0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #700 -: Октомври 30, 2009, 07:59:44 am »

Момичета, не знам защо си причинявате това - шанса тста да е отрицателен толкова рано е огромен. Дори да сте бременни вече. Недейте да се натоварвате излишно. Знам че много го искате и нямате търпение вече, но така не си помагате! Рабирам ви много добре, но няма смисъл от това, вредите си!
Успех на всички ви!
osi_9 :good_post:

Мегито78, не искам да те стряскам, но е най-добре да отидеш на лекар. Имаш си достатъчно голямо закъснение, за да се види ембрионче. А и щом втората черта на теста я е имало - значи и бременност има. Но кървене никога не може да се каже, че е нормално да има. Възможно е нивото на прогестерона ти да е леко ниско и затова да кървиш, но има и още много причини пради което това да се случва. Изобщо не чакай нито съвети в интернет, нито да се чудиш кое е нормално, а тръгвай веднага на лекар !!! И после пиши !
« Последна редакция: Октомври 30, 2009, 08:07:11 am от crow »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #701 -: Октомври 30, 2009, 08:17:18 am »
Мегито78, напълно подкрепям Гарджето. Честито! Отиди веднага на лекар. Възможно е да имаш нужда от допълнителна терапия с прогестерон. Желая ти късмет и всичко да е наред до края!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #702 -: Октомври 30, 2009, 08:23:45 am »
Мила,много ти благодаря за бързия отговор,подкрепата и съвета :DДал бог всичко да е наред този път :D
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #703 -: Октомври 30, 2009, 09:21:31 am »
crow,благодаря ти за отговора,малко ме стресна с това че кървенето ще е проблем :( :(силно вярвах ,че може да е нещо нормално но явно няма да е.Щ е отида на лекар,но в понеделник,защото в момента нямам парички безработна съм на всичко отгоре и от 4 месеца без платени здравни осигуровки.Знаете ли ,колко ще струва прегледа за да знам?Благодаря ви за бързите отговори.
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #704 -: Октомври 30, 2009, 09:26:42 am »
crow,благодаря ти за отговора,малко ме стресна с това че кървенето ще е проблем :( :(силно вярвах ,че може да е нещо нормално но явно няма да е.Щ е отида на лекар,но в понеделник,защото в момента нямам парички безработна съм на всичко отгоре и от 4 месеца без платени здравни осигуровки.Знаете ли ,колко ще струва прегледа за да знам?Благодаря ви за бързите отговори.
Отиди в спешния кабинет. Там мисля, че няма да те върнат. Опитай. Кажи им как стоят нещата. Не се оставяй - наистина недей !!! Вземи назаем до понеделник, но не се оставяй !!! За кървенето вероятно може да се оправи с прогестеронов препарат, но е добре да те види лекар. Даже е задължително !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #705 -: Октомври 30, 2009, 09:47:30 am »
megito78, подкрепям и аз гарджето, вземи пари назаем и отиди на преглед.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #706 -: Октомври 30, 2009, 09:50:45 am »
crow,благодаря ти за отговора,малко ме стресна с това че кървенето ще е проблем :( :(силно вярвах ,че може да е нещо нормално но явно няма да е.Щ е отида на лекар,но в понеделник,защото в момента нямам парички безработна съм на всичко отгоре и от 4 месеца без платени здравни осигуровки.Знаете ли ,колко ще струва прегледа за да знам?Благодаря ви за бързите отговори.
Отиди в спешния кабинет. Там мисля, че няма да те върнат. Опитай. Кажи им как стоят нещата. Не се оставяй - наистина недей !!! Вземи назаем до понеделник, но не се оставяй !!! За кървенето вероятно може да се оправи с прогестеронов препарат, но е добре да те види лекар. Даже е задължително !
Не знам от кой град си, но ако отидеш в болницата и кажеш, че си бременна с кървене никой няма да те върне. Мен така ме приеха в Тина Киркова по спешност! Не чакай понеделник и късмет!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #707 -: Октомври 30, 2009, 10:05:04 am »
Много ви благодаря за съветите,аз съм от Казанлък малък град е.Чувала съм от познати ,че като разберат че не си осигурена и те връщат.Направо незнам какво да правя :(Направо ще се побъркам,че точно в такъв труден момент нямам пари :(Няма от кой да взема пари точно сега.Единствено господ може да ми помогне сега.Надявам се да е писано всичко да е на ред и да не стане най лошото.Моля ви молете се всичко да е наред до понеделник.Защо радоста ми винаги трае толкова малко.
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #708 -: Октомври 30, 2009, 10:24:11 am »
Здравей, megito78  :D
Напълно е възможно да прокървиш докато си бременна.
Веднага отиди на гинеколог,за да те видят. Има някаква причина, за да кървиш. Ако тестът е бил положителен както казваш и имаш толкова дълго закъснение, със сигурност е имало бременност. Тичай при специалист, защото не е добре да кървиш. Не се притеснявай предварително. Кървенето в началото на бременността не означава задължително спонтанен аборт.
Късмет и пиши какво ти е казал докторът.
« Последна редакция: Октомври 30, 2009, 11:09:27 am от Lisko »


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #709 -: Октомври 30, 2009, 10:32:46 am »
Благодаря ти мила,че ме поуспокой малко,надявам се да е нормално това прокървяване.За съжаление чак в понеделник мога да отида на преглед,понеже в момента нямам парички-безработна съм :(Ще се моля всичко да е на ред и живот и здраве в понеделник да отида да ме видят.
« Последна редакция: Октомври 30, 2009, 11:09:12 am от Lisko »
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #710 -: Октомври 30, 2009, 10:35:33 am »
Ще се моля всичко да е на ред и живот и здраве в понеделник да отида да ме видят.
Мило момиче, не отлагай за понеделник. И няколко часа може да са от значение. Нямаш ли личен лекар да ти даде направление?
« Последна редакция: Октомври 30, 2009, 11:08:55 am от Lisko »
Дали съм бременна?
« Отговор #711 -: Октомври 30, 2009, 10:40:53 am »
Да, мила имам личен лекар,дали след като не съм осигурена от 4 месеца ще ми даде направление?
« Последна редакция: Октомври 30, 2009, 11:08:06 am от Lisko »
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #712 -: Октомври 30, 2009, 10:56:10 am »
Аз ще се моля,да тръгнеш веднага към спешното и да се окажат ХОРА и да не те върнат!!!!!

Слушай какво ти говорят и не си стой на една кълка,защото си "чувала" .Иди на място!Веднага!Каквото и да стане,ще си опитала!!!Как ще живееш после с мисълта,че може би си можела да задържиш бебето което чакаш 5 ГОДИНИ!!! ама не си опитала "защото си чувала"! Извинявай,сигурно ти е мн притеснено и уплашено ама явно трябва някой да те "свали" на земята...Той Господ пак ще решава,ама ако Бог е решил да ти даде,то от теб зависи да го запазиш!!! Така мислила ли си???

пп И не искам да коментирам факта,след 14 ДНИ си направила тест...
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #713 -: Октомври 30, 2009, 11:00:35 am »
Да, мила имам личен лекар,дали след като не съм осигурена от 4 месеца ще ми даде направление?

Хайде момиче, върви в болницата. Всички тук ти мислим доброто. Наистина и аз се позачудих, чакане 5 год. и тест чак след 14 дни, но това е без значение. От сърце ти желая всичко да е наред, но наистина опитай се да си помогнеш сама, за да ти помогне и Бог. Заминавай в болницата и пиши какво е станало. Осигурена или не спешна помощ на бременна жена не могат да откажат, че  :o :o :o
Всички ти стискаме палци и да се отчетеш как е минало!
« Последна редакция: Октомври 30, 2009, 11:10:59 am от Lisko »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #714 -: Октомври 30, 2009, 11:05:58 am »
Благодаря ти мила,че ме поуспокой малко,надявам се да е нормално това прокървяване.За съжаление чак в понеделник мога да отида на преглед,понеже в момента нямам парички-безработна съм :(Ще се моля всичко да е на ред и живот и здраве в понеделник да отида да ме видят.

Ходила съм в 4 часа през ноща на преглед и без пари! Не се обиждай! Прокървяване по време на бременност е опасна работа. Причините може да са много! Не отлагай,5 години не са малко че да го отминеш просто така.. Дано всичко е наред, пожелавам ти успешна бременност!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #715 -: Октомври 30, 2009, 11:38:03 am »
Благодаря ви за съветите милички.След малко отивам,свекито ще ми да де пари.Ще ви пиша какво е станало.Моляви стискайте ми палци,всичко да се оправи.
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #716 -: Октомври 30, 2009, 11:44:43 am »
Благодаря ви за съветите милички.След малко отивам,свекито ще ми да де пари.Ще ви пиша какво е станало.Моляви стискайте ми палци,всичко да се оправи.
osi_9 osi_9 osi_9
А така те искаме :D Стискаме палци за добри новини :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #717 -: Октомври 30, 2009, 13:10:29 pm »
Всичко ще бъде наред. чакаме новини.. :)
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #718 -: Октомври 30, 2009, 14:59:45 pm »
Преди малко се върнах от преглед,доктора ми каза че не се виждало нищо,матката ми е била оголемена.Казах му че и двата теста са положителни и му ги показах.Той ми съобщи че щом са пол.и то с толкова ясни черти значи може да съм бременна но още да е рано да се види плода.За зацапването ми предписа DUPHESTON И NOSPA до колкото го разчитам,за задържане на плода.Много ми е напрегнато,защо не се вижда как е възможно и дали найстина съм бременна,и защо тези тестове ми показаха толкова ясно.Просто незнам вече какво да си мисля.Доктора също така ми каза към вторник пак да отида да ме види.
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #719 -: Октомври 30, 2009, 15:19:21 pm »
Меги отиди при възможно най-добрия специалист в града. Даже по-добре отиди до Ст.Загора. Не ми се вярва на 14 дена закъснение да не се вижда плода. На вагинален ехограф ли те гледаха ? Моля те не отлагай, защото всичко това не е шега работа. Не искам да ти пълня главата с глупости, затова ще замълча, но отиди при най-добрия специалист, за който си чувала, с най-добрата техника, защото плода е редно вече да бъде видян.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.