0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #800 -: Ноември 10, 2009, 06:41:57 am »
Аз и заради друго не искам да ги пътувам,с Т съм вече 8 ден,днес може и в болница да ме вкарат не ми се рискува още веднъж...
*

    crazy_bary

Дали съм бременна
« Отговор #801 -: Ноември 14, 2009, 15:49:58 pm »
има ли шанс да съм бременна , след като ми дойде цикъла . Ям като свиня и днес много ми прилоша , затова се притеснявам , иначе секс правя винаги с презерватив, моля ако ще се заяждате не пишете изобщо , тези неща наистина са важни
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Дали съм бременна
« Отговор #802 -: Ноември 14, 2009, 15:54:57 pm »
има ли шанс да съм бременна , след като ми дойде цикъла . Ям като свиня и днес много ми прилоша , затова се притеснявам , иначе секс правя винаги с презерватив, моля ако ще се заяждате не пишете изобщо , тези неща наистина са важни

Направи си тест! Презервативи се пукат, а има е цветна бременост
« Последна редакция: Ноември 14, 2009, 16:14:13 pm от kriska »
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Дали съм бременна
« Отговор #803 -: Ноември 14, 2009, 16:11:34 pm »
има ли шанс да съм бременна , след като ми дойде цикъла . Ям като свиня и днес много ми прилоша , затова се притеснявам , иначе секс правя винаги с презерватив, моля ако ще се заяждате не пишете изобщо , тези неща наистина са важни

момиче,това е форум за проблемно забременяване!!Какво значи "ако се заяждате"??? С въпроса си обиждаш страхотно много момичета страдащи,че не могат да бъдат бременни!
Ако имаш опасения - направи си тест!И повече не задавай такива въпроси,поне НЕ тук!
За в бъдеще се обръщай към приятелките си или към лекар!
Пак повтарям - Зачатие е сайт създаден да улесни двойките с репродуктивни проблеми!!!
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #804 -: Ноември 15, 2009, 19:22:52 pm »
Сайтът не е само за двойки с репродуктивни проблеми. Призовавам за по-толерантно отношение към новите потребители.
А към последните една препоръка: преди да публикувате първия си пост, почетете малко, ориентирайте се в обстановката и усетете атмосферата тук. Тогава вероятността да получите подкрепа е по-голяма.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #805 -: Ноември 15, 2009, 20:06:04 pm »
Зачатие e българският портал за профилактика и преодоляване на стерилитета, репродуктивно здраве и семейно планиране, който съдържа много полезни материали и съвети, връзки с ресурси, свързани с лечението на безплодието и новите асистирани репродуктивни методи.
Написано е в началото на всяка страница, просто го копирах.

*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #806 -: Ноември 15, 2009, 20:14:01 pm »
Радвам се, че си го забелязала, glezenka. Надявам се, че си обърнала и внимание на форумите Опити за забременяване, Профилактика и грижа за репродуктивното здраве и подфорум Очакване на щъркела, където пишат и са добре дошли и момичета без репродуктивни проблеми.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #807 -: Ноември 15, 2009, 20:53:20 pm »
Елфи и Глезенка,и двете сте прави....обачЕЕЕ,въпросното момиче прави секс ВИНАГИ с презерватив...не мисля,че мога да съм толеранта...може и да прекалявам,и все пак мисля че не е тук мястото...все пак тук се борим с години за ДА бъдем бременни.Някак ми се струва нагло някой да пита такива неща...тук... :?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #808 -: Ноември 15, 2009, 21:36:23 pm »
Явно момичето не е прочело предварително,не е много лесно да се ориентираш в един сайт,не я оправдавам,но никой не знае,че ще има такива проблеми,когато е на такъв различен от нашия (искащи бебче) етап от живота...Нека бъдем по-толерантни... :)
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #809 -: Ноември 18, 2009, 14:10:24 pm »
Здравейте на всички...искам някой да ме посъветва дали е нормално да се съмнявам за наличие на ранна бременност- след предишния цикъл д-ра ми изписа клостилбегит по 1 хапче в продължение на 5 дни да пия,с тестове за овулация се видя че на 31.10.2009 имам положителен резултат и имахме полов акт.МЦ трябваше да е на 15.11.2009г.на 17.11.2009 т.е. след 2 дни закъснение направих тест който беше отрицателен днес на 18.11.2009 имам кафяво течение което е сякаш като за последен ден от цикъла и нито е обилно нито е малко-как мислите нормално ли е да си мисля че може да е станало чудотои какво е Вашето мнение.Предварително благодаря.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #810 -: Ноември 18, 2009, 14:34:58 pm »
petrova73 направи си кръвен тест и ще разбереш. ако е положителен ще трябва лежане и поддържаща терапия, ако е отрицателен е възможно да е имало биохимична бремнност и да се изчисти всичко.
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #811 -: Ноември 18, 2009, 16:51:30 pm »
Да,пусни си един кръвен тест,ако имаш възможност...аз лично за биохимична не се съмнявам,понеже теста който си направила щеше да е положителен(дори и с бледа черта).
Не забравяй,че ову е от 6 до 36/48ч след положителен тест за Ову...така,че не мисля че ти заъснява,а по-скоро ти идва...е,дано не съм права и имаш повод да пазиш леглото цели 9м :wink:

пп Може да мериш и БТ,за по-сигурно!

пп2 Клостил се приема само след направена цветна снимка на тръбите и спермограма на мъжът!!!Задължително се следи на УЗ,колко и какви фоликули има!!И след О,дали са се спукали!Още повече Клостил се пие най-много 6 пъти в живота!
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #812 -: Ноември 18, 2009, 17:01:18 pm »
пп2 Клостил се приема само след направена цветна снимка на тръбите и спермограма на мъжът!!!Задължително се следи на УЗ,колко и какви фоликули има!!И след О,дали са се спукали!Още повече Клостил се пие най-много 6 пъти в живота!

 :good_post:


Re: Дали съм бременна?
« Отговор #813 -: Ноември 19, 2009, 11:39:47 am »
Здравейте отново благодаря за написаното но наистина ми дойде и рухнаха всички съмнения.Сега се чудя какво да предприема защото вече много се измъчих от неуспешни опити.Миналата година чрез лапароскопия ми откриха ендометриоза ,следва лечение с лукрин депо в продължение на 6 месеца и досега са ми правили една никаква инсеминация,казвам никаква защото не беше вътрематочна и все едно нищо не са ми правили,преди това хидротубация и се установи че тръбите пропускат.Вече смятам да подам документи за инвитро и така.....пропуснах да спомена че съм имала обърната матка ....ако искате да дискутираме по темата какво мислите ,да ме посъветвате какво да предприема.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #814 -: Ноември 19, 2009, 12:06:45 pm »
Незнам обаче дали е удачно да дискутираме в тази тема... Потърси с търсачката подходяща тема и ако не намериш отговори там, може да пуснеш нова. Така и за теб ще е по-лесно. Успех!


Re: Дали съм бременна?
« Отговор #815 -: Ноември 20, 2009, 10:51:25 am »
Здравейте
от една седмица поддържам БT 37.2-37.3
трябваше да ми дойде вчера или днес.
От два дни имам леко зацапване.
A температурата не спада.
бебеправихме на 1 и 2 ноември,когато бях в предполагаема О-   
седмица след това  започнаха болки ниско долу  и в областта на пъпа, което  при мен е доста рано да е от ПМС (по принцип ме боли в деня на М )
Вече не знам какво да мисля...
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #816 -: Ноември 20, 2009, 10:54:09 am »
Здравейте
от една седмица поддържам БT 37.2-37.3
трябваше да ми дойде вчера или днес.
От два дни имам леко зацапване.
A температурата не спада.
бебеправихме на 1 и 2 ноември,когато бях в предполагаема О-   
седмица след това  започнаха болки ниско долу  и в областта на пъпа, което  при мен е доста рано да е от ПМС (по принцип ме боли в деня на М )
Вече не знам какво да мисля...
Ако и утре няма МЦ, направи си тест. Стискам палци!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #817 -: Ноември 20, 2009, 11:11:20 am »
iskam da vi popitam neshto i shte sam vi blagodarna ako polucha otgovor minaliq mesec mi doide na 29 na 13 pravih s... s priqtelq mi i toi svarshi v men vazmojno li e da sam zabremenqla.
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #818 -: Ноември 20, 2009, 11:20:02 am »
iskam da vi popitam neshto i shte sam vi blagodarna ako polucha otgovor minaliq mesec mi doide na 29 na 13 pravih s... s priqtelq mi i toi svarshi v men vazmojno li e da sam zabremenqla.
Ами възможно е миличка, щом има семе. Симптоми ли имаш? Защо се съмняваш? Рано е още за какъвто и да е тест, това е една седмица нищо няма да покаже, изчакай поне още една и тогава си направи първо домашен тест, ако ти закъснява, ако искаш за по-сигурно кръвен тест-прави се в лаборатория!!!!
И следващия път първо прочети малко по въпроса, преди да попиташ.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #819 -: Ноември 20, 2009, 11:24:27 am »
izvinqvam se che ne prochetoh parvo ama ot nqkolko dni se rovq vav foruma i vijdam che davate polezni saveti zatova reshih da potitam.a za simptomite ot 4 dena zapochnaha a me bolqt gardite chuvstvam bolka v desniq qichnik zatova reshih da vi popitam. blagodarq vi za otgovora i se izvinqvam ako sam vi zatrudnila sas neshto :oops: :oops: