0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Клиника Малинов
« Отговор #120 -: Март 10, 2009, 20:15:39 pm »
Тъй като чух, че клиниката, по-точно център Надежда, имат Великденска ваканция, т.е. че през април няма да работят... Моля, ако някой има повече информация по въпроса да сподели, дали това е така!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Клиника Малинов
« Отговор #121 -: Март 10, 2009, 23:36:16 pm »
Аз имам записан час за хистероскопия на 13.04, по което съдя, че ще работят, но за прегледи - не знам дали ще приемат.
« Последна редакция: Март 10, 2009, 23:42:18 pm от mery I »
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Клиника Малинов
« Отговор #122 -: Март 11, 2009, 12:24:39 pm »
Оги, мога да ти дам отговор следващия вторник.

*
Re: Клиника Малинов
« Отговор #123 -: Март 11, 2009, 13:42:30 pm »
Миналия великден работеха, но преглеждаха само стимулациите, нормални прегледи нямаше. Може би и сега ще е нещо такова.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Клиника Малинов
« Отговор #124 -: Март 11, 2009, 14:08:00 pm »
Миналия великден работеха, но преглеждаха само стимулациите, нормални прегледи нямаше. Може би и сега ще е нещо такова.
Да, най-вероятно ще е така. Те по този начин разбират почивката  :(

Re: Клиника Малинов
« Отговор #125 -: Май 21, 2009, 19:34:51 pm »
Момичета имам следното питане: Не съм пациентка на лекарите от Надежда, но искам да направим спермограма на мъжа ми в специализирана клиника ( по съвет на много момичета от тук). Въпроса е че не знам дали е възможно да направим спермограмата в тази клиника. Някоя от вас дали знае и как се процедира разбира се ако е възможно.

*
Re: Клиника Малинов
« Отговор #126 -: Май 21, 2009, 19:56:31 pm »
yamy , най-вероятно ще може,но най-добре се обади в клиниката.
*
Re: Клиника Малинов
« Отговор #127 -: Май 22, 2009, 01:36:54 am »
Момичета имам следното питане: Не съм пациентка на лекарите от Надежда, но искам да направим спермограма на мъжа ми в специализирана клиника ( по съвет на много момичета от тук). Въпроса е че не знам дали е възможно да направим спермограмата в тази клиника. Някоя от вас дали знае и как се процедира разбира се ако е възможно.
Обаждаш се на рецепция и си записвате час за спермограма. Като отидете в клиниката , отивате в "тъканна банка" която се намира на етаж (-1) , входа е откъм кафето в двора! Няма проблем да направите там спермограма!
Re: Клиника Малинов
« Отговор #128 -: Май 22, 2009, 09:51:55 am »
Благодаря ви много момичета  :D

Re: Клиника Малинов
« Отговор #129 -: Октомври 11, 2009, 18:37:47 pm »
zdravey  green apple az moga da ti dam nomer na koyto 6te ima odgovor v klinikata     9588009  az  vinagi na tozi nomer se svarzvam uspeh


бел.мод: Моля, пиши на кирилица!
« Последна редакция: Октомври 11, 2009, 21:36:52 pm от Елфи »
*
Re: Клиника Малинов
« Отговор #130 -: Ноември 19, 2009, 11:27:35 am »
Здравейте, момичета на мен ми предстои, по точно на съпруга ми, спермограма в Малинов и исках да попитам още ли се запазват часове, тъй като моя гинеколог ми каза да отидем рано сутринта и че нямало нужда да запазваме час. Аз съм от Стара Загора и гинеколога ми е от града, ако някой има нова информация за това моля да пише.Благодаря предварително.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Клиника Малинов
« Отговор #131 -: Ноември 19, 2009, 11:38:03 am »
Здравейте, момичета на мен ми предстои, по точно на съпруга ми, спермограма в Малинов и исках да попитам още ли се запазват часове, тъй като моя гинеколог ми каза да отидем рано сутринта и че нямало нужда да запазваме час. Аз съм от Стара Загора и гинеколога ми е от града, ако някой има нова информация за това моля да пише.Благодаря предварително.
за по-сигурно звънни в клиниката и попитай. ако е необхидимо да запише час да го направите, а не да се разкарвате напразно. успех
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Клиника Малинов
« Отговор #132 -: Ноември 19, 2009, 11:46:47 am »
Ние когато трябваше да правим спермограма(октомври месец) ми казаха да си запишем час :)Успех
*
Re: Клиника Малинов
« Отговор #133 -: Ноември 19, 2009, 12:34:58 pm »
justy,pipita благодаря, за бързия отговор.Успех и на вас. :)
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Клиника Малинов
« Отговор #134 -: Ноември 19, 2009, 14:11:15 pm »
Здравейте, момичета на мен ми предстои, по точно на съпруга ми, спермограма в Малинов и исках да попитам още ли се запазват часове, тъй като моя гинеколог ми каза да отидем рано сутринта и че нямало нужда да запазваме час. Аз съм от Стара Загора и гинеколога ми е от града, ако някой има нова информация за това моля да пише.Благодаря предварително.

Ако искаш да си сигурна, обади се предварително, че покрай стимулациите и ембриолозите имат доста работа, въпреки че не вярвам да ви върнат, но все пак.При секретарките трудно ще се свържеш, но позвъни на централата 9655711 и обясни за какво става въпрос.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Клиника Малинов
« Отговор #135 -: Ноември 19, 2009, 14:13:40 pm »
zdravey  green apple az moga da ti dam nomer na koyto 6te ima odgovor v klinikata     9588009  az  vinagi na tozi nomer se svarzvam uspeh


За 1 година тя сигурно вече го е намерила. :wink:
*
Re: Клиника Малинов
« Отговор #136 -: Ноември 19, 2009, 17:29:50 pm »
silvanchence,pipita,justy,момичета благодаря за помощта ви. Вече се обадих и си записахме час. 
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Клиника Малинов
« Отговор #137 -: Декември 01, 2009, 15:40:01 pm »
бихте ли ми казали какви са цените на половите хормони и на щитовидната жлеза в клиниката. може и на лични. благодаря!
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*
Re: Клиника Малинов
« Отговор #138 -: Декември 01, 2009, 16:05:59 pm »
бихте ли ми казали какви са цените на половите хормони и на щитовидната жлеза в клиниката. може и на лични. благодаря!
18 лв за един брой.
Re: Клиника Малинов
« Отговор #139 -: Януари 17, 2011, 16:20:58 pm »
И моя позната се оплака, че не отговаряли, но с постоянни упорити опити най-накрая и вдигнаха и си записа час!
Така че продължавай!
Аз ще проверя какви телефони имам и щте ти ги дам, но в понеделник!
zdraveyte iskam da vi popitam az sam odobrena ot fonda 1-viq ni opit be6e uspe6en sega imam li pravo na 2-riq opit