0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #760 -: Ноември 05, 2009, 14:26:33 pm »
Меги, съжалявам да чуя това :(
 Мила, аз пак ще се повторя, потретя и така нататък, НО - не се бави нито миг повече !!! Нито миг ! И отивай в Ст. Загора на вагинален ехограф. Колкото може по-скоро. Във всеки един от изброените от теб случаи е по-добре да знаеш. Не зная защо все още се съмняваш в думите ни. Отиди на вагинален ехограф. Кога беше последният ти редовен цикъл ? При такова закъснение (над 20 дни), дори овулацията ти да е била на 20-25 ден, пак щеше да се види поне сакче. Моля те, вземи пари назаем и не се бави повече. Желая ти късмет с цялото си сърце и съм с теб !
Намерих в интернет контакти на д-р Даков (който споменават, че май имал вагинален ехограф и преглеждал в Казанлък в определени дни). Нямам мнение за конкретния лекар, но ако искаш го потърси. Дано телефона е актуален
Ст. Загора, ул. “Три чучура – север”   Д-р Данаил Даков   042/2 99 18
:good_post:
И аз точно ровех в нета за лекар с вагинален ехограф в Казанлък, но Гарджето ме е изпреварило. Меги, моля те, не отлагай повече това посещение. Сигурна съм, че ще намериш начин!
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #761 -: Ноември 05, 2009, 14:34:00 pm »
Мила Меги, и аз следя как се развиват новините около теб и искренно съжелявам,че все още нямаш сигурност и конкретни отговори за състоянието си! Ах така им се ядосвам и аз на тези доктори понякога-1во като си отидеш предварително или превантивно ти секазва" има време, не се виждало нищо, да не се прибъзва",а после "защо чакахте досега" ...спирам де! Моля те не се шашкай, въпреки,че е трудно да се каже отстрани!!! Стискам палци съвсем скоро облачетата около теб да се разсеят! :crossfingers:
А при мен "нечаканата" гостенка май пак се появява! Очаквах да "не" дойде вчера,но изглежда започва с едно зацапване и болките в корема. И понеже всеки път от вече 7 месеца насам си откривам "всички симптоми" този път като как не си направих тестове за бременност... Ако това зацапване не премине в МЦ до събота обаче май ще се наложи да си направя едно тестче-засега ще държа фронта.
Но май този месец при мен не е подходящо за бебче (дори ми е странно да го изрека това), тъй като от микробиологичното ми изледване се оказа,че си  имам и микроорганизми в матката :?
И щедър е, и пълен е светът с невероятни вероятности.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #762 -: Ноември 05, 2009, 14:38:25 pm »
Цитат
микробиологичното ми изледване се оказа,че си  имам и микроорганизми в матката
  Това пък какво е ? Микроорганизми в матката ???
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #763 -: Ноември 05, 2009, 14:42:27 pm »
извинете ме-незнам дали са в матката...във влагалището по-скоро :oops: (извинете ме отново)просто ми казаха,че имам микроорганизми и ми назначиха за мен и партньора ми лечение от 10 дни. В други теми видях,че са били понякога упорити и не се лекували дори и с години-дано моят случай не е от тях. Самото изследване е "микробиология" или поне така ми пише на бележката.
« Последна редакция: Ноември 05, 2009, 14:46:20 pm от Anjelika81 »
И щедър е, и пълен е светът с невероятни вероятности.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #764 -: Ноември 05, 2009, 14:43:54 pm »
И не ти ли уточниха името на тези "микроорганизми" ? Понякога това е типична за влагалището флора .. Не бързай да се шашкаш.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #765 -: Ноември 05, 2009, 14:45:24 pm »
Меги, аз съм от Стара Загора и ако мога да ти помогна с нещо не се колебай! Ако имаш възможност хващай първият микробус, аз ще те посрещна и ще действаме нататък! Познавам д-р Кънев, и той гледа с вагинален.
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #766 -: Ноември 05, 2009, 14:50:29 pm »
crow много ти благодаря-права си! Но поне моят доктор не реагира спокойно (а е спокоен по принцип) "мммм не е добре имаш бактерийки ...ще трябва да пиеш хапченца -ти и партньора ти, за да се излекуваш" . Попитах го опасено ли е това (тъй като не съм наясно), а той каза,че не било много безопасно. Ох стига съм ви занимавала с моите неща. Ще чакам до сряда да видим "дали" - "или"  :wink:
И щедър е, и пълен е светът с невероятни вероятности.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #767 -: Ноември 05, 2009, 14:51:00 pm »
извинете ме-незнам дали са в матката...във влагалището по-скоро :oops: (извинете ме отново)просто ми казаха,че имам микроорганизми и ми назначиха за мен и партньора ми лечение от 10 дни. В други теми видях,че са били понякога упорити и не се лекували дори и с години-дано моят случай не е от тях. Самото изследване е "микробиология" или поне така ми пише на бележката.
Добре де, напиши какво пише на изследването, на което пише микробиология и кажи какви симптоми имаш ( течение, сърбеж и т.н.).

Б.
« Последна редакция: Ноември 05, 2009, 14:52:46 pm от Bobbie »


  
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #768 -: Ноември 05, 2009, 14:55:18 pm »
В момента съм на работа и изследването не е у мен, като се прибера ще пиша,но незнам дали тази темичка е подходяща за това , как мислите?
Относно симптомите: от около 2-3 месеца преди самият цикъл , т.е. от 23тият ден ми се появяваше не "бяло" ами ръждиво течение съпроводено с силни болки ниско в корема, стягане, нямам сърбеж (и дано нямам!). Това ме притесни 1вия месец,но ми казаха,че другият можело да изчезне, но не изчезна. И джи пито ми "ми планира едно направление" за 3тият месец..и така.
Мили момичета мисля си,че май спамя прекрасната темичка  :?
« Последна редакция: Ноември 05, 2009, 14:57:06 pm от Anjelika81 »
И щедър е, и пълен е светът с невероятни вероятности.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #769 -: Ноември 05, 2009, 15:02:38 pm »
Виждам, че Елфи е тук. Ако може да даде линк към подходяща тема. Наистина май спамим вече ;)


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #770 -: Ноември 05, 2009, 15:08:36 pm »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #771 -: Ноември 05, 2009, 16:18:53 pm »
Мили момичета,ходила съм преди време и при двамата лекари за който пишете.Те са от Ст.Загора.Но Даков идва през почивните дни в Казанлък в една малка стайчка в подземието на къща,там приема но няма никакъв ехограф.Беше ми предписал да пия три месеца хапчета за стимулиране на овулацията без дори да ме е прегледал,просто така си решил.Това беше преди 3 години,после като прочетох в нета какви хапове ми е дал направо щях да умра.Те се пиели само веднъж,а аз ги пих 3-месеца.А що се отнася до Кънев,не го наричам доктор,защото за мен този дядо няма място там,за най елементарните неща незнае.Когато ходих при него,това беше преди няма и две години.Разбрах че само той може да прави цветна снимка в окръга,и отидох.каза ми кога да отида за да ми я направи в определени дни от цикъла беше,но не помня кога,и каза да си купя синъото вещество и някаква упойка не помня каква беше,но помня че от аптеката ми казаха че това нещо е много отровно и за какво го искам.Забравих да пиша че когато първия път отидох при него той ме заведе в близката лаборатория иза да си пусна изследвания за хламидии защото така трябвало,и за да не се разкарвам до там пак за резултатите той каза че ще ги вземе на другия ден.И така като отидох втория път вече за да ми се направи снимката,той ме прие и ми би тази упойка след което се сети че е забравил да вземе изследванията,и ми се извинява три часа.Когато ги взе се разбра че аз имам хламидии и тази снимка неможе да се направи,и то след като вече ми инжектира упойката от която два дни неможах да се оправя добре че кумата беше с мен иначе незнам какво щях да правя бях схваната цял ден,неможех да вървя добрпе и ми се виеше свят мислех че ще пхрипадна.От тогава нейскам да ги чувам и виждам и двамата некъдърници.Но все пак много ви благодаря милички за всичко което направихте за мен.Спирам,че стана много дълго.
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #772 -: Ноември 05, 2009, 17:07:03 pm »
МегиПетя ти предложи да те заведе при д-р Кънев. Предполагам, че поне за преглед на вагинален ехограф няма да се иска кой знае какво от него, но ти си знаеш ...
Иначе на Петя, шапка й свалям ! Браво на момичето - искаше да ти помогне, но ти явно не приемаш никакви съвети или помощ. Тогава просто не зная с какво бихме могли да сме ти полезни.
Моля се всичко с теб да е наред и скоро да ни пишеш хубави неща за себе си.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #773 -: Ноември 05, 2009, 17:11:24 pm »
Меги аз подкрепям Гарджето с двете ръце!
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #774 -: Ноември 05, 2009, 17:14:04 pm »
Меги, съжалявам, че така се е получило при теб!
Аз оплаквания от него нямам- като каже, че ще ми вземе резултатите-ги взема, а и не само това, помогна ми да си пусна всички необходими изследвания за да  мога да отида при специалист по АР, тъй като той не можел да ми помогне по-вече. Но както и да е. Да не се отплесвам. Исках да ти помогна поне да не се луташ из града пеш, нооооооо. Ти си знаеш - Успех.
ПП: Гардже, криска :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #775 -: Ноември 05, 2009, 17:31:06 pm »
Петя,искрено ти благодаря за помоща,оценявам това,но как да си платя пътните като нямам нищо,дори да махнем факта че неискам да го виждам този лекар вече.
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #776 -: Ноември 05, 2009, 17:37:11 pm »
http://biznes.n-bg.com/detail.php?d=7850&lang=1
Megito78, да знаеш Интернета е голяма работа. Ето ти линк към лаборатория Севтополис ООД. Току-що им се обадих по телефона. От днес имали реактиви за кръвен тест за бременност. Първо се учудиха какъв е тоя ЧХГ тест и извикаха лекарка да говори с мен. Е, тя обясни, че досега пращали в друга лаборатория. Още не били формирали цена, но ориентировъчно ми казаха 10-11 лева + 1 лев за вземането на кръв.
« Последна редакция: Ноември 05, 2009, 17:40:00 pm от rtfrtf »
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #777 -: Ноември 05, 2009, 17:45:35 pm »
Мила преди два часа се връщам от там-томчно от тази лаборатория и ми казаха че правят такова изследване и че струва 15 лв.плюс 7 лв. за пътни до София.Незнам защо на теб са ти казали така.
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #778 -: Ноември 05, 2009, 17:46:30 pm »
rtfrtf, аз мисля че няма съмнение че Мегито има + тест и е бременна. Кръвния само ще докаже, че бременност има. Лошото е, че доктора не вижда плоден сак в матката и тя е с кървене.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #779 -: Ноември 05, 2009, 17:49:28 pm »
Мила преди два часа се връщам от там-томчно от тази лаборатория и ми казаха че правят такова изследване и че струва 15 лв.плюс 7 лв. за пътни до София.Незнам защо на теб са ти казали така.
Ами на мен ми обясниха, че досега са ги пращали в Цибалаб. А в Цибалаб самият тест е 15,30 лева. Плюс административно обслужване, вземане на кръв, обработка - 4,70 лева. Това за цените в Цибалаб го знам от сайта им. Ама от днес в Севтополис вече имали реактив. Ако искаш питай ги и ти по телефона.  :ask:
Crow, аз имах предвид да направи два теста през два дни, за да види нарастват ли стойностите. Ама виж как на нея казват едно, а на мен - друго,  :ask:
« Последна редакция: Ноември 05, 2009, 17:51:49 pm от rtfrtf »
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг