и бих искала да събера информация по отношение конкретно  на ин витро при него, защото има много добри отзиви за работата му, но не намерих никакво мнение за ин витро при този лекар.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #472 -: Септември 14, 2009, 11:08:08 am »
Аз след дълго мислене и известен опит в клиниката реших да рискувам и за правя своето първо ин витро при д-р Стефанов от КИРМ.
Не сме се виждали на живо още, но ме спечели това, че е постоянно на линия - в скайпа, по тел....винаги като ми трябва да питам за нещо ми отговаря в рамките на 15-тина мин. На 23-ти имаме първа среща, да сложим Декапептила и старт... :D
Ще се радвам ако някой сподели впечатления за него.


*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #473 -: Септември 14, 2009, 11:16:37 am »
за д-р Стефанов - само визуално го познавам (виждала съм го по коридорите), мисля че един път заместваше една от акушерките в кабинета на д-р Емин - записваше ми фоликулите при прегледа. Не знаех, че вече прави инвитро, и ми е странно къде - т.к. д-р Емин ползва единствения АГ кабинет в клиниката, а когато го няма там приема д-р Бързашки. Иначе д-р Стефанов ми изглеждаше приятен човек, дано да си разбира от работата!
Успех, Maxi!
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #474 -: Септември 14, 2009, 11:28:05 am »
Мерси :D
Честно казано и аз не знаех, но понеже дава консултации в скайпа, та се разговорихме. И аз само по коридорите съм го виждала, но сега лятото правиха ремонт за разширяване на клиниката, та може и да се е сдобил със свой кабинет :D
Не знам дали си разбира от работата, но реших, че е важно да имаме контакт, защото нещо ме хвана шубето след толкова години чакане... :D
А д-р Емин последния път 30 дни не можа да ми прати микробиологията и след като отидох на място чаках 6 часа за едното листче. Да не говорим, че давността и беше изтекла....та това е едно от нещата, които ме накараха да го сменям.


Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #475 -: Септември 15, 2009, 22:52:04 pm »
Аз също се подготвям за инвитро при д-р Стефанов и съм очарована от отношението към нашия проблем. Вярвам, че благодарение на негвия професионализъм, отговорно отношение и позитивизъм този път ще успея....
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #476 -: Октомври 04, 2009, 09:05:17 am »
Момичета здравейте !
Всичко мина повече от добре!
Лекарите, акушерките и сестрите в онкогинекологията и реанимацията в Плевен са страхотни и направо извънземни!
Проф. Горчев и доц. Томов нямат равни по грижа към пациента и внимание!
Страшно съм благодарна на всички!
Сега съм 1месец болнични и към 25.10, може би ще се чувствам ОК и ще дойдем на среща с мъжо! Целувки и се пазете ....и правете редовни цитонамазки....не питайте ккаво ми видяха очите.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #477 -: Октомври 04, 2009, 19:03:36 pm »
Аз като го написах в темата на над 35годишните и тука по накратко....
Значи в онкогинекологията стоях на 28,29 и 30-ти до 13.30ч.
На 28-ми правих предварителни прегледи по списък в поликлиниката - сам си обикаляш кабинетите и после занасяш в отделението резултатите и лягаш в предоперационна стая. В нея бях с още 4жени и като в сюрреалистичен филм така се смяхме цял следобед и цяла нощ , до 7.30 когато отведоха първата. Мен ме взеха към 11.15ч Докторите и сестрите , които ме подготвяха се шегуваха помежду си и направо ме е яд , че проспах и веселбата и операцията ....Много исках да гледам, падам си по такива неща.Съжалявам , че не питах доцента дали не мога да си взема запис. Овързаха ме, анестезиолога ми викаше да дишам, погледнах часовника беше 11.40ч. Следващия спомен ми е от някакъв глас , който ме вика , нещо което сънувам и огнена дупка на стомаха,местеха ме на количка , после на легло ....Опитвах се да говоря , нямах глас. УСпях да попитам колоко е часа , казаха ми - един. След това ми биха течен аспирин и паспах до към17.30 , защото чух , че почва "Гордата Аси"- някъде работеше тв. До сутринта на следващия ден -30-ти, всичко ми е дремане , неудобство и наблядение на един шантав дядо през 2 стаички от моята, някакъв чичка с цироза и шетнята на персонала.Професор Горчев мина на визитация , след него и доцента и двамата казаха  ,че си тръгвам на обяд . Качиха ме в отделението към 9.30, дойдоха майка и мъжо , оправихме плащания , болнични и подобни и си тръгнах. НА 10-тия ден трябва да ми махнат конците ,към края на месеца трябва да отида на контрилен преглед. Доцента ми каза , че ми е запазил левия яйчник , но ми е махнал тръбите , защото са били зверски запушени и обхванати от кистата , пък и да не пречат на ин-витрото. Това е Еви.
« Последна редакция: Октомври 04, 2009, 19:05:34 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #478 -: Октомври 19, 2009, 18:25:10 pm »
Здравейте момичета. Аз познавам лично доктор Стефанов, който по време на моето ин витро (края на март 2009) помагаше на доц. Стойков. Страхотен доктор и страхотен човек. Винаги е на линия. Аз живея в Англия, но колкото пъти ми се е налагало да попитам нещо - той е бил насреща. Вече съм в 32-ра седмица и очаквам скоро да гушна малкото си съкровище, а благодарностите са изцяло за двамата ми доктори - Стойков и Стефанов. Много се радвам, че след разширението д-р Стефанов започва самостоятелна практика. Пожелавам успех и стискам палци на всички, насочили се към него и КИРМ Плевен  yahoo_33
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #479 -: Ноември 14, 2009, 11:35:20 am »
Здравейте! И аз следя темата..... на 28.11 съм свободна и мога да дойда. Съпруга ми е на работа обаче и ще съм сама. Ако е друг ден, може и да сме двамата. А относно това кой до къде е стигнал .... чакаме си търпеливо да ни се обадят за заповедта. И сме с вързани ръце, два пъти звънях на доктора, да ми каже какво следва, да започваме с изследванията, а той все ме пита кога ще си вземете заповедта :(
Нямам притенции за място и дата, каквото решите :)