0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Клиника Малинов
« Отговор #20 -: Юни 12, 2008, 10:18:38 am »
Момичета имате ли представа до колко работи вечер клиниката, защото имам час за 19 ч. и се чудя дали нещо не съм разбрала не е ли много късно или по принцип там работят до късно?
Неуспеха не означава, че никога няма да успееш, просто ще ти отнеме повече време.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Клиника Малинов
« Отговор #21 -: Юни 12, 2008, 10:21:05 am »
До 20.30 - 21.00 ч.
*
Re: Клиника Малинов
« Отговор #22 -: Юни 12, 2008, 19:26:14 pm »
Момичета, ето още един телефон за връзка с клиниката 02/ 965 57 42. Днес без проблем се свързах с него, а съм се мъчила с дни да се свържа с 02/965 57 40.
Успех.
Re: Клиника Малинов
« Отговор #23 -: Юни 23, 2008, 23:40:53 pm »
Аз имам записан час за първичен час при др.Стаменов,КОЙТО НЯМА ДА ПОЛЗВАМ.Ако на някоя от вас свърши работа ще са радвам да го отстъпя.За тази събота е.Ако се обади някой на лична ще уточня.
Re: Клиника Малинов
« Отговор #24 -: Юни 23, 2008, 23:43:00 pm »
Ще го отстъпя с удоволствие на тази,която се обади първа и дано съм на късмет)))
Re: Клиника Малинов
« Отговор #25 -: Юни 28, 2008, 17:13:38 pm »
Ще го отстъпя с удоволствие на тази,която се обади първа и дано съм на късмет)))
Не разрешават от самата клиника отстъпването на часове!!!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Клиника Малинов
« Отговор #26 -: Юни 28, 2008, 18:05:15 pm »
От много време се каня да звъня в тази клиника и следях темата с леко притеснение, заради този проблем със записването на час. В четвъртък след като една приятелка ми се накара, че се моткам се обадих на номера на клиниката и на второто или третото позвъняване ми вдигнаха. Вече имам час за доктор Персенска в началото на януари. За доктор Стаменов най-ранния час за първи преглед беше чак за юни догодина. Това за другите като мен на които тепърва им предстои записване на час. Иначе още не мога да се начудя на късмета си.
Успех и при записването на час и при процедурите на всички!
*
Re: Клиника Малинов
« Отговор #27 -: Юни 28, 2008, 19:40:44 pm »
Ще го отстъпя с удоволствие на тази,която се обади първа и дано съм на късмет)))
Не разрешават от самата клиника отстъпването на часове!!!
Абсолютно невярно!Щом се касае за първичен преглед може.Скоро едно момиче от форума се възползва по този начин.Трябва само да се обадите и да презапишете името и това е.Ноооо като гледам този път съм закъсняла с коментара :(
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Клиника Малинов
« Отговор #28 -: Юни 30, 2008, 13:02:31 pm »
Вече имам час за доктор Персенска в началото на януари. За доктор Стаменов най-ранния час за първи преглед беше чак за юни догодина. Това за другите като мен на които тепърва им предстои записване на час. Иначе още не мога да се начудя на късмета си.


Късмет оттук нататък. Поздравления за избора.  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Клиника Малинов
« Отговор #29 -: Юни 30, 2008, 15:40:27 pm »
Pesheck, и аз така. Докато се накумя да им се обадя, март-април успях да си запиша час при д-р Персенка за септември. За доктор Стаменов не посмях и да попитам, но от други източници разбрах че записват за май 2009 г. Стори ми се ужасно много... Страшно се безспокоя, тъй като вече годинките ми никак не чакат, а и направих 1-2 жертви, които повече не мога да си позволя...

Цитат
Ще го отстъпя с удоволствие на тази,която се обади първа и дано съм на късмет)))

Не разрешават от самата клиника отстъпването на часове!!!

А това страшно ме притесни, тъй като по времето, за което имам час май ще съм в менструация, нещо цикълът ми се измести... Дано да имат готов вариант за такива случаи, толкова го чакам този час и ако сега трябва да го отменя, ще се побъркам...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Клиника Малинов
« Отговор #30 -: Юни 30, 2008, 15:55:57 pm »
Цитат
А това страшно ме притесни, тъй като по времето, за което имам час май ще съм в менструация, нещо цикълът ми се измести... Дано да имат готов вариант за такива случаи, толкова го чакам този час и ако сега трябва да го отменя, ще се побъркам...
 
 
Не е проблем дори да си с менструация!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Клиника Малинов
« Отговор #31 -: Юни 30, 2008, 19:49:02 pm »
Каси, благодаря за пожеланията.
Оги, и мен това ме притеснява - ЕГН-то. Затова и не посках да чакам чак до юни догодина. Ще чакам да споделиш впечатления от доктор Персенска. Успех!
*
Re: Клиника Малинов
« Отговор #32 -: Юни 30, 2008, 21:03:43 pm »
Огняна,не се притеснявай!Първичния ми преглед се падна на трети ден от цикъла.Назначиха ми изследвания и ме извикаха за преглед като ми свърши цикъла. :wink:
*
Re: Клиника Малинов
« Отговор #33 -: Юли 01, 2008, 01:33:50 am »
Оги, и мен това ме притеснява - ЕГН-то. Затова и не посках да чакам чак до юни догодина. Ще чакам да споделиш впечатления от доктор Персенска. Успех!
Непременно!

elliq, mpia, благодаря за окуражителното инфо!
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Клиника Малинов
« Отговор #34 -: Юли 01, 2008, 14:59:59 pm »
Момичета, при който и от двамата да сте си записали час, нямате място за никакво притеснение, защото те са страхотен екип! Желая ви успех и дано не ви се наложи да ги посетите изобщо! :) :P
Re: Клиника Малинов
« Отговор #35 -: Юли 01, 2008, 17:07:31 pm »
Момичета ние имаме час за първи преглед при Персенска на 25.07 и искам да попитам дали трябва да ходим и двамата или само аз и още нещо-как преминава първия преглед горе-долу?

*
Re: Клиника Малинов
« Отговор #36 -: Юли 01, 2008, 19:52:14 pm »
При нас мина така:
Отидохме и двамата,но в кабинета влезнах сама(беше го срам,но чакаше пред кабинета,ако се наложило да го извикам  :lol:).Разгледаха какво им бях занесла,назначиха ми допълнителни изследвания и ми обясниха какво следва.
Това беше в общи линии.
Успех!
Re: Клиника Малинов
« Отговор #37 -: Юли 09, 2008, 14:05:39 pm »
Момичета възможно ли е всички телефони да дават свободно и никой да не вдига.Звъня вече един час тъй като искам да запиша част за спермограма и SDI тест обаче за момента безуспешно,ако даваше заето добре но това свободно нонстоп не си го обяснявам на какво може се дължи?

*
Re: Клиника Малинов
« Отговор #38 -: Юли 09, 2008, 14:42:35 pm »
ninkata, няма как да ти отговорят ,защато отсъстват 5-10.07 включително.Обади се на 11.07
Re: Клиника Малинов
« Отговор #39 -: Юли 09, 2008, 14:51:58 pm »
Мадлен благодаря ти много за инфото,че вече се бях отчаяла и се питах какво става.