0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #260 -: Април 04, 2009, 23:10:02 pm »
Аз съм за КИРМ Плевен категорично,не се чуди много тъй като има много пациенти и се чака за първоначален преглет доста . А и както разбирам от поста ти натеб ти е небходим специалист като доцент Конова а като,нея добри във тази област са много малко  у нас. 

Чак много не бих казала, че се чака за първоначален преглед на фона на клиники, които дават час за след една година. Днес мисля, че записаха за първоначален преглед за след около месец.
 
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #261 -: Април 07, 2009, 18:14:00 pm »
Az nqmam donor za sperma,kolko shte stryva v takav slychai?Po-skapo li e?

бел.мод: пиши на кирилица!
« Последна редакция: Април 07, 2009, 19:07:55 pm от Елфи »
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #262 -: Април 11, 2009, 11:57:52 am »
Момичета моля ви посъветвайте ме при кой да си запиша час в КИРМ-Плевен.Кой ще ми препоръчате?Трябва ли първо да ме види доц.Конова,т.е. първо да си запиша час за нея или направо за лекаря,който съм си избрала?Изчетох всички мнения и незнам на кой доктор да се доверя.Благодаря предварително!
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #263 -: Април 11, 2009, 12:07:35 pm »
Момичета моля ви посъветвайте ме при кой да си запиша час в КИРМ-Плевен.Кой ще ми препоръчате?Трябва ли първо да ме види доц.Конова,т.е. първо да си запиша час за нея или направо за лекаря,който съм си избрала?Изчетох всички мнения и незнам на кой доктор да се доверя.Благодаря предварително!
Здравей :DАз съм при д-р Емин и съм много доволна.Когато отидох за пръв път си бях взела час за доц.Конова.Обсъдихме нашия случай и по нейна преценка пуснахме някои изследвания.След това тя ни насочи съответно мене при д-р Емин,а мъжа ми при д-р Рилчева.Можеш спокойно да им се довериш,защото са истински професионалисти,въпреки лошите мнение във форума.Пожелавам ти успех! :D
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #264 -: Април 11, 2009, 13:22:25 pm »
Момичета моля ви посъветвайте ме при кой да си запиша час в КИРМ-Плевен.Кой ще ми препоръчате?Трябва ли първо да ме види доц.Конова,т.е. първо да си запиша час за нея или направо за лекаря,който съм си избрала?Изчетох всички мнения и незнам на кой доктор да се доверя.Благодаря предварително!
Здравей :DАз съм при д-р Емин и съм много доволна.Когато отидох за пръв път си бях взела час за доц.Конова.Обсъдихме нашия случай и по нейна преценка пуснахме някои изследвания.След това тя ни насочи съответно мене при д-р Емин,а мъжа ми при д-р Рилчева.Можеш спокойно да им се довериш,защото са истински професионалисти,въпреки лошите мнение във форума.Пожелавам ти успех! :D
Абсолютно същата беше процедурата и при нас,първо доц.Конова,после док.Емин,аз лично съм мн доволна от док.Емин за мене това беше единствения и все още е доктор който успя да ми спечели доверието безусловно.И моя мъж беше насочен към док.Рилчева.Успех  :goodluck:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #265 -: Април 11, 2009, 13:55:19 pm »
Значи първо при доц.Конова и след това тя ще ни ориентира.Благодаря ви!
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #266 -: Април 11, 2009, 22:56:07 pm »
Значи първо при доц.Конова и след това тя ще ни ориентира.Благодаря ви!

Най-добре така, и аз направих като Джина и Искра. И аз харесвам д-р Емин, независимо от отрицателните мнения за него и неуспешното икси.
« Последна редакция: Април 11, 2009, 22:58:22 pm от Meggy »
 
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #267 -: Април 13, 2009, 21:27:55 pm »
Днес ходих да си запиша час за доц.Конова за 13.05(няма за по-рано).Обръщам се към тези от вас,които вече са минали по този път.Кажете ми моля ви какво точно да очаквам от първата среща с доц.Конова.В смисъл трябва ли да имаме готовност за някои изследвания(нали за спермограмата трябва да има въздържание) или първо ще ни насочи към някой доктор и тогава всичко останало.Споделете ми нещо,защото това незнание много ме притеснява. :(
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #268 -: Април 13, 2009, 21:36:08 pm »
 Ние на първата консултация с доц. Конова носихме всички изследвания , правени отпреди. Мъжа ми имаше въздържанието за спермограма. Направи ни списък от изследвания , които трябва да се направят, за да се отхвърлят една по една причините за неуспех. Направихме някои от изследванията в лабораторията , после влязохме за прегледите.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #269 -: Април 13, 2009, 21:39:11 pm »
 Здравейте.
 
Днес ходих да си запиша час за доц.Конова за 13.05(няма за по-рано).Обръщам се към тези от вас,които вече са минали по този път.Кажете ми моля ви какво точно да очаквам от първата среща с доц.Конова.В смисъл трябва ли да имаме готовност за някои изследвания(нали за спермограмата трябва да има въздържание) или първо ще ни насочи към някой доктор и тогава всичко останало.Споделете ми нещо,защото това незнание много ме притеснява. :(
Ами ние като ходихме нещата протекоха така:
 1.Първо отидохме при доц.Конова там разказахме наща исторя,демек от кога пробваме, правени ли са ни някакви изследвания,ако имате е хубаво да си ги носите да ги погледне.После тя ни обясни как работят те и какво е хубаво да се направи.
 2.Извика док.Емин,психолога и още един който е за мъжа ми(прави спермограми ),запозна ни с тях и те ни поеха.
 3.Спомням си че тя ни посъветва да си направим всички изследвания и там за да са сигорни в резолтата ,пуснахме хормони,спермограма,генекологични изледвания и бяхме при психолога.
 Ами горе доло цял ден бяхме там.Хубаво е и парично да сте подготвени.
 Дано съм била достатъчно подробна ,но може и да съм изпуснала нещо(беше преди време и ми е мътно,но мисля че най важното съм го описала).
 Успех ти желая от сърце,там ще си в сигорни ръце не се съмнявай  osi_9 :goodluck: :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #270 -: Април 13, 2009, 21:42:16 pm »
Това всичко в един и същи ден ли? Колко време ви отне горе-долу?Питам защото ние работим на смени и трябва да знам дали да се освободя от работа или да се обадя че ще закъснеем?Кога се срещнахте с доктора,към който ви насочиха?Благодаря за информацията,която ми даваш?
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #271 -: Април 14, 2009, 00:05:38 am »
 Ами в един ден беше това което съм описало по горе,по добре за всеки случай си се освободете,ние се бяхме освободили понеже сме от Варна ,и добре че се освободихме.Още същия ден се срещнах с моя док.Незнам дали и при вас ще е така,ако искаш опитай да се свържеш с доц.Конова и я попитай,обясний че сте на смени,тя ще ви каже ,но да знаеш бъни мн настоятелна за да те свържат иначе нямаш шанс  :balk_5:.Отне ни цял ден  :balk_600:
 А по въпроса за инфото питай ако знам ще казвам  :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #272 -: Април 14, 2009, 12:17:06 pm »
Здравейте!Аз правих инвитро в Плевен през лятото,при д-р Емин.Вече съм мама на син,който е на 35 дни.Това ми беше първи опит,за щастие успешен. :lol:
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #273 -: Април 14, 2009, 12:20:54 pm »
Здравейте!Аз правих инвитро в Плевен през лятото,при д-р Емин.Вече съм мама на син,който е на 35 дни.Това ми беше първи опит,за щастие успешен. :lol:
Честото да ти е живо и здраво детенце.Можеш ли да ми пишеш на лични как точно протича една подготовка за инвитро и колко време отнема,понеже и аз смятам да правя,при док.Емин,и силно ме интересува.
 Благодаря предварително  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #274 -: Април 14, 2009, 12:37:47 pm »
Първо бях на противозачатъчни регулон.След това започнах инжекции декапептил.Отидох на преглед и започнахме с пурегон сутрин и вечер по 150 единици.От 5 ден на стимулацията ходих всеки ден на преглед и изследвания на естрадиол.Стимулацията продължи 12  дни.После беше пункцията и на 3 ден ми върнаха ембриончетата.Всичко мина повече от добре.Много съм доволна от отношението на всички.Д-р Емин е внимателен и винаги ще съм му благодарна за щастието,което изпитвам като погледна сина си.Повече няма да хваля д-ра,защото ще се намери някой който ще каже ,че съм му адвокат.Никого не защитавам,всеки решава за себе си къде,какво да прави.Само ще кажа-това е моят ДОКТОР и пак бих направила инвитро при него.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #275 -: Април 14, 2009, 16:27:10 pm »
Момичета аз съм от пациентките на доктор Емин първи опит със положитилен резултат БЛАГОДАРЯ МУ ОТ СЪРЦЕ и на доцент Конова също и на целия екип много са мили и внимателни дано ембиончетат се задържат до край от тяхна страна направиха всичко възможно другото е Божа Работа . Кой каквото ще да пише за мен те са отговорни коректни и си знаят много добре какво прабят . Има момичета които изопщо не са посещавали КИРМ Плевен а си позволяват да хвърлят кал , което е не коректно спрямо нас самите .  Дано всичко да е нормолно при първия преглет че се притеснявам много макар че доки ме успокоява непрекъснато когато се ободя .  Успех на всички кадета и да сте .
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #276 -: Април 14, 2009, 16:47:07 pm »
Имам един въпрос,който може да ви се стори малко смешен.Мъжът ми много се страхува от това какво го очаква(страх го е от спринцовки и игли).Причината за безплодието е в мен(отстранени са ми и двете тръби),при него няма проблен той дори има едно дете от първия си брак.Та това ,което искам да попитам ,за да го осветля и него е какви изследвания се правят на мъжа,когато не сме с мъжки фактор?И още нещо колко парички горе-долу излизат първоначалните изследвания,за да сме подготвени?
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #277 -: Април 14, 2009, 16:55:26 pm »
По отношение на КИРМ Плевен, мога да кажа много неща, но те не са сред тези, които Ви се иска да чуете ...
Печелбари е първата дума, която ми хрумва на прима виста. И доста пратеници, май си имат, вече ...
Значи аз, съм сред потърпевшите, клиентки да точно-така, защото там се гледа на хората с възможности, като на клиенти, портмонета,а не на пациенти.
няма да излагам сега какво и как се е случило при мен, тук съм само по отношение на твърденията изложени по-долу , че се хвърляло кал върху клиниката.
Ами Кари 13, и ти да беше в моето положение, предполагам, че далеч други неща щеше да хвърляш по клиниката и знаеш много добре защо.
И ... не ти прави чест, ама никак.


Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #278 -: Април 14, 2009, 17:26:20 pm »
По отношение на КИРМ Плевен, мога да кажа много неща, но те не са сред тези, които Ви се иска да чуете ...
Печелбари е първата дума, която ми хрумва на прима виста. И доста пратеници, май си имат, вече ...
Значи аз, съм сред потърпевшите, клиентки да точно-така, защото там се гледа на хората с възможности, като на клиенти, портмонета,а не на пациенти.
няма да излагам сега какво и как се е случило при мен, тук съм само по отношение на твърденията изложени по-долу , че се хвърляло кал върху клиниката.
Ами Кари 13, и ти да беше в моето положение, предполагам, че далеч други неща щеше да хвърляш по клиниката и знаеш много добре защо.
И ... не ти прави чест, ама никак.
Виж des_des незнам кой постъпа некоректо май беше ти , и доста преувеличи нещата , не е нужно толкова злоба и непразан . При нас нещата приключиха и сега когато всичко сфъши мога да кажа отговорно че всичко беше много коректо . Нито съм заможна нито са гледали на мен като такава аз съм като всички останали пациенти . Аз не съм посредник и съм като всички останали.Само ще ти кажа че доста момичета които правеха ин-витро през март са със положителен тест .
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #279 -: Април 14, 2009, 17:29:29 pm »
Спазвайте добрия тон!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com