0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Мацки,може би ще ви изненадам с въпроса си,обаче ме вълнува.Има ли сред вас някоя, която си е направила операция на бюста преди  да е родила...това може би е въпрос към девойките тук,които имат вече по едно детенце / аз не съм от тях/

Така де, интересува ме ,ако има такива от вас ,да кажат как бременността е повлияла на формата им...

дано никой не ми се разсърди...Не искам да засягам никоя от вас...нали знаете,че и аз съм съпричасна на проблемите ви...забелязвам,че колкото повече се бави така желаното се комплексирам в много други насоки...
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Не се оправдавай, знаем. А и питаш в подходящия подфорум.
Аз не съм тунинговала, ама Стефания Колева (актрисата) след второто дете беше правила някакви неща, не силикон, и каза, че след третото пак ще трябва да ги прави. За съжаление не си спомням какво точно беше правила.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Тамиии,благодаря тиииии...
*
Аз доколкото знам, дори и да не си раждала след "тунинговането" пак се правят корекции на определен период. Поне така ми каза моя позната. На 3 години мисля трябвало да ходи да и "лъснат тунинга"  :wink:
*
"лъснат тунинга"... :lol:...
до преди една година си мислех,че имам хубав малък и стегнат бюст,който ми отива на фигурата/спортна натура съм/...Обаче изведнъж не знам какво стана.от диетите ли,от главата ли...започнах хич да не си го харесвам...И след као и мъжлето каза,че май ще му хареса да го "тунинговам"...ццц...муха ми влезна в главата
Обаче до сега съм чувала,че е добре след раждане.Не заради кърменето ,а по естетически причини...Ама пусто бебе не става... :(а след пет години хич и няма да ми трябва готин бюст..
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
а след пет години хич и няма да ми трябва готин бюст..
мъжът ли ще сменяш, полът или резбата
свекърва ми е на 70 и ако се откаже от тунинговане, то ще е защото няма по-стар лекар от нея за процедурата, а тя на "младите" няма доверие
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
свекърва ми е на 70 и ако се откаже от тунинговане, то ще е защото няма по-стар лекар от нея за процедурата, а тя на "младите" няма доверие

Хохохохоооооооооооооо  :lol: :lol: :lol: Ще пукнааааааа от смЕх  :D

Тамараааааа, имай милост де!!!!!!!!!!
*
ОООООоо,Тами,корема не заболя от смях...доро сваке...да даде тогава малко акъл къде да отида... :) хехехе
*
Е, Тами, направо ме разби  :lol: :lol: :lol: Страшна свекърва имаш, ЕВАЛА  :lol: :lol: :lol:
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Дидонче, доколкото знам сега има метод по който слагат силикон и не пречи на кърменето. Но все пак 100% гаранция няма. Първо бебенцето(та) и после направи тунинга :wink:.Ето малко инфо:http://www.aestheclinic.com/?go=plastic&p=breast Майтапа на страна, ама и аз много сериозно съм се замислила да се тунинговам, лекичко само за самочувствие :oops:.
« Последна редакция: Май 25, 2008, 00:02:48 am от mecheto »