0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #20 -: Юли 31, 2008, 19:23:42 pm »
Резултати от IVF процедури в МЦ КИРМ Плевен за 1 година(април 2007 – април 2008):
Общ брой цикли   114
Общ брой трансфери   111
Общ процент трансфери довели до бременност   42.34%

http://www.ivfpleven.com/index.php?l=83
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #21 -: Юли 31, 2008, 19:44:33 pm »
Баракуда, момичето пита за лични впечатления не за рекламна статистика от сайта.
Имаше една девойка дето се похвали, че е забременяла там, но никой не е споделил впечатления от този лекар, за когото питаш.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #22 -: Юли 31, 2008, 21:16:17 pm »
...д-р Бързашки и какви са ви впечатленията от там .

  ОК,Луничке!Обаче това не е рекламна статистика,а статистика...рекламата е друго нещо. :wink: Иначе съм дала линк,на интерисуващата се за екипа,в който фигурира и въпросния доктор.Все пак въпроса е и за впечатления от клиниката,а по-добър извод не би си направила без тази статистика. :D

Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #23 -: Август 01, 2008, 10:01:58 am »
Здравейте, момичета!
Какво става с вас? Пишете! Ние още не сме започнали нищо! Пием разни хапове засега!
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #24 -: Август 01, 2008, 13:16:19 pm »
Стимулацията е с Пурегон един пълнител е около 680 лв. Цената на процедурата 2200 лв. При мен също нямаше предпоставки за вливане на имуновенин, но аз направих един курс за всеки случай. В клиниката правят само ИКСИ.

[/url]
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #25 -: Август 01, 2008, 21:45:18 pm »
dundi_sofi,
и аз поразпитах за този доктор и мога да ти кажа, че отзивите бяха много добри. Моят гинеколог настоя при него да правя цветна снимка, така че скоро ще мога да ти дам и личното си мнение.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #26 -: Август 04, 2008, 16:32:44 pm »
Здравеите момичета.Някои от вас може ли да ми каже каква е цената на ин-витрото в Плевен.В саита на клиниката нищо не пише за това .Искам да знам цялата процедура колко излиза .Благодаря ви предварително и успех на вкички.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #27 -: Август 04, 2008, 16:36:26 pm »
Здравеите момичета.Някои от вас може ли да ми каже каква е цената на ин-витрото в Плевен.В саита на клиниката нищо не пише за това .Искам да знам цялата процедура колко излиза .Благодаря ви предварително и успех на вкички.
Цитат
Цената на процедурата 2200 лв
Погледни поста на ЕVIQ -малко по-нагоре.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #28 -: Август 05, 2008, 10:32:13 am »
Здравейте и от мен,момичета!
И аз ще правя ИКСИ в Плевен,в момента пия противозачатъчните преди стимулацията.Само ,че така и не разбрах от кой ден на мензиса(или преди него)трябва да съм в Плевен?Ако някоя от вас е по-нясно,ще и бъда благодарна да се включи:)
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #29 -: Август 05, 2008, 10:42:00 am »
Здравейте!
Ако не се лъжа 2200 струва иксито, а не ин-витрото, но може и да греша. Аз като се интересувах за цена на ин-витро разбрах, че е около 5000 лв. Не съм питала д-р Емин колко ще ни струва процедурата при тях, но много скоро ще ми се наложи, защото нещата при нас без други опции се очертават за ин-витро. Иначе съм доволна от екипа. Не те залъгват, а направо ти казват как стоят нещата, което за мен си беше доста шокиращо. Но какво да се прави - съдба човешка! Като искаме да ни мирише на наакани дупенца - така ще е! :lol: :wink:
Отнасяй се с околните така, както искаш те да се отнасят с теб!
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #30 -: Август 05, 2008, 11:26:33 am »
Здравейте,

И аз планирам да правя АРТ там, но чакам да ми мине лапарото и после ще видим кога ще започна със следващия етап. До колкото разбрах трябва да мине известно време след това.
Относно центъра това, което знам е, че там правят само ИКСИ. Също така цената е различна и зависи за какво е питането - по принцип от началото на стимулацията до положителния тест цената излиза около 5-7 000 лв. в зависимост от пътуването, изследванията, лекарствата и т.н. Също така до колкото разбрах там не замразяват ембриони, но не съм много сигурна.
Успех и пишете как са нещата при вас!


Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #31 -: Август 05, 2008, 18:26:14 pm »
Здравейте момичета.Maxi аз също чакам да ми мине лапарото.В четвъртак съм при д-р да ме прегледа и да оточним деня за операцията.Моят проблем са трабите та да видим какво ще стане ако не инвитро.Ти при кой д-р ходиш в Плевен .Аз сега започнах при Бързашки и още нямам впечетления от него.Ако нещто те интерисува пиши.Желая на всички успех и дано тази клиника ни  помогне да си гушка ме бебенцата. Чао за сега от мен .
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #32 -: Август 06, 2008, 08:08:12 am »
Здравейте и от мен,момичета!
И аз ще правя ИКСИ в Плевен,в момента пия противозачатъчните преди стимулацията.Само ,че така и не разбрах от кой ден на мензиса(или преди него)трябва да съм в Плевен?Ако някоя от вас е по-нясно,ще и бъда благодарна да се включи:)

Мисля, че трябва около 7 дни преди да ти дойде,но уточни най - добре с доктора!
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #33 -: Август 06, 2008, 09:13:52 am »
Здравейте!
Ако не се лъжа 2200 струва иксито, а не ин-витрото, но може и да греша. Аз като се интересувах за цена на ин-витро разбрах, че е около 5000 лв.

Доколкото ми е известно, поне до мин. година в Плевен правеха само ИКСИ.Цената за инвитро за която говориш най-вероятно е ИКСИ плюс стимулацията.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #34 -: Август 06, 2008, 10:20:41 am »
Здравейте момичета.Maxi аз също чакам да ми мине лапарото.В четвъртак съм при д-р да ме прегледа и да оточним деня за операцията.Моят проблем са трабите та да видим какво ще стане ако не инвитро.Ти при кой д-р ходиш в Плевен .Аз сега започнах при Бързашки и още нямам впечетления от него.Ако нещто те интерисува пиши.Желая на всички успех и дано тази клиника ни  помогне да си гушка ме бебенцата. Чао за сега от мен .
Лапарото ще е при д-р Бойчев в Тутракан, а ин витрото в Плевен. По принцип там ходих при д-р Емин, но не мога да кажа, че е моя д-р. Просто той ми направи ЦС. Виждали сме се само веднъж. После като стане време за АРТ ще му мисля. Честно казано аз избрах само клиниката. Успех на всички!


*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #35 -: Август 06, 2008, 11:55:27 am »
Здравейте!
Ако не се лъжа 2200 струва иксито, а не ин-витрото, но може и да греша. Аз като се интересувах за цена на ин-витро разбрах, че е около 5000 лв.

Доколкото ми е известно, поне до мин. година в Плевен правеха само ИКСИ.Цената за инвитро за която говориш най-вероятно е ИКСИ плюс стимулацията.
Здравей, Мимка! Може и да си права, но когато бях при д-р Емин миналия път, т.е. Декември'07, трябваше да изчакам малко и после като ме прие ми се извини, но трябвало да приеме една жена с първото бебе ин-витро за клиниката. Попитах го кога ще е раждането и той каза, че ще е в края на Декември.
Отнасяй се с околните така, както искаш те да се отнасят с теб!
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #36 -: Август 06, 2008, 12:34:15 pm »
Здравейте!
Ако не се лъжа 2200 струва иксито, а не ин-витрото, но може и да греша. Аз като се интересувах за цена на ин-витро разбрах, че е около 5000 лв.

Доколкото ми е известно, поне до мин. година в Плевен правеха само ИКСИ.Цената за инвитро за която говориш най-вероятно е ИКСИ плюс стимулацията.
Здравей, Мимка! Може и да си права, но когато бях при д-р Емин миналия път, т.е. Декември'07, трябваше да изчакам малко и после като ме прие ми се извини, но трябвало да приеме една жена с първото бебе ин-витро за клиниката. Попитах го кога ще е раждането и той каза, че ще е в края на Декември.

Какво е ИКСИ?
Нали е вид ин-витро процедура.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #37 -: Август 06, 2008, 15:11:57 pm »
В Плевен правят само ИКСИ, което е директно вкарване на сперматозоид във  всяка от яйцеклетките. При класическото инвитро чакат сперматозоидите да оплодят яйцеклетките.
Аз стартирах на втория ден от цикъла с Декапептила.
За статистиката, в нашата група от 20 жени забременяхме 16.

[/url]
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #38 -: Август 07, 2008, 10:46:07 am »
В Плевен правят само ИКСИ, което е директно вкарване на сперматозоид във  всяка от яйцеклетките. При класическото инвитро чакат сперматозоидите да оплодят яйцеклетките.
Аз стартирах на втория ден от цикъла с Декапептила.
За статистиката, в нашата група от 20 жени забременяхме 16.
Ей , на това му викам успеваемост! И ние ще сме в Плевен.
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #39 -: Август 09, 2008, 10:17:37 am »
 Ей , на това му викам успеваемост! И ние ще сме в Плевен.
[/quote]

Вие не сте ли започнали вече? ... Чакам да чуя още добри думи и новини от Плевен  :)