0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #300 -: Април 27, 2009, 13:10:23 pm »
Stani81 понеже и при нас е същото /аз съм без тръби/накратко:
- за фонда ти трябва изследване на ФСХ на трети ден, заверено от съответната лаборатория, но не е задължително да е в Плевен. Задължително е да има подпис и печат.
- епикириза от лапарото или друго доказателство, че нямаш тръби
- една спермограма за мъжо, отново с подпис и печат
- заверени копия на лични карти
- етапна епикриза от КИРМ Плевен, което е един лист с подпис и печат, на който пише какви документи се прилагат и че нямате противопоказания по наредба 28
Това е накратко.
- попълнени приложения по наредбата, че не сте поставени под запрещение, че нямате родство и т.н.....От центъра ще ти ги разпечат, но не са форматирани и изглеждат ужасно, та аз си ги подготвих отделно.
Нас ни накараха да правим много изследвания, които са необходими преди стартиране на процедура, но не и за кандидатстване по фонда. Но поради моето невежество всичко мина, сега може би след време ще повтаряме някои от изследванията.
Въпреки това важен е крайния резултат! Успех!


Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #301 -: Април 27, 2009, 13:41:07 pm »
Добре това го разбрах,но според теб мога ли да отида да си направя тези изследвания на хормоните пожелание в КИРМ Плевен по-рано или трябва някой лекар да ми ги е назначил.Ето това не ми е ясно.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #302 -: Април 27, 2009, 13:56:45 pm »
Според мен можеш да си ги направиш и по-рано. Въпросът е да са на трети ден и да има подпис и печат на резултатите. Това е.
Аз ги правих в друга лаборатория, но това няма значение.


Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #303 -: Април 28, 2009, 11:26:33 am »
Maxi , значи може изследванията да са от друга лаборатория(обикновена) , но да имат печат и подпис? Печата и подписа на кого трябва да бъдат - на лекар или на лабораторията?
И друго искам да попитам. Дали е възможно изследванията да са на 2 ден , а не на 3 ден?
Просто на 30.04. няма да имам никаква възможност да правя изследвания.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #304 -: Април 28, 2009, 14:53:43 pm »
Има ли момичета,които са правили ИКСИ при д-р Стефан Стефанов от клиниката.Не можах да намеря никаква информация за този лекар и ще съм благодарна,ако има момичета,които са ходили при него да споделят мненията си!
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #305 -: Април 28, 2009, 15:12:51 pm »
Здравейте момичета, и ние избрахме КИРМ Плевен и за огромна наша радост УСПЯХМЕ и сега съм в 7 г.с. Нямам думи да изразя благодарността си към доц. Стойков, д-р Стефан Стефанов, доц. Конова и д-р Първанов. Всъщност всички от клиниката са чудесни, мили и отзивчиви.
Svetle, мисля че д-р Стефанов не работи самостоятелно. Основно работи с доц. Стойков и неговите пациенти. Но аз съм очарована от него. Каквото съм питала ми е обяснил, обръща страхотно внимание на всички, интересува се от всичко ново в областта си и въобще е един невероятен млад лекар.
УСПЕХ на всички момичета независимо към коя клиника са се насочили!!!
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #306 -: Април 28, 2009, 16:01:13 pm »
Здравейте момичета, и ние избрахме КИРМ Плевен и за огромна наша радост УСПЯХМЕ и сега съм в 7 г.с. Нямам думи да изразя благодарността си към доц. Стойков, д-р Стефан Стефанов, доц. Конова и д-р Първанов. Всъщност всички от клиниката са чудесни, мили и отзивчиви.
Svetle, мисля че д-р Стефанов не работи самостоятелно. Основно работи с доц. Стойков и неговите пациенти. Но аз съм очарована от него. Каквото съм питала ми е обяснил, обръща страхотно внимание на всички, интересува се от всичко ново в областта си и въобще е един невероятен млад лекар.
УСПЕХ на всички момичета независимо към коя клиника са се насочили!!!

Доколкото разбрах скоро и д-р Стефанов ще работи по-самостоятелно, клиниката се разширява и ще има повече кабинети за всички лекари. Мисля, че и за нас ще е по-добре, макар че се надявам, че няма да имам повече нужда от тях за ин витро :-)
 
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #307 -: Май 05, 2009, 18:13:39 pm »
Момичета, знаете ли дали утре клиниката ще работи? Трябва да отидем за подпис и печат на спермограма, правена при тях, а на телефоните никой не вдига.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #308 -: Май 05, 2009, 18:24:30 pm »
 Доколкото разбрах няма да работи. Аз исках да си запиша час за някой от тези дни , но не записваха.
Предполагам , обаче ,че работят за пункции и трансфери и ще има кой да се подпише и да сложи печат.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #309 -: Май 05, 2009, 21:16:10 pm »
Аз в четвъртък ходих в клиниката и на регистратурата обясняваха че клиниката ще работи само за пункции и трансфери с плаващо работно време според тях.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #310 -: Май 09, 2009, 13:03:35 pm »
Какво е това затишие момичета,нима никой няма с какво да се похвали.
Аз малко мога да се оплача от първата ми среща с Емин,спрямо отношение,ама доктори какво да ги правиш.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #311 -: Май 09, 2009, 13:34:34 pm »
Аз ще се похваля и преди съм казвала, че съм си доволна от д-р Емин, дори и понякога да не му се говори много много, но пък винаги отговаря на въпроси. А сега съм още по-щастлива, че вчера и аз видях полжителен резултат. Дано всичко се развие добре и оттук нататък. С нетърпение чакам следващата ни среща  :D.
 
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #312 -: Май 09, 2009, 16:52:43 pm »
Честито Меги, леко и безпроблемно бременеене. preggo
tzveta80 какво се е случило,защо не си доволна от Емин
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #313 -: Май 09, 2009, 21:07:19 pm »
Меги тихичко честито и от мен.,Много се радвам за още една от нас която е успяла.

А за Емин просто не се получи добре първата ни среща.Само не доволстваше нещо.Не МЕ разбирайте погрешно,не искам да ми се клани.Преди бях във Варна,там също се чака,едвам успявах да си дигна гащите и следващия трябва да влиза.Просто казвам,че химията не се получи.А така или иначе си отворих устата ще ви кажа за мъжа ми.Направи си SDI тест по препоръка на Конова,но никой не му е казал,че е трябвало да се въздържа от алкохол 7 дена.И сега не знаем до колко е верен,а нали се сещате,че са 160 лева хвърлени на вятъра.
Но пак да ви кажа не искам да се оплаквам,а просто да споделя.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #314 -: Май 09, 2009, 21:17:06 pm »
Меги колко ембриончета ти върнаха и другите замразихте ли ги?И ако си била на Пурегон по колко единици на ден?
*

    rosen mrnfl

Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #315 -: Май 09, 2009, 22:19:42 pm »
Казвам се Габриела на 33г от Плевен съм,миналата година 2008 февруари правих инвитро в клиниката на доц,Конова в гр,Плевен,Очарована останах от цялото внимание с което ме посрещнаха,на всички които и предстои да правят инвитро искам да кажа не се набутваите по Варна или София,елате в Плевен защото са хванали американска          технология при която няма пропуск ,И доказателството за това са моите две деца,които се родиха на 07,10,2008г,БЛАГОДАРЕНИЕ на Плевенската клиника и златните ръце на ембриоложката Н,Айвазова и д-рЕмин  14 от 16 жени които правихме инвитро забременяхме  с близнаци и най интересното,,,,,,,разнополови
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #316 -: Май 09, 2009, 22:23:23 pm »
Брееей и каква е тази американска технология ако не е тайна?
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #317 -: Май 09, 2009, 23:40:57 pm »
и нека не забравяме, че екипа на АГ Варна обучаваше лекарите и ембриолозите от КИРМ Плевен. така, че по скоро " технологията" не е американска , а Варненска.


благодаря Ви д-р Александров
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #318 -: Май 10, 2009, 10:37:42 am »
и нека не забравяме, че екипа на АГ Варна обучаваше лекарите и ембриолозите от КИРМ Плевен. така, че по скоро " технологията" не е американска , а Варненска.
Подкрепям те .Тъй като Варна не работи с фонда,ми препоръчаха Плевен,защото те са обучавали Емин и ембриоложката Нина.
Но Нина сега е бременна,а по план ние ще правим инвитро есента,кой ли ще е ембриолога тогава?Защото в една такава процедура е много важен.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #319 -: Май 10, 2009, 11:29:14 am »
здравейте и от мен ,аз съм правила инвитро в плевен и съм доволна от професионализма на д-р Емин.Утре отивам на кръвен и ще ви кажа за резултата .Магги мисля ,че те познавам не си ли от русе и заедно правихме трансфер?Много се радвам за теб целувам ви