0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #160 -: Май 23, 2008, 10:53:11 am »
Мери, пази се сега, лежи си. Пък като почне да ритка в коремчето, малко ще се поотпуснеш и ще си по-спокойна. :bighug:
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #161 -: Май 23, 2008, 11:54:33 am »
Мари,мила и аз сега прочетох за теб.
Не се притеснявай и пълен покой. Лежане му е майката в такива случаи и спокойствие на духа.
Аз имах множество отлепвания и кървения,така че разбирам какво ти е.
И както ми каза Док- не че е безопасно,но не е и толкова фатално.
Вяра ти пожелавам.
И много ти стискам палци това кървене да ти е последното.
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #162 -: Май 23, 2008, 15:18:14 pm »
Искам да ви попитам бременна съм във 6г.с. но освен леко напрегнати гърди нямам други симптоми. това ми е втора бременност с първото ми дете много ми се гадеше, повръщах и т.н., но сега се притеснявам ,че тези симптоми ги няма ще ходя другата седмица на лекар, но се притеснявам дали няма някакъв проблем, дали плода се развива. Моля ако има някой който е имал същите проблеми да ми пише.Благодаря.


*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #163 -: Май 23, 2008, 15:59:22 pm »
Искам да ви попитам бременна съм във 6г.с. но освен леко напрегнати гърди нямам други симптоми. това ми е втора бременност с първото ми дете много ми се гадеше, повръщах и т.н., но сега се притеснявам ,че тези симптоми ги няма ще ходя другата седмица на лекар, но се притеснявам дали няма някакъв проблем, дали плода се развива. Моля ако има някой който е имал същите проблеми да ми пише.Благодаря.
Е на мен ми е първа бременност, но при мен гаденето се появи там някъде около 6г.с. Едва ли не след като док потвърди бременност, до тогава все едно че не бях бременна, само напрегнатите гърди и често ходене до тоалетната иначе нищо друго. Не мисля,че имаш повод за притеснения, при това нали всички казват, че бременност с бременност няма еднакви. Майката на кръщелника ми, ми разказваше че до 4месец въобще не е разбрала че е бременна  8O, пък аз още в 4седмица цъфнах при доки, така че при всеки различно. Няма смисъл да си навяваш излишно кофти емоции. Стискам палци всичко да е ок. :)
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #164 -: Май 23, 2008, 16:03:24 pm »
veni_I_koci и при мен е така -само напрегнати гърди!!!И всичко е ок според док!!!Споко!!!
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #165 -: Май 23, 2008, 17:14:27 pm »
И мен само гърдите ме болят и нарастват, ходи ми се често до тоалетната и имам леки болки в корема. Гадене изобщо нямам, само при някои миризми ми става неприятно. Апетитът ми е повишен, но наблягам на плодовете и зеленчуците. Нощно време понякога се събуждам и не мога да заспя 2 часа. Иначе кръста не ме боли. Не съм спирала да ходя на работа /то верно че по цял ден съм на стол и не се изморявам физически.../ :)
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #166 -: Май 23, 2008, 18:24:23 pm »
Мери, защо не се обадиш на доктора,може да те приеме при него под наблюдение.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #167 -: Май 23, 2008, 19:17:57 pm »
Днес нямам болки, но ако се усложни положението ще отида в София.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #168 -: Май 23, 2008, 19:18:25 pm »
Искам да ви попитам бременна съм във 6г.с. но освен леко напрегнати гърди нямам други симптоми. това ми е втора бременност с първото ми дете много ми се гадеше, повръщах и т.н.
Едва ли сега ще те размине без гадене, но 6 седмица е рано за симптоми. И при мен се появиха по-късно. Да не говорим, че се появиха след като реших да пия папаверин. Ама това е друга тема.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #169 -: Май 23, 2008, 19:26:04 pm »
Това ми е 5-та бременност и освен напрегнати гърди и често ходене до тоалетната, никога не съм изпитала неразположенията и гадорийките на бременността.
Просто при всички протичат различно нещата.
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #170 -: Май 23, 2008, 20:44:38 pm »
Благодаря ви момичета за подкрепата, аз все още съм по майчинство с дъщеря ми и когато си легне заставам пред компютъра чета, чета и започвам да си внушавам че все нещо не е наред, а всъщност сигурно всичко е ок, ще разбера като отида при Док.
Благодаря че се отзовахте и ще се радвам да си споделяме бременните работи много е приятно да намериш сродна душа нали.Леки 9м. на всички и най- хубавите и здрави бебета на финала.


*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #171 -: Май 23, 2008, 21:22:38 pm »
veni_I_koci наистина всяка бременност е различна, не се притеснявай. Лека и безпроблемна бременност до края!
Mary, мила стискам палци скоро всички неразположения и проблеми да отшумят и да изкараш спокойна бременност, а на финала да гушкаш здраво и хубаво бебче!

*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #172 -: Май 24, 2008, 10:13:29 am »
Днес нямам болки

Дано всичко е вече зад гърба ти, Мари!
Стискам палци! :D
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #173 -: Май 24, 2008, 10:28:59 am »
Мери,
и аз съм с теб! Толкова много хора ти тискаме палци, че няма как да не доведеш нещета до успешен завършек! :D

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #174 -: Май 24, 2008, 18:19:39 pm »
Мери, вярвам, че всичко това ще има щастлив край!
Стискам много палци! Пази се!
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #175 -: Май 24, 2008, 21:18:04 pm »
Мери и от мен имаш стиснати палци!
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #176 -: Май 25, 2008, 14:01:22 pm »
И аз да се разпиша.
Ние малко полежахме в болница на системи и инжекции. От перия месец съм с контракции и на лекарства, но положението стана нетъпримо. Стигна се до там от контракция да се задушавам и да не мога да си поема въздух. Сега сме по-добре и силно се надявам бебешока да се натиска до юли.

Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #177 -: Май 25, 2008, 14:28:58 pm »
Abloy, дръж се!Прегръщам те и се моля да сте добре и ти и юначето!
Сега на каква терапия си за контракциите?
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #178 -: Май 25, 2008, 21:35:17 pm »
Abloy, радвам се че вече си по-добре, дано така да е до края! А бебо да не бърза да излиза още, да кротува на топло в коремчето. Почивай си, пий си хаповете и дано всичко е наред и с двамата!  :crossfingers:

*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #179 -: Май 26, 2008, 09:34:11 am »
Abloy, :crossfingers: ! Дано всичко да е наред и бебока да устиска до термина! Исках да те предупредя, че аз бях от 6 до 9 месец с контракции и уж те тези не били същите като при раждането, но аз така бях свикнала с тях и с болката, че след това не разбрах, че раждам. Така че почивай си повече и си обръщай внимание при всяко неразположение!!!!