0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #380 -: Май 24, 2009, 22:22:03 pm »
 Здравей, gaha151551! С бутона редактирай можеш да допълваш и редактираш поста си в рамките на 2 часа. Няма нужда да пускаш два последователни поста.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #381 -: Май 25, 2009, 02:26:54 am »
ОК
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #382 -: Май 25, 2009, 13:58:04 pm »
Gaha, надявам се следващият ми опит да е последен и успешен, Дай Боже. Всеки решава сам в коя клиника да прави опитите си.Успех
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #383 -: Май 25, 2009, 22:23:08 pm »
Gaha, надявам се следващият ми опит да е последен и успешен, Дай Боже. Всеки решава сам в коя клиника да прави опитите си.Успех

В клиниката имам и положителен /донякъде/и отрицателен опит, поради тази причина съм доста впечатлена от отношението когато имаш положителен опит и крайно изненадана, когато имаш отрицателен опит. За себе си вече съм решила как продължавам.... Дано това, което написах се прочете и от някой отговорен от клиниката, за да се променят нещата ... това е което мога да направя и да алармирам....Успех на всички
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #384 -: Май 28, 2009, 02:23:43 am »
В сайта на КИРМ пише, че те разбират пациентите си и тяхната болка.

ПЪЛНА ЗАБЛУДА !!!!!!!!!!!!!!!!!!
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #385 -: Май 28, 2009, 10:01:58 am »
Тъкмо се успокоих, че в темата се пише посъщество. Гаха разбрахме, че си разочарована винаги има доволни и недоволни. Просто смени клиниката, като не те разбират.

[/url]
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #386 -: Май 29, 2009, 14:55:28 pm »
Тъкмо се успокоих, че в темата се пише посъщество. Гаха разбрахме, че си разочарована винаги има доволни и недоволни. Просто смени клиниката, като не те разбират.
Благодаря за съвета..... но твърдо смятам да не сменям клиниката, а само лекаря- гинеколог, защото в тази клиника не е само д-р Емин /и не че е некомуникативен или особен, а така му е по- лесно да не дава отговори, на неудобни въпроси..... СТРАШНО СТАВА, КОГАТО СЕ ОПИТАШ ДА СИ ТЪРСИШ ПРОБЛЕМАТИКАТА НА НЕУСПЕХА /А успехи и неуспехи винаги ще има//.... твърдо не мога да приема позицията му, че много съм искала да имам дете и то това било проблема....или ама нали мъжа ти пуши..... няма да стане така.....или ами хайде поотслабни /при положение че не съм чудовищно дебела, а просто пухкава/ .... или то ИМУНОВЕНИНА ние го даВаме профилактично.... ама на теб може и да ти вреди..... .

В тази клиника има и други гинеколози, както и прекрасен екип от специалисти, на които мога само да благодаря за безкрайните грижи, които са полагали за мен....

Това, от което съм изразила недоволство не е само тук във форума, а също с наго е запозната и лично доц.Конова. Независимо до колко правилно или неправилно съм разбрана от нея.... само мога да кажа, че има смисъл, ако имате определени притеснения като пациенти да стигнете до нея....

Има смисъл да се говори и да се борим за нашето така желано дете. Успех на всички
« Последна редакция: Май 29, 2009, 15:58:27 pm от gaha151551 »
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #387 -: Май 29, 2009, 15:16:28 pm »
Напълно подкрепям gaha151551!
Аз, съм също бивша пациентка/клиентка на КИРМ Плевен. По различни съобръжения пък аз, реших изобщо да сменя клиниката.
Смятам, че всеки има правото да сподели, да разкаже за преживяното от него, и не намирам за уместно, коментари от сорта на "Тъкмо се успокоих, че в темата се пише посъщество. Гаха разбрахме, че си разочарована винаги има доволни и недоволни. Просто смени клиниката, като не те разбират:, защото форумът е именно затова и форум , а не книга, от която, само да четеш ли, четеш!

Продължавайте да споделяте момичета  и не само по отношение на КИРМ Плевен а за всичко, форумите са създадени именно за това, а недоволни и доволни ще има винаги.Успех на всички!



*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #388 -: Май 29, 2009, 15:44:51 pm »
Аз  смятам,че клиниката в Плевен си вършат работата и то много добре.На всякъде има успели и неуспели момичета,това до някъде е и късмет.Аз лично не получих нужното внимание от друга клиника и резултата беше нулев.Затова смятам ,че човек трябва да намери своята клиника ,своят лекар да му се довери напълно и резултата ще е на лице
« Последна редакция: Май 29, 2009, 15:49:34 pm от ben4i »
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #389 -: Май 29, 2009, 16:24:24 pm »
На същото мнение съм- ДА НАМЕРИШ КЛИНИКАТА, ДА ПОПАДНЕШ НА ТОЧНИЯ ЛЕКАР И ДА МУ СЕ ДОВЕРИШ ДО КРАЙ ..... ОК....

От клиниката отправиха към мен единствено упрека- ЗАЩО ВСИЧКИ ДРУГИ СИ МЪЛЧАТ И си вярват на лекаря, а ти имаш съмнения?  ..... единствено мога да кажа Д-Р ЕМИН Е ИМАЛ МОЯТА БЕЗРЕЗЕРВНА ВЯРА В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА 4 ОПИТА.... колко още да направя и да установя, че са пропуснати разни изследвания, не са анализирани мои особености, които може би биха повлияли в някаква посока на резултатите... или трябва ли да стоя безучастно докато изсипвам купища пари в поредния опит, за който не е чак толкова необходимо да знам за какво ще става въпрос..... ТРЯБВАло ДА ИМАМ ДОВЕРИЕ без много да питам..... И КАКВО ПЪК ТОЛКОВА- имало такива на които им се правило по много опити............................................
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #390 -: Май 29, 2009, 19:37:35 pm »
Gaha,на кой гинеколог се спря в клиниката
« Последна редакция: Май 29, 2009, 20:04:28 pm от kalina0175 »
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #391 -: Май 29, 2009, 20:11:00 pm »
Тъкмо се успокоих, че в темата се пише посъщество. Гаха разбрахме, че си разочарована винаги има доволни и недоволни. Просто смени клиниката, като не те разбират.
EVIQ, а ти защо не смени клиниката миналата година преди да знаеш какъв ти е резултата- положителен или отрицателен и доста отрицателно се изказваше по това време за д-р Емин /може би трябваше по внимателно да чета горчивите ти думи тогава/..... Щеше ли да я смениш, ако резултатът ти беше отрицателен .... или щеше да избереш да смениш лекаря?
« Последна редакция: Май 29, 2009, 20:41:29 pm от gaha151551 »
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #392 -: Май 30, 2009, 10:17:09 am »
Гаха, какво да ти отговоря. Не съм се изказвала доста отрицателно нито пък съм писала горчиви думи. Бях настроена за съвсем различно поведение от негова страна и естествено се разочаровах. После разбрах, че това му е стил на работа. Приех го и се приключи въпроса. При отрецателен тест не бих сменила нито клиниката нито доктора.

[/url]
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #393 -: Май 30, 2009, 10:55:15 am »
Напълно подкрепям gaha151551 за избора! Успех ГАХА!
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #394 -: Май 30, 2009, 11:10:56 am »
Гаха, какво да ти отговоря. Не съм се изказвала доста отрицателно нито пък съм писала горчиви думи. Бях настроена за съвсем различно поведение от негова страна и естествено се разочаровах. После разбрах, че това му е стил на работа. Приех го и се приключи въпроса. При отрецателен тест не бих сменила нито клиниката нито доктора.
Уважавам твоето мнение и решение, но приеми че има и други мнения и други решение и други ситуации и друго отношение. Аз продължавам да се боря и вярвам да достигна също до така желаното детенце. :))))
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #395 -: Май 30, 2009, 11:16:26 am »
Gaha,на кой гинеколог се спря в клиниката

В сайта на КЛИНИКАТА в Плевен ЕКИПЪТ от сектор ГИНЕКОЛОГИЯ е:
 
Доц. Д-р Светлозар Стойков, д. м.

Акушерство и гинекология
Доцент към катедра „Акушерство и гинекология” УМБАЛ – Плевен.
През 1986 г.  придобива висше медицинско образование в Медицински университет, гр. Плевен, като първенец на випуск. 1992 г. – придобита специалност по акушерство и гинекология. 1994 г. – диплом за научна степен “Кандидат на медицинските науки” (доктор). 2007 г. – свидетелство за научно звание “Доцент”. 2007 г. – Магистърска степен, специалност “Здравен мениджмънт” в СА “Д. А. Ценов”, гр. Свищов.
Над 15 специализации включително - Международен курс по полово¬-преносими инфекции и СПИН – под егидата на Министъра на здравеопазването и хуманитарните дейности на Франция и СЗО – 16.05-17.06. 1994 г., Институт “Алфред Фурние”, Париж, Франция. Над 80 научни публикации и участия в национални и международни конгреси и симпозиуми. Член на Българското дружество по акушерство и гинекология (БДАГ), член на Българската асоциация по ултразвук в медицината (БАУМ) - регионален представител за Северна България. Член на Българската асоциация по стерилитет и репродуктивно здраве (БАСРЗ). Член на Българската асоциация по гинекологична ендоскопия (БАГЕ) – учредител.

 
Д-р Ивайло Бързашки

Акушерство и гинекология
Ординатор в Клиника по Акушерство и гинекология към УМБАЛ - Плевен.
1992 - Призната специалност по акушерство и гинекология.
От 1993 г работи в областта на стерилитета в семейството и репродуктивното здраве на жената.Специализирал в областта на женския стерилитет, гинекологичната ендоскопия, репродуктивна ендокринология, ехографска диагноза в гинекологията. Публикации по проблема за поликистозиния овариален синдром и гинекологичната ендоскопия

 
Д-р Алкан Емин

Акушерство и гинекология

Редовен докторант, катедра “Акушерство и гинекология” УМБАЛ - Плевен, Тема: “Проучване на имунологични фактори, влияещи върху инфертилитета”.1997 - Участва в Международна олимпиада по химия в Монреал, Канада, след която е награден с Национална диплома и е приет без конкурсни изпити във ВМИ - Плевен.
2003 г. - Висше образование по специалността медицина, МУ - Плевен. Първенец на випуск и носител на приза "Златен Хипократ" и почетен знак от Български лекарски съюз за отличен успех от следването.
2008 г. - Придобита специалност по Акушерство и гинекология
Специализации:
2006 - Rinehart Center for Reproductive Medicine, CARI Reproductive Institute, Millenova Immunology Laboratories, Chicago, IL, USA. Курс “Основи на асистираните репродуктивни технологии и имунологичната диагностика в репродуктивната медицина”, под ръководството на проф. Каролин Кулам, д-р Джон Райнхарт и д-р Румен Русев.
2006 - Университетски ин витро център – Варна, Курс по асистирани репродуктивни техники, под ръководството на д-р Кателия Александров.
Над 20 публикации и научни съобщения в наши и чужди списания и форуми.

 
Д-р Стефан Стефанов

Акушерство и гинекология
2001 г.  Завършва висше образование по специалност "Медицина" в Тракийски университет, гр.Стара Загора
2007 г. - Придобива специалност "Акушерство и гинекология"
Курсове и квалификации:
-Ехография в Акушерството и гинекологията
-Триизмерна ехография
-Доплерова ехография

« Последна редакция: Май 30, 2009, 11:19:24 am от gaha151551 »
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #396 -: Май 30, 2009, 15:14:57 pm »
Gaha,много смело пишеш.Не се ли притесняваш,че ще те гледат с лошо око в тази клиника?
« Последна редакция: Май 30, 2009, 15:19:00 pm от kalina0175 »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #397 -: Май 30, 2009, 15:24:08 pm »
Gaha,много смело пишеш.Не се ли притесняваш,че ще те гледат с лошо око в тази клиника?

вие да не сте в задължително училище? що за манталитет? недоволна съм, но си трая, щото ме е страх да не ми пишат двойкаи ще продължавам да ходя там...

"Кога да сменим лекаря
Тъй като безплодието обикновено е продължителен процес, гневът е естествен резултат и често се прехвърля на лекаря ви. Непрекъснатата смяна на лекарите или „пазаруването на лекари” обаче може да бъде контрапродуктивно! Ако качеството на помощ, която получавате е добро, внимавайте със смяната на лекари – лекар, който познава вас и вашето безплодие добре, може да ви бъде от значителна помощ.
Смяната на лекари никога не е лесна, защото с времето създавате лична връзка с вашия лекар. Трябва обаче да се замислите за смяна на лекаря, ако чувствате, че:
•   Лекарят е некомпетентен (например – пренебрегнал е очевидни симптоми, изпуснал е диагноза, предписал е грешно лекарство или не може да стигне до дъното на проблема ви)
•   Лекарят не общува ефективно с вас (обясненията му не са в обикновения човешки език или не ви се дава време да задавате въпроси и да повдигнете проблеми свързани с темата)
•   Лекарят не обръща внимание на нуждите или притесненията ви.
•   Загубили сте доверие в способностите и уменията на лекаря.
•   Намирате, че лекарят ви не се съобразява много с вас (кара ви да чакате твърдо дълго за часа си, не ви връща обажданията, не записва часове вечерта или през уикенда).
•   Лекарят ви е твърде скъп."

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #398 -: Май 30, 2009, 21:07:17 pm »
Не познавам добре системата и е Така-хем съм недоволна и хем си трая.Но аз останах с впечатлението,че в тази клиника гинеколог,който прави инвитро е само д-рЕмин-към него единственони насочи доц.Конова.
« Последна редакция: Май 30, 2009, 21:10:30 pm от kalina0175 »
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #399 -: Май 31, 2009, 09:48:59 am »
Gaha,много смело пишеш.Не се ли притесняваш,че ще те гледат с лошо око в тази клиника?
Ами написах каквото съм преживяла.